Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo
Teknesiz Desenli Cam Duşakabin

DESENLİ CAM DUŞAKABİN TEKNESİZ

Zemin üzerine veya set üzerine duş teknesi veya küvet olmadan teknesiz istenilen her ölçü ve modelde desenli duşakabin imalatımız vardır. Desenli (kumlu) cam desen seçeneği olarak 30 farklı seçeneğimiz vardır bu seçenekler dışında desensiz tamamen kapalı tam kumlu cam veya füme cam olarak da üretim yapılmaktadır.  Web sitemizde beğenmiş olduğunuz tüm modelleri banyonuza uygun olabilen her ölçüde istemiş olduğunuz desen seçeneğinde siparişiniz üzerine imalat yapıp montaj işlemini firma personelimiz ile yapmaktayız. 

Teknesiz Desenli Cam Duşakabin

UCUZ DESENLİ CAM DUŞAKABİN

Ucuz fiyata kaliteli uzun ömürlü garantili duşakabin yaptırma isteyenler için 4mm cam kalınlığında, parlak profil çerçeveli teknesiz duş kabin modellerimizde kare,oval,dikdörtgen ve düz her ölçü model duş kabin seçeneğimiz mevcuttur. Ürünlerimizi internet sitemizde bulunan Teknesiz Desenli Cam Duşakabin  seçeneğini tıklayarak inceleyebilirsiniz.  Ürünlerimiz tamemen yerli malzemeden firmamız tarafından üretilmektedir.

TEKNESİZ DESENLİ CAM DUŞAKABİN SİSTEMLERİ

Duşakabin sistemleri 5 farklı seride üretilmektedir. 1. Sürgülü sistem , 2.boy menteşeli sistem, 3.kelebek menteşeli sistem, 4. nokta menteşeli sistem 5. Askı tekerli sistem olmaktadır. Bu sistemler içerisinde en hesaplı ve tercih edilen sistem sürgülü sistem olmaktadır. Sürgülü sistem tam kapanma sağladığından yüzde yüz su sızdırmazlık garantisi ile satışa sunulmakta ve diğer sistemlere göre daha ucuz fiyata satışı yapılmaktadır.

Teknesiz Desenli Cam Duşakabin

TEKNEZİZ DESENLİ CAM DUŞAKABİN MODELLERİ

Standart model olarak KARE, DİKDÖRTGEN, OVAL VE DÜZ modeller üretilmektedir. Bu modeller dışında banyonuzun uygunluğuna göre çeşitli ölçülerde farklı model duşakabin üretimide yapılmaktadır. Örneğin yükseklik ölçüsünün farklı istenmesi, iki duvar arası küçük ölçülerde olması, panel açılımının farlı yerde olması, kabinin üç tarafının da kapalı olması , kabin üstününde kapatılıp buharın dışarı çıkmaması için üst kapamalı olması gibi müşteri taleplerine göre banyonuza en uygun olabilecek tüm modelde üretim yapılabilmektedir.

Banyonuza uygun ölçülerde en hesaplı fiyata garantili hizmet ile “Desenli teknesiz duşakabin yaptırmak istiyorsanız, En doğru adrestesiniz.  Nokta Duşakabin müşter danışma hattı hafta içi 21:30 kadar soru,görüş öneri,şikayet ve siparişlerinizi almakta ve en hızlı şekilde çözümlemektedir.  

Teknesiz Desenli Cam Duşakabin

  
1467 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz