Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo
Duşakabin sipariş vermenin Hızlı yolu
İnternetin kolay erişilebilir, herkes tarafından kullanılabilir ve hızlı bir kitle iletişim aracı olması Kullanıcıların alacak oldukları hizmete en hızlı erişme imkanını sağlıyor. Duşakabin satış servis ve montaj hizmetleride da buna dahil. Bu sektörde parekende satış platformuna katılan yeni girişimlerden biri de Firmamız Nokta Duşakabin.

Nokta Duşakabin, adından da anlaşılacağı gibi Duşakabin ,küvet ve duşteknesi satış ve montaj hizmeti veren Bir firmadır. 2011′nin mayıs ayında fatih tiryaki’nin sahip oldugu mesleki tecrübelerini, yenilikçi ve internet çağının ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlama fikriyle hayata geçirilmiş.
Nokta Duşakabin
Hızlı sonuç almaya odaklı

İhtiyaç duyabileceğiniz her türlü duşakabin ve küvet ürünlerini şimdilik sadece İstanbul,ankara,izmir ve bursa genelindeki üretici bayileri aracılığı ile satışa sunan  firmamız, hızlı sonuç almaya odaklanmış bir arayüz (geliştirme yurdumyazılım tarafından yapılmış) ve işleyişe sahip. Siteye girip ihtiyacını belirleyen kişi, noktadusakabin.com’un çağrı merkezi aracılığıyla kendine en uygun hizmet teklifini alıyor. Müşteri  herhangi bir arama masrafına girmiyor.
Yakında internetten hizmet almak için üye olma ihtiyacını ortadan kaldırmayı düşünen firmamız, aylık 30 bin ziyaretçisine şimdilik 15 farklı kategoride hizmet veriyor. Müşteri sayısını arttırmanın yanında girişimin hedefleri arasında tüm Türkiye’ye yayılmak da var.
  
1835 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz