Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo
Yerden Duşakabin

YERDEN DUŞAKABİN

Yerden zemine sıfır Duşteknesi veya küvet olmadan duşakabin yaptırabilirsiniz. Banyonuz şekilsiz veya köşesinde kiriş çıkıntısı mı var? dert değil, İstediğiniz ölçüde özel üretim ile banyonuzun şekline ve duş alanınızın ölçüsüne göre istediğiniz modelde yerden duşakabin üretimi yapılmaktadır.

Yerden duşakabin yaptırmak sıkıntılı olurmu?

Bu soru yerden duşakabin yaptıracak olanların en çok sorduğu sorulardan birisidir, suyun yere direk temas etmesi ileride alt kata su sızdırır mı endişesi herkesin aklında bir soru işaretidir. Zeminin izolasyonu, suyun akarının ve giderin sorunsuz olması durumunda yerden duşakabin yaptırmanın hiçbir problemle karşılaşma olanağı yoktur.

Yerden duşakabine yükselti olarak ne yapıyorsunuz?

Bir diğer akılda olan sorulardan biriside kabinin direk yerde olmasıyla suyun dışarı taşma gibi riski olmasıdır. Aslında akarı iyi olan bir duş alanında dışarı su taşması gibi bir sorun yoktur.  Fakat estetik bir görün ve duşakabin silikonlarının eskimemesi için bir yükselti olması kabinin daha sağlam olması için gereklidir. Bunun için firmamız 3x5 ölçülerinde mermer ile yerden hafif bir yükselti sağlayarak yerden kabin montajını yapmaktadır.

Yerden Duşakabin

YERDEN DUŞAKABİN MODELLERİ

Duşakabin modellerinde bulunan Temperli cam ve mika cam, tüm duşakabin modelleri ister yerden ister küvet üzeri olarak satışı yapılmaktadır. İnternet sitemizde görmüş olduğunuz tüm duşakabin modelleri teknesiz yerden montaj ile istenilen ölçülerde üretilmektedir.

Duşakabin modelleri

Mika camlı duşakabin modellerinde yükseklik ölçüsü maksimum 180 cm olmaktadır daha yüksek istenildiğinde pano ile ek yapılmaktadır. Cam duşakabinlerde istenilen yükseklikte üretim yapılmaktadır.

YERDEN DUŞAKABİN FİYATLARI

Yerden duşakabin fiyatları firmamızın tek fiyat kampanyası ile mika duşakabinler de cam duşakabinler de ise den başlamaktadır. Tek fiyat kampanyası 100-200 cm arasında olan duşakabin ölçüleri için İstanbul içi nakliye montaj dahil fiyatlardır.  Bu fiyatlar Başlangıç fiyatı olup model seçeneklerine göre değişim göstermektedir. Ayrıntılı bilgi almak için ürün detaylarını inceleyebilirsiniz.

YERDEN TEKNESİZ Cam Duşakabin

YERDEN Teknesiz Cam Duşakabinler

Yerden Teknesiz Cam Duşakabin

Duşakabin modelleri, özellikle son yıllarda banyoların vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Bu modeller arasında yer alan Yerden teknesiz duşakabinler ise estetiğe önem veren bireylerin ilk tercihlerindendir. Duşakabin kullanımının temel amacı, konforlu bir duş keyfidir. Bunun yanı sıra duşakabinler, banyonun daha az kirlenmesini ve daha ferah görünmelerini sağlarlar. Çoğu kişi camı tehlikeli olarak görse de aslına bakılırsa daha sağlık ve daha güvenlidir. Çünkü duşakabin camlarında kullanılan teknoloji, sıradan camlarda kullanılan teknoloji ile aynı değildir. Cam duşakabinler, sıradan camlardan 10 kat daha kuvvetlidir ve bu sayede herhangi bir darbe aldığında kolaylıkla kırılmazlar.  Yine sert bir darbede ise camların sivri bir şekilde kırılmasına karşın önlem alınmıştır.

Yüksek kalite, yüksek konfor sunan teknesiz cam duşakabinler, banyoların vazgeçilmez unsurları haline gelmiştir. Hal böyle olunca bu ürünlerin fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz.  Teknesiz cam duşakabin fiyatları değişken olmakla birlikte, bu fiyatları etkileyen önemli iki faktör bulunmaktadır. Bu faktörler; uygulanacak yerin ölçüsü ve camın çeşididir. Duşakabin modelini ve cam çeşidini belirledikten ve duşakabin ölçüsü alındıktan sonra daha sağlıklı bir fiyat verilebilir.

Yerden Teknesiz Cam Duşakabinler Güvenli midir?

Duşakabinler ile ilgili en çok merak edilen sorulardan birisi de teknesiz cam duşakabinlerin güvenli olup olmadığıdır. Ancak teknesiz duşakabinlerin evleriniz için gönül rahatlığı ile tercih edebilir ve güvenle kullanabilirsiniz.  

Banyolarda yaşanan kazaların öncelikli sebebi düzensizliktir. Yerden Tekseniz cam duşakabinler sayesinde banyonuzun daha düzenli olmasını ve kolay bir şekilde temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanında bu duşakabin modellerinin camları çoğunlukla 100 derece ve üstü sıcaklığa kadar dayanırlar. Normal ev ve oda koşullarında bu sıcaklığında üstüne çıkmak oldukça zordur. Bu yüzden güvenlik konusunda herhangi bir tehdit söz konusu değildir.

Siz de zevkinize ve banyonuzun ölçülerine göre bir duşakabin modeli beğenerek satın alabilir, banyonuza farklı bir hava katabilir ve evinizin değerini artırabilirsiniz. Ancak bunun için öncelikli olarak güvenilir bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Hem güvenilir hem de tecrübeli bir duşakabin firması ile çalışmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

  
4307 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz