Nokta Duşakabin
Whatsapp iletişim
İletişim Telefonu

Duşakabin Hizmet Bölgelerimiz

DUŞAKABİN

Nokta Duşakabin firması istanbul merkezli olmak üzere İzmir ve Ankara da üretici bayiileri ile birlikte duşakabin üretim ve satış alanında 3 ilde hizmet vermektedir.

Sektöre 2011 yılında giriş yapan Nokta Duşakabin 20 yılı aşkın deneyime sahip üretici bayiler ve uzman ekipleri ile sektörde adından söz ettiren lider kuruluşlardan birisidir. Standart ölçü yanı sıra müşteri talepleri doğrultusunda özel ölçülerde duşakabin imalatı yapan firmamız her banyo ve her bütçeye uygun olabilecek 100'ün üzerinde duşakabin modeli ve 6 farklı seride duşakabin üretimi yapmaktadır.

Venüs Duşakabin  Jüpiter DuşakabinTuruva duşakabinGalaksi Temperli Cam Duşakabin elmas Oval Cam Duşakabin İnci oval cam duşakabin Göreme DuşakabinMars Kara Temperli Cam DuşakabinLeydi Duşakabin Plüton Küvet Üstü  Duşakabin


Firmamız müşteri memnuniyeti kapsamında, firmaya ulaşan her ön görüşmeyi değerlendirmekte, zaman, fiyat ve kalite politikası çerçevesinde detaylı olarak cevaplamaktadır. İnsan odaklı yaklaşımıyla Kaliteyi kendine prensip edinen firmamız, temperli camlardan modern duş kabinleri üretmekte, sizin ve ailenizin rahatlıkla kullanabileceği hijyen koşulları oluşturmaktadır.

Firmamız ürünlerini malzeme,montaj ve fabrika hatalarına karşı 2 yıl firma garantisiyle desteklemektedir . Ölçüye özel ürtimle, konsept banyo mimarisine uygun çözümler sunabilen firmamız , kalite politikasından ödün vermeden çalışan personeli, eğitimli teknik montaj kadrosuyla profesyonelliğini kurumsal anlamda kanıtlamaktadır.

İstanbul Duşakabin Servis bölgeleri

Bahçelievler DUŞAKABİNBayrampaşa DUŞAKABİN
Bakırköy DUŞAKABİN      Beşiktaş DUŞAKABİN
Başakşehir DUŞAKABİNBeykoz DUŞAKABİN 
Büyükçekmece DUŞAKABİN Gaziosmanpaşa DUŞAKABİN 
yedikule DUŞAKABİN Çekmeköy DUŞAKABİN
Esenler DUŞAKABİNEyüp DUŞAKABİN 
Küçükçekmece DUŞAKABİNMaltepe DUŞAKABİN 
Sancaktepe DUŞAKABİNArnavutköy DUŞAKABİN 
Avcılar DUŞAKABİNBağcılar DUŞAKABİN 
Sarıyer DUŞAKABİNSamatya DUŞAKABİN 
Sultangazi DUŞAKABİNŞile DUŞAKABİN 
yenibosna  DUŞAKABİN Ümraniye DUŞAKABİN
Beylikdüzü DUŞAKABİNBeyoğlu DUŞAKABİN
Büyükçekmece DUŞAKAKBİN Güngören DUŞAKABİN 
Kartal DUŞAKABİNFatih DUŞAKABİN
Pendik DUŞAKABİN Ataşehir DUŞAKABİN
Zeytinburnu DUŞAKABİNETİLER DUŞAKABİN 
Şişli DUŞAKABİN Üsküdar DUŞAKABİN 


Nokta Duşakabin Firması'nın İzmir Bölge Temsilciliği Hizmete Girmiştir.

İzmir'in ilçeleri İzmir ilçelerine, satışını yapmış olduğumuz ürünlerin, nakliye ve montaj hizmetini sunmaktayız.İzmir Nokta Duşakabin Tesilciliğimiz  Telefondan Arıyıp Fiyatlarımız Hakkında Bilgi edinebilir, ve Beğenmiş olduğunuz ürünün siparişini verebilirsiniz.

Ankara'nın Çeşitli İlçelerine, Ücretsiz Ölçü Ve Keşif Servsimiz Vardır. Takım Halinde Duşakabin Fiyatları Ve Duşakabin Kampanyalarmız Hakkında Bilgi Almak İsterseniz Nokta Duşakabin Ankara Temsilcimiz 0312 395 51 01 Telefondan Arayınız. 

Ankara'nın Çeşitli  İlçelerinden, Duşakabin,Duş Teknesi,Küvet Siparişleriniz Ve Ücretsiz Ön  keşif Talebi İçin   0312 395 51 01  Arayınız.

 

 
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      3206 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın