Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo
Yeni Nesil Banyo Dekorasyonu

Banyo Dekorasyonu

Banyolarımızın daha güzel gözükmesini sağlayan ve banyo dekorasyonuna yardımcı olan duşakabinler, yapıldıkları malzemelere göre ayrılırlar. Piyasada en çok satılan duşakabinler cam temperli duşakabinler ve mika camlı duşakabinlerdir. Mika camlı duşakabinler yani pleksiglass paneller yapay bir plastikten üretilir.

Aynı cam gibi şeffaf ve yarı geçirgen özelliğe sahiptir. Çok hafif olup, hafif olduğu kadar da kırılmaya dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Esneme özelliğine sahiptir,  montajı güvenli ve kolay bir şekilde yapılabilir. Ekonomik oluşu nedeniyle bugün neredeyse en çok kullanılan duşakabin türüdür. Bu duşakabinler aside, alkole ve deterjan türevlerine dayanıklı olup lekelerin yüzeyden kolay çıkabilme özelliğine sahiptir.

Yeni nesil sunshower duşakabinler

yıkanırken bile bronzlaşabilirsiniz. Tabi Türkiye’de pek yaygın olmasa da meraklısı bu duşakabinleri satın alabilirler. Duşakabinler yapıldıkları malzemelere göre ayrıldıkları gibi ihtiyaçlara göre de ayrılmaktadır. Sunshower duşkabinler; insanların d vitamini ihtiyacını, kalsiyum ihtiyacını ve bronzlaşma ihtiyacını karşıladıkları gibi kompakt kabinler de insanların özgür bir şekilde duş alma ihtiyacını karşılamaktadır. Kompakt duşakabinler, insanların duş yaparken aynı zamanda müzik dinlemesini, farklı noktalarda jetli motorlardan püskürtülen otomatik ayarlanan su ile etkin temizliği ve masaj ihtiyacını karşılamaktadır.

Duşakabin 

Duşakabinler günlük hayatımızda duş almamızı kolaylaştıran ve hatta duş almamızı daha keyifli getiren eşyalardır. Birçok çeşitte, kalitede duşakabinler vardır ve insanlar ihtiyaçlarına göre bu duşakabinleri satın almakta veya özel olarak yaptırmaktadırlar. Siz de evinize duşakabin arıyorsanız noktaduşakabin firması ile ihtiyaçlarınıza uygun duşakabin alabilir ve hatta banyonuza özel duşakabin yaptırabilirsiniz.

Cam temperli duşakabinler

Temperli duşakabinler Tamamen dayanıklı bir camdan üretilip son derece sağlıklı ve güvenli bir duşakabin türüdür. Normal camın temperleme işlemi ile camın dayanıklılığı sağlandıktan sonra bu cam ile cam temperli duşakabinler üretilir. Ayrıca yapılan işlemler soncunda kazara cam bir şekilde kırılsa bile etrafa çok zarar vermeyecek şekilde az keskin küçük parçalı camlara parçalanır. Yalnız montaj işlemini uzman ekip tarafından yapılması tavsiye edilir.


Nokta Duşakabin Firması ile cam temperli duşakabin montajını yapabilirsiniz. Mika camlı duşakabinlere göre biraz daha pahalı olsa da bütçe yakmayan aile dostu duşakabinlerdir ve uzun ömürlüdür. Ayrıca bu duşakabinlere duş teknesi ilave edilerek duş keyfini başka bir boyuta çıkarma keyfini yakalayabilirsiniz. Günümüzün teknolojisi ile çeşitli ihtiyaçlarına yönelik duşakabinler de üretilmektedir. 

KOMPAKT DUŞAKABİNLER
Kompakt duşakabinler

Kompakt duşakabinler panelli olup sıcak ayarı, alarm, saat, fm radyo gibi teknolojik eşyaları içinde barındıran ve bu elektronik eşyaları barındırdığı halde bu eşyaların zarar görmediği duşakabin sistemidir. Fiyatı biraz pahalı olsa da uzun ömürlü ve sağlam oldukları için eğlence düşkünü insanların 1 numaralı tercihi olabilir. Bu uzun ömürlü ve kaliteli kompakt duşakabinleri uygun fiyata noktaduşakabin firmasından satın alabilir ve evinize montaj yaptırabilirsiniz.

Kendinize en uygun duşakabin çeşitlerine Kategorilerden bakabilir ve istediğiniz duşakabini satın alabilirsiniz. Bu duşakabinleri tamamen şeffaf olacak şekilde isteyebilir ve yahut istediğiniz desenleri paneli kapsayacak şekilde isteyebilirsiniz. Bu şekilde banyo ortak kullanım esnasında duşakabin içerisi dışarıdan gözükmeyecektir ve ortak kullanılmayacak bile masum kazaların önüne geçilmiş olacaktır. Duşakabin panellerinde hali hazırda en çok tercih edilen desenler mevcuttur.

Bunlardan kendi zevkinize uygun olanını satın alabilirsiniz. Dekoratif anlamda genellikle su damlası ve yunus desenler en çok üretilen desen çeşitleridir. Bu desenlerin yanında birçok desende duşakabin üretilmektedir. Duşakabinler 4mm ila 6mm arasında kalınlıkta üretilip bu kalınlıklara göre dayanıklılıkları değişmektedir. Noktaduşakabin firması ile yapacağınız her duşakabin son derece kaliteli olup garanti altındadır. 

  
1794 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz