Nokta Duşakabin
Whatsapp iletişim
whatsapp-destek-hattı

ONLİNE DUŞAKABİN BAYİİLİĞİ İSTANBUL

ONLİNE DUŞAKABİN BAYİİLİĞİ İSTANBUL

İstanbul Bayrampaşa da bulunan imalat yerimizden İstanbul’un tüm ilçelerinde nalbur,tesisatçı ve dekorasyon firmalarına bayilik verilmektedir. Yapmanız Gereken sadece www.noktadus.net sitesine üye olmak ve müşteri temsilciliğimi arayıp bayiliğinizin onaylanmasını talep etmektir.  Bayiiliğinizin onaylanmasının ardından online verecek olduğunuz tüm siparişlerde ürünler bayii fiyatı ile karşınıza çıkmaktadır.

Satın almış olduğunuz ürünlerin montajı müşterinizin evine firmamız tarafından getirilip montajı personelimiz tarafından yapılmaktadır. Ölçü Alma gerekliliği olduğunda ürünü satın almanızın ardından net ölçü alımı için firmamıza bilgi vermeniz gerekmektedir.  Sipariş verilmeden ölçü alımı malisef yoktur ürün modeli belirlenmeli ürün satın alma işlemi tamamlanmalı sadece net ölçü alımı için firma personelinden talepte bulunulmalıdır.

Bayii kar marjı yüzde oranında olmayıp ürün karlılığı göz önünde bulundurularak hazırlanmış ve ortalama %15 oranında olmaktadır. Sürekliliği olup sık sipariş veren bayilerimiz için ekstra özel kampanyalarda düzenlenmektedir.

Not: bayii fiyatları ve bayilik hizmeti sadece İstanbul içi Silivri, şile,çatalca,Sultanbeyli haricindeki ilçeler için verilmektedir. Diğer iller ve ilçelere normal fiyattan İzmir bayiliğimiz tarafından kargo ile adrese gönderi yapılmaktadır. Montaj ve kargo ücreti alıcı tarafından karşılanmaktadır.

Site üyeliği ve diğer soru görüş ve önerilerinizi info@noktadusakabin.com mail adresinde bize iletebilirsiniz. Bereketli bol kazançlar diliyoruz. Nokta duşakabin pazarlama sorumlusu fatih tiryaki

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      376 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz
iyzico güvenli ödeme yöntemi