Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo
Küvetsiz Duşakabin

Küvetsiz Duşakabin

Evlerimizde sahip olduğumuz alan ne yazık ki her zaman istediğimiz genişliklerde olmayabiliyor. Ekonomik koşullar göz önünde bulundurulduğunda sahip olduklarımızın, arzu ettiklerimizle her zaman aynı olamaması doğal bir durumdur. Ancak gelişen üretim teknikleri ve tasarım uygulamaları sayesinde en az alan ve en düşük maliyetler kullanılarak en verimli sonuçların alınması daha kolay hale gelmiştir. Banyo ekipmanları özelinde değerlendirildiğinde de; banyomuzun sahip olduğu fiziksel kullanım alanının en verimli şekilde değerlendirilmesi adına akılcı çözümler üretilebilmektedir. Küvetsiz duşakabinler, özellikle küçük banyolarda en estetik ve maliyet bakımından uygun olan modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmamızın en özel ürünlerinden bir tanesi olan küvetsiz duşakabinler, insanlara banyolarını verimli bir şeklide güzelleştirmenin yolunu sunmaktadır.

Duşakabin modellerinin, kullanım kolaylığı, tasarımı, şıklığı, ergonomisi, fiyat-performans oranı vs. birçok faktörü göz önünde bulundurduktan sonra, sitemizi inceleyen bir kullanıcının ihtiyacını karşılayacak olan bir küvetsiz duşakabin modelini bulabileceğinin garantisini verebiliyor olmak firmamız adına kalitemizin işaretidir. Banyo ekipmanları sektörü içerinde geçirdiğimiz uzun yıllardan edindiğimiz tecrübeden hareketle kullanıcıların ihtiyaçlarını kolaylıkla anlayabiliyor ve bu ihtiyaçların en efektif biçimde karşılanabilmesi adına duşakabin modellerinin tasarlanması ve üretimi sürecinde yeteneklerimizi sergiliyoruz. Diğer banyo ekipmanlarında olduğu gibi herhangi bir küvetsiz duşakabin ihtiyacınız için de sitemizi inceledikten sonra daha fazla inceleme yapmak ihtiyacı hissetmeyeceksiniz. Firmamız her ekonomiye, her ihtiyaca yönelik ürünlerini en ekonomik fiyatlara kullanıcılara sunmaktadır. Banyo ekipmanları denince akla gelen firmaların başında olmanın verdiği sorumluluk ile sizlerin ihtiyacı olan her ürünü sunabilmenin verdiği geniş imkanlarımızla müşterilerimizin hayatlarını iyileştirmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Duşakabin, lavabo, tuvalet, kişisel temizlik malzemelerinin muhafaza edildiği dolaplar vs. bunlar bir banyoyu oluşturan temel elemanlardır. Bunlar içerisinde duşakabinler ise banyonun işlev bakımından adını aldığı kısımdır. Çünkü banyo, en temelde kişisel temizlik ve bununla beraber rahatlama, ferahlama gibi arzularımızı eyleme döktüğümüz yerlerdir ve bu bakımdan duşakabinler, banyoların en önemli ekipmanlarıdır denebilir.

İyi dekore edilmiş, kullanıcı için her ayrıntının incelikli bir biçimde düşünülmüş olduğu banyoların, kişilerin hayatında yaratacağı etki oldukça fazladır. Özellikle küvetsiz duşakabinlerin kullanım amaçları her ne kadar standart duşakabinlerle aynı olsa bile özellikleri ya da kullanılabilir fonksiyonları, fiyat-performans bakımından ele alındığında çok değişiklik gösterebilir. Küvetsiz duşakabin fiyatları, diğer modellere göre daha ekonomik olabilmekle birlikte, kullanılan malzemenin niteliği, işçilik, tasarım, kalite, sağlamlık vb. kriterlere göre oldukça fazla farklılıklar gösterebilirler.

Firma olarak, mesleğimizi en kaliteli biçimde yapmak ve ürünlerimizden memnun kalmış müşteriler görmek, firmamızın bu sektörde yaptığı faaliyetlerin en güzel sonucudur. Sektör içerisinde hedeflediğimiz amaçlarımızı gerçekleştirebilmiş olduğumuzun yegane olarak bizden memnun kalan müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler, bizleri mesleğimizde daha iyi noktalara taşımakta ve kendimize daha yüksek amaçlar koyabilmemizin önünü açmaktadır.

Ekibimizin sektör içerisinde yıllar boyunca  edindiği tecrübeler ve firma olarak sahip olduğumuz kalite standartlarımız, bizi bu sektörde öne çıkaran özelliklerin en başında gelmektedir. Kişisel temizliğin gerçekleştirilmesini, aynı zamanda bir zevk ve rahatlama faaliyeti haline getirilebilmesini sağlayan ürünlerimizden bir tanesi de mutlaka size hitap edecektir.

Başta küvetsiz duşakabin ihtiyaçlarınız olmak üzere, banyo ekipmanları konusunda aradığınız bütün ürünler için sitemizi ziyaret edebilir ve bu ürünlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Satış sonrası vereceğimiz nakliye ve montaj hizmetlerimizden de memnun kalacağınızı garantisi ise firmamızın güvencesi altındadır. Profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş firmamızdan alacağınız herhangi bir banyo ekipman ürünü, bir sonraki ürün için de sizi yine bize getirecektir.

Duşakabin, banyoların önemli araçlarından biridir. Günümüz banyolarında iki özel amaç için kullanılmaktadırlar. Bu amaçlardan bir tanesi duş esnasında rahatlık sağlamasıdır. Bir diğer amaç ise banyoların dekorasyonunda oynadığı ve inkar edilemez görevinde gizlidir. Bu sebeple modern banyoların vazgeçilmez unsurlarından biridir. Banyodan sonra etrafın ıslanmasını ve kirlenmesini önlerken, keyifli bir banyo yapmanın da en büyük yardımcısıdır. Ancak son zamanlarda özellikle dar banyolarda şıklığı ve gösterişi sağlamak adına teknesiz duşakabin modelleri ortaya çıkmıştır.

ND112 TEKNESİZ DUŞAKABİN

Bu kategoride dilediğiniz özelliklerde kendi zevkinize ve tercihinize uygun yeterli model ve çeşitte duşakabin bulunmaktadır. Banyonuzun genişliğine, şekline ve sizin dekorasyon zevkinize uygun, kullanışlı teknesiz duşakabin modelleri için ayrıntılı inceleme yapmanız yeterli olacaktır. Daha hijyenik banyolar ve kolay temizlenebilir bir ortam için birden fazla model mevcuttur. Dilerseniz kendi zevkinize göre tasarım talebinde bulunabilirsiniz.

ND113 TEKNESİZ DUŞAKABİN

Estetik Zevk Unsuru

Banyonuzun dekorasyonunu ve zeminini dilediğiniz gibi şekillendirmek sizin elinizde. Bu banyonuzu sıradan tekne kalabalığından kurtarmakla doğru orantılı olmaktadır. Bundan sonraki aşamada ise banyonuzun şekline uygun bir zemin ve kaliteli bir dekorasyon imkanı sağlayabilirsiniz. Özellikle son dönemlerde paravana şeklinde iki kenarlı ya da tek kenarlı duşakabin modelleri teknesiz modeller içinde şık dekorasyon imkanı sunuyor. Tekneler özellikle küçük banyolarda oldukça fazla yer kapladığı için banyo dekorasyonu, modern çizgilerden oldukça uzaklaşıyor. Teknesiz modeller ile banyonuza yeni bir göz zevki katmanın zamanı çoktan geldi.

ND114 TEKNESİZ DUŞAKABİN

Kolay Kullanım ve Ekonomik Tasarım

Teknesiz duşakabin modelleri öncelikle kolay kullanıma sahiptir. Tekneli modeller çocuklar ve yaşlılar için oldukça zorlayıcıdır. Özellikle yüksek tekneli olanlar oldukça sıkıntılıdır. Bir diğer unsur ise ekonomik olmasıdır. Sadece bir duvardan destek alarak cam takmak tekneli modeller kadar zorlayıcı bütçeye sahip olmayacaktır. Uygun fiyat garantisi ile şık ve dekoratif banyolar tasarlarken teknesiz duşakabin sizi ekstra masraftan kurtarmaktadır. Bu sebeple oldukça fazla tercih edilen modeller arasındadır. Dilediğiniz çeşitlerde ve banyonuzun ebatlarına uygun modeli seçerek anında sipariş verebilirsiniz. Kendi tasarladığınız kabinler için firmamız ile iletişime geçebilir, banyonuzun ebatlarını ve isteklerinizi dile getirebilirsiniz.

 

  
1570 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz