Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo
Hangi Duşakabin Daha Kullanışlıdır?

Hangi Duşakabin Daha Kullanışlıdır?

Banyonuzun ölçüsüne uygun, içinde rahatça duş alabileceğiniz, ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayan duşakabini bulmak için araştırmamı yapıyorsunuz? Baştan söylemeliyim ki usta gözü ile banyonuz değerlendirilmeden buna karar vermeniz oldukça zordur. İnternette çok fazla birbirinden güzel onlarca model ürün bulunmaktadır. Hoşunuza giden beğendiğiniz ürünü, ihtiyacınızı karşılamak için ustaya danışmadan sipariş edip Aldığınızda, beklide başınıza bela olabilir.  Sipariş öncesi ön keşif hizmeti veren firmamız beğenmiş olduğunuz ürünün banyonuza uygun olup olmadığını ölçüyor ve banyonuza uygun beğenmiş olduğunuz ürünü istediğiniz ölçülerde üretip montajını da firma personelimiz yapıyor. Size de keyfini sürmek kalıyor.

Ücretsiz ön keşif

Duşakabin de uzunca vakit geçirmek, küvetin içine uzanıp günün stres ve yorgunluğunu atmak istiyorsanız, banyonuzun ölçüleri dahili de en büyük olan yüksek küvetleri tercih edebilirsiniz. İçinde rahatça uzanabileceğiniz genişlik de baş yastığı olan, en az 6 hava jeti bulunan jakuzi küvet almanızı öneriyoruz. Jakuzi küvet alacak olan kişilerin genellikle 2 banyosu bulunmaktadır. Sabah duş almak veya acil bir duş alıp hemen çıkmak isteyenler için bu büyüklükte olan duşları kullanması pek kullanışlı olmayacaktır. jakuzi küvetli duşakabinler Genellikle ebeveyn banyosunda bulunmaktadır. Ortak kullanılan genel banyolarda ise duş teknesi olan duş kabinleri tercih edilmektedir.

KÜVETLİ CAM DUŞAKABİN

Temizlik açısından daha kullanışlı olan duşakabin modelleri hangisidir?

  • Kumlu veya desenli cam duşakabin
  • Mika camlı damla veya yunus desenli duşakabin
  • Teknesiz zemin üzerine kurulu olan duşakabin

Duşakabin temizliği

Şeffaf camlı olan ürünlerde duş sonrası camda kalan sabun ve su lekeleri sürekli iz bırakmakta ve her duş sonrası kabini su ile durulamak ve cam kısımları tamamen kurutmak gerekmektedir. Aksi durumda su taneciklerinin izleri belirgin şekilde camda kalır ve pis bir görüntü oluşur. Duş teknesi akrilik olması temizlik açısından oldukça rahat bir temizlik imkanı sunmaktadır. Akrilik malzeme de  kaygan zemini sayesinde kir ve leke tutmaz ve duş sonrası su ile durulandığından tertemiz parlak görünüme kavuşur.  Teknesiz olan kabinlerde saç kış vs. gibi nedenlerle oluşan gider tıkanması teknesiz kabinlerde pek oluşmaz su duş teknenizde birikmez ve rahat şekilde kullanmanıza imkan sunar.

Firmamızda banyo ölçülerinize göre beğenmiş olduğunuz Küvetli, duş tekneli ve teknesiz her modelde ürün bulunmaktadır. Teknesiz olan duşakabinler istediğiniz ölçü model ve ebatta banyonuza göre üretilmektedir. Üretimini yaptığımız ürünlerin tamamı yerli malzemeden üretilmekte ve montajı firma personelimiz tarafından yapılmakatadır. Montajını yaptığımız ürünlerde su sızıntısına, kapılarda sıkışma gibi olumsuz durumlara karşı, işçilik doğan tüm sorunlara 2 yıl garanti verilip ücretsiz servis yapılmaktadır.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
211 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz