Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo
Duşakabin

DUŞAKABİN

Sağlığımız için sürekli ve düzenli olarak duş almak gerekir. Duş almanın amacı kirlerden arınmak olduğu için, Sağlıklı ve temiz bir banyo içinde mutlaka duşakabin sahibi olmalısınız. Gerek banyonuzun temiz kalması, Gerekse de banyoda bulunan eşyalarınızın zarar görmesini engellemek için, duşakabin sistemleri önem arz etmektedir.

TEKNESİZ MİKA DUŞAKABİNLER

Mika (sert plastik) camlı Duşakabin üretimi ve satışı yapan firmamız, istenilen ölçüde kare, oval, dikdörtgen ve düz modellerde tekneli veya teknesiz duşakabin imalatı yapmaktadır.

TEKNESİZ DUŞAKABİN

Mika Duşakabinler

4 MM Camlı Duşakabiler

4 MM Camlı Duşakabiler

4 MM Camlı Duşakabiler

LÜKS CAMLI DUŞAKABİN

LÜKS CAMLI DUŞAKABİN

Duşakabin
, küvet,ve duşteknesi satış ve montaj hizmeti sunan firmamız, İstanbul, Ankara ve İzmir il sınırlarında, Üretici bayileri ile birlikde hizmet vermektedir. Belirtilen iller dışından verilen siparişler kargo ile demonte olarak adresininize gönderilmektedir. 

Temiz ve düzenli bir banyo için, Banyonuzda mevcut olan duş alanına uygun Ölçü ve modelde Kaliteli Ekonomik Fonksiyonel Duşa kabin yapılmalıdır. 
Duşa Kabin Yaptırmanızın Sağladığı faydalarBanyo yaparken etrafa su Sıçramasını önler, Banyonuzda bulunan diğer mobilyalarınızı korur ve temiz bir alan oluştur. 

Duş kabin Çeşitleri

İmalat ve satışını yapmakta olduğumuz duşakabin modelleri 5 seriden oluşmakta ve istenilen ölçülerde tekneli veya teknesiz olarak üretilmektedir.

Asimetrik Oval Küvetli Cam Duşakabin
Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlik de Duş kabin çeşitleri oldukça çoğalmış durumdadır. Çok Fonksiyonlu Kompakt duşakabinler, Hidro masaj sistemli jakuzili duşakabinler ve banyo dekoruna uygun olabilecek renk ve desende üretilen cam duşakabinler gibi bir çok duşakabin çeşitleri mevcuttur.

Özel Ölçü duşakabin imalatı ve montajı yapılmaktadır.

Özel Üretim Duşa kabin

teknesiz duşakabin nasıl yapılır?

Öncelikle Banyonuzda duşakabin Yapılacak olan alanın net ölçüsü çıkarılır, yerinize uygun olan model kare, oval veya dikdörtgen hangisi  uygun olduğu belirlenir, giriş alnı kapı açılımı belirlenir ve banyonuza uygun olan duşakabin modeli seçilmiş olur. Teknesiz olan duşakabinler isterseniz fayans üzerine zemine montaj yapılır, isterseniz de zemine 5cm yüksekliğinde 5 cm genişliğinde bir mermer yere monte edilip onun üzerine kurulabilir.

Teknesiz Zemin Üzeri Duşakabin

duşakabin zemini nasıl olmalı?

Teknesiz olarak zemin üzeri yapılacak olan duşakabinlerde, fayans eğiminin olması suyun akarının iyi olması gerekmektedir. Suyun akarının iyi olmaması durumunda suyun duş alanında birikmesi zamanla fayans aralarında derz dolguyu eritip alt kata su sızmasına neden olabilir. Tekneli olan kabini söktürüp teknesiz duşakabin yaptırmak istiyorsanız, gider yerinizde bulunan pimaş boru olan yere süzgeç taktırmanız gerekmektedir.

Teknesiz Zemin Üzeri Duşakabin

zemin üzeri duşakabin fiyatları

Teknesiz zemin üzeri duşakabin fiyatları, Ölçü aralığı ve Profil renğine göre belirlenmektedir. Ortalama olarak 325 tl ile 550 tl arasında olan fiyatlar belirtilen unsurlara göre netleşmektedir. 

İki Duvar Arası Dikdörtgen Cam Duaşakbin
Banyo boyutu ve duş alanının problemli durumlarında ihtiyaç duyulan "özel ölçü duşa kabin" üretimi yapan pek çok firma bulunmaktadır. özel ölçüde ürün siparişi vermeden önce firmadan banyo ölçülerinizin alınıp yerine uygun ürün üretilmesi için ön keşif talebinde bulunmanızda gerekmektedir. Zira özel ölçü siparişlerinizde uygun olmama durumunda siparişin iptal edilmesi söz konusu değildir.

Standart Duşa kabin Ölçüleri

oval Duştekneli cam duşakabin

Stasndart ölçü duşa kabinler her firmada mevcut olan genellikle 90x90 / 100x100 gibi ölçülerdir. Standart ölçü duşa kabin siparileri üretici firmalar tarafından genellikle stok ta bulundurulup müşteri talep ettiğinde en kısa sürede sevkiyatı yapılan ürünlerdir

Nasıl Duşakabin siparişi verebilirim?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikde artık sipariş vermekde oldukça kolaylaştı, eviniz den çıkmadan duşa kabin siparişinizi telefonla bile verebilirsiniz. Hatta banyo resminizi çekip whatsapp ile 0538 327 39 10 telefondan firmamıza göndererek banyonuza uygun olabilecek duşakabin  fiyatını bile online talep edebilirsiniz. Ayrıca online duşakabin mağazamızdan alttaki adımları izleyerek de sparişinizi verevilirsiniz.
Nasıl Duşakabin Sipariş Verebilirim

Etiket: Duş kabinleri, Duşakabin, Duşa kabin Ölçüleri, Duşa Kabin fiyatları
  
5863 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz