Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo
Duşakabin Ölçüleri ve Ücretsiz Keşif

İşiniz yoğun veya evde her zaman bulunamıyorsanız WhatsApp danışma hattımız hizmetinizde!

Servisi çağırmadan, En hızlı şekilde ücretsiz ön keşif yaptırıp, banyonuza uygun olabilecek duşakabin’nin hangisi olduğunu öğrenebilir, anında fiyat bilgisi alabilirsiniz. yapmanız gereken, Banyonuzda duşakabin yaptırmak istediğiniz alanın resimlerini çekip, 0538 327 39 10 WhatsApp danışma hattına göndermek. Ve istemiş olduğunuz ürünün detaylarını yazmak.

Nokta Dusakabin WhatsApp Telefonu

WhatsApp danışma hattında bulunan İşinde deneyimli uzman ekibimiz, göndermiş olduğunuz resim ve bilgileri en kısa sürede inceleyip, banyonuza uygun olabilecek ürünün varsa görselini size iletmekte, sormak istediğiniz diğer sorularınıza cevap vermekte ve ürünün fiyat bilgisi, hazırlanma süresi ve montaj günü hakkında sizi bilgilendirmektedir.

WhatsApp danışma hattı ile yapmış olduğunuz görüşmede, sipariş verme durumunuzda ölçü alma işlemi için ekibimiz vermiş olduğunuz adrese ön keşif yapıp, banyonuzun net ölçülerini almakta ve ürün ekibimizin belirlemiş olduğu net ölçülerde üretimi yapılmaktadır. WhatsApp’dan göndermiş olduğunuz ölçüler afaki olduğundan banyonuzun net ölçüsünün alınması şarttır.

Haftanın 7 günü 10:00 ile 19:00 saatleri arası, WhatsApp danışma hattımız sorularınızı cevaplamaktadır.


Evinizin duş almak üzere kullanacağınız alanın büyüklüğü, alacağınız duş tekneleri ve Duşakabin seçiminde büyük önem arz etmekte olan bir konudur.
 

Pek çok çeşitte Duş teknesi seçeneği bulunduran firmalar özenli ve dikkatli personelleri ile sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına tavsiyeleri ile yardımcı olacaklardır. Dikdörtgen duş tekneleri’nin yanında aynı zamanda oval ve Kare biçimlerde pek çok alternatif sunan duş alanları, eğer ki maddi imkanınız el veriyorsa daha da geliştirilerek pek çok fonksiyon taşıyan küvetler ve jakuziler şeklinde de seçeneklere sahiptir.

Bir duş alanı yaratmak üzere yapacağınız tercihten önce ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Küveti ya da tekneyi konumlandıracağınız yerin özellikleri bu tercihte büyük önem taşımaktadır. Eğer ki banyonuzun bir köşesini bu amaç için kullanmak istiyorsanız daha çok oval köşe biçimde tasarlanmış tekneleri tercih etmelisiniz. Bu tip bir ihtiyacı karşılayabilmek üzere yine oval duş tekneleri de gayet tercih edilebilir bir seçenektir.

Aynı zamanda mini küvetler doğrultusunda yapabileceğiniz seçimler sizlere alan tasarrufunun yanında yapıcı çözümler de sunmaktadırlar. Tüm bunların yanında ihtiyaç duyduğunuz duşakabinleri de dikaktlice seçmeli ve bu konu hakkında bilgilenmek üzere tecrübeli ve bilgili bir satıcıdan tavsiyeler edinmelisiniz.  Aynı şekilde tavsiye edinebilmek üzere bu alanda daha önce alışveriş yapmış yakınlarınızdan ve internet sitemizinden faydalanabilirsiniz.


İnsanlar sağlıklı olmak ve kendilerini rahatlatabilmek için pek çok maddi fedakarlıklarda bulunurlar. Bu durumu açıklayabilecek en güzel anlatım; insanların kendilerine bakmayı ve dolaylı olarak da daha iyi hissetmeyi hedeflemesi şeklinde yapılabilir. 

Banyonuza Uygun Duş Alanı Nasıl Oluşturulur ?


Sağlıklı olmanın yolları spor ve düzenli beslenme ile ilişkili olmakla beraber aynı şekilde en önemlisi temiz olmaktan geçmektedir diyebiliriz. Temiz olmak özellikle Türk Kültürü'nün bir getirisi olarak insanlarımızın büyük özen gösterdiği ve önem verdiği bir konudur. Yıllardan beri süregelen hamam alışkanlıkları aynı zamanda bir kültürel aktivite biçiminde de gerçekleştirilerek insanımız için iyi bir eğlence aracı olmuştur. 

Bununla beraber günümüzde de hala hamam kültürünü yaşatmaya çalışan yurdumuz insanının ev kurarken en çok dikkat ettiği alanlardan bir tanesi de banyo ve tuvalettir. Bir banyonun olmassa olmazı diyebileceğimiz şey ise duş alanıdır.

Banyonuzda alanı daraltmadan içerisinde rahatça yıkanabileceğiniz ideal ölçülerde bir duş kabini Yaptırmak istiyorsanız, mutlaka sipariş öncesi ön keşif talebinde bulunup banyonuza en uygun olan modeli seçmenizi tavsiye ediyoruz. Firmamız İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde seçimini yapmış olduğunuz ürünün banyonuza uygunluğunu ölçmek için ücretsiz ön keşif hizmeti vermektedir.

OVAL DUŞAKABİN ÖLÇÜLERİ

Oval köşe duşakabin modellerinde duş tekneli, mini küvetli ve küvetli olarak 3 farklı model ürünün ölçü aralıkları
Oval Cam Duşakabin

 • 70x70  Oval Duşteknesi + Duşkabin ölçüsü
 • 80X80 Oval Duşteknesi + Duşkabin ölçüsü
 • 90X90 Oval Duşteknesi ve mini küvet + Duşkabin ölçüsü
 • 100X100 Oval Duşteknesi ve mini küvet + Duşkabin ölçüsü
 • 110X110 Oval Duşteknesi, mini küvet  ve küvet + Duşkabin ölçüsü
 • 120X120 Oval Duşteknesi, mini küvet  ve küvet + Duşkabin ölçüsü
 • 130X130 Oval Duşteknesi, mini küvet  ve küvet + Duşkabin ölçüsü
 • 140X140 Oval Duşteknesi, mini küvet  ve küvet + Duşkabin ölçüsü
 • 150X150 Oval Duşteknesi, mini küvet  ve küvet + Duşkabin ölçüsü

KARE DUŞAKABİN ÖLÇÜLERİ

Kare duşakabinler tekne üzerine yapılmaktadır. Kare duşteknesi ölçü aralığı 80x80 ile 120x120 ölçülerindedir.
Kare Cam Duşakabin

 • 80x80 Kare Duşteknesi + Duşkabin ölçüsü
 • 90x90 Kare Duşteknesi + Duşkabin ölçüsü
 • 100x100 Kare Duşteknesi + Duşkabin ölçüsü
 • 110x110 Kare Duşteknesi + Duşkabin ölçüsü
 • 120x120 Kare Duşteknesi + Duşkabin ölçüsü

DİKDÖRTGEN DUŞAKABİN ÖLÇÜLERİ

Dikdörtgen Cam Duşakabin

 • 70-80-90 x90 dikdörtgen Duşteknesi + Duşkabin ölçüsü
 • 70-80-90 x100 dikdörtgen Duşteknesi + Duşkabin ölçüsü
 • 70-80-90 x110 dikdörtgen Duşteknesi, mini küvet  ve küvet + Duşkabin ölçüsü
 • 70-80-90 x120 dikdörtgen Duşteknesi, mini küvet  ve küvet + Duşkabin ölçüsü
 • 70-80-90 X130 dikdörtgen Duşteknesi, mini küvet  ve küvet + Duşkabin ölçüsü
 • 70-80-90 X140 dikdörtgen Duşteknesi, mini küvet  ve küvet + Duşkabin ölçüsü
 • 70-80-90 X150 dikdörtgen Duşteknesi, mini küvet  ve küvet + Duşkabin ölçüsü
 • 70-80-90 X160 dikdörtgen Duşteknesi, mini küvet  ve küvet + Duşkabin ölçüsü
 • 70-80-90 X170 dikdörtgen Duşteknesi, mini küvet  ve küvet + Duşkabin ölçüsü
 • 70-80-90 X180 dikdörtgen Duşteknesi, mini küvet  ve küvet + Duşkabin ölçüsü

Banyo dekorasyonunun vazgeçilmezlerinden biri olan Banyo Duş Kabini, hem uygulama kolaylığı hem de rahat ve konforlu bir duş alma alanı oluşturduğundan çok tercih edilen bir çözümdür.

Banyo duşakabin

Ucuz Duşakabin Modelleri | Teknesiz Mika Duşakabinler 

Teknesiz Mika (plastik) camlı duşakabinler nakliye ve montaj dahil  İstanbul Ankara ve İzmir de nakliye ve montaj hizmeti verilmektedir.

Banyo dekorasyon seçenekleri içinde işlevsel özellikleri ile ön plana çıkan duş kabini modelleri farklı malzeme ve fonksiyonlara sahiptir. Banyo Duş Kabini uygulamaları banyo zemininin ıslanmasını engellemesinin yanında daha konforlu bir duş deneyimi sağlar. Her banyo ortamına uyan ölçülerde tasarlanan modellere sahiptirler. Eğer kaliteli ve sağlam malzemelerle üretilen bir banyo kabin modeli seçtiyseniz uzun yıllar sağlıklı ve konforlu olarak kullanabilirsiniz.

Kompakt duşakabin

Banyo Duş Kabini Modelleri 

Her zevke ve ihtiyaca çözüm sunabilecek bir duş kabin modeli mevcuttur. Mika veya Polistren yapılı duş kabinleri yanında duşakabin ve temper camlı modeller de üstün özellikleri ile alternatif olarak kullanılabilirler. Kare duş kabinleri küçük metrekareye sahip banyolar için doğru çözümler sunarken daha geniş kullanım alanına sahip olan modeller ise büyük metrekarelere sahip olan banyolar için doğru seçim olacaktır. Beyaz, krom ve gold (sarı)  renk alternatifine sahip olan modeller içinde şeffaf camlı, çizgili, buzlu camlı, desenli, temper camlı gibi çeşitler ön plana çıkar. 

gold profil duşakabin

Duş Kabinleri Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Duş teknesi ve kabin seçerken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. Bu sayede banyonuza ve ihtiyacınıza göre en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Duş kabini seçerken öncelikle banyonuzun kullanım alanını doğru hesaplamalı ve buna uygun bir model almalısınız. Banyonuzun metrekaresine uygun ebatlarda seçilmeyen modeller banyo alanının çok küçülmesine neden olur.  Duşakabin üretim malzemesinin kalitesi ürünün daha uzun süre kullanımına doğrudan etkilidir. Nem oluşumuna engel olan ve banyo kullanım alanına su taşmasını önleyen yapıda malzemeleri tercih edebilirsiniz. Duş kabinleri montajı sırasında kullanılan filtre ve silikon malzemelerinin de kaliteli seçilmesi çok önemlidir. Aksi takdirde ürün yapısı kolayca bozulabilir ve duşakabin su sızdırmaya başlayabilir.

Aldığınız Banyo Duşa kabin garanti ve servis hizmetlerine sahip olmalıdır. Bu durum seçim yaparken dikkat edilmesi gereken önemli detaylardandır. Seçmiş olduğunuz markanın garanti süresi ve servis koşulları hakkında detaylı bilgi istemelisiniz.

Duş kabinleri temizliği yapılırken özel deterjanlar tercih edilmeli ve temizlik sünger ve su eşliğinde yapılmalıdır. Saf sirke ve karbonat karışımı da doğal temizlik yöntemleri arasında tercih edilebilir.sitesinde yer alan zengin ürün çeşitleri arasından ihtiyacınıza en uygun olan duş kabinlerini inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz.

Banyonuzun ölçüsüne uygun, içinde rahatça duş alabileceğiniz, ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayan duşakabini bulmak için araştırmamı yapıyorsunuz? Baştan söylemeliyim ki usta gözü ile banyonuz değerlendirilmeden buna karar vermeniz oldukça zordur. İnternette çok fazla birbirinden güzel onlarca model ürün bulunmaktadır. Hoşunuza giden beğendiğiniz ürünü, ihtiyacınızı karşılamak için ustaya danışmadan sipariş edip Aldığınızda, beklide başınıza bela olabilir.  Sipariş öncesi ön keşif hizmeti veren firmamız beğenmiş olduğunuz ürünün banyonuza uygun olup olmadığını ölçüyor ve banyonuza uygun beğenmiş olduğunuz ürünü istediğiniz ölçülerde üretip montajını da firma personelimiz yapıyor. Size de keyfini sürmek kalıyor.

Ücretsiz ön keşif

Duşakabin de uzunca vakit geçirmek, küvetin içine uzanıp günün stres ve yorgunluğunu atmak istiyorsanız, banyonuzun ölçüleri dahili de en büyük olan yüksek küvetleri tercih edebilirsiniz. İçinde rahatça uzanabileceğiniz genişlik de baş yastığı olan, en az 6 hava jeti bulunan jakuzi küvet almanızı öneriyoruz. Jakuzi küvet alacak olan kişilerin genellikle 2 banyosu bulunmaktadır. Sabah duş almak veya acil bir duş alıp hemen çıkmak isteyenler için bu büyüklükte olan duşları kullanması pek kullanışlı olmayacaktır. jakuzi küvetli duşakabinler Genellikle ebeveyn banyosunda bulunmaktadır. Ortak kullanılan genel banyolarda ise duş teknesi olan duş kabinleri tercih edilmektedir.

KÜVETLİ CAM DUŞAKABİN

 • Kumlu veya desenli cam duşakabin
 • Mika camlı damla veya yunus desenli duşakabin
 • Teknesiz zemin üzerine kurulu olan duşakabin

Duşakabin temizliği

Şeffaf camlı olan ürünlerde duş sonrası camda kalan sabun ve su lekeleri sürekli iz bırakmakta ve her duş sonrası kabini su ile durulamak ve cam kısımları tamamen kurutmak gerekmektedir. Aksi durumda su taneciklerinin izleri belirgin şekilde camda kalır ve pis bir görüntü oluşur. Duş teknesi akrilik olması temizlik açısından oldukça rahat bir temizlik imkanı sunmaktadır. Akrilik malzeme de  kaygan zemini sayesinde kir ve leke tutmaz ve duş sonrası su ile durulandığından tertemiz parlak görünüme kavuşur.  Teknesiz olan kabinlerde saç kış vs. gibi nedenlerle oluşan gider tıkanması teknesiz kabinlerde pek oluşmaz su duş teknenizde birikmez ve rahat şekilde kullanmanıza imkan sunar.

Firmamızda banyo ölçülerinize göre beğenmiş olduğunuz Küvetli, duş tekneli ve teknesiz her modelde ürün bulunmaktadır. Teknesiz olan duşakabinler istediğiniz ölçü model ve ebatta banyonuza göre üretilmektedir. Üretimini yaptığımız ürünlerin tamamı yerli malzemeden üretilmekte ve montajı firma personelimiz tarafından yapılmakatadır. Montajını yaptığımız ürünlerde su sızıntısına, kapılarda sıkışma gibi olumsuz durumlara karşı, işçilik doğan tüm sorunlara 2 yıl garanti verilip ücretsiz servis yapılmaktadır.

Neden Mika Duşakabin? Ucuz olması ve uzun ömürlü olması ilk tercih sebebidir. Kiracısınız ve ev sahibi duşakabini yenilemiyorsa, sizde ucuz fiyata temiz şık görünümlü mika kabini tercih edebilirsiniz. Mika kabinler duşteknesi veya zemin üzerine istenilen her ölçü ve modelde üretilmektedir. İthal kabinlerin çok yaygın olarak satıldığı günümüzde duşakabin camı patladı tek kanadı kırıldı gibi birçok problem yaşayan tüketici bulunmaktadır. Evimde çocuğum var bende bu problemi yaşamayım diyorsanız Mika duşakabin tercih etmenizi öneriyoruz. Mika, pleksiglas ve plastik ismi ile piyasada en çok bulunur ürünlerdir. Beyaz, mat krom ve parlak krom olarak 3 farklı çerçeve çeşidine sahiptir. Cam deseni olarak Damla, yunus ve kristal desen seçenekleri vardır.

Teknesiz Mika Duşakabin İki duvar arası

Duşakabin yaptırmak istiyorsunuz ve daha uygun maliyetli bir duşakabin arıyorsanız, mika duşakabinler sizler için en uygun duşakabinler olacaktır. Duşakabin modelleri arasında, camlı ve mika modelleri bulunmakta. Bu modeller de kendi içerisinde ayrım göstermektedir. Ancak duşakabin için daha az bir miktar ödemek ama iyi bir duşakabin almak istiyorsanız mika duşakabinleri seçmeniz en doğrusu olacaktır.

mika teknesiz duşakabin

Duş kabinlerinde camlı duşakabinler tercih alanında ilk sırada yer alsa da herhangi bir banyo kazasında oldukça tehlikeli durumda da yer alabilir. Cam kırılması halinde herhangi bir bölgenizde yaralanmaya sebep olarak size büyük sonuçlar doğurabilir. Bu tip yaralanmalardan kaçınmak adına özellikle ev içerisinde çocuk bulunuyorsa mika duş kabinler oldukça iyi olacaktır. Malzeme açısından daha esnek bir yapıda olduğu için darbelere karşı oldukça dayanıklı olan mika duşakabinler yaralanma riskini en aza düşürerek güvenli bir banyo ortamı sunar.

Temizlik alanına gelindiğinde camlı duşakabinler mika duşakabinlere göre daha zor bir temizliğe sahiptir. Nemli bir ortam olan banyo içerisinde ve duş sırasında su, şampuan ve sabun gibi ürünlerin teması sonucu camlı yüzeyde su lekeleri kalır. Bu su lekeleri zamanla kireçlenmeye ve küfe dönüşüm sağlayabilir. Bu nedenle sık ve iyi bir temizlik ister. Mika duş kabinleri de bu durum aksine daha kolay temizlenir. Leke tutma konusunda daha az bir leke oranına sahip olan bu duşakabinlerin temizliği de oldukça kolaydır. Ayda 3-4 defa kireç çözücü ve yüzey temizleyici kullanarak panellerin ve duş kabinin içerisinin temizlenmesi yeterli olacaktır. Kimyasal madde kullanımı istemediğiniz takdir de karbonat ve sirke de kullanabilirsiniz.

Mika duşakabinler cam yüzeyli olanlara oranla desenli halde bulunur. Hafif buğulu panelleri ve farklı desenleriyle göze çarpan bu modellerde birçok çeşit bulabilirsiniz. Özellikle banyonuz içerisinde daha değişik bir görünüm istiyorsanız işlenen damla, yunus ya da kirital desenleri gibi farkı desenleri tercih edebilirsiniz.

Her duş kabinin de olduğu gibi mika duşakabinlerde de teknesiz ve tekneli olarak iki çeşit bulunmaktadır. Tekneli duş kabinleri tamamen sizin isteğiniz üzerine yaptırılır. Tekneli kabinlerde yer ile direkt temas sağlanmaksızın bir duş keyfi sürersiniz. Teknesiz kabinler de ise direkt olarak yerle temas halinde olarak bir duş keyfine sahip olursunuz. Bu durum tamamen banyo alanınız ve sizin istekleriniz doğrultusunda yer alır.

Teknesiz ve tekneli olarak ayrılan duş kabinlerinde, tekne temizliği oldukça kolaydır. Tekneli bir kabin seçiminde bir eldiven ve sünger yardımıyla kireç önleyici ürünler kullanabilirsiniz. Eğer kimyasal kullanmak istemiyorsanız da tekneli ve teknesiz duş kabinlerinde sirke kullanımı oldukça iyi olacak ve gayet iyi bir şekilde temizleyecektir. Teknesiz duş kabinlerinde dikkat etmeniz gereken nokta ise yerle direkt temas halinde olduğunuz için duvar fayanslarına gösterdiğiniz özeni yerdeki fayanslara da göstermeniz gereklidir. Çünkü su o noktalarla daha çok temas ederek, kireçlenme ve küf oluşumuna davetiye çıkartır.

Duş kabinleri alımında ve daha sonrasında her anında yanında olduğumuz markamız ile sizlere bu alanda iyi bir hizmet sunmaktayız. Nokta duş olarak, mika duşakabinlerinde en iyi malzemeler kullanılarak yapılan ürünlerimizi satışa sunmakta ve her daim memnuniyetinizi göz önünde tutmayı amaçlıyoruz. Alım sonrası montaj ve kurulumda herhangi bir ücret almaksızın duş kabinlerinizin montajını sağlıyoruz. Aynı zamanda bir şikâyet ya da sorunuz olduğu takdirde firmamızı arayabilirsiniz. Sizlerin şikâyet ve sorularını en iyi şekilde dinleyecek ve sorunlarınıza en iyi şekilde yanıt arayacağımızdan emin olabilirsiniz.

  
1434 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz