Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo
Duşakabin Camı Neden Kırılır?

DUŞAKABİN PATLAMASI

Duşakabinler de meydana gelen sorunlar son günlerde oldukça arttı. Kaliteye ve güvenlinliğe önem vermeden, sadece fiyatı ile ilgilen müşteriler, en ucuz duşakabin almak için ithat temperlenme işleminden geçmemiş cam duşakabinlere yöneldi. sonuç ise, ucuza alıyım derken hem parasından hem de sağlığından oldu.

duşakabin patlaması

Genellikle yapı marketi gibi hazır duşakabin satıcıları tarafından çin den ithal edilerek normal fiyatların yarı fiyatına satışa sunulan ithal kabinler, sebepsizce durup dururken patlıyor bunun nedeni henüz net olarak anlaşılamasada bu tür preblemlerin tamamına yakını ithal olan ürünlerde yaşanmaktadır.

duşakabin patlaması

İTHAL DUŞAKABİN NASIL ANLAŞILIR?

Bariz olarak anlaşılması mümkün değildir. Fakat ithal ürünler genellikle standart ölçülerde hazır olarak ucuz fiyatlara yapı marketi tarzında yerlerde satılmaktadır. Fiyatı yerli ürüne göre yarı fiyatlıdır ve cam kalınlığı 3 ve 4mm cıvarında olmaktadır. Duşakabin patlaması yanı sıra garantilide olsa servis hizmeti ağır aksak yürütülmekte ve aksam malzemeleri zor bulunur olmaktadır. Ucuza alınsa bile çok kısa sürede deforme olup kullanışsız duruma gelmesi ürünün ucuz olmasındaki anlamı yitirmesine neden olmaktadır.

GÜVENLİ DUŞAKABİN MODELLERİ HANGİLERİDİR?

TEMPELİ CAM DUŞAKABİN

En güvenli duşakabin modelleri yerli üretim, 6 mm cam kalınlığı temperli cam olan, krom profil çerçeveli ürünlerdir. Temperli camlarda çarpma veya bir darbe sonucu kırılma olması durumunda, duşakabin buz gibi dağılır ve size zarar vermez. Yerli ürünlerde servis hizmeti sağlıklı şekilde yürütülür ve duşakabin aksesuar aksam malzemeleri oldukça kolay bulunur. yıllar boyu, sorunsuz ve deforme olmadan sağlık şekilde kullanmanıza imkan sağlamaktadır.

TEKNELİ TEMPELİ CAM DUŞAKABİN

SORUNSUZ  DUŞAKABİN PLASTİK MİKA (POLİSTREN)

Duşakabinlerde yaşanan patlama sorunundan dolayı, Son zamanların en moda ürünlerinden biriside plastik duşakabinlerdir. Her banyo ölçüsüne göre istenilen her modelde tekneli duşakabin ve teknesiz duşakabin olarak müşteri talebine göre üretilmektedir. Cam kabini aratmıcak kadar şık görünümü ve ekonomik fiyatı sayesinde son zamanların en çok tercih edilen ürünü teknesiz plaskit duşakabin modelleridir. İnternet sitemizde 12 farklı modelde satışa sunulan mika camlı duşakabinler özel ölçü olarak üretilmektedir. 

PLASTİK CAMLI TEKNESİZ DUŞAKABİN

  
5304 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz