Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo
Duşakabin de kalite ve güven!

Nokta Duşakabin ailesi sizlere 2011 yılından bu yana online şekilde hizmet veren sektöründe öncü bir firmadır. Nokta Duşakabin üretiminin menşeği 20 yılı aşkın tecrübesiyle tamamı yerli üretim yapan Duş time firmasına dayanmaktadır.

Beş yılı aşkın bir süredir Nokta Duşakabin küvet, duş teknesi, duşakabin ve jakuzi modellerinde satışlarını çağın hızını yakalayan bir biçimde internet üzerinden online satış şeklinde veya telefondan sipariş şeklinde yürütmektedir. Evlerde hijyen açısından en zorlu bölgeler banyolardır, bunun yanında banyolar küçük metrekarelerin bile akıllıca değerlendirilmesini gerektiren evin zorlu alanlarıdır. Bundan dolayı banyonda kullanacağınız küvetler, duş tekneleri, duşakabinler veya jakuziler son derece önemli ve uzmanlık isteyen konulardır.

Nokta Duşakabin Logosu olan Dubalı Bayrak

Biz Nokta Duşakabin ailesi olarak bütün bu zorlukların farkındayız ve sektörel anlamda fark yaratıp sektörün yön veren firması olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Hiç kuşkusuz her tüketici banyosuna aldığı duş teknesi, küvet veya jakuzi gibi elemanları bir kez alıp uzun süre kullanmak ister, bu yüzden size seçiminizde yardımcı olacak ve doğru kararı vermenizi sağlayacak bir firmaya ihtiyaç duyarsanız.

Nokta duşakabin olarak bizim politikamızdaki kalite ve güven tam olarak buna dayanır. Sizlere kökleri 20 yılı aşkın bir tecrübeye dayanan bir şirketin kalitesini sunarken aynı zamanda güler yüzlü, nazik ve deneyimli bir kadronun güvenini veriyoruz. İstatistiklere baktığımızda bir konut yapısının yıllar içerisinde en çok sorun çıkartan bölümü banyo bölümleridir. Bunun nedeni banyoların evin en fazla ustalık isteyen ve zaman içerisinde kullanımından dolayı yıpranmaya en çok müsait olan mekanı olmasıdır. Banyoların bu durumundan ötürü yeni evinize alacağınız veya artık hijyenik olmadığı için değiştirmek istediğiniz duşakabin, duş teknesi, jakuzi gibi elemanları seçerken hem banyonuzun büyüklüğüne, dekorasyonun bütünlüğüne hem zaman içerisindeki eskimelere karşı dayanaklılığına dikkat etmelisiniz.

Bizler Nokta Duşakabin ailesi olarak, müşteri memnuniyetimizi en üst derece önemseyerek sizlere yıllarca güven içerisinde kullanabileceğiniz ürünler sunuyoruz. Yıllar içerisinde memnun kalmış müşterilerimiz bizler için en önemli gurur kaynağı ve sizlere iletebileceğimiz en güvenilir referansımızdır.

Banyonuzu yenilemek veya sıfırdan yaratmak istediğinizde yapmanız gereken artık çok kolay! Nokta duşakabin olarak internet sitemiz üzerinden sizlere her banyoya ve zevke hitap eden bir çok seçenek sunuyoruz. Fiyatları son derece uygun ürünlerimizden banyonuza en uygun olanını seçtiğinizde bizlere anında online satış şeklinde ya da müşteri danışma hattımızdan ulaşabilirsiniz. Sonrasında geriye sadece birçok ürünümüzde sizin için sunduğumuz ücretsiz keşif, ücretsiz nakliye, ücretsiz montaj gibi sayısız rahatlığın keyfini çıkarmak kalıyor. Banyo uzmanlık isteyen bir alandır, hem uzun yıllar sürecek kaliteyi ve hijyeni sağlayacak ürünleri kullanmak hem güler yüzlü ve saygılı bir personel ile çalışmak hem de banyonuz için estetik açıdan en ideal ürünü kullanmak istiyorsanız adresiniz Nokta Duşakabin. Sizlere banyonuzda kalite ve güven sunuyoruz!

  
1015 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz