Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo
Duşakabin Montaj Bölgeleri

Duşakabin hizmet bölgesinin anlamı nedir?

Satışını yapmış olduğumuz ürünün nakliyesi, montajı ve montaj sonrası servis hizmeti verilen ilçelere, hizmet bölgesi adı verilmektedir.

Hizmet bölgesi hangi il ve ilçelerden oluşmaktadır?

Firmamız anlaşmalı olduğu üretici bayilikleri ile, 3 il de  ve üretici bayiliklerimizin bulunduğu illerin cıvarın da olan ilçeler hizmet bölgemiz kapsamındadır. İstanbul Avrupa yakası ve asya yakasında, İzmir Karabağlar ve cıvarında, Ankara yeni mahalle ve cıvarında bulunan ilçler hizmet bögemizin tamamını oluşturmaktadır.

Hizmet bölgesi dışına satış yapılıyormu?

Türkiye’nin tamamına ürün satışımız vardır. Ürünlerimizi fabrika online mağaza web sitesi veya, online sanal mağaza (gittigidiyor.com, n11.com) sitelerinden satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün kargo şirketi ile adresinize demonte olarak gönderlmekte ve montaj işlemi sizin tarafınızdan sağlanmaktadır.

Online Mağaza hizmet bölgelerimiz

Sektöre 2011 yılında giriş yapan Nokta Duşakabin 20 yılı aşkın deneyime sahip üretici bayiler ve uzman ekipleri ile sektörde adından söz ettiren lider kuruluşlardan birisidir. Standart ölçü yanı sıra müşteri talepleri doğrultusunda özel ölçülerde duşakabin imalatı yapan firmamız her banyo ve her bütçeye uygun olabilecek 100'ün üzerinde duşakabin modeli ve 6 farklı seride duşakabin üretimi yapmaktadır.

Venüs Duşakabin     Jüpiter DuşakabinTuruva duşakabin  Galaksi Temperli Cam Duşakabin elmas Oval Cam Duşakabin     İnci oval cam duşakabin Göreme Duşakabin  Mars Kara Temperli Cam Duşakabin

Leydi Duşakabin    Plüton Küvet Üstü  Duşakabin

Firmamız müşteri memnuniyeti kapsamında, firmaya ulaşan her ön görüşmeyi değerlendirmekte, zaman, fiyat ve kalite politikası çerçevesinde detaylı olarak cevaplamaktadır. İnsan odaklı yaklaşımıyla Kaliteyi kendine prensip edinen firmamız, temperli ve mika polistern camlardan modern duş kabinleri üretmekte, sizin ve ailenizin rahatlıkla kullanabileceği hijyen koşulları oluşturmaktadır.
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
3800 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz