Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo
 • Küçük Banyolar İçin Dekorasyon Fikirleri - 28/01/2019
 • Küçük Banyolar İçin Dekorasyon Fikirleri

  1+1 daire planı

  Kalabalık şehirlerde ve üniversite, büyük hastane veya devlet binalarının bulunduğu kalabalık ilçelerde 1+1 daireler bulunmaktadır. Yatırım amaçlı bu daireleri satın alan ev sahipleri, Kira getirisi olduğu için öğrenciye, memura veya günlük kiraya vermektedir. Kira verecek olduğu daireye çok pahalı veya özenli bir dekor yapmak gibi pek niyeti olmayan ev sahipleri, genellikle ucuz ve iş gören ürünleri tercih etmektedir.

  küçük-banyo-dekorasyonu-fikirleri1

  küçük-banyo-dekorasyonu-fikirleri2

  küçük-banyo-dekorasyonu-fikirleri3

  Küçük olan bu evlerde fonksiyonel çok yönlü kullanıma sahip ürünleri tercih etmek mecburiyettir. Banyolarda kullanılacak olan Banyo dolabı, Klozet, Duşakabin banyo çok daraltmadan işlevsel olması çok önemlidir. Banyo dolabı seçimi yaparken Çerçeveli olmayan duvara yapışık aynalı ve çekmeceli veya açık raflı model banyo dolabı seçimi yapmak hem alan kazandıracak hem de kullanışlı olacaktır.

  Duş içerisine askı aparat gibi eşyaları koymadan, duvar içinde boşluk  gömülü alanlar oluşturup, şık kullanışlı alanlar oluşturabilirsiniz.
  küçük-banyo-dekorasyonu-fikirleri4

  Askılı klozet almanızda ayrıca yer kazanımı açısından fayda sağlayacaktır.  İki duvar arası boşluk bir yeriniz varsa buraya katlanır kapılı duşakabin yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Duşa girip çıkmanız oldukça kolay olacaktır.

  Katlanır kapılı Duşakabin

  Duşakabin fiyatları ve modeleri hakkında bilgi almak için nokta duşakabin müşteri temsilcisi hafta içi 19:30 kadar telefon da ve online destek hattında hizmet vermektedir. İstanbul içi keşif ve montaj hizmeti firmamız tarafından sağlanmaktadır.

  Duyuru Arşivi

 • OVAL VE DÜZ KÜVETLİ DUŞAKABİN MODELLERİ • Online mağaza yönlendiriliyorsunuz