Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo
Duşakabin Çeşitleri

Her banyo ölçüsüne ve her zevke  uygun duşakabin çeşitlerini bir arada bulabileceğiniz Nokta Duşakabin, Temperli Cam ve Mika camlı olarak Duşakabin üretimi yapmaktadır.

Siyah Profil CAM DUŞAKABİN


Ürünlerimiz yerli malzeme kullanılarak üretilmekte ve İstanbul içi nakliye ve montajı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Ürün siparişinizi telefon veya online internet sitemizden kolayca verebilirsiniz. 
Duşakabin çeşitleri ve detayları için duşakabinler kategorisini inceleyebilirsiniz. Üretimini yapmış olduğumuz ürünler 4 mm,5mm ve 6mm Temperli (securit) cam ve mika cam olarak 4 kategoride sunulmaktadır. Ürünlerimizi Tekneli (küvet) veya teknesiz olarak istediğiniz ölçü ve modelde sipariş verebilirsiniz.


 Gold Profil Desenli Cam Duşakabin


Temperli Cam Duşakabin Çeşitleri


Kare, Oval, Dikdörtgen ve düz modellerde üretilen cam duşakabinler 3 farklı cam kalınlığı ve 5 farklı profil renk seçeneği ile kullanıcısına sunulmaktadır. Duş teknesi dahil ürünler standart ölçülerde olmaktadır. Teknesiz cam duşakabinler istenilen her ölçüde üretilmektedir. Temperli camlar sağlamlık ve estetik görüntü açısından banyo dekorasyonu için en çok tercih edilen modellerdir.

Tempeli cam duşakabin önden girişli 2 sabit 1 sürgülü


İki Duvar Arası BOĞAZ KÖPRÜSÜ DESENLİ CAM DUŞAKABİN


Köşe girişli duşteknesi dahil cam duşakabinOval Cam Duşakabin


Teknesiz Oval Çizgi Desenli Cam Duşakabin


Ayrıca bu duşakabinler camdan yapıldıkları için birçok kimyasala karşı direnç gösterip ve maddelerle tepkimeye girmeyerek insanlara sağlıklı alan yaratmaktadırlar. Ayrıca cam duşakabinler kolay temizlenebildiği gibi diğer duşakabinlere göre çok daha kolay bir şekilde temizlenmektedir.  BU şekilde diğer duşakabinlere göre çok daha az zaman harcayarak temizlik yapılabilmektedir.

Polistren Duşakabinler 

Mika camlı duşakabin olarak ta bilinen bu duşakabinler yapay bir plastik malzemeden üretilip duşakabin çeşitleri arasında en ucuz olan duşakabin çeşidi olmaktadır. Ucuz ve esnek olmasından dolayı istenilen her şekilde montaj yapılabilmektedir.


İki duvar arası pleksi camlı duşakabin

mika camlı duşakabin
Hafif ve esnek olmasına karşın en az cam kadar dayanıklı olan bu polistren duşakabinler çok yaygın bir şekilde evlerde kullanılmaktadır.  Genellikle oval ve kare olarak satışa sunulan bu mika camlı duşakabinler asit, alkol ve kimyasallere karşı dayanıklı olup gönül rahatlığı ile deterjan türevleriyle temizlenebilmektedir. 

Compact Duşakabinler 

Duşakabinler duş almamızda pratiklik sağlayan çok önemli ev sistemidir ve pratikliğin yanında eğlenceli bir duş almak için kompakt duşakabinler tercih edilmektedir. Kompakt duşakabinler sahip oldukları genel özelilkleri itibari ile insanların hem pratik duş yapmasını hem de eğlenceli bir şekilde duş yapmasına olanak sağlamaktadır. 

kompakt duşakabin

Sahip oldukları sistemlerle insanlara masaj desteği, farklı noktalardan jet motorlardan su püskürtme, otomatik ayarlanan su sıcaklığı, müzik sistemi gibi birçok ilgi çekici özellik sunmaktadır. İçinde bu kadar elektronik devre bulundurmasına karşılık bu duşakabinler en az diğer duşakabinler kadar çok dayanıklı olup çok uzun ömürlürdür.  Aynı zamanda diğer duşakabinlere göre çok daha şık bir görünüme sahip olmakla beraber banyoya çok güzel bir hava katmaktadır. Ayrıca yapısı gereği bu duşakabinler diğer duşakabinlere göre geniş olup çok rahat bir duş alma olanağı sağlamaktadır. Ancak diğer duşakabinlere göre fiyatı da özelliklerine göre pahalı olabilmektedir. Temizlik açısından de hiçbir şekilde zorluk çıkarmayan bu duşakabinler çoğu insan tarafından ilgi almaktadır.

Menteşeli Duşakabinler

Banyosunda farklı tasarımda duşakabin isteyenlerin tercihi olan menteşeli duşakabinler her ortama uyum sağlayabildikleri kadar da kullanışlı bir duşakabin çeşididir.Daha çok görsellik ön plana çıkarılan bu duşakabin çeşidinde bakım muhakkak yapılmalıdır. Bu duşakabine zarar gelmeyecek şekilde kireçi önleyecek kadar  14 günde bir temizlik yapılsa yeterdi.

Sürgülü Duşakabinler

Sürgülü duşakabinler hem kullanım açısından hem de görsel açıdan insanların ilgisini çeken bir duşakabindir.  İnsanlara son derece izole bir kapalı alan sunan sürgülü duşakabinler dekorasyon anlamda insanları zorlamamaktadır. Sürgülü özellikte olan bu duşakabinler içerden dışarıya ve dışarıdan içeriye hava akımını keserek içerdeki sıcaklık dengesini koruyarak insanlara rahat duş alma imkanı vermektedir.

Duş Tekneli Duşakabinler

Duş tekneli duşakabinler pratik anlamda en çok tercih edilen duşakabinler arasında yer almaktadır. Özellikle hızlı bir şekilde duş almak isteyenlerin tercihi olan bu duşakabinler isteği uygun her şekilde banyoya montaj edilebilmektedir. Özelliklerine göre ekonomik olan ve lüx olan duşakabinler piyasada satılmaktadır.

Küvetli Duşakabinler

Konforlu duş almak isteyenlerin tercihi olan küvetli duşakabin insanlara jakuzi fırsatını sunmaktadır. İsteye bağlı olarak jet motor sistemleri ile duş alırken masaj yapılabilmektedir. Köpük banyosu fırsatını sunan bu duşakabin, banyoda keyifli zaman geçirmek isteyenlerin tercihi olarak piyasada satılmaktadır.

  
1596 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz