Nokta Duşakabin
 • Anasayfa
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/noktadusakabin
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+9005383273910
 • https://twitter.com/noktadusakabin
 • https://www.instagram.com/nokta_dusakabin/
 • https://www.youtube.com/c/Noktadusakabinistanbul/videos
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo
Jakuzi Modelleri

Jakuzi motor aracılığı ile uygun boyut ve dizayndaki küvetlere monte edilen su kanalları (jetler) ile küvetin içine su ve hava püskürten bir sistemdir. 

SUYLA GELEN SAĞLIK 

Bilindiği gibi suyla tedavi yöntemi, Organizmaların çeşitli fonksiyonlarını uyaran ve düzene sokan bir
yöntemdir.Ayrıca insan hayatının her döneminde başvurulan bir tedavi şeklidir.Bilimsel deneylere göre Jakuzi
(Hidromasaj) ile yapılan masajlar adale ve mafsal ağrılarına, stres ve yorgunluk, başağrıları, sinirsel
rahatsızlıklar, şişmanlık ve yağ birikintileri, cilt hastalıkları, ortopedik rahatsızlıkları gibi pek çok hastalığın
tedavisinde son derece etkili olduğu kanıtlanmıştır.
 
JAKUZİ İLE YAŞADIĞINIZI HİSSEDİN SAĞLIĞINIZI KORUYUN, DİNLENİN, KENDİNİZİ YENİLEYİN.

; Hidromasaj sistemi ile hastalar için tedavi etkinin yanısıra sağlıklı kişiler için
rahatlık, zindelik, stresten arınma, istenmeyen yağların yok edilmesi, cilt güzelliği gibi pek çok işleri gerçekleşmektedir. Su masajı ile vücut güzellikleri normal banyodan çok daha fazla açılabilmekte, böylece oksijen vücuda ve özellikle kan dolaşım sistemine ve böbreklere daha fazla nüfuz etmesi mümkün olabilmektedir. Dolayısıyla kalp atışları daha düzenli bir hale gelir, toksinler ve stres atılır, insan kendini çok daha formda hisseder.

Uzaklara gitmeden,evimizden çıkmadan,Gününün Yorgunluğunu Ve stresini bir nebze olsun atmak için, Banyonuza Uygun olabilecek oval jakuzi,dikdörtgen jakuzi ve asimetrik jakuzi Nokta Duşakabinde

Bilindiği gibi hidromasajın basit tanımı, su ile yapılan masajdır. Bunun en ideal uygulandığı yer ise banyo küvetleri, compact duş kabinleri ya da SPA tabir edilen masaj havuzlarına aplike edilmiş hidromasaj kombinasyonlarıdır. Bu kombinasyonlarda suyun, buharın ve havanın hem fiziki hem de terapik etkilerinden yararlanılmaktadır.


Fakat daha dikkatli incelediğinizde göreceksiniz ki hidromasaj, tanımı gibi basit bir konu değildir. Aksine altyapısında uzun tıbbi araştırmalar, mühendislik geliştirmeler ve laboratuar çalışmaları bulunması gerekir. Milyon dolarlarla ifade edilen bu bilimsel çalışmaları uygulayan ciddi firmalar gerçek hidromasajı sağlayabilecek teknik aparatları üretebilir. Ancak böyle bir firmanın ürettigi hidromasaj sistemini kullandığınızda; çok zevk veren, keyifli ve dinlendirici etkilerden yararlanabilirsiniz. Hidromasajın başlıca etkilerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

 • Kan dolaşımını düzenler. Toksinlerin vücuttan atılmasını hızlandırır. Sindirim sisteminin düzenli çalışmasına yardımcı olur.

 • Romatizmal hastalıkların iyileşmesine yardım eder. Hidroterapik tedavide kullanılır.

 • Kasları yumuşatıp gevşetir. Özellikle spor vb. bedensel çalışmalardan sonra yorulan ve sertleşen adalelerde oluşan spazmları giderir. Kemik ve eklemlerdeki ağrıları alır.

 • Vücut dinamizminin yenilenmesini sağlar. Adeta bünyeye enerji şarj eder.

 • Beyin yorgunluğu, zihinsel yorgunluk ve stres gibi ağır iş temposunun sinir sistemi üzerindeki olumsuz etkilerini yok eder, zindelik verir.

 • Vücuttaki aşırı elektrik yükünü alır, rahatlama sağlar.

 • Gerginlik ya da geceleri uyku bozukluğu gibi depresif problemlerin atılmasında iyileştirici etki yapar.

 • Yağların eritilip vücudun forma girmesine, derinin ve cilt dokusunun pürüzsüzleşmesine, güzelleşmesine faydası vardır.Bilindiği gibi hidromasajın basit tanımı, su ile yapılan masajdır. Bunun en ideal uygulandığı yer ise banyo küvetleri, kompakt duş kabinleri ya da SPA tabir edilen masaj havuzlarına aplike edilmiş hidromasaj kombinasyonlarıdır. Bu kombinasyonlarda suyun, buharın ve havanın hem fiziki hem de terapik etkilerinden yararlanılmaktadır.


Hidromasaj jakuzi Yararları


Fakat daha dikkatli incelediğinizde göreceksiniz ki hidromasaj, tanımı gibi basit bir konu değildir. Aksine altyapısında uzun tıbbi araştırmalar, mühendislik geliştirmeler ve laboratuar çalışmaları bulunması gerekir. Milyon dolarlarla ifade edilen bu bilimsel çalışmaları uygulayan ciddi firmalar gerçek hidromasajı sağlayabilecek teknik aparatları üretebilir. Ancak böyle bir firmanın ürettiği hidromasaj sistemini kullandığınızda; çok zevk veren, keyifli ve dinlendirici etkilerden yararlanabilirsiniz. Hidromasajın başlıca etkilerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

• Kan dolaşımını düzenler. Toksinlerin vücuttan atılmasını hızlandırır. Sindirim sisteminin düzenli çalışmasına yardımcı olur. 
• Romatizmal hastalıkların iyileşmesine yardım eder. Hidroterapik tedavide kullanılır. 
• Kasları yumuşatıp gevşetir. Özellikle spor vb. bedensel çalışmalardan sonra yorulan ve sertleşen adalelerde oluşan spazmları giderir. Kemik ve eklemlerdeki ağrıları alır. 

• Vücut dinamizminin yenilenmesini sağlar. Adeta bünyeye enerji şarj eder. 
• Beyin yorgunluğu, zihinsel yorgunluk, stres gibi ağır iş temposunun sinir sistemi üzerindeki olumsuz etkilerini yok eder, zindelik verir. 
• Vücuttaki aşırı elektrik yükünü alır, rahatlama sağlar. 
• Gerginlik ya da geceleri uyku bozukluğu gibi depresif problemlerin atılmasında iyileştirici etki yapar. 
• Yağların eritilip vücudun forma girmesine, derinin ve cilt dokusunun pürüzsüzleşmesine, güzelleşmesine faydası vardır.

*Not: Kalp,şeker,böbrek ve tansiyon hastalarının çok uzun süreli yüksek liasyonlarda aşırı sıcak suda veya buharda hidromasaj yapmaları sakıncalı olabilir.eger böyle bir rahatsızlığınız varsa hidromasaj seans sürelerini ve aralıklarını  mutlaka doktorunuza danışarak belirleyin.

Jakuzi'de Masajın Faydaları

İnsanoğlunun yüzyıllar boyu zihinsel ve bedensel yorgunluklardan arınma ve bazı hastalıkların tedavisinde yararlandıkları iki önemli sağlık kaynağı. Bildiğiniz gibi su olağanüstü yararlı elementtir. Hidroterapi ise bilinen en eski tedavi yöntemlerinden biridir. Modern teknoloji ve tıbbın yaptığı araştırmalar sonucunda yüzyılımızın başında hidro masajın en önemli hidro terapi tekniklerinden biri olduğu kanıtlanmıştır. Hidro masajın (Jakuzi uygulamalarının) tedavi yönündeki başarıları inanılmayacak kadar geniştir. Eski çağlardan bu yana devam eden hamam kültürü bunun en belirgin halidir.

Sıcak su akımı (hidroterapi) uzun yıllardır doktorlar tarafından kan basıncı, romatizma ve hatta diyabet gibi birçok kronik hastalığın kontrol altına alınmasında bir yöntem olarak kabul edilmektedir. Potter hidromasaj sistemleri ( Jakuzi, Buharlı, Su jetleri), çağdaş teknolojinin yardımıyla bu olağanüstü iki tedavi kaynağını ve buharlı kabinleri ile Türk hamamının özelliklerini Potter hidro masajlı Banyo sistemlerinde bir araya getiriyor, zihinsel ve bedensel olarak rahatlamanız, stresten kurtulmanız için bu konforu banyonuza taşıyor.

Özel püskürtme aksamıyla su ve hava kabarcıklarını belli bir basınçla vücudunuza gönderen bu sistem kan dolaşımını da hızlandırarak bazı rahatsızlıkların tedavisinde tedaviyi destekleyici rol oynuyor. Kuru sıcaklık yerine buhar banyosu ile cildinize en güzel bakımı yapmanızı sağlıyor.

“Hidro Masajın Faydaları”

Potter masaj sistemlerine adım attığınızda, sıcak su jetleri kan dolaşımınızı hızlandırarak damarların genişlemesini sağlar. Oksijen ve besleyici elementler ağrıyan adalelere hücum eder. Toksinlerin vücuttan atılmasıyla stres düzeyi azalır. Böylece kan basıncı düşer. Hidromasaj, kan dolaşımını hızlandırırken ve vücutta doğan toksinleri deri aracılığı ile dışarı atılmasına da katkı sağlar. Aynı zamanda deriye kadar uzanan sinir uçlarının uyarılması sonucu bazı ağrıların dinmesine, günlük yaşamın geriliminden uzaklaşmanıza yardımcı olur. 
Lokomotor sisteminin, metabolizma ve sinir sistemindeki bazı rahatsızlıkların, aşırı kiloların yol açtığı sorunların, dolaşım sistemi ve uykusuzluk sorunlarının bağırsaklarla ilgili bazı rahatsızlıklar için yararlıdır. Küvetli olan sistemlerde suyun kaldırma kuvveti ile vücut ağırlığının % 90'ı azaldığı için eklem yerleri ve kaslar gevşer. Ağrı ve spazmlar azalır. Aynı zamanda, sıcak suyun etkisi ile kolajen dokular daha esnek hale gelir. Romatizma şikâyetleriniz varsa ağrılarınız azaldığı için daha rahat hareket edersiniz. Hidroterapi, fizik tedavi merkezlerinin yanı sıra profesyonel sporcular tarafından da kullanılmaktadır. Hidromasaj, yüksek tansiyon, kalp ve akut rahatsızlıkları olan hastalara tedavi olarak önerilmektedir. Bunların dışında genç ve yaşlı herkes için hidromasaj çok faydalı ve doğal tedaviyi destekleyici bir yöntemdir


Hidro Masaj

 • Kan dolaşımını hızlandırarak toksinlerin vücuttan atılmasında, Sinir uçlarını uyararak bazı ağrıların dinmesinde,
 • Metabolizma ve sinir sistemindeki bazı rahatsızlıklarda,
 • Aşırı kilonun yol açtığı rahatsızlıklarda, Uykusuzluk sorunlarında,
 • Stres ile mücadelede, Dolaşım sistemi bozukluklarında, Sindirimle ilgili rahatsızlıklarda, Kas, kemik ve eklem ağrılarının tedavisinde destekleyici rol oynamaktadır.

Ayrıca hidromasajın sportif aktivitelerden sonra ve yorucu bir günün sonunda vücudun eski dinamizmini kazanmasında önemli rol oynadığı ve zihinsel rahatlama sağladığı da bilinmektedir.

“ SAUNA”

Bakın Vücutta neler oluyor:

 • Sauna banyonuz sırasında deri tabakanızın üzerinde oluşan yaklaşık +10 ºC ye kadar olan sıcaklık artışı, deri altında da +1 ºC ye kadar bir sıcaklık yükselmesine neden olur. Bu da vucütta hastalıklara karşı koyan madde olan ANTİKOR üretimini artırır. Böylece vücudunuzun direnci daha fazla artar.
 • Bu sırada kan damarlarınız da genişleyerek kan dolaşımınızı rahatlatır ve hızlandırır. Doğal olarak organizmamız da vücut sıcaklığımızı sabit tutmak için çalışır ve yoğun bir şekilde terler. Solunum sistemimiz bir düzene ihtiyaç duyar ve düzenlenir.
 • Derimiz terleme sonrasında üst deride bulunan tüm ölü hücrelerden temizlenir, canlanır, yumuşak ve pürüzsüz bir yüzey haline gelir.
 • Sauna banyosunun sporcular için en önemli faydalarından biri de aktivite sonrasında kaslarda biriken Laktik Asitin kaslarda yaptığı ağrıları engellemesidir. Çünkü Laktik Asit terleme ile kolaylıkla vücuttan atılır.
 • Kardio Vaskular Sistem de sauna banyosundan çok olumlu olarak etkilenir, bir anlamda yumuşak bir antreman yapmış olur.


jakuzi ve küvetler

Temizlenmek her canlının ihtiyacı gibi insanın da bir ihtiyacıdır ve insan bunu en etkin, verimli bir şekilde yapmak ister. 

Kimilerine 5 dakikada yıkanmak yetiyor iken kimilerine 30 dakika zar zor yetmektedir. Her insan az veya çok, bir şekilde duş alma ihtiyacındadır.Aslına bakılacak olursa yıkanmak, insanın ruhunu ve bedenini arındıran çok güzel ve gerekli bir uygulamadır. İşte bazı insanlar da bu arınmayı daha keyifli hale getirmek isterler. Bu yüzden banyoda kullanılan küvet ve jakuziler dekoratif anlamda, işlevsel anlamda arınmayı keyifli hale getirirler. 

Öyle jakuzi ve küvetler vardır ki dekoratif anlamda banyoyu bambaşka boyuta taşır ve insan, tüm gününü burada geçirmek ister.

Eğer banyodaki dekorasyon bu hissi uyandırıyorsa kullanılan jakuzi ve küvet arınırken keyiflendirmeyi başarıyor demektir.  Size en uygun jakuzi-küvetlere noktaduşakabin firması ile bakabilir ve kendi banyonuzun dekorasyonunu beğendiğiniz ürünle yapabilirsiniz. Banyo dekorasyonuna en uygun jakuzi ve küveti nokta duş sitesinden bakabilirsiniz.  Ayrıca beğendiğiniz küvete ek sistemler eklenmesi isteyerek bu küveti jakuzi haline çevirebilirsiniz.

Sadece Duş almak değil keyif almak ve rahatlamak istiyorsanız Mutlaka bir jakuzi almalısınız. Jakuzi içerisinde geçirmiş olduğunuz keyifli zaman günün stres ve yorgunluğunu alır ve sağlıklı zinde bir vucuda sahip olursunuz. Jakuzinin yararları hakkında sağlık sitelerinde onlarca bilgi yeralmaktadır. Sizlere 150x70 ölçülerinde çok büyük olmayan fiyatı cazip banyonuzu çok fazla daraltmadan geniş ferah şekilde kullanmanıza imkan sağlayan ürünümüzün detayları hakkında bilgilendirmek istiyorum.

150x70 Dikdörtgen Jakuzi 

150x70 Dikdörtgen jakuzi küvet

150x70 Dikdörtgen Jakuzi İç görünümü 

150x70 Dikdörtgen jakuzi küvet iç görünümü

Ürün detayları 

Hidromasaj Standart sistem
: 0,900 Hp Motor + 6 Adet Yandan Hidromasaj Su Jeti 


Hidromasaj Ekstra Sistem:0,900 Hp Motor + 6 Adet Yandan Hidromasaj Su Jeti + 4 Adet Sırt Masaj jeti

Hidromasaj Ultra Sistem:0,900 Hp Motor + 6 Adet Yandan Hidromasaj Su Jeti + 4 Adet Sırt Masaj jeti +0.700 Hp Blower Motoru+10 Adet Hava Jeti

Hidromasaj Full Sistem : 0,900 Hp Motor + 6 Adet Yandan Hidromasaj Su Jeti + 4 Adet Sırt Masaj jeti +0.700 Hp Blower Motoru+10 Adet Hava Jeti + Terapi Lambasıoval küvet modelleri Dikdörtgen Küvetler

Tamamen sizin isteğinize göre istenilen özellikte jakuzi satın alabilirsiniz. Jakuzi çalışma mantığı genel olarak sı çıkışlarından basınçlı su verilmesidir. Bu basınçlı su, sıcak su ile hidromasaj etkisi yaratarak insanda rahatlama sağlamaktadır. Farklı noktalardan jet motorlardan gönderilen basınçlı su, insanın tüm vücudunda rahatlama sağlamakta ve spa merkezlerinde kullanılan teknik te hemen hemen aynı şekilde işlemektedir. Siz de imkanınız olursa spa merkezlerinde kullanılan malzemelerle banyonuzu spa merkezine dönüştürebilir ve dekoratif anlamda banyonuzu bambaşka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Her ne olursa olsun her jakuzi gerek işlevselliği olsun gerek te görünüşü olsun bulunduğu ortama lüks görüntü katacaktır.

Sahip olunan veya satın alınacak olan jakuzi, çok fazla estetik değilse bile jakuzinin yanına koyulacak mumlar, çiçekler hem estetik açıdan güzellik katacak hem de atmosfer açısından ortam mistik olacaktır. İnsan ruhu ve bedeni loş ortamlarda daha dingin olur. Tabi bu her insan için geçerli olmasa da genel anlamda bu böyledir. Ayrıca spot aydınlatmalar da ortamı spa merkezi haline getirebilir. Size en uygun jakuziyi nokta duşakabin firmasının güvencesi ile satın alabilir ve montajını yaptırabilirsiniz.  Küvet seçerken bakılacak husus kaliteyle beraber kişinin bu küvete sığabilecek ölçüde olup olmamasıdır. Keyifli bir banyo keyfi için insanın çok rahat bir şekilde küvete sığması gerekir. 

Mini Küvet Modelleriözel küvet modelleri

Küvet ve jakuzinizi her kullanımdan sonra duru su ile temizlemek kirlenmesini uzatacaktır. Fakat yine de belli aralıklarla detarjan türevleriyle temizlik yapmanızda fayda vardır.Santimlik sığma banyo keyfini doyasıya yaşamaya yetmez. İnsanın kendi vücut ölçülerine bakarak küvet seçimi yapması çok önemli yoksa daha ucuz diye alınan daha küçük boydaki küvetlerin hiçbir anlamı olmaz. Jakuzi veya küvet seçiminde kullanılan malzeme de büyük oranda önem taşımaktadır. En fazla kullanılan malzemeler akrilik, emaye, çelik ve döküm emayedir. Küvet seçiminde bir diğer önemli nokta ise küvetin şeklidir. Banyonun ölçülerine göre küvet şeklini düşünmek gerekir. Yuvarlak formunda olan küvetler çok yer kapmaktadır.  Dar bir banyoya küvet alınacak ise asimetrik küvetler tercih edilebilir. Dikdörtgen küvetler de banyo ölçülerine alındığı sürece banyoya dekoratif anlamda zorluk çıkarmaz.

Dar banyolar için jakuzili küvet almak istiyenler için ürün çeşitliğini orttıran “NOKTA DUŞAKABİN”  artık hemen hemen tüm banyolara uygun jakuzi satışı yapmaktadır. Jakuzi modellerimiz ve jakuzi fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek için , web sitemizin küvet modelleri bölümünden ürünlerimizi inceliyebilirsiniz. Jakuzi satışımız ,istanbul ,ankara ,izmir ve bursa il sınırları içerisinde nakliye montaj hizmeti ile birlikde sunulmaktadır. Diğer illerden verilen siparişlerde ürün bedeli ön ödemeli olarak alınıp ambar vasıtası ile montajsız olarak adresinize gönderi sağlanmaktadır.

JAKUZİ SİPARİŞİ NASIL VERİLMEKTEDİR.

Jakuzi siparişinizi ,bulunduğunuz ile en yakın nokta duşakabin iletişim telefonlarından müşteri temsilciliğimizi arıyarak verebilirsiniz. Online jakuzi siparişi alınmamaktadır.sipariş mutlaka telefon ile müşteri temsilciliğimize iletilmelidir.

JAKUZİ SİPARİŞİM NEKADAR ZAMANDA HAZIRLANIR ?

Jakuziler hazırda bulundurulmayıp özel siparişiz ile üretilmektedir. Siparişiniz ön keşif yapılmasının ardından veya sizin belirtmiş olduğunuz ölçülerde ve özelliklerde üretilmektedir. Üretim nakliye ve montaj işlemi yaklaşık olarak 2 haftalık zamanda gerçekleştirilmektedir.

JAKUZİ MODELLERİ

Jakuzi modelleri ,oval ve dikdörtgen olarak çeşitli ölçülerde üretilmektedir. Jakuzi modelleri  istege bağlı olarak üç farklı özellikde üretilmektedir. Hidromasaj Standart sistem  0,900 Hp Motor + 6 Adet Yandan Hidromasaj Su Jeti + otomatik sifon, Hidromasaj Ekstra Sistem   0,900 Hp Motor + 6 Adet Yandan Hidromasaj Su Jeti + otomatik sifon +0,700 Hp Blower Motoru +10 Adet  Jeti, Hidromasaj Ultra Sistem  0,900 Hp Motor + 6 Adet Yandan Hidromasaj Su Jeti + otomatik sifon +0,700 Hp Blower Motoru +10 Adet  Jeti + 4 Adet Sırt Masaj jeti  özellikler sahiptir.

KÜÇÜK JAKUZİ ÖLÇÜLERİ

110x110 H:45 CM Oturmalı Oval Mini Jakuzi küvet /120x120 H:45 CM Oturmalı Oval Mini Jakuzi küvet / 130x130 H:45 CM Oturmalı Oval Mini Jakuzi küvet / 80x80 H:45 CM Oturmalı Oval Mini Jakuzi küvet / 90x90 H:45 CM Oturmalı Oval Mini Jakuzi küvet / 100x100 H:45 CM Oturmalı Oval Mini Jakuzi küvet / Kare Oturmalı yükseklik 45 cm mini küvetler /  belirtilen ölçüler örnek olarak verilmiştir,bu ölçülerin dışında birçok daha küçük jakuzi ölçüsü bulunmaktadır.Jakuzi kullanımı

Jakuzi kullanımı hususunda sunu söylemek faydalı olur ki satın aldığınız ürünü ilk kez çalıştırdığınızda sıvı halde pas çıkıyorsa ve bu sürekli devam etmiyorsa bu normal bir durumdur. Ancak uzun süre beklediğiniz halde hala pas çıkıyorsa teknik servise danışmanızda fayda vardır.


Jakuziler bizlerin çok rahatlamasını sağlayan banyo eşyalarıdır aslında. İçlerinde bulunan deliklere su jeti deniyor. Buradan su ve hava karışımını küvetin içine çok yüksek ve değişken hızlarda püskürtürler. Bu sayede su kaslarımıza ağır bir basınç uygularken hava da suyun basıncının etkisini azaltır. Sonuç olarak kaslarımıza bu devinimsel hareketler bir masaj gibi etki eder.

Biz de içinden çok rahatlamış olarak çıkarız. Vücudumuz gevşemiş ve dinlenmiş olur. İyi bir jakuzi vücudunuz üzerinde en az bir masaj kadar olumlu etki sağlayabilir. Siz de böyle bir rahatlamayı hak ettiğinizi düşünenlerdenseniz evinizde böyle bir ürünün olması kaçınılmaz olacaktır.

Jakuzi Modelleri

Bir jakuzi almaya karar verdiniz ancak ne alacağınızı bilmiyorsanız öncelikli olarak doğru bilgiler ile değerlendirmeler yapmak gerekir. Öncelikli olarak ürünün yerleştirileceği alanın ölçülerini bakmak gerekir. Jakuzilerin çok farklı tür ve şekilleri mevcuttur. Kare olanlar, dikdörtgen modeller, oval olanlar, yuvarlak ürünler ve diğer özel şekillere sahip olan modelleri sayabiliriz. Ayrıca bu banyo eşyalaraının derinlikleri de değişebilir. Normal küvetlere göre daha derin olan bu ürünlerde derinlikler ürünün tasarımına ve büyüklüğüne göre değişmektedir.  Bazı jakuzi modellerinde hava ve suyu birlikte püskürten jetler olduğu gibi bunların yanı sıra sadece hava üfleyen jetler de bulunur. Bir ürünün suyu ve havayı püskürtme gücünü içinde bulunan motorların gücü belirler.

Ürünün gövdesi, akrilik, emaye ve krom gibi malzemelerden üretilebilir. Opsiyonel olarak birçok ürünün tabanına da hava üflenen hava masaj jetleri yerleştirilebilir. Bazı jakuzi modellerinde ayak yükseklik ayarı vardır. Yani ayağınızı koyacağınız alanın yüksekliğini kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Ürünün içine sıcak soğuk su akmasını sağlayan bir batarya da bulunur. Suların tahliyesi için jakuzinin tabanında bir sifon sistemi de standart olarak bulunur. Lüks modellerde ise standart donanımlara ek olarak ürünü kontrol etmek için elektronik sistem, su seviyesini otomatik belirleyip ayarlayabilen sensörler ve kromoterapi için kırmızı, yeşil ve mavi gibi renklerde lambalar olabilir.

Jakuzi Ölçüleri

Jakuzi modelleri çok çeşitli form ve ebatlarda üretilmektedir.  oval olanlar 110 cm x 110 cm’den başlayıp 150 cm x 150 cm gibi büyük ebatlara kadar büyümektedir. Dikdörtgen modeller ise 150 cm x 70 cm’den başlayıp 190 cm x 110 cm büyüklüğe kadar gitmektedir. Yuvarlak olan modellerin ise çapı 250 hatta 300 cm’e kadar genişlemektedir. Jakuzilerin derinlikleri de 1 metreye kadar rahatlıkla ulaşmaktadır. Çok farklı seçenek ve fiyat alternatiflerinden dolayı  sizin için en uygun modeli en doğru firmadan almanız çok yararınıza olacaktır. Bu nedenle alanında uzman firmamızla irtibata geçtiğinizde ihtiyacınız ve uygulanabileceği alan dikkate alınarak en doğru seçenek belirlenmekte ve size olabilecek en uygun fiyatla sunulmaktadır. Jakuzi Modelleri ve fiyatları


Firmamızın satış ve montajını yapmakta  Olduğu jakuziler 80 farlı ölçü aralığında,4 farklı katagoride üretilmektedir.

jakuzi sistemleri ,6 jetli , 16 jetli ve 20 jetli hidromasaj sistemlidir.. Satışını Yaptığımız jakuzilerin üretimi süper duşakabin ve şhower duş üretim tesislerinde yapılmaktadır.üretilen tüm jakuzilerin küvetlerinde  Kullanılan malzeme %100 yerli ve akrilikdir, satış ve montajını yaptığımız  jakuzi küvet modellerimizin Tamamı Tse-en 442 kalite standartlarında üretilmekredir. jakuzi küvet montaj kurulum işlemi firma personelimiz tarafından Yapılmaktadır. istanbul,ankara ve izmir dışından verilen siparişlerinizde ürünlerimiz Ambar Ve Kargo İle Gönderilmektedir. jakuzi modelerinin tamamı 2 yıl resmi olup 5 yıl Firmamız Garantisindedir.
 
jakuzi Fiyatları 

jakuzi fiyat listesi 2013 Yılına ayit parekende " jakuzi fiyat listesidir". jakuzi siparişi ve jakuzi özellikleri hakkında detaylı bilgi için, ürün detayları bölümünü inceliyebilirsiniz.  Listede belirtilen jakuzi Fiyatlarına Kdv Montaj Dahildir.jakuzi siparişi için 0212 5049147 telefonu arayablirsiniz.
Anlaşmalı Olduğumuz Kredi Kartlarına Taksit ile ödeme İmkanı Sağlanmaktadır. Ürünlerimizin Montaj Hizmeti İstanbul İçin Firma Personelimiz Tarafından Karşılanmaktadır. İstanbul Dışında Bayilerimizin Personeli Tarafından Karılanmaktadır. Bayimiz Bulunmuyan İllere ÜRÜNLERİMİZ Ambar Ve Kargo İle Gönderilmektedir.

 

Jakuzi ve Küvet Alırken

Uygun fiyatlarla her ürüne ulaşabiliyor olmamız, lüks kavramının içeriğini de değiştirdi. Üstün özellikli Küvet ve hatta Jakuzi lüks olmaktan çıktı ve herkesin ulaşabileceği ürünler haline geldi.

Öncelikle Jakuzi'nin bir Küvet çeşidi olmadığını belirtmek gerek. Bu genel olarak doğru sanılan yanlış bir bilgidir. Jakuzi, motor ve su kanalları ile Küvet içerisine su ya da hava püskürten sistemin adıdır. Jakuzi, en az bir motor gücüyle, ona uygun olarak tasarlanmış ve uygun boyuttaki Küvet'lere monte edilmiş olan su kanalları aracılığıyla Küvet içerisine su ya da hava püskürtme sistemidir. Bu sistemin firmadan firmaya değişen farklı modelleri olsa da, Küvet içerisine açılan deliklere monte edilen jetler ve motorlar, ülkemize genel olarak Çin ve İtalya'dan gelmektedir. Jakuzi ve hidro masaj sistemleri monte edilirken, bu motor ve jetler kalitesiz ise eğer, hiçbir verim alınamayabilir. Ayrıca monte işlemi de oldukça önemlidir. Çünkü Küvet üzerine açılan deliklerden yeterli sızdırmazlık sağlanamaz ise bir Jakuzi yerine banyomuzda büyük bir süzgece sahip olmuş oluruz.

jakuzi küvet

Küvet ile Jakuzi arasındaki fark da kısaca bu motor, jetler ve hidro masaj sistemlerinin eklenmesinden ibarettir. Jakuzi'nin bir lüks olmaktan öte, sağlık açısından faydalı olduğu da biliniyor. Bunları göz önünde bulundurarak Küvet ya da Jakuzi alma kararının ardından, doğru yerden satın alma konusu gündeme geliyor. Nokta Duşakabin, bu konuda siparişten montaja tüm aşamalarda size tam destek sağlıyor.

Jakuzi motor ve jetlerinin kaliteli olmasının ne kadar önemli olduğundan bahsetmiştik. Tam da bu sebeple, tecrübeli ve güvenilir bir firma tercih etmek zorunluluktur.

Küvet seçiminizi yaparken, banyonuzun boyut ve şekline göre karar vermeniz gerekecek. Banyonuzun boyutu, şekli yanında, istediğiniz ürünün boyut ve şekli, ayrıca model seçimi, yorucu ve karışık bir karar verme süreci demektir. Bu noktada tecrübeli kişilerden yardım almak işinizi kolaylaştıracaktır. Nokta duşakabin, tecrübesiyle size özel detayları göz önünde bulundurarak, Küvet veya Jakuzi seçimi yapmanızı kolaylaştırır.

Nokta Duşakabin, İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'da çok sayıdaki ulaşımı kolay şubesi ile hizmet sunuyor. En yakın şubemize giderek, aklınızdaki soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz. Jakuzi Modelleri ve fiyatları

Bazen evlerimizde Jakuzi  keyifi yapmak isteriz. Özellikle gün içerisinde yorgun bir şekilde eve gelen ve bu yorgunluğunu bir duş ile atmak isteyen insanlar için bu keyif daha da önemli bir hale gelir. 

Ancak eğer birazcık dikkat edilir ise bu konuda yapılacak en mantıklı iş iyi bir ürün seçilmesi olur. bu konularda da yapılacak en iyi iş her zaman için iyi bir banyo oluşturmaktır. Mesela işleri genellikle çok yorucu olan ve ya üstün çok fazla kirlenmesine neden olan kişiler de banyo çok önemlidir. Genellikle böyle kişiler günlük olarak duş aldıklarından çok büyük sıkıntılar yaşarlar. Bu tür insanlar için ister kadın olsun ister erkek bir diğer sıkıntı ise bu her gün duş alınmasından kaynaklanan banyo kirliliğidir. Ancak bütün bunları kolaylaştıran bazı şeyler vardır. Bunun da dışında her gün sırf keyif olsun diye banyo yapan kişiler de vardır. yukarıda belirtilen bütün sıkıntılar aynı zamanda onlar için geçerli olur.

jakuzi modelleri ihtiyaçlarını karşılayacak düzey de ve kalite de ürünlerin olması her zaman için çok önemlidir. Eğer kişi bu ihtiyaçlarını karşılayamaz ise o zaman ciddi bir sıkıntı çıkar. Sıkıntıda eve yorgunluklarını atmaya gelen bu insanlar için ayrı bir sıkıntı durumu çıkarır. Bunun da dışında özellikle de ev hanımları için evlerinin her yerinin çok güzel ve modaya uygun olması çok önemli olduğundan biraz da bu yüzden en yeni banyolardan alınmak ve ya banyoların yenilenmesi istenir. Bu tür yeni banyoların başında ise özellikle jakuzi gelir.

jakuzler İyi bir banyo keyif aracı olan ve birçok insan tarafından çok fazla tercih edilen yukarıda bahsedilen bütün insan toplamları için çok önemli bir anlam ifade eder. Bütün bu anlamlarda bir araya toplandığından aslında bu jakuzilerin ne kadar iyi oldukları ve insanlara ne kadar büyük faydalarının olduğu da görülür. Özellikle banyoların çok keyifli olmasını sağlayan bu jakuzilerde aslında en büyük konfor ise genellikle hamama gitmeden hamam keyfi yaratmasıdır. Ancak tabi ki hepsinde bu aynı kalite ve ya düzeyde olmaz. Özellikle iyi bir jakuzi her zaman için insanlara bir hamam havası katması gerekir. Ayrıca iyi bir jakuzi de olması gereken bir diğer özellik ise banyonun çok az kirlenmesidir. Bazıları çok düzensiz yapıldığından dolayı çoğu zaman en az eski alaturka banyolar kadar kötü olurlar. Bu yüzden iyi bir jakuzi alınır iken en iyi yapılması gereken en önemli iyi bir markanın seçilmesi olur.

jakuzi alınır iken yapılması gereken ilk şey iyi bir firmanın seçilmesidir. Hem montaj hem de üretim aşamasından dolayı bu konular da yapılması gereken bu iyi firmaların seçilmesi oluyor. En iyi jakuziyi aslında anlamak da çok zordur. Çünkü bu tarz ürünler hiçbir zaman tam anlamı ile montaj yapılmadan iyi ve ya kötü oldukları da anlaşılmaz. Bu yüzden de iyi bir montajı aslında belirleyen şey yine insanların kendi zevk ve ihtiyaçları olur. Bu türden bir konu ile karşılaşıldığından yapılması gereken yine insanların kendi zevk ve arzuları olmaktadır. Eğer iyi bir jakuzi seçilmek isteniyor ise bu durumda iyi bir firma olan ve birçok kişinin de tercih ettiği bir jakuzi firması olan nokta duşakabin ve jakuzi işinin bu piyasa içerisinde ki en iyilerindendir. Bu yüzden de birçok insan bu iyi firmayı seçer.

 
  
7150 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz