Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo
Duş Kabinleri

DUŞ KABİNLERİ

Duş Kabinleri  4 Farklı seride temperli cam ve polistren (mika) cam olarak üretilmektedir.

Standart duşakabin modelleri dışında banyonuzun ölçülerine göre özel ölçü duş kabini  üretimi yapılabilmektedir. 4 farklı seri ve 2 farklı cam çeşidine göre üretilmekte olunan duş kabinleri bütçenize uydun seçenekler ile çok çeşit modelleri bulunmaktadır.

Duşakabin modelleri küvet sütü ve tekne üstü olabildiği gibi kare ve ovel olarakda modellere ayrılabilmektedir. firmamız satış ve montajını yapmakta oldugu küvet,duş teknesi ve duş kabinlerini kendi üretim tesislerinde %100 yerli malzeme kullanarak üretmektedir. 


İki duvar arası mika camlı teknesiz duşakabin

TEKNESİZ DUŞKABİNLERİ

İstenilen her ölçü ve ebatta her banyoya uygulanabilen teknesiz duş kabinleri,  ister zemin üzerine, isterseniz de mevcutta bulunan küvetinizin üzerine Uygulanabilir.

Mika teknesiz duş kabinleri ve temperli cam teknesiz  duş kabinleri satışı yapan firmamız, her zevke uygun model tasarımı ve müşterilden gelen talebi karşılayarak  üretim yapmaktadır.

İnternet sitemizde teknesiz duş kabinleri kategorisine tıklayarak, ürün detayları ve fiyatları hakkında bilgi alabilir online sipariş talebinde bulunabilirsiniz.

Teknesiz kare mika camlı duşakabin

UCUZ DUŞ KABİN FİYATALARI

Piyasa fiyatlarının oldukça altında fiyatlara satış yapan firmamız, Güncel kampanyaları ve 3 farklı ilde üretici bayileri ve ülkenin tamamına ürün gönderme imkanı sayesinde, En çok tercih edilen duşakabin firması olmaktadır.

HER ÖLÇÜ TEKNESİZ DUŞAKABİN FİYATLARI en beğenilen kampanyamız olmaktadır. Müşterilerimiz ölçü almaya gelen ustanın farklı bir fiyat vermesinden korkmadan içi rahat ne ölçü olursa olsun tek fiyatlı olmasından oldukça memnun kalmaktadır.

Ucuz duş kabini fiyatları incelemek için online mağaza yazan bölüme tıklayın ve ürün detaylarını girerek fiyatlarımızı inceleyin.

Banyonuza uygun olabilecek birçok standart ölçü ve modelde Duş kabinleri satışı yapan firmamız, satışını yapmış olduğu ürünlerin montaj işlemini de yapmaktadır.

Montaj hizmetimiz, İstanbul Avrupa yakası, İzmir Karabağlar ve cıvarı, Ankara Yenimahalle cıvarı olmaktadır. Bu bölgelere uzak olan yerlere malisef montaj hizmeti verilmeyip, ürünler demonte olarak kargo ile adrese gönderilmekte dir. Montaj alıcı kişi tarafından yaptırılmaktadır.

Ürün modelleri ve fiyatları hakkında sitemizi inceliyebilir, ve müşteri hizmetlerimizden siparişinizi Telefonda verebilirsiniz.

Sormak istediğiniz diğer hususları hafta içi 19:30 kadar müşteri temsilcimize sorabilir ve online sipariş sayfamızdan ürünlerimizi sipariş edebilirsiniz. 

Paslanmaz profilli teknesiz duşakabin

Duşakabin aslında birçok işlevi olan bir banyo eşyasıdır denilebilir. Siz banyo yaparken bu sayede başka bir insan da yine banyodaki başka bir işi yapabilir. Aynı anda banyo odasına birden fazla insanın girmesini sağlayabilir. Duşakabin olmasaydı duş yapan bir insan kendi dışında başka birini orada görmek istemediği için banyoyu tek bir kişi kullanmak zorunda kalırdı. Duşakabinler aynı zamanda banyoda etrafa çok fazla su saçılmasını da önlerler. Suyun etrafa sıçramasını önleyecek bir engel olmazsa su düşündüğümüzden de daha fazla yayılabilir. Duşakabinin kapak ve diğer panelleri bu sıçramayı da önler.

Lüks camlı Teknesiz oval Duşakabin
 Teknesiz Cam Duşakabin ND110


Kaç Tür Duşakabin Mevcut

Banyolarımızda çokça kullanmaya başladığımız bu ürünlerin genel olarak farklı çeşitleri mevcut. Bunlar; Mika (Polistren), Temperli (Cam) ve Kompakt duşakabinler olmak üzere sınıflandırılıyor. Mika olanlar temperli ve kompakt duşakabinlere oranla daha düşük fiyatlarla kullanıcılara sunulmaktadır.

Mika yani polistren olan tür aslında plastik türevlerinden üretilmiş yapay plastik ürünlerdir.  Asitlere ve yıpranmaya karşı uzun süre dayanıklıdır. Ayrıca renksiz olması, renk ve şekil verilebilmesinin kolaylığı da kullanımı açısından önemlidir.

Temperli olanlar camlı duşakabinlerdir.  Bu üründe kullanılan camlar 700 santigrat dereceye kadar ısıtılıp arkasından içine direkt hava üflenerek soğutulmaktadır. Bu işleme de temperleme denilmektedir. Bu işleme tabi tutulan camlar kırılmaya karşı çok daha dayanıklı olmaktadır. Camların doğru şekilde temperleme prosesine tabi tutulması sağlamlıkları açısından önemlidir. Bu nedenle güvenilir firmalardan bu ürünleri almanız tavsiye edilmektedir.  Ayrıca cam ürünlerin üzerine çeşitli desenler de işlenebilmektedir. Reklendirme de belirli seviyelere kadar yapılabilmektedir.

Kompakt olanlar ise sadece içinde duş alınacak alanı ve duş bulunmayan aynı zamanda hidromasaj ve jakuzi gibi özellikleri de olan daha lüks ve komplike özelliklere sahip ürünleri ifade eder.

Duşakabin Modelleri

Duşakabinlerin Kullanım türlerine ve uygulanacak alana göre birçok çeşidi vardır:

- 1 adet sabit, 1 adet kayar panele sahip model
1 adet sabit, 1 adet kayar panele sahip model

-1 adet sabit, 2 adet kayar panele sahip tür
 1 adet sabit, 2 adet kayar panele sahip model

-  Yerden tavana kadar  iki duvar arasına döşenen genellikle 2 adet sabit 2 adet kayar paneli olan model
Yerden tavana kadar  iki duvar arasına döşenen genellikle 2 adet sabit 2 adet kayar paneli olan model

-Yerdeki duş teknesi üzerine yerleştirilen köşe olan model
Yerdeki duş teknesi üzerine yerleştirilen dört köşe olan model

-Yerdeki duş teknesi üzerine yerleştirilen oval olan model
 Yerdeki duş teknesi üzerine yerleştirilen oval olan model

-Oval bir küvet üzerine yerleştirilmiş olan tür
Oval bir küvet üzerine yerleştirilmiş olan tür

Standart bir küvet üzerine yerleştirilmiş 2 adet kayar, 2 adet sabit panele sahip model
Küvet üzerine yerleştirilmiş olup 2 duvar arasını kapatan model,

İki banyo duvarının kesiştiği köşeye yerleştirilmiş olan oval modelgibi modelleri burada genel olarak sayabiliriz.

 Standart bir küvet üzerine yerleştirilmiş 2 adet kayar, 2 adet sabit panele sahip model

Firma Seçimi Önemli

Duşakabininizi güvenilir bir firmadan almanız çok önemlidir. Sıradan ve güvenilirliğini kabul ettirmiş bir firmadan tedarik etmediğiniz taktirde ileride ciddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Satın alıp parasını ödediğiniz ürün monte edildikten sonra siz kullanırken su sızdırabilir, camları doğru işlemlere maruz kalmadığı için çok küçük darbelerde kırılabilir. Böyle bir durumda firma sorunu gidermek için ciddi çaba bile gösterse evinizde tekrar bir çalışma yapmaları gerekecektir. Düşünün ki su sızmasını önlemek için çalışacaklar. Ürün yerinden kaldırılacak. Oradaki kaçak olabilecek noktalar kontrol edilecek. Sorun bulununcaya kadar uğraşılacak. Bu da sizin için ciddi bir zaman ve konfor kaybı olacak. Servis ihtiyacınız olduğunda veya ayıplı ürün nedeniyle değiştirme veya tamirat gerektiğinde karşınızda güvenilir bir firmanın olması çok önemlidir. Tabii hepsinden önemlisi yüksek kalite ile uygun şekilde üretilip doğru şekilde monte edilmiş olmasıdır. Bu nedenle işinizi sağlama alıp doğru hizmeti alacağınız bir firmayı tercih etmeniz size hem ekonomik yönden hem de rahatlık açısından ciddi artılar sağlayacaktır. 

Doğru Ürüne Doğru Fiyat

Satın alacağınız ürünü doğru bir firmadan satın alırken aynı zamanda da çok fazla para ödememek gerekiyor. Bu nedenle de en doğru kaliteyi en uygun fiyatlarla sağlayan tedarikçi sizin için en doğru seçim olacaktır. Peki doğru tedarikçi seçiminde ana kriterler neler olacaktır? Burada önemli olan kendini kanıtlamış doğru referansları olan bir firma bulmanızdır. Böyle bir firma sizin adınıza en doğru çalışmayı yapacaktır. Önemli kriterlerden birisi de doğru ekspertizi yapıp yapmadıklarıdır. Sizin banyonuzu gelip gördüklerinde buraya olabilecek en doğru ürünü belirleyerek size önermeleri gerekiyordur. Sadece daha çok para kazanmak adına 1 sabit 1 de kayar panele sahip bir model önermek yerine size oraya uygun olmayan başka bir model önerirlerse sizi hem maddi hem de yaşam alanı kullanımı açısından zarara uğratmış olurlar. Bu nedenle size en uygun ürünün ve modelin belirlenmesinde de objektif ve yeterli tecrübe ve donanımla yönlendirmeleri çok önemlidir.

İki duvar arası mika duşakabin

İki Duvar Arası Mika Duşakabin: Ucuz duşakabin arayanlar için en ideal ürün olan mika duşakabinler iki duvar arası Mat Krom Profil çerçeveli ve beyaz profilli olarak, 180 cm yükseklikte 1 sabit 1 kayat kapı, 1 sabit 2 kayar kapı ve 2 sabit 2 kayar kapı olarak 3 farklı seçenekte üretilmektedir.

Teknesiz Mika Duşakabin

İki duvar arası mika duşakabin

 İki duvar arası mika duşakabin

İki duvar arası mika duşakabin

İki duvar arası mika duşakabin

4mm Camlı iki Duvar Arası Duşakabin Modelleri: 4mm Temperli cam, Mat Krom Profil çerçeveli 180 cm yükseklikte 1 sabit 1 kayat kapı, 1 sabit 2 kayar kapı ve 2 sabit 2 kayar kapı olarak 3 farklı seçenekte üretilmektedir.


İKİ DUVAR ARASI 2 SABİT 2 KAYAR KAPI DUŞAKABİN

4MM CAMLI DUŞAKABİN

İki duvar arası duşakabin modelleri

Lüks Camlı İki Duvar Arası Duşakabin Modelleri: 5mm temperli cam, Krom veya gold (altın sarısı) renk profil çerçeveli, 180 cm yükseklik ölçülerinde banyo genişliğine göre 1 sabit 1 kayar kapı ve ya 2 sabit 2 kayar kapılı olarak üretilmektedir.

İKİ DUVAR ARASI LÜKS CAMLI DUŞAKABİLER

İKİ DUVAR ARASI LÜKS CAMLI DUŞAKABİLER

Menteşeli İki Duvar Arası Duşakabin Modelleri: menteşeli olan duşakabinler dışa veya içe açılır olan kapı şeklindedir. Banyo ölçünüze göre tek kapılı veya çift kapılı modelleri vardır. Menteşe seçeneği kelebek menteşe, nokta menteşe ve boy menteşe olarak 3 farklı seçenekte sunulmaktadır.

Menteşeli İki Duvar Arası Duşakabin

Menteşeli Duşakabin Modelleri

Menteşeli İki Duvar Arası Duşakabin

Menteşeli İki Duvar Arası Duşakabin

Menteşeli İki Duvar Arası Duşakabin

Menteşeli İki Duvar Arası Duşakabin

Menteşeli İki Duvar Arası Duşakabin

İki Duvar Arası Kompakt Duşakabin Modelleri
İki duvar arası Kompakt Duşakabin

İki duvar arası Kompakt Duşakabin

İki duvar arası Kompakt Duşakabin İki duvar arası Kompakt Duşakabin

  
4252 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz