Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo
Duşakabin Modellerini Tanıyın
Banyolardaki yeni tasarımlar kullanıcılarını oldukça memnun etmektedir. Oldukça pratik bir şekilde montajı yapılabilen ve görüntü açısından oldukça estetik olan duşakabinler sayesinde banyoların görünümü çok daha güzel bir hal alabilmektedir. Duşakabin banyolarda düzen sağlamak çok daha kolay olacaktır.

Dar ve küçük alanlar için Duşakabin

Dar Banyolar için Duşakabin


Oldukça küçük bir alanı duşakabin sistemi ile kapatabilmeniz mümkündür. Bu sayede sıkıntı çekmeden çok rahat bir şekilde banyonuzun etrafını çevreleyebilirsiniz. Çevrelediğiniz alan dışındaki yerlere su sıçramaz. Bu tarz özellikler kullanıcısını rahatlatan ve çok daha iyi bir banyo keyfi yapmasında ona yardımcı olan eşyalardan birisidir. Ayrıca dekorasyon anlamında da çok şık durmaktadır. Duşakabin modelleri ile evinizi çok daha iyi bir hale getirmenizde sizin elinizdedir.


Pleksi mika cam Duşakabin

Pleksi mika cam Duşakabin


Ülkemizde en çok kullanılan duşakabin modellerinden birisi pleksi yani mika duşakabinlerdir. pleksi  duşakabinlerin bu kadar sıklıkla kullanılmasındaki en büyük etken oldukça uygun fiyatlara elde edilebilmesidir. Bu duşakabinin 3 farklı renk tonu bulunmaktadır. Mat krom, parlak ve beyaz olarak ayrılmaktadır. Bu duşakabinlerin dayanıklılığı oldukça iyidir. Sert darbelere karşı dayanabilmektedir. 2,2 mm kalınlığındaki pleksi camından oluşmaktadır. Bu cam sert darbelere dayanıklılığı ile bilinmektedir. Fakat bu cam kırılırsa da çok problem değildir. Çünkü yeni pleksi bir cam çok uygun fiyatlarla temin edilebilir. Bu duşakabin çeşidi genel olarak çok fazla ikamet etmeyeceğiniz evlerde tercih edilir. Eğer kiraya çıkacaksanız yâda evinizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız bu duşakabini banyonuz için düşünebilirsiniz.


Temperli Cam Duşakabin

temperli cam duşkabin


Sağlamlığı ile bilinen duşakabin modellerinden biriside temperli duşakabinlerdir. Bu duşakabinlerin genel özelliği çok daha sağlam ve kullanışlı olabilmesidir. Temper cam kalınlıkları farklı olabilmektedir. Bu tamamen sizin seçiminize bağlıdır. 4 mm, 5 mm, 6 mm boyutunda olabilmektedirler. Ayrıca bu camların en güzel özelliklerinden birisi herhangi bir kırılma durumunda parçalara ayrılmış olsa da hiçbir şekilde insan vücuduna bir zarar vermemesidir. Bu duşakabinler genellikle küçük olan banyolarda tercih edilmektedir. Bu duşakabinde çok daha güzel desen motiflerine ulaşmanız mümkündür.


İstediğiniz motifleri temper camına çizdirebilirsiniz. Bu sayede çok daha güzel bir görüntüyü evinize katabilirsiniz. Ayrıca görüntüsü ile ferahlatıcıdır. Temper cam ve pleksi cam duşakabinleri sürgülü duşakabinler sınıfında yer almaktadır.

Nokta Menteşeli Duşakabinler

Kelebek menteşeli cam duşakabin


Dışa açılan duşakabin modelleri arasında oldukça fazla tercih edilen ürünlerden biriside kelebek menteşeli duşakabinlerdir. Bu duşakabinler daha çok gösterişe meraklı insanların kullandığı bir üründür. Şık tasarımları ile banyoya çok daha güzel bir görüntü katabilmektedir. Bu duşakabinlerin dikeyden bir profili yoktur. Sadece yatay profili bulunmaktadır. Alt tarafında herhangi bir ray bölümü bulunmamaktadır. Duşakabin sağ ve sol taraftan monte edilmiştir. Sağ taraftan duvara yâda duşakabin camına, sol taraftan da aynı şekilde duşakabin camına yâda duvara monte edilir. Bu şekilde camların hareket etmesi engellenir ve sabitlenir. Bu duşakabinlerin yapılmasında genel olarak parlak krom pirinç malzemesi tercih edilir.


Boy menteşeli Duşakabinler 

Oldukça gösterişli olan duşakabin modellerinden biriside boy menteşeli duşakabinlerdir. Bu duşakabinlerinde aynı kelebek menteşeli duşakabinlerde olduğu gibi sadece dikey profili bulunmaktadır. Kelebekte camdan cama sabitlenen duşakabin bu modelde profil kısmından cama sabitlenmiştir. Bu duşakabinlerin en güzel özelliği çift kapılı olabilmesidir. Bu özelliği duşakabinin banyonuza çok daha güzel bir hava katmasını sağlayacaktır. Genel olarak biraz daha geniş olan ve dekorasyon açısından oldukça iyi durumda olan evlerde tercih edilmektedir. Bu duşakabinin sallanmaması ve sorun çıkartmaması için sabitleri camdan duvara olacak şekilde yerleştirilir. Bu sayede duşakabin tam olarak yerine oturur ve herhangi bir sıkıntı çıkarmaz. Evinize en uygun duşakabin modelini beğenerek banyonuzda çok daha güzel ve kullanışlı bir ortam yaratabilirsiniz.
  
4417 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz