Nokta Duşakabin
Whatsapp iletişim
İletişim Telefonu

Duşakabin Fiyatları

Teknesiz Mika camlı Duşakabin Fiyatları
Lüx camlı duşakabin Fiyatları detaylı incele4 mm camlı Duşakabin Fiyatları
Boy Menteşeli Duşakabin Fiyatarı Nokta Menteşeli Duşakabin Fiyatları
Mika camlı duşakabin fiyatlarıKompakt Duşakabin Fiyatları
 

DUŞAKABİN FİYAT LİSTESİ

Mika (pleksi) Camlı Teknesiz Duşakabin Fiyatları
 • Beyaz Profilli (KARE) Duşakabin 250 TL
 • Mat krom Profilli (KARE) Duşakabin 295 TL
 • Beyaz Profilli (DÜZ) Duşakabin 250 TL
 • Mat krom Profilli (DÜZ) Duşakabin 295 TL
 •  
 • Beyaz Profilli (OVAL) Duşakabin 250 TL
 • Mat krom Profilli (OVAL) Duşakabin 295 TL
 • Beyaz Profilli ( Menteşeli ) Duşakabin 350 TL
 • Mat Krom Profilli (Menteşeli) Duşakabin 375 TL
4 MM Temperli Cam Teknesiz Duşakabin Fiyatları
 • Mat krom Profilli (Şeffaf Camlı) Duşakabin Fiyatı 375 TL
 • Parlak krom Profilli (Desenli Camlı) Duşakabin Fiyatı 450 TL

Lüks Camlı Teknesiz Duşakabin Fiyatları
 • Parlak krom Profilli (Şeffaf Camlı) Duşakabin Fiyatı 475 TL
 • Parlak krom Profilli (Desenli Camlı) Duşakabin Fiyatı 550 TL

120-200 cm Arası Tüm Ölçülerde fiyatlar geçerlidir. İstanbul' da Ölçü Alımı Nakliye  Ve Montaj ücretsizdir. Fiyatlar Kdv Hariçtir. Diğer illerden verilen siparişler Ambar nakliyesi ile demonte olarak ücretsiz gönderilmektedir.

DUŞAKABİN FİYATLARI

Banyo dekorasyonunda en önemlisi duşakabin olduğu işin ustaları tarafından iyi bilinmektedir.  Banyo genişliğinize uygun rahatça duş alabileceğiniz ve banyonuzda bulunan diğer eşyalarınız ile uyumlu olan bir ürün seçmeniz dekorasyon açısından oldukça önemlidir. www.noktadusakabin.com web sitesinden banyonuza uygun olabilecek diğer eşyalarınız ile uyumlu banyo ölçülerinize uygun özel üretim duşakabin modellerini karşılaştırarak karar verebilirsiniz. 8 Farklı kategoride yüzlerce modelde her ölçü ve ebat duş kabini üretimi yapan Nokta Duşakabin Firması  duşakabin fiyatları konusunda sektörün en idealı firmasıdır.  250 TL Den başlayan fiyatları ile her banyo ve her bütçeye uygun duş kabini üretimi yapmaktadır. Üretimi yapmakta olduğu ürünler yerli malzeme kullanılarak üretilmekte ve İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde bulunan üretici bayilikleri aracılığı ile adrese teslim edilip uzman kadrosu ile montaj işlemi yapılmaktadır.

DUŞAKABİN FİYATLARINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Ucuz duşakabin almak herkesin tabii olan bir hakkıdır, fakat ucuz ama garantisi olmayan, servis ağı bulunmayan, bozulduğunda yedek parça temini zor olan, hatta ithal edilmiş bir ürünü satın almak, "ucuz duşakabin almak değildir. tam aksine kısa zamanla arızalanıp yenisi ile değiştirilince, çok daha pahalıya alındığının kanıtıdır. Firmamız, müşteri taleplerinin ve ihtiyacının ne olduğunu yılların verdiği deneyim ile harmanlayarak, yerli bir malzemeden usta bir ekip ile üretmiş olduğu ürünlerini, kar marjı düşük tutularak sürümden kazanma anlayışı ile ucuz fiyatlara sizlere sunmaktadır.

EN UCUZ DUŞAKABİN KAÇ PARADIR.

Piyasada genellikle en ucuz ürünler ithal olan duşa kabinler olup 350  tl ile 500 tl arasında genellikle yapı marketlerde satışı yapılmaktadır. Firmamızın üretimini yapmış olduğu yerli malzemeden üretilen cam duşakabinler duş teknesi dahil 595 tl dir. En uygun fiyata ürün almak isteyenler için teknesiz mika camlı duş kabinleri 250 tl fiyata nakliye montaj dahil olarak satılmaktadır. Mika ve cam her iki ürünümüzde yerli malzemeden üretilmekte ve garantilidir.


Yorumlar - Yorum Yaz