Firmamız İstanbul merkezli olup  Ankara,Bursa Ve İzmir illerinde Bulunan üretici bayii'leri ile Duşakabin, Küvet ve jakuzi satış ve montaj hizmeti sunmaktadır. Duşakabinler yerli olup kendi üretimimizdir.
Nokta Duşakabin
ÜRÜNLERİMİZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi9
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret983368
 • Nokta Duşakabin - GittiGidiyor - 06/03/2015
 • GittiGidiyor.com - Dükkan bölümünde bulunan sanal mağazamız hakkında duyuru. 

  Nokta Duşakabin - GittiGidiyor GittiGidiyor.com sanal mağazamızda bulunan Duşakabin ilanlarımız da "ürün gönderimi sadece istanbul içi" olduğu belirtilmiştir. GittiGidiyor müşterilerinin bir çogu ürün gönderi illerine bakmadan duşakabin siparişi vermekte ve verilen siparişler iptal edilip, ürün bedeli GittiGidiyor tarafından alışveriş yapılan kredikartına iade edilmektedir. ürün siparişini kredikartına taksit seçeneği ile alışveriş yaptığında iade ise iade işlemi taksit sasınca aylık olarak kartınıza iade edilmektedir.Maduriyet yaşanmaması için bu bilgilendirmeyi yapma ihtiyacı duyduk. 

  istanbul dışı duşakabin siparişinizi nokta duşakabin hesap numaraları bölümünde bulunan hesaba havale ile veya kredi kartı ile online ödeme yöntemi ile yapabilirsiniz. sormak istediğiniz diğer soruları 0212 504 91 47 telefondan nokta duşakabin müşteri danışma hattına iletiniz.

  GittiGidiyor.com Mağazamız Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  1. özel ölçü Duşakabin yapıyormusunuz.
  Cevap: ilanlarda belirtilen ölçüler dışında GittiGidiyor.com'dan satış yoktur.

  2.istanbul dışı gönderim yapıyormusunuz.
  cevap:istanbul dışı ürün gönderimi yapmıyoruz.

  3.Ürün gönderimi hangi kargo ile yapılmaktadır.
  Cevap: ürünlerimiz firma aracımız ile kapıya teslim edilmektedir.

  4.Duşakabin Montajı Yapıyormusunuz.
  Cevap: ürün montaşı mesaj ile talep edildiğinde 30 tl karşılığında yapılmaktadır.

  5.siparişim iptal oldu ödememi nezaman alırım 
  Cevap: yapmış olduğunuz ödemeniz GittiGidiyor.com kasasında olduğu için iade işlemi GittiGidiyor.com tarafından 3 işgünü içerisinde kredi kartınıza iade edilecektir.

  6.karo ücretini ben ödesem ürün gönderimi yaparmısınız.
  cevap: Duşakabin ilanlarımızın tümünde kargo ödemesi ücretsiz kayıt edildiğinden bu tür bir gönderi GittiGidiyor.com tarafından yasaklanmıştır.

  Anlayışınız için Nokta Duşakabin Ailesi olarak teşekkür ederiz.

 • Ferah Banyo Keyifli Duş - 11/11/2014
 • Ferah Banyo Keyifli Duş 

  Ferahlık iç dünyamızı genişletir yaşam kalitemizi arttırır. Evimizin bütün odalarında eşya seçimi yaparken ve odalarımızda konumlandırırken öncelikle ferahlığı dikkate alırız, yaşam alanlarımızın ferah ve kullanımı kolay olması için fonksiyonel olan eşyalardan faydalanmamız gerekmekte.

  Keyif Veren Banyo

  Çok eşya ile boğucu olan kapalı renkler ile dekore edilmiş alanlar hem aile bütçemizi zora sokar hem de boğucu bir ortam meydana getirir. Banyo dizaynı zemin, duvar, tavan, havalandırma ve aydınlatma gibi etmenler ile kurulur.

  Zeminde kullanılan seramik malzemenin açık renkli olması ve duvar, rengi ile uyumu olması göz yormaz ve ferah bir görüntü oluşturur. Tavan dekoru için kullanılan malzeme açık renkli olması banyo aydınlatmasında önemli rol oynadığından beyaz renk olması ferah bir banyo için çok önemlidir.

   Banyo havalandırması, geniş banyoda oluşabilecek rutubet ve kokuyu atmak için oldukça önemlidir. Havalandırma boşluğu havadar bir alana açılıyor olması ve geniş olması oldukça önemlidir. Ferah Ve Keyifli Bir Duş İçin en önemli olan diğer konu ise banyo eşyası seçimidir.

  Banyo dolabı, duşakabin , banyo ölçüleriniz dikkate alınarak seçilmelidir. Dar bir banyo için geniş ölçüde alınan bir küvet banyodaki hareket alanını kısıtlıyacağı için oldukça kullanışsız bir alan meydana getirir. Banyo dekoru yaparken standar ölçüde olan ürünler almak yerine banyo ölçülerinize göre özel ölçüde ürünler yaptırmanızı tavsiye ederiz.

 • Duşakabin Firması ve müşteri Talepleri - 02/11/2014
 • Duşakabin Firması ve müşteri Talepleri

  Duşakabin Üretimi yapan firmalar ile müşterilerin firmalardan beklentileri hakkında  kısaca özet yazısı.

  Duşa kabine ihtiyaç duyan müşteri sınıfı

  1. İnşaat firmaları ve müteahhitler
  2. Dekorasyon firmalar, mimarlık ofisleri, nalburlar
  3. Yeni ev alanlar (toki konutları)
  4. Duşa kabini arızalanan veya eski görünümde olanlar.
  5. Banyosunu yeniliyenler
  6. Duşa kabin’de kısmı yenileme ihtiyacı duyanlar.
  Duşa kabin’de Müşteri istek ve talepleri

  Duşa kabin’de Müşteri istek ve talepleri

  İnşaat Firmaları: Daireye uygun olan ölçülerde şık görünümlü ve en uygun fiyatlı olan ürünü seçerler.

  Dekorasyon Vs. Firmalar: Müşterisinin talebini en ucuza temin ederek aracılık karı elde ederler.

  Duşa kabini arıza yapanlar: Genellikle arızayı giderme yoluna gitseler de Duşa kabini Yenilerler.

  Banyosunu Yeniliyenler: Genellikle araştırma içine girip her türlü firmadan bilgi alıp sonuca giderler.

  Duşa kabin’de Kısmı yenileme yapanlar: Küvetini veya kabin kısmını yenileyip ekonomi yaparlar.

  Aile de Duşa kabin alım kararı nasıl gerçekleşir?

  Duşakabin ihtiyacının belirlenmesi ile süreç başlar. İnternet kullanımı ile haşır neşir olan kişiler ihtiyacı hakkında ön bilgi için öncelikle internet den kısa öz bilgiler alır. evine en yakın olan üretici veya aracı (satıcılardan) işe başlaması için, banyosuna uygun olabilecek ölçüleri almasını talep eder. Ev hanımı ürün modeli ile çokça ilgilense de evin geçimini sağlayan birey işin maddi boyutu ile ilgilenir. Model seçimi ve işin maddi boyutunda ortak noktaya varan aile ortak karar ile alımı gerçekleştirir.
  Duşakabinde öncelikli konular
  Duşakabin satın alan kullanıcının öncelikle dikkat ettiği konular nelerdir?

  • Duşakabin modeli ve ürün kalitesi
  • Duşakabin fiyatı
  • Satıcı firma (marka) kalitesi
  • Duşakabin’ de arıza olduğun da garanti ve servisi hizmeti
  • Duşakabin temizliğinin kolay olması

  Duşakabin firması ile müşteri arasında en çok meydana gelen sorunlar nelerdir?

  Duşakabin yaptıracak olan kişiler ile üretici firmalar arasında genellikle zaman problem olmaktadır. Haftanın 6 günü çalışan bireyler sipariş verdikleri ürünü iş çıkışı 18:00 veya 20:00 saatlerinden sonra yapılmasını talep eder. Üretici firmalar ise 19:00 da mesainin bitmesinden dolayı bu telebe uyum göstermekte zorluk çekerler.

  Bu örnek firmanın ve müşterinin değişik taleplerine göre de değişiklik göstermekte ve saat konusu daima problem olmaktadır. Bazı firmaların yerine getiremeyeceği sözleri müşterisine vaat edip işini zamanında teslim etmemesi de ayrıca bir başka problemdir.  

  Duşkabin de firma Kalitesi

  Duşakabin firmasının kalitesini nasıl anlarız?

  Satışını yapmış olduğu ürünleri zamanında teslim edebilecek yeterlilik de üretim kapasitesine sahip tesise sahip olması ve satış sonrası arıza gibi durumlarda servis verebilecek personel olması gerekmektedir.

  Bu sayılan özellikleri müşteri anlaması mümkün mü? Elbette ki değil, fakat ürün satmak için müşterinin her talebine evet yaparız cevabı veren firma ya çok büyük olanaklara sahip müşteri memnuniyetine çok önem veren bir firmadır. Ya da başlı başına müşteriyi mağdur edeceği belli olan merdiven altı tabir edilen bir firmadır.

  Merdiven altı firma olduğunu öğrenmek için Müşteri satıcıya ilk iki soru yöneltmelidir. Fatura kesebiliyor musunuz, kredi kartı ile ödeme alıyor musunuz? Bu iki soruya merdiven altı olan işletmelerin cevabı genellikle hayır olmaktadır.

  Çin Malı duşa kabin ile yerli duşa kabin arasındaki fark nedir?

  Çin malı ürünler genellikle ucuz olması sebebi ile talep görmektedirler. Duş kabin’nin ucuz olması için mutlaka malzeme kalitesi düşürülerek üretilmektedir.

  Duşa kabin camının tamperlenme işlemi, duşa kabin profil kalınlığı ve rulman(tekerlek) kısımları yerli ürünlerden oldukça düşük kalitede üretilmektedir. İkinci sorun ise arızalanma durumunda servis hizmeti sorunları ve malzeme temini konusunda oldukça zorluk yaşanmaktadır.

 • Banyo Keyfiniz İçin Doğru Adres - 30/10/2014
 • Banyo Keyfiniz İçin Doğru Adres

  Nokta Duşakabin firması 2011 yılında kurulan, tüm hizmetleri ve ürünleri ile banyo alanında kaliteli sonuçları ortaya koyan bir firmadır. Kurulduğumuz yıldan bu yana geçen süre içerisinde birçok memnun müşteri ile çalışma ve memnuniyetlerini dinleme fırsatını bulduk. Önümüzde uzanan uzun yıllar boyunca en kaliteli hizmetlerimiz ve ürünlerimiz ile müşterilerimizi memnun etmeye devam edeceğiz. Firmamız ülkemiz içinde oldukça büyük bir dağıtım ve üretim ağına sahip durumdadır. Bu sayede bugüne kadar ülkemizdeki tüm noktalara kalitemizi ulaştırmış durumdayız. Kesinlikle kalitemizden ödün vermeden banyo alanı ile ilgili hizmetlerimizi vermeye devam ediyoruz.

  Firmamızdan Temin Edebileceğiniz Ürünler

  Firmamız tarafından üretilen ürünler banyodaki keyfinizi ve rahatınızı düşünerek üretilmektedir. Bu amaçla ürettiğimiz ürünler arasında jakuzi, küvet, duşakabin ve duş teknesi çeşitleri bulunmaktadır. Saydığımız ürün çeşitlerimizin tümü en kaliteli ham maddeler kullanılarak üretilmektedir. Bu sayede ürünlerimizi uzun yıllar boyunca güven ile kullanabilirsiniz. Firmamızın kesinlikle ödün vermediği kalite anlayışı sayesinde üretimini ve dağıtımını yaptığımız ürünler konusunda her zaman iyi geri dönüşler almaktayız.

  Evinin her köşesini büyük bir zevk ile dizayn etmek ve konumlandırmak isteyen kişiler için en güzel tasarımlar Nokta Duşakabin firmasında bulunmaktadır. Estetik bakımdan göze hoş gelen ürünlerimizi en detaylı şekilde internet sitemizden inceleyebilirsiniz. Banyodaki keyfinizi uzun süreler boyunca yaşamanızı sağlamak adına konforu sizlere sunmaktayız. Bu prensip ile ürettiğimiz tüm ürünlerde sizleri düşünerek adım atmaktayız. Bu sayede en kaliteli ve memnuniyet uyandıran jakuzi, duşakabin, küvet ve duş teknesi çeşitleri firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır.

  Firmamızdan Sağlayabileceğiniz Uygun Fiyat Avantajları

  Firmamızın her zaman için ön planda tuttuğu müşteri memnuniyeti ürünlerimizin fiyatlarına da en güncel şekilde yansıtılmaktadır. Bu sayede müşterilerimize kaliteli ürünlerin de uygun fiyatlar ile sunulabileceğini göstermek istiyoruz. Banyolarınız için vaz geçilmez olan duşakabin fiyatları, küvet fiyatları, jakuzi fiyatları ve duş teknesi fiyatları her zaman için makul seviyelerde tutulmaktadır. Ürünlerimizin tümünün üreticisi bizzat kendi firmamız olduğu için en uygun fiyatları sizlere sunmak konusunda sıkıntılar yaşamamaktayız.

  Nokta Duşakabin Ürünleri ile Banyo Keyfiniz İki Katına Çıkacak

  Hiç kuşkusuz insanların kendini en rahat hissettiği ortamlardan bir tanesi de banyolardır. Uzun bir günün ya da yorucu işlerin ardından güzel bir banyo keyfine hayır diyebilecek kişi sayısı oldukça azdır. Öyleyse banyo keyfini her zaman en konforlu şekilde yaşamak insanların en doğal haklarından bir tanesidir. Dolayısı ile banyo ürünleri de her zaman için insanların isteklerini karşılayabilecek kalite ve konforda olmalıdır.

  Nokta Duşakabin firması olarak ürettiğimiz ürünlerin tamamı banyo keyfini saatler boyunca yaşamak isteyeceğiniz şekilde tasarlanmaktadır. Ürünlerimize sağladığımız sağlamlık garantisi ile uzun yıllar boyunca banyo keyiflerinizi kesintisiz şekilde yaşayabilirsiniz.

  Kurumsal Alanda Nokta Duşakabin Firması

  2011 yılında bu yana bu sektörde boy gösteren bir firma olarak kurumsal anlamda da oldukça gelişmiş durumdayız. Bu sayede ülkemizin dört bir yanında bayilikler vererek en kaliteli ürünlerimizi sizlere ulaştırmaktayız. Her zaman vurguladığımız kalite ve hizmet prensibi ile bayilerimizde de en kaliteli ve estetik ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

  Noktadusakabin.com İnternet Sitesi

  Nokta duşakabin firmasının en önemli organlarından biri olan internet sitemizde de sizler için içerikler fazlası ile bulunmaktadır. Tüm ürünlerimizi internet sitemiz üzerinden rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Ayrıca ürünlerimizin fiyatları ve özellikleri ile de bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünlerimiz konusunda daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak ya da sipariş vermek için ise iletişim yollarımızdan direkt olarak firmamıza ulaşabilirsiniz.

 • WhatsApp ile Dusakabin Fiyat Bilgisi Almak Çok Kolay - 21/10/2014
 • İletişim alışkanlıklarımız gün geçtikçe gelişmekte ve çeşitlenmekte ,Müşteriler önceden firma ile sadece telefon ve faks  yolu ile iletişim kurrarken , şimdilerde telefon ,mail ,sosyal medya gibi iletişim yolu ile firmalardan bilgi almakta ve taleplerini iletmekte.

  Günümüzde ise en moda olan iletişim aracı ise “mobil uygulamalar” Akıllı telefonların hayatımıza girmesinden buyana WhatsApp kişiler arası iletişimi kurduğu gibi firma ile müşteri arasındaki iletişimide sağlamakta. tüm Bu yenilikleri takip edip müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebilmeyi amaçlıyan firmamız, WhatsApp ile tarafımıza gönderilen tüm talepleri anında cevaplıyarak müşterilerimize her türlü iletişim olanağı sağlamaktadır.

  Banyonuzun Durumunu Fotoğraf Çekip WhatsApp ile 0538 327 39 10 ‘dan Tarafımıza Gönderip Fiyat ve Bilgi Alabilir, Talebinizi İletebilirsiniz.

  İstediğiniz Herhangi Bir Saatte Banyonuza Uygun Olabilecek Duşakabin hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz. Duşakabin sektöründe deneyimli personelimiz 09:30 ile 24:30 saatleri arası talebinizi değerlendirip en kısa sürede tarafınıza dönüş yapmaktadır. 

  WhatsApp

 • uygun fiyatlı duşakabinler - 10/10/2014
 • uygun fiyatlı duşakabinler

  Kaliteli, güvenli ve en hızlı şekilde istediğiniz özelliklerde duşakabin seçme şansı sunan noktadusakabin.com sizlere hizmet kaliteli vermektedir. Çeşitli kategorilerimizle banyonuzu keyfinize göre tasarlamak artık çok kolay.

  Banyonuzun ölçülerine göre özel olarak hazırlanan ürünlerimiz ücretsiz montajla evlerinize gelerek sizlere kolaylık sağlamaktadır. Amacımız sizlere uygun fiyatlarla istediğiniz özellikler de ürününüzü en kaliteli şekilde ortaya koymaktır. Sitemiz 2011 yılından beri gelişerek sizlere hizmet etmeyi sorumluluk bilmektedir.

  Duşakabin bir lüks göstergesi olarak gürünse de suyun dışarı sıçraması, eşyaları kirletmesi, pis suyun yaratacağı hastalıkları önlemesi gibi temizlik ve sağlık konusunda önemi gittikçe artmaktadır. Ürün modellerimizden duşakabin, küvet veya duş teknesi kısmına gelerek ürünlerimizi detaylı inceleyebilirsiniz. Duşakabin olarak gold,relax,fiesta,eko,bella gibi seçeneklerimize tıklayarak ürünün fiyatı ve ölçüleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünlerimizi görsel olarak da inceleme olanağı sağlamaktayız.

  Dikdörtgen, oval, kare şeklindeki küvetlerimizle de herkese hitap edecek çeşitliliğimizle noktadusakabin.com ekibi olarak her ayrıntıyı düşünmekteyiz. Sitemizde kataloğumuzdan da ürünlere bakma imkânı sağlamaktayız. Ayrıca fırsat ürünlerimizi takip ederek daha uygun fiyatlarla duşakabinlere sahip olabilirsiniz. Birçok şehirde bulanan bayiliklerimizle de sizlere kesintisiz bir şekilde hizmet vermekteyiz. Müşteri hizmetlerimi arayarak telefondan sipariş alımı da yapılmaktadır.

  Her türlü kolaylığı sağlayan noktadusakabin.com arıza destek servisiyle de müşterilerimizin yanındadır. Sitemizde müşteri memnuniyeti kısmına tıklayarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için değerli fikirlerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz. İdealinizdeki banyo keyfine nokta atışı yaparak ulaşmak için noktadusakabin.com olarak daha da gelişerek sizlere kaliteli hizmet vermeyi sorumluluk bilmekteyiz.

 • Güncel Duşakabin Fiyatları - 10/09/2014
 • Güncel Duşakabin Fiyatları

  Duşakabin fiyatlarını güncel olarak  internet sitemizde müştertilerimiz ile paylaşmaktayız.  Duşakabin üretim malzemeleri olan aliminyum ,mika cam ve aksesuar malzemeleri, dövizin fiyatlarının Yükselmesi  ile birlikde Duşakabin Malzeme fiyatlarıda yükseldi.Firmamız parekende setışlarına başlamış olduğu 2011 mayıs ayından 2014 eylül ayına kadar hiçbir fiyat artışı yapmadan devam etmiştir. Artan maliyetler sebebi ile duşakabin fiyatları yenilenmiş güncellenerek internet sitemizde yayınlanmıştır. NOT : Agustos ayı ve eylül ayı başlarında verilmiş olan siparişlerde herhangi bir fiyat değişikliği yapılmıcaktır.

  Güncel Duşakabin Fiyatları

  2014 Eylül Ayı güncelleme yapılmıştır. Kammpanya ve Herhangi bir değişiklik olup olmadığını ürün fiyat listesinden konturol edebilirsiniz.

  • 4mm Desenli Cam Duşakabin Fiyatları
  • 5 mm desenli cam duşakabin fiyatları
  • 6 mm desenli cam duşakabin fiyatları
  • Mika camlı kalın çerçeveli duşakabin fiyatları
  • Mika camlı ince çerçeveli duşakabin fiyatları

  Kampanyalı duşakabin fiyatları internet sitemizinin fırsat köşesi bölümünde yeralmaktadır.

 • Küvet ile gelen ferahlık - 02/06/2014
 • Küvet ile gelen ferahlık

  Nokta Duşakabin, ürettiği dikdörtgen, oval, mini ve özel tasarım küvet modelleriyle banyolarınızın havasını değiştiriyor. Daha sağlıklı banyo keyfi yaşamak isteyenler için ideal küvetler tasarlayan firmamız, hidro masaj etkisi yaratan küvetleri sizlere sunuyor. Banyolarınıza kaliteli ve sağlıklı malzemeden üretilerek sunulan küvetler; polyester, CTP, akrilik şeklinde imal edilmektedir. Banyolarda en çok tercih edilen küvet modeli olarak karşımıza çıkan akrilik, banyolarınızın daha hijyen bir ortama sahip olmasını sağlayan modeldir. Kaygan yüzeyi sayesinde kir tutmaz, sararma meydana gelmez.

  Vücudunuza uygun küvet modelleri

  Oval Küvet Firmamız, tüm küvet modellerinde insan vücuduna en uygun tasarımı meydana getirerek, daha rahat ve ergonomik tasarıma sahip küvet modelleri ortaya çıkarmaktadır. Böylece banyo vaktinizi daha keyifli geçirmenizi sağlayan firmamız, küvetlerin derinlik hacimlerini fazla tutarak suyun vücudu sarmasını sağlamaktadır.

  Özel tasarlanan markamıza özel COMBINE SYSTEM içerisinde banyonuzu daha sağlıklı kılacak hidro masaj malzemeleri bulunmaktadır. En ideal banyo keyfini yaşamak adına geliştirilen sistem, hidro masajı verimli kılmak adına üretilmiştir. Suyu harekete geçiren motorlar sessiz ve çevreci niteliğe sahip olarak tasarlanmıştır. Paslanmaz ve korozyona uğramayan özelliklere sahiptir.

  Hidro masajın faydaları

  Banyolarınızda kullanacağınız Nokta Duşakabin küvetleri, sizlere sağlıklı bir hayatın kapılarını açıyor. Yüzyıllardır kullanıla gelen ve sağlıklı yaşamın anahtarı olan hidro masaj sunan küvetler, vücudunuzun negatif tüm yükünü alıyor. Kan dolaşım sisteminin hızlanması, sinir sisteminin gelişmesi ve vücudunuzda bulunan ağrıların şifa bulması için hidro masaj sunan küvetlerin, önemle tercih edilmesi gerekir.

  Stres, aşırı kilo gibi rahatsızlıkların sebep olduğu sair hastalıklarda çözüm ve şifa sunan hidro masaj, nokta duşakabin küvet modelleri sayesinde, kaliteli olarak banyolarınıza kuruluyor. Özel teknik ekiple beraber kurulan küvetler, sağlıklı bir hayatın kapılarını sizlere açıyor.

 • İstanbul Dışına Duşakabin Sevkiyatı - 16/05/2014
 • İstanbul Dışına Duşakabin Sevkiyatı

  İstanbul dışı duşakabin siparişlerinizde Türkiye’nin her yerine ambar nakliyesi ile ürün gönderimi yapılmaktadır. Ürün siparişi ön ödemeli satış ile alınmaktadır.İl dışı siparişlerde mika camlı duşakabinler ücretisiz nakliye ile sipariş verilen adrese teslim edilmektedir. İl merkezleri dışında köylerden verilen siparişlerde ürünler ilçe merkezine kadar getirilip , nakliye firmasının ofisinden teslim almanız istenmektedir.Ücretsiz nakliye sadece mika camlı duşakabinler için geçerlidir.Küvet +kabin takım siparişerinde nakliye ücreti alıcı tarafından ödenmektedir.

  Sipariş vermek için yapılması gereken işlemler

  hesap no bölümündeki banka hesap numaramıza sipariş ücretinizi yatırdıktan sonra ödeme bildim formuna siparişiniz ile bilgileri (teslimat adresi,iletişim bilgileri,duşakabin ölçüleri ve iletmek istediğiniz mesajınızı ) yazarak siparişinizi verebilirsiniz.
  ücretsiz nakliye

  Ödemesi yapılmış olan siparişleriniz 2 gün içerisinde nakliye firmasına teslim edilerek ,formda belirmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.Gönderimini yapmış olduğumuz duşakabinlerde oluşacak herhangi hasar firmamız garantisinde değildir,hasar oluşan parça ücretli olarak alıcıya gönderilmektedir. Gönderilen parçamın nakliye ücretide alıcı tarafından karşılanmaktadır. 

  Duşakabin fiyatları ve kampanyalı ürünler hakkında bilgi almak için fırsat ürünleri bölümüne bakabilirsiniz.


 • İki Duvar Arası Panel Duşakabin - 30/04/2014
 • Dar banyolar veya iki duvar arasında bulunan duş yeriniz için ön panel duşakabin modelleri üretiyoruz. 100 cm den dar olan alanlar için 3 panelli sürgülü sistem veya tek açılır pivot kapılı menteşeli sistem duşakabin modelleri üretilmektedir. 120 cm üzeri olan duş alanları için 1 sabir 1 hareketli panel veya 2 sabit 2 sürgülü alan genişliğine göre çeşitli modelerde ister sürgülü istersenizde menteşeli duşakabin modelleri üretilmektedir.

  İki duvar arası Panel Duşakabin İki duvar Arası 1 sabit 1 sürgülü  cam duşakabinİki duvar arası Panel Duşakabin

  İki duvar Arası 1 sabit 1 açlır
  menteşeli cam duşakabin
  İki duvar arası Panel Duşakabin

  Satışı yapmakta olduğumuz iki duvar arası  Duşakabin Modelleri 

  Alfa Duşakabin 

  Süper Gold Seri 6 MM Temperli Cam Tekne Üstü Ön Panel Duşakabin: 1 Sabit 1 Çalışır Panel
  Sedef Duşakabin 

  Süper Relax Serisi Duşakabin, Dikdörtgen Küvet Üstü, Boy Menteşeli, 2 Sabit 2 Açılır Panel ,6 MM Temperli Cam Duşakabin Modelidir.
  Hara Duşakabin 

  Süper Relax Serisi Duşakabin, Kare Ve Dikdörtgen Tekne Üstü, Boy Menteşeli, 1Açılır Panel ,6 MM Temperli Cam Duşakabin Modelidir.
  Kardelen Duşakabin 

  Süper Relax Serisi Duşakabin, Kare Ve Dikdörtgen Tekne Üstü, Boy Menteşeli, 2 önden Açılır Panel ,6 MM Temperli Cam Duşakabin Modelidir.
  Efes Duşakabin 

  375 TL Küvet Hariç Duşakabin Fiyatıdır.İncele butonuna Tıklıyarak Küvetli olarak Detaylı Fiyat Listesi Takım Fiyatını Görebilirsiniz.
  Romeo Duşakabin 

  375 TL Küvet Hariç Duşakabin Fiyatıdır.İncele butonuna Tıklıyarak Küvetli olarak Detaylı Fiyat Listesi Takım Fiyatını Görebilirsiniz.
  Linda Duşakabin 

  Dikdörtgen Küvet Üstü,Mika Camlı,Beyaz Profilli,2 Sabit 2 Sürgülü Ön Panel Duşakabin NOT:185 TL "KÜVET" HARİÇ FİYATIDIR
  Hitit Duşakabin 

  Dikdörtgen Küvet Üstü,Mika Camlı,Beyaz Profilli,1 Sabit 1 Sürgülü Ön Pane,l Duşakabin: NOT:185 TL "KÜVET" HARİÇ FİYATIDIR
  Kompakt Duşakabin Private 

  Kompakt Duşakabin, 5 Farklı Ölçü Aralığında Üretilmektedir. Kompakt Duşakabinler ,Sistem Özelliklerine göre Fiyatlandırılmaktadır.
  Kompakt Duşakabin Freja 

  Kompakt Duşakabin, 5 Farklı Ölçü Aralığında Üretilmektedir. Kompakt Duşakabinler ,Sistem Özelliklerine göre Fiyatlandırılmaktadır.
  Kompakt Duşakabin Tuva 

  Kompakt Duşakabin, 5 Farklı Ölçü Aralığında Üretilmektedir. Kompakt Duşakabinler ,Sistem Özelliklerine göre Fiyatlandırılmaktadır.
  Kompakt Duşakabin Aren 

  Kompakt Duşakabin, 5 Farklı Ölçü Aralığında Üretilmektedir. Kompakt Duşakabinler ,Sistem Özelliklerine göre Fiyatlandırılmaktadır.
 • Set Üstüne Duşakabin Modelleri - 29/04/2014
 • Banyonuzun ölçülerine uygun olabilecek şekilde fayans,mermer veya tuğla gibi malzemeler ile oluşturmuş olduğunuz setin üzerine Duşakabin yapılmaktadır. NOT:banyonuzda seti duşakabin siparişi öncesinde yaptırmanız gerekmektedir.set yapımı fayans ustaları veya dekorasyon firmaları tarafından yapılabilmektedir.

  Set Üstüne Duşakabin Modelleri 

  Temperli Cam ve mika camlı olarak oval,kare ve dikdörtgen mevcut oluşturulmuş olan setin şekline göre sürgülü veya menteşeli isteğinize göre Duşakabin modeli yapılabilmektedir.Özel ölçü cam duşakabin modelleri 10 gün ,mika camlı duşakabinler 3 günde hazırlanmaktadır.

  Set Üstüne Duşakabin Fiyatları 

  Her Ölçü Tek Fiyat Duşakabin  Kampanyası 
  King Seri Kare Ve Dikdörtgen Pleksi Cam Duşakabin Fiyatları 
  Kare,Oval ve Dikdörtgen  4 MM Temperli Cam Duşakabin Fiyatları
  Kare,Oval ve Dikdörtgen5 MM Temperli Cam Duşakabin Fiyatları
  Kare,Oval ve Dikdörtgen 6 MM Temperli Cam Duşakabin Fiyatları
  Temperli Camlarda Kumlama Desen Farkı İlave Edilmektedir.

  Ürünler Her Ölçü İçin Geçerli Olup KDV Hariç Fiyatıdır. Ürünlerimizin Tamamı Yerdir. 2 Yıl Firmamız Garantisindedir.

  Set Üzerine Duşakabin
  Set Üzerine Duşakabin

  Set Üzerine Duşakabin
  Set Üzerine Duşakabin

  Set Üzerine Duşakabin

 • Altın Sarısı Duşakabin - 23/04/2014
 • Banyonuzda ve komşularınızda görmeye alışık olduğumuz duş kabininden  sıkıldınız ve değişik bir duş kabinmi arıyorsunuz ? banyonuzda değişik bir hava oluştumanız için sizlere altın duşakabini tavsiye ediyoruz.

  Altın Duşakabin Ürün Detayarı

  150X150 :H148 Füme renği  6 mm kalınlığında Temperli cam Duşakabin ,Altın sarısı profil çerçeve ,150x150 :H55 Akrilik küvet  ve küvet içinde 16 jetli  hidromasaj sistemli jakuzi. 

  Altta Resmini görmüş olduğunuz duşakabin teşir amaçlı üretilmiştir,aynı üründen talep ettiğinizde  ürün 25 günde sipariş üzerine üretilmetedir.ürün fiyatı küvet ölçüsü ve jakuzi jet satısına göre değişim gösterebilmektedir,camları füme istemiyenler için 30 farklı duşakabin cam deseni mevcuttur , istenilen desen yapılabilmektedir. Duşakabin fiyatı ortalama 2500 tl ile 3500 tl arasında değişmektedir.net fiyat hesaplaması için 0212 504 91 47 telefondan bilgi alabilirsiniz


  Altın Sarısı Duşakabin

  Altın Sarısı Duşakabin
 • Duşakabin İadesi hakkında bilgilendirme - 05/03/2014
 • Duşakabin İadesi hakkında bilgilendirme

  Duşakabinler sipariş üzerine talep edilen ölçülerde üretildiğinden dolayı iadesi yoktur. Montaj esnasında veya montaj öncesinde zarar görmüş ,deforme olmuş ürünler birebir aynısı ile değiştirilmektedir.

  istanbul,ankara,izmir ve bursa ili dışından verilen siparişlerde,Karogo ile adrese teslim gönderiken ürünlerin kargoda zarar görmesi durumunda ,ürünün zarar gören parçası ücretsiz olarak temin edilmektedir. Not: iade edilen zarar görmüş parça ve zarar gören parçanın teminin kargo bedeli alıcı tarafından ödenmektedir.

  iade ve değişim şartları

  Özel ölçü olmuyan standart ölçü hazır kabin örneğin 100x100 tekneli takım pleksi cam duşakabin gibi olan ürünlerde iyade kabul edilmektedir. :Not montajı yapılmış olan ürünlerde iade yoktur.

  ADIM ADIM İADE VE DEĞİŞİM SÜRECİ 

  1) İade ve değişim sürecinin başlayabilmesi için,  0212 437 00 55 numaralı telefonu arayarak iade Etmek istediğiniz duşakabin hakkında talepde bulununuz ve müşteri hizmetlerimiz tarafından talebinize onay verilmesini bekleyiz . İade bildiriminizi onaylamak amacıyla Nokta Duşakabin Müşteri Hizmetleri temsilcisi sizinle irtibata geçecektir.

  2) Onaylanan iade ve değişim bildirimleriniz için firmamız tarafından görevlendirilecek personel tarafından ve teslimat adresinizden alınacaktır. İade etmek istediğiniz ürünü nokta duşakabin Müşteri Hizmetleri temsilcisi sizi aramadan veya başka bir kargo firmasıyla göndermeniz durumunda iadeniz kabul edilmeyecektir.

  3) İade kabulünün depomuzda gerçekleştiği andan itibaren, tutar iadesi en geç 10 iş günü içerisinde ödeme banka hesabınıza yapılır. Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz, taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak kartınıza iade edilir. 

 • Duşakabin siparişlerinde Ödeme - 05/03/2014
 • Duşakabin siparişlerinde Ödeme Bilgisi

  İnterneti kullanarak vermiş olduğunuz siparişinizde,en güvenli ödeme olan kapıda ödeme ile tahsilat yapılmaktadır.araçlarımızda bulunan Mobil pos cihazlar sayesinde kart bilgilerinizi paylaşmadan ödemenizi evinizden çıkmadan kolaylıkla yapabirsiniz. Firmamız %100 müşteri memnuyetini için ürün tahsilatlarını ürün montajı yapıldıldığında almaktadır.

  Duşakabin siparişinizin ödemesi , Montaj sonrasında kapıda alınmaktadır. Kapıda Ödeme nakit veya kredikartı ile alınabilmektedir.kredikartına taksit anlaşmalı olduğumuz bankalar ile sınırlıdır.

  İstanbul dışından verilen siparişlerde ödeme Havale (eft) yöntemi ile banka hesabımıza yatırılmaktadır.istanbul dışından verilen siparilerde taksit yoktur.

  Başkası için veya kiracısı için duşakabin satın alıp uzaktan havale ile ödeme yapmak istiyen müşterilerimiz ,ürün ödemesini montaj yapılmadan 1 gün öncesinde banka hesabımıza iletmesi gerekmektedir.

  Mail Order  yöntemi ile kredi kartı ödemesi yoktur. Mobil pos cıhazımız ile kapıda ödeme alınmaktadır.

  DUŞAKABİN ÜCRETİ KAPIDA ÖDEME

 • Duşakabin Siparişi ve teslimatı - 05/03/2014
 • Sipariş ve teslimat konusunda Bilgilendirme

  Duşakabin siparişlerinizi telefon ile müşteri temsilcimize bildirdiğinizde , siparişinizin yerinize uygunluğunu değerlendirmek için teknik ekibimiz ön keşif  yapmaktadır.Ön keşifin ardından yerinizin uygunluğu size bildirilerek siparişiniz üretime alınmaktadır.

  Mika (polistren) camlı duşakabinler 3 gün içerisinde hazırlanmaktadır. Temperli (securit) camlı duşakabinler 10 gün içerisinde üretilmektedir. Temperli cam duşakabinlerde standart olan 80x80,90x90 ve100x100 ölçülerde olan duş kabinleri 1 hafta içerisinde stok durumuna göre hazırlanmaktadır.

  İstanbul asya yakasına haftanın 2 günü “çarşanba ve cumartesi” günleri servis düzenlenmektedir.  -Not: Sultanbeyli,tuzla,samandıra ilçelerine servis hizmetimiz yoktur.Hafta Başında iletilen talepleriniz Çarşanba günü ve çarşanba dahil diğer günlerde iletilen talepler cumartesi günleri karşılanmaktadır.

  İstanbul avrupa yakasına “Pazar günü haricinde haftanın 6 günü servis hizmeti sağlanmaktadır.

  Üretici bayilerimizin bulunduğu Ankara,İzmir ve Bursa illerinde servis günleri ve servis bölgeleri bayilerimiz tarafından belirlenmektedir. Teslimat konusunda net bilgi için web sitemizin iletişim bölünde bulunduğunuz ile ayit telefonu arıyarak bilgi istiyebilirsiniz.

  Belirtilen 4 il dışından verilen duşakabin siparişleri,istanbulda bulunan fabrikamız tarafından üretilip Ücretsiz kargo ile bulunduğunuz adrese gönderilmektedir.

  Telefonda Duşakabin sipariş talebi oluşturmak için 0212 504 91 47 telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 • Duşakabin panelleri - 25/02/2014
 • Duşakabin panelleri

  Duşakakabin modelleri banyo düzeninize göre duşakabinin içerisine en rahat şekilde  giriş yapmanız için köşeden giriş veya ortadan giriş gibi farklı seçeneklerde panelleri bulunaktadır.

  ROMEO DUŞAKABİNüç duvarın arasına sıkışık yaklaşık 60  ile 75 cm aralığında olan Dar banyolarda genellikle menteşeli kabinler kullanılarak açılır panel duşakabinler duş alanına girmekte oldukça rahatlık sağlamaktadır. Duş alanınızın yan tarafında banyo dolabı,klozet veya girişi engel bulunan şeyler varsa bunun için sizlere engel olan bölümün sabit ön kısımın üç panelden oluşan 1 sabit 2 hareketli kabin almanızı öneriyoruz. Örneğin 100 cm bir alanınız olduğunu düşünün bu alana üçlü panel sistem yapıldığında giriş alanınız 65 cm alacaktır. Yan panelinizin sabit olmasıda duş alanınızın yanında bulunan banyomobilyalarınızın sudan korunmasını sağlıcaktır. lEYDİ dUŞAKABİN Bu ürüne örnek görsel için Leydi Duşakabin modelini inceliyebilirsiniz. Yan Paneli olmayıp sadece ön panelli olarak üçlü sistem duşakabin yaptıracak olanların ise Romeo Duşakabin modelini inceliyebilirsiniz.

  Küvetli duşakabin panelleri

  Küvet büyüklüğüne göre panel aksamları değişmektedir,örneğin 100 ile 140 cm aralığında olan küvetlerde 1 sabit 1 hareketli panel kullanılmaktadır. Örnek ürün Antik Duşakabin  modelini inceliyebilirsiniz. Küvet ölçünüz 140 cm den büyük ise 2 sabit 2 hareketli panel olması panellerinizin sağlam ve uzun ömürlü olması için avantaj sağlamaktadır.140 cm üzeri büyük küvetlerde  2 sabit 2 hareketli panel kullanıldığında giriş bölümü ortadan sağlanmaktadır,ortadan girişilerde banyoda bulunan eşyaların engellemesinden ötürü giriş  buna müsait diyilse önden giriş sağnacak olan küvetlerde üçlü sistem ,köşeden girişe müsait ise köşe girişli olan duşakabin önermekteyiz.

  Oval Duşakabin panelleri

  Küvet üzeri veya tekne üzeri olan tüm oval duşakabinlerde panel aksamı 2 sabit 2 hareketli veya 2 sabit 4 hareketli paneşden oluşmaktadır. Sürğülü panel haricinde menteşeli açır panelli örneğin  İnci Duşakabin  gibi seçenekler bulunmaktadır. Menteşeli duşakabinler menteşe aksamının zamanla sarkma yaptığından sürgülü duşakabine göre daha çok arıza vermektedir.bu sebepten dolayı tavsiye etmemekteyiz. 

 • Küçük Duş kabinleri - 13/12/2013
 • Küçük Duş kabinleri

  Dar Banyolar için idal olan küçük duş kabinleri, 70x70 ölçülerinde oval tekne üzeri duşakabin modelleridir. bu ölçüden daha küçük ölçüde yeri olanlar için teknesiz zemin üzerine veya mermer üzerine özel ölçülü çözümler üretilmektedir. üç tarafı duvarla kaplı dar alanlar için önerimiz pivot kapı menteşeli duşakabin modelimizdir.  

  Bir birinden şık ve estetik görünümlü olan duşakabin modellerimiz,iki farlı cam seçeneği ile sizlere sunulmaktadır.cam seçeneklerimiz polisteren (mika) ve temperli (securit) cam dır. duşakabinlerde aliminyum çerçevelerde altın sarısı,mat krom,parlak krom ve beyaz renk sçenekleri bulunmaktadır. 

  oval küçük duşakabin pivot kapılı küçük duşakabin
  oval küçük duşakabinpivot kapı küçük duşakabin
  altın sarısı duşakabin mermer üzeri küçük duşakabinler
  altın sarısı küçük duşakabinmermer üzeri küçük duşakabin
 • Duşakabin Bilgi Rehberi - 10/11/2013
 • Mat Krom Duşakabin İle Parlak Krom Duşakabin Arasındaki Fark

  Krom Duşakabin Banyoların rutubetli ortamına daha fazla dayanıklılık gösterebilmesi bakımından, elektro statik toz boyalı profiller yerine eloksal alüminyum dan üretilen duş kabin profilleri, en çok tercih edilen renk olarak ön  palana çıkmaktadır. Parlak krom duşakabin profilleri' nden çok krom profillerin tercih edilmesinin bir nedeni de, diğerlerine oranla daha az leke tutuyor olmasıdır. Krom profillerde, leke tutma oranı Parlak nikelajlı profillerdekine oranla daha azdır. Duşakabin profillerinin dayanıklılık bakımındaki bir diğer unsur ise profil derinliğindeki milimetrik ( mm ) et kalınlığıdır. 

  Duşakabin'De Kullanılan Alüminyum Özellikleri

  Alüminyum duşakabin profilleri
  Duşakabin Profilleri, duş kabinlerinde iskelet görevi üstlenen metaryallerdir, duşakabin profilleri ürün kalitesi anlamında milimetrik et kalınlığı, dizayn ve tasarımı ürün işlevselliği bakımından son derece önemlidir.

  Duşakabin modelleri nde kullanılan profiller  elips şeklinde tasarlanarak darbelere karşı mukavemet sağladığı gibi, renk seçenekleriyle de banyonuzun dekoruna özgün çözümler sunmaktadır.
  Duşakabin Profilleri, Beyaz profil, mat krom (eloksal) profil ve parlak krom alüminyum profiller olmak üzere üç kategoride renk seçeneği sunar.

  ALUMINYUM:
  Alüminyum
   (veya aluminyum, Simgesi Al). Gümüş renkte sünek bir metaldir. Atom numarası 13 tür. Doğada genellikle boksit cevheri halinde bulunur ve oksidasyona karşı üstün direnci ile tanınır. Bu direncin temelinde pasivasyon özelliği yatar. Endüstrinin pek çok kolunda milyonlarca farklı ürünün yapımında kullanılmakta olup dünya ekonomisi içinde çok önemli bir yeri vardır. Alüminyumdan üretilmiş yapısal bileşenler uzay ve havacılık sanayii için vazgeçilmezdir. Hafiflik ve yüksek dayanım özellikleri gerektiren taşımacılık ve inşaat sanayiinde geniş kullanım alanı bulur

  ÖZELLİKLERİ:
  Alüminyum,yumuşak ve hafif bir metal olup mat gümüşümsü renktedir. Bu renk, havaya maruz kaldığında üzerinde oluşan ince oksit tabakasından ileri gelir. Alüminyum, zehirleyici ve manyetik değildir. Kıvılcım çıkarmaz. Saf alüminyumun çekme dayanımı yaklaşık 49 Mega Paskal (MPa) iken alaşımlandırıldığında bu değer 700 MPa'a çıkar. Yoğunluğu, çeliğin veya bakırın yaklaşık üçte biri kadardır. Kolaylıkla dövülebilir, makinede işlenebilir ve dökülebilir. Çok üstün korozyon özelliklerine sahip olması, üzerinde oluşan oksit tabakasının koruyucu olmasındandır.


  ÜRETİMİNDE KULLANILAN MALZEMELERE GÖRE KÜVET ÇEŞİTLERİ

  Küvetler, üretildiği malzemelere göre ;

  * Pik döküm küvetler,

  * Saç küvetler,

  * Cam elyaf takviyeli polyesterden yapılan CTP. küvetler,

  * Polyester döküm küvetler,

  * Akrilik küvetler,

  * ABS küvetler şeklinde sınıflanabilir.

  Pik Döküm Küvetler

  Pik demirin kum kalıplara dökülmesi yolu ile üretilen bu küvetlerin içi daha sonra emaye yapılarak kullanıma sunulmaktadır.

  Avantajları

  *  Dayanıklıdır.

  *  Herhangibir darbe ile emayesi hasar görmediği takdirde yıllarca kullanılabilir.

  Dezavantajları

  *  Ağır olması nedeni ile nakliye ve taşıma zorluğu,

  *  Ölçü ve modellerinin sınırlı olması,

  *  Hidromasaj system bağlanamaması,

  *  Isınma  zorluğu gibi özellikleri sayılabilir.

  Saç Küvetler

  Saç plakaların preslenerek, küvet formu verilmesi yolu ile üretilmektedir. Daha sonra pik döküm küvetlerde olduğu gibi içi emaye ile kaplanmaktadır.

  Bu küvetlerin de ölçü ve modelleri pik küvetlerde olduğu gibi sınırlıdır.

  Cam elyaf takviyeli (CTP) Küvetler

  Kalıp üzerine önce uygun jelkot sürülüp üzerine yeterli kalınlık verilene kadar cam elyaf ve polyester işlenerek üretilen küvetlerdir.

  Üretiminin zor olması ve teknik standartlara uygun üretim yapıldığı takdirde pahalıya malolması gibi nedenlerden dolayı günümüzde bu metodla yalnız bazı özel küvetler üretilmektedir.

  Polyester Döküm Küvetler

  Polyesterin içine kalsit, mermer tozu gibi katkı maddeleri karıştırılarak elde edilen malzemenin kalıplara dökülmesi yolu ile üretilmektedir. Günümüzde çok tercih edilmemekle beraber piyasada bulunmaktadır.

  Avantajları

  *  Ucuz olması

  Dezavantajları

  *  Ağır olması,

  *  Yüzeyinin çabuk matlaşması

  Akrilik Küvetler

  Tartışmasız en çok tercih edilen ve kullanılan küvet türüdür. Üretiminde kullanılan akrilik levhaların son derece hijyenik özelliğe sahip olması ve her türlü ölçü ve formlarda üretilebilmesi  için kolay şekil alabilmesi gibi özelliklerinden dolayı akrilik küvetler; son yıllarda piyasaya tam olarak hakim olmuştur.

  Avantajları

  *  Çok çeşitli model ve ölçülerde bulunabilmesi,

  *  Tüketicinin banyosuna ve isteğine uygun ürünü bulabilme kolaylığı,

  *  Hijyenik bir yapıya sahip olması,

  *  Temizleme kolaylığı

  *  Hafif olması,

  *  Seçtiğiniz küvete, isteğe göre system bağlanabilmesi,

  Dezavantajları,

  *  Üretimi teknik standartlarda yapılmayanlarda sorun yaşanabilir.

  *  Alternatif malzemelerle taklit edilebilmesi.

  Akrilik kaplamalı ABS küvetler:

  Akrilik küvetlerden sonra alternatif olarak üretilmiş küvetlerdir. Yüzeyi akrilikle kaplanmış ABS levhalardan üretilmektedir. Üretim şekli akrilik küvet üretimi ile aynıdır. Bu malzemedende çok çeşitli ölçü ve modellerde yerli ve ithal küvet bulmak mümkündür.

  Avantajları

  *  Çok çeşitli modellerde bulunabilmesi,

  *  Hijyenik olması ve kolay temizlenmesi,

  *  Hafif olması,

  *  Sistem bağlanabilmesi.

  Dezavantajları

  *  Uygun kalitede ve yeterli kalınlıkta levha kullanılmamış ise yüzeyde zamanla çatlaklar oluşabilir.

  *  Renklerde solma ve matlaşma olabilir.

  Fitilli duşkabini mi, yoksa silikonlu duşkabini mi daha iyidir?

  Duşkabininin fitilli ya da silikonlu olmasının size kazandırdığı pek bir avantaj yoktur.
  Çünkü uygulanacak olan duşakabinin panel bölümleri fitilli olsa bile kabini yanlarda fayanslara ve
  aşağıda küvet üzerine sabitlerken ve izolasyon yaparken yine silikon kullanılacaktır.
  Burada önemli olan kabininiz silikonlu bile olsa silikonun kaliteli hammaddelerle üretilmiş silikondan olmasıdır

  Temper camlı duşakabin olduğu halde duşakabinim çok kireç lekesi tutuyor ne yapabilirim

  İster temper  duşakabin olsun isterse polistren camlı duşakabin olsun yaşadığınız şehrin su sertliği ile paralel olarak duşakabin mutlaka kireç tutar. Her ne kadar bazı satıcılar ‘’üzerine özel bir kimyasal uyguluyoruz bizim duşakabinimiz su tutmuyor’’ dese de uygulanan o işlem etkisini kaybettikten sonra mutlaka kireç tutacaktır. Bu durumda bizim tavsiyemiz. Küçük bir çeksil ile her banyo dan  sonra kabininizin camlarını silmek olacaktır

  Aldığım duşa kabinin kayar panelleri sık sık yerinden çıkıyor bunun sebebi ne olabilir?

  Duşakabin kayar panellerinizin yerinden çıkmasında önemli faktör tekerleklerin yıpranmasıdır. Tekerleklerin yıpranmasındaki önemli sebep ise duşakabin tekerleğinin  göbek ve dış kısmının kalitesiz malzemeler ile üretilmesidir. Göbek kısmı pirinç malzeme ile dış kısmı ise derlin adlı malzeme ile yapılırsa duşakabin kayar panelleri daha dayanıklı olacaktır. Özellikle tekerleğin dış kısmı sıradan plastik ile yapılırsa çabuk yıpranır hatta kırılır


 • 70x90 Akrilik Duş Teknesi - 12/10/2013
 • 70X90 Dikdötrgen akrilik duş teknesi satışlarımız başamıştır. İstanbul içinden verilen Duş teknesi siparişlerinizde ürün en geç 1 hafta içerisinde firma araçlarımız ile ücretsiz nakliye hizmetimizle kapınıza teslim edilmektedir. Montaj yaptırmak istiyenler için 25 tl ücret ile montaj firma personelimiz tarafından yapılmaktadır. 

  70x90 duş teknesi siparişleriniz , istanbul dışından yapıldığında ön ödeme yapıdıktan sonra, siparişiniz olan "Duş teknesi" istemiş olduğunuz kargo şirketi veya ambar vasıtası ile adresinze gönderilmektedir. nakliye ücreti alıcı kişi tarafından ödenmektedir.

  70x90 H:20 Duş Teknesi fiyatı200 TL ( KDV HARİÇTİR)
  MONTAJ ÜCRETİ 
  25 TL ( KDV HARİÇTİR)

  İstanbul içinde Telefonla siparişlerde Ücretsiz Nakliye! telefonla sipariş vermek için 0212 504 91 47 Nokta Duşakabin Müşteri Hattı'nı arayabilirsiniz  Siparişini verdiğiniz duşteknesi ücretini , İnternet'den ödeme yapmadan ödemenizi, Kapıda nakit veya kredikartı ile montaj sonrasında Evinizden çıkmadan Ödeme Yapabilirsiniz. Kredikartına anlaşmalı olduğumuz banka ile vade farksız taksit ile ödeme imkanı 

  Duşteknesi  üzeri mika cam duşakabin ile takım olduğunda ürün fiyatı 425 tl dir.

  SÜPER KİNG  SERİ DUŞAKABİN ÜRÜN KODU : ASYA

  DİKDÖRTGEN DUŞTEKNESİ  POLİSTREN CAM 1 SABİT 2 SÜRGÜLÜ PANEL DUŞAKABİN

  DUŞAKABİN PROFİL RENGİ

  • Beyaz


  Duşakabin Cam Desenleri

 • jakuzili duşakabin - 30/09/2013
 • jakuzili duşakabin

  mevcut jakuzisi bulunanlar ve sıfırdan jakuzi almak istiyenler, Banyonuza  özel çözümler üretiyoruz. Mevcut olan jakuzi için duşakabin yaptırmak istediğinizde ,Keşif ekibimiz mevcut jakuzinin  yerinde ölçüsünü alıp şablon çıkartmaktadır.çıkarılan ölçülere göre sizin isteğiniz doğrultusunda  Temperli cam veya  mika (polistren) cam duşakabin  üretilerek duşakabinli jakuzi  haline getiriyoruz.

  Sıfırdan Jakuzili duşakabin yaptırmak istiyenler için üretmekte olduğumuz farklı seçeneklerimiz mevcut. Oval jakuzili duşakabin ve dikdörtgen jakuzili duşakabin seçeneklerimiz , standart olan ölçülerde üretilmektedir. Banyonuza en uygun ürünü seçebilmeniz için ölçü araklıkları ve jakuz fiyatları konusunda müşteri temsilcimizi arıyarak bilgi istiyebilirsiniz.
  jakuzili duşakabin

  Akrilik küvet ve hidromasaj sistemleri üretimi yapan firmamız tse-en 442 kalite standartlarına uygun üretim yapmakta ve gerekli olan ıso 9001 tse vs. tüm kalite belgelerine sahiptir. Üretmekte olduğumuz küvetler modellerimizin tamamında akriik aksamı 5 yıl firmamız garantisindedir. 1990 yılında kurulan firmamız 23 yıllık deneyim ve uzman kadrosu ile İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Firmamız jakuzi ,duşakabin dışında duş teknesi ve küvet üretimide yapmaktadır. Firmamızdan parekende sipariş verilebilmektedir, parekende siparişleriniz ücretsiz olarak adresinize teslim edilmekte talebinize göre 25 tl karşılığında montaj işlemi yapılmaktadır. 

 • Duşakabin İmalat Ustadı - 13/09/2013
 • Nokta Duşakabin Firması'nın Bayrampaşa Kocatepe  mahallesinde bulunan imalat fabrikasında çalışacak duşakabin imalatı konusunda deneyimli usta aranmaktadır. ücret ve çalışma saatleri gibi ayrıntılı konuları görüşmek için 0212 437 00 55  veya personel müdürü  0532 623 93 28 arıyarak detaylı görüşme yapabilirsiniz.

  Nokta Duşakabin Hakkında bilgi sahibi olmak için firmamızın hakkında bölümünden yararlanabilirsiniz.

  duşakabin imalat ustası
 • Akrilik Banyo Küvetleri - 21/08/2013
 • Akrilik Banyo Küvetleri 

  Akrilik banyo küvetleri ,sistemsiz düz banyo küvetleri ve Hidromasaj sistemli banyo küvetleri olarak 2 farklı seçenekde  sunulmaktadır.

  Akrilik Küvetler 'in Üretiminde Ana Malzeme Olarak En Yüksek Kalitede Polimetilmetakrital Kullanılmaktadır.Aşınma Direnci Yüksek Olan Akrilik,Kolay Temizlenebildiği Ve Mikrop Barındırmadığı İçin En Çok Tercih Edilme Sebebidir. Akrilik İnsan Doğasına En Uygun Malzemelerden Birisi Olarak Biliniyor.Esnek Bir Yapıya Sahip Olan Akrilik küvetler ,Darbeye Karşı dayanıklılığını koruyor,deforme olmuyor. Yüzeyde oluşabilen en ufak bir çizik,Polisaj Uygulaması ile kolayca yok edilebiliyor. Akrilik küvetler renk pingmentlerinin homojen dağılımı sayesinde Parlaklığını asla yitirmiyor.Yıllar geçsede ilk günkü görünümünü koruyor.

  Hidromasajlı Akrilik Banyo Küvetleri

  spa jakuzi hidromasaj sistemi


   Jakuzi Spa Bakım ve Temizlik Önerileri

  • Hidromasaj sırasında Spa içinde banyo köpüğü, bitkisel aroma gibi maddeler kullanılırsa, üzerinde biriken
  köpüğün gitmesi çin suyun boşaltılıp filtrenin değiştirilmesi veya temizlenmesi gerekmektedir.
  • Özellikle dış mekanlarda ve istenirse iç mekanlarda Spa kullanılmadığı durumlarda suyun kirlenmemesi ve
  sıcak kalması için koruyucu örtüsü kapatılarak koruma altına alınması gerekmektedir.
  • Dış mekanlarda, Spa içindeki suyun üzerinde biriken maddeler (yaprak, toz gibi) süzgeç yardımıyla
  alınmalıdır. Koruma veya gerekli bakım yapılmadığında biriken tozlar jetlerin tıkanmasına ve ürünün tabanında
  yosunlaşmaya neden olabilir.
  Dış mekanlarda bulunan Spa'ları kullanmadığınız durumlarda güneş ışığından korumak için
  muhakkak koruyucu kılıfı ile örtünüz.

  Hidromasajlı Akrilik Banyo Küvetleri– Spa Periyodik Bakımı

  Periyodik Bakım İşlemi için nokta duşakabin Yetkili Servislerinden ile temasa geçebilirsiniz.
  Ürünün uzun süre kullanılmaması durumunda ilk çalışma öncesinde dolaşım sisteminin dezenfeksiyonu için
  Hydro-Bac kullanımı önerilir. Farklı bir dezenfektan kullanılması sisteme zarar verebilir.
  İlgili yedek parçaları, DUSTIME  Yetkili Servislerinden temin edebilirsiniz.
  0 altındaki sıcaklıklarda kesinlikle ürünün gücünün kesilmemesi (sirkülasyon pompası ve ıstıcının çalışması)
  gerekmektedir. Aksi takdirde, ürünün tamamen boşaltılması gerekir.
  Hidromasajlı Akrilik Banyo Küvetleri – Spa ürününün, kullanım sıklığına bağlı olarak, 6 ayda bir filtrelerin
  yenisi ile değiştirilmesi önerilir. Periyodik bakım olarak, filtre çıkarılıp tazzikli su ile yıkanabilir.
  Akrilik Kullanımı ile ilgili Kullanım ve Temizlik ile ilgili Genel Uyarılar
  • Akrilik, asit ve alkalilere karşı dayanıklıdır. Ancak, ürüne kuru temizlemede kullanılan organik eriyikleri,
  boya çıkarıcı maddeleri, aseton ve diğer solventleri temas ettirmeyiniz.
  • Yanan sigarayı üründen uzak tutunuz.
  • Montaj işleminden sonra mekanda inşaat faaliyetleri devam edecek ise, ürüne tam koruma uygulayınız.
  Ahşap ve Kompozit Panel ve Koruyucu Örtü Kullanımı ve Temizliği ile ilgili Genel Uyarılar
  • Tamamlayıcı ürünlerin üzerinde bırakılan ıslak lifler, sabun ve şampuan şişelerinden akan sıvılar üründe
  renk değişimine sebep olabilir.
  • Tamamlayıcı ürünlerin yüzeyinin temizliğinde yumuşak bir bez ve cam sil kullanmanız yeterlidir. Ahşap ve
  kompozit panellerde bezi dairesel hareketlerle değil, desen yönünde kullanınız.
  • Tamamlayıcı ürünlerin temizliğinde tuz ruhu, aşındırıcı / toz deterjan, arap sabunu ve sert / çizici temizlik
  süngeri kullanmayınız. Çamaşır suyu, organik eriyikleri, boya çıkarıcı maddeleri, aseton ve diğer solventleri temas
  ettirmeyiniz.
  • Ahşap panellerin uzun süre ıslak bırakılmaması, ürünün uzun ömürlü ve sağlıklı kullanımı için her banyo
  sonrasında bez ile kurulanması gerekmektedir.
  • Ahşap silicileri, ahşap panelin üzeri vernik ile kaplı olduğundan tercih etmeyiniz.
  • Ahşap panel montajının banyo zeminine sıfır olmaması kullanım ve temizlik sırasında zeminde biriken
  suyun ahşap panele zarar vermesini önleyecektir.
  • Ahşap panelin yüzeyinde kaza, çarpma sonucu kullanım sırasında oluşan çiziklerin giderilmesi konusunda
  DUSTIME Küvet Yetkilileri’ne danışabilirsiniz

 • HAZIR DUŞAKABİN FİYATLARI - 20/07/2013
 • HAZIR DUŞAKABİN FİYATLARI

  Hazır duşakabin’de fiyatları altüst eden bir kampanya başlattık ,2 yıl garantili , 5 mm kalınlığında yerli akrilik duş tekneli  ,parlak krom çerceveli ” Hazır duşkabini “ tl  fiyat ile satışa sunulmuştur.

  Hazır duşakabin kampanyamızda  istanbul içindeki müşterimize ücretsiz nakliye ve montaj hizmeti verilmektedir.

  ( Kurulum öncesi ön keşif firmamız tarafından "ÜCRETSİZ" yapılmaktadır.)

  Duşakabin  Teknik özellikleri

  • 5 MM Temperli cam Duşakabin 
  • Akrilik Duş teknesi yerli
  • parlak krom profil
  • 90x90 ve 100 x100 ölçülerinde  • MARKA DUŞAKABİN - 26/07/2013
 • MARKA DUŞAKABİN

  İnsanlar için marka takıntısı birçok alanda vardır. Özellikle zorunlu ihtiyaçlardan tutunda özel ihtiyaçlara kadar marka bağımlılığının olmasının en büyük sebebi insanlardaki kalite merakından gelir.

  Nokta Duşakabin

  Özellikle bir ürün alırken en iyi markanın olması aynı zaman da en kaliteli ürünün de alınacağı anlamına gelir. Ancak bu her zaman için böyle olmaz. Özellikle bazı ürünler de ki bazı markalar insanlar için o kadar da iyi hizmet sunan ve ürün ve ya hizmet anlamında çok kötü bir şey ile karşılaşılır.

  Bu türden bir durum ortaya çıktığında yapılması gereken en önemli özellik iyi bir ürünün tercih edilmesi ve bu ürün doğrultusunda da birçok iyi hizmetin alınmasıdır. Ancak tabi ki bazı insanlar için yapılması gereken en önemli özellik iyi bir ürün tercihi ve özellikler olur. Son yıllarda da teknolojinin gelişmesi ile birlikte özellikle ev dekorasyonu içerisinde çok iyi ürünlerin yer alması özellikle bu türden bir durum ile karşılaşıldığında ciddi problemler yaratır. Bu problemler yaratıldığından ise en iyi tercih her zaman için aynı zaman da en iyi ürünün seçilmesi olur.

  Mesela bir kişi eğer iyi bir ürün tercih etmek istiyor ise bu tür durumlarda yapılması gereken en önemli şey banyolar olur. özellikle banyolarda duşa kabinler her zaman için en önemli ve en kolay yıpranan ürünler olduğundan bu tür sıkıntılar ile karşılaşmamak için yapılması gereken en önemli şey ise iyi bir ürün tercih etmek olur. Son yıllarda teknolojinin de gelişmesi ile birlikte birçok insan en iyi ürünü seçebilmek için aynı zaman da en iyi markayı da seçmek zorunda kalır. Son yıllarda da özellikle duşa kabin alanın da nokta duşakabin her zaman için çok iyi bir marka olarak bilinir.
  Nokta Duşakabin

  Duşlarda insanlar kimi zaman çok vakit geçirir ve ya oraları çok fazla kullanır. Ayrıca genellikle duş içerisinde iş su ile olduğundan bu tür den bir yerde kullanılan her türlü malzeme de büyük bir önem taşır. Genellikle duşlar içerisinde kullanılan malzemelerde iyi bir ürün seçilmesi ve bu seçilen ürü ile de çok iyi tercihlerin yapılması her zaman için çok iyi olur. bu yüzden insanlar evlerine bir duşa kabin yaptıracakları zaman genellikle nokta duşakabin markasını seçer. Bu marka evlerde her türlü model ve özellikte ki duşa kabini müşterilerine sunar. Özellikle duşa kabinlerde yer alan mermer ve ya başka malzeme ve ya ürünlerde en kalitelisinden en düşük fiyatlısına kadar birçok ürün arasından müşteriler kendi istedikleri ürünler hangileri ise ve ya bir duşa kabinde ne gibi özellikler arıyorlar ise bu konuda insanlar onlara yardımcı olur. Bu türden bir konu ile karşılaşıldığında yapılması gereken en önemli özellik ise her zaman iyi bir ürünün seçilmesi olur.

  Duşa kabinlerde en çok uygun hem de genel olarak kaliteli bir ürün alınmak isteniyor ise bu durumlar genellikle en iyi ürünün alınması her zaman için daha iyi olur. Bu konularda ise yapılması gereken en önemli şey iyi bir ürün tercihi ve özellikleri olur. Eğer iyi bir ürün tercih edilmek isteniyor ise özellikle internet üzerinden nokta duşakabin arandığından en iyisinimüşteriler yine bu firma da bulur. Özellikle çok uygun fiyatlar ve çok kaliteli hizmetler ile bu türden ürün alınmak istendiğinde yapılması gereken sadece bu tarz duşa kabin firmalarını seçmektir.

 • Jakuzi Modelleri ve fiyatları - 23/07/2013
 • Jakuzi Modelleri ve fiyatları

  Bazen evlerimizde Jakuzi  keyifi yapmak isteriz. Özellikle gün içerisinde yorgun bir şekilde eve gelen ve bu yorgunluğunu bir duş ile atmak isteyen insanlar için bu keyif daha da önemli bir hale gelir.

  Ancak eğer birazcık dikkat edilir ise bu konuda yapılacak en mantıklı iş iyi bir ürün seçilmesi olur. bu konularda da yapılacak en iyi iş her zaman için iyi bir banyo oluşturmaktır. Mesela işleri genellikle çok yorucu olan ve ya üstün çok fazla kirlenmesine neden olan kişiler de banyo çok önemlidir. Genellikle böyle kişiler günlük olarak duş aldıklarından çok büyük sıkıntılar yaşarlar. Bu tür insanlar için ister kadın olsun ister erkek bir diğer sıkıntı ise bu her gün duş alınmasından kaynaklanan banyo kirliliğidir. Ancak bütün bunları kolaylaştıran bazı şeyler vardır. Bunun da dışında her gün sırf keyif olsun diye banyo yapan kişiler de vardır. yukarıda belirtilen bütün sıkıntılar aynı zamanda onlar için geçerli olur.

  jakuzi modelleri ihtiyaçlarını karşılayacak düzey de ve kalite de ürünlerin olması her zaman için çok önemlidir. Eğer kişi bu ihtiyaçlarını karşılayamaz ise o zaman ciddi bir sıkıntı çıkar. Sıkıntıda eve yorgunluklarını atmaya gelen bu insanlar için ayrı bir sıkıntı durumu çıkarır. Bunun da dışında özellikle de ev hanımları için evlerinin her yerinin çok güzel ve modaya uygun olması çok önemli olduğundan biraz da bu yüzden en yeni banyolardan alınmak ve ya banyoların yenilenmesi istenir. Bu tür yeni banyoların başında ise özellikle jakuzi gelir.

  jakuzler İyi bir banyo keyif aracı olan ve birçok insan tarafından çok fazla tercih edilen yukarıda bahsedilen bütün insan toplamları için çok önemli bir anlam ifade eder. Bütün bu anlamlarda bir araya toplandığından aslında bu jakuzilerin ne kadar iyi oldukları ve insanlara ne kadar büyük faydalarının olduğu da görülür. Özellikle banyoların çok keyifli olmasını sağlayan bu jakuzilerde aslında en büyük konfor ise genellikle hamama gitmeden hamam keyfi yaratmasıdır. Ancak tabi ki hepsinde bu aynı kalite ve ya düzeyde olmaz. Özellikle iyi bir jakuzi her zaman için insanlara bir hamam havası katması gerekir. Ayrıca iyi bir jakuzi de olması gereken bir diğer özellik ise banyonun çok az kirlenmesidir. Bazıları çok düzensiz yapıldığından dolayı çoğu zaman en az eski alaturka banyolar kadar kötü olurlar. Bu yüzden iyi bir jakuzi alınır iken en iyi yapılması gereken en önemli iyi bir markanın seçilmesi olur.

  jakuzi alınır iken yapılması gereken ilk şey iyi bir firmanın seçilmesidir. Hem montaj hem de üretim aşamasından dolayı bu konular da yapılması gereken bu iyi firmaların seçilmesi oluyor. En iyi jakuziyi aslında anlamak da çok zordur. Çünkü bu tarz ürünler hiçbir zaman tam anlamı ile montaj yapılmadan iyi ve ya kötü oldukları da anlaşılmaz. Bu yüzden de iyi bir montajı aslında belirleyen şey yine insanların kendi zevk ve ihtiyaçları olur. Bu türden bir konu ile karşılaşıldığından yapılması gereken yine insanların kendi zevk ve arzuları olmaktadır. Eğer iyi bir jakuzi seçilmek isteniyor ise bu durumda iyi bir firma olan ve birçok kişinin de tercih ettiği bir jakuzi firması olan nokta duşakabin ve jakuzi işinin bu piyasa içerisinde ki en iyilerindendir. Bu yüzden de birçok insan bu iyi firmayı seçer.

  Oval jakuzi fiyatları

   
  110x110 Jakuzi Küvet 

  110X110:H55 Akrilik Sistemsiz Düz Küvet Ve Hidromasaj Sistemli Jakuzi
  İncele

   
  120x120 Oval Jakuzi Küvet 

  120X120:H55 Akrilik Sistemsiz Düz Küvet Ve Hidromasaj Sistemli Jakuzi
  İncele

   
  130x130 Oval Jakuzi Küvet 

  130X130:H55 Akrilik Sistemsiz Düz Küvet Ve Hidromasaj Sistemli Jakuzi
  İncele

  DİKDÖRTGEN JAKUZİ FİYATLARI 

   
  170X70 Jakuzi Küvet 

  Ürün Gurubu Dikdörtgen Düz Küvetler Ürün Modeli:CARLA Ürün Ölçüleri 170X70 h: 55 cm
  İncele

   
  170X80 Jakuzi Küvet 

  Ürün Gurubu Dikdörtgen Düz Küvetler Ürün Modeli:CARMINA Ürün Ölçüleri 170X80 h: 55 cm
  İncele

   
  180X80 Küvet Jakuzi 

  Ürün Gurubu Dikdörtgen Düz Küvetler Ürün Modeli:PLATO Ürün Ölçüleri 180X80 h: 55 cm
  İncele
 • Kaliteli DuşaKabinler - 21/07/2013
 • Kaliteli Duşakabinler

  Evler de genellikle banyo ve tuvaletlerde en büyük sıkıntı buraların temizlikleri olur. bu konuda kadınlar her zaman banyo ve ya tuvaletlerini yeniden yaptırır iken iyi bir şekilde tasarlanmasını ve duşa giren insanlara bir hareket alanı sağladığı gibi aynı zaman da çok iyi bir temizlik imkanı da sağlamalıdır. Kaliteli Duş Kabini seçerken,  nasıl bir yöntem izleneceği ise ancak ve ancak işini iyi yapan ve çok iyi bilen biri ile olur.

  turuva duşakabin Özellikle internet üzerinden biraz araştırıldığında bu konuda gerçekten çok iyi işçilik yapan ve farklı seçeneklerde duşakabinler sunan, çok sayıda işletmeler, genellikle çok iyi bir ürün alma imkanını da sunar. Özellikle reklamlarda gördüğünüz her ürüne inanmamak ve bu konuda gerçekten herkesin çok memnun kaldığı ve beğendiği bir işletme ile çalışmak her zaman için çok daha iyi olur.

  Kaliteli Duş Kabinlerini belirleyen en önemli özellik , insanların zevkleri olduğu kadar duşakabin yapılır iken kullanılan malzemenin kalitesi olur.Duşakabinler, sürekli olarak kullanıldıkları için bazıları çok çabuk eskir ve ya sürgülü olan kısımlar çok çabuk paslanabilir. Sürekli su aldığı kısımlarda özellikle çok fazla paslanma ile karşılaşılan durumlar da genellikle ilk yapılması gereken hemen alınan yerin alınmasıdır. Çünkü iyi bir duşakabin’de asla hiçbir zaman paslanma sorunu olmaması gerekir. Çünkü bu durum hem sağlık açısından çok büyük bir problem olur ,hem de genel olarak görüntü itibari ile çok kötü bir görüntü de sunar.          

  oval tekneli cam duşakabinler

  son yıllarda ortaya çıkan ve çok iyi işler çıkaran bazı duşa kabin firmalarından uygulanan yöntemler ve kullanılan malzemeler genellikle farklıdır. Mesela çoğu malzemesi mermerden olan ve alt gider kısımları hiçbir şekilde zarar görmeden kapatılanlar genellikle yere sıfır şekilde yapılır. Ancak bunların bir de genel olarak yerden biraz yüksek olanları vardır. Özellikle buralarda gider borusunun nereye gideceği su giriş ve çıkışlarının nereden yapılacağı genellikle çok önemli olur. Bu türden sorunlar ile duşa kabinlerde çok fazla karşılaşıldığından dolayı özellikle çok iyi bir şekilde yapılması ve bu türden bir durum ile hazırlanması ise çok önemli olur.

  Mesela duşakabinler de eğer gider borusu sağlam takılmamış ve ya sağlam malzeme kullanılmamış ise bu türde bir durum ile karşılaşıldığında yapılması gereken en önemli olgu iyi bir usta ile çalışmak olur. Çünkü özellikle duşa kabin ne kadar kaliteli olur ise olsun eğer onu yapan kişi çok iyi değil ve ya işinde profesyonel değil ise malın kalitesinin hiçbir anlamı da kalmaz. Çünkü yapılan işçilik ve ya verilen emek gösterilen özen o malın kalitesini daha da arttırır.

  Günümüzde duşakabinler de hizmet veren kaliteli ve özel firmaların müşterilerine sundukları en büyük avantaj genellikle birçoğunun montajını kendisi yapmasıdır. Bu özellik ile montajın kendisi tarafından yapılması demek kendi yetiştirdiği ustalar ile sizlere çok ustaca bir hizmet vermek anlamına gelir. Bu tarz iyi hizmet veren işletmeler her zaman için müşteriler tarafından çok fazla sevilen ve özellikle birçok kişi tarafından tercih edilen ve önerilen firmalarda olur. bu konuda özellikle müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran ve müşterilerinin memnuniyeti için özel bir çaba harcayan işletmeler genellikle her zaman bir tercih sebebi olur. Bu sayede de çok iyi bir hizmet alınmış olur.

 • Duşakabin Teslimat Süresi - 16/07/2013
 • Duşakabin Teslimat Süresi

  duşakabin teslimat süresi

  Yaz ayların gelmesi ile , Duşakabin sektörü oldukça hereketlendi.Yogun talebi karşılamak ve müşterilerimizin siparişlerini zamanında yetiştirmek için, kapasite ve personel sayımızda yaptığımız değişim sayesinde,hiçbir müşterimizi mağdur etmeden verilen siparişleri belirtmiş olduğumuz zamanda,mutlaka teslim etmekteyiz.  

  Mika Cam Duşakabin

  Teslimat süresi en erken olan duşakabinler, mika camlı olan duşakabin modellerdir. Standart ölçülerde olan ürünlerin teslimat süresi  , 2 gün içerisinde gerçekleştirilmektedir.özel ölçü olan duşakabinlerde teslimat süresi ,ölçü alımından sonra 3 gündür.

  Temperli Cam Duşakabin

  Tamperli cam duşakabinlerde teslimat süresi,standart olan 90x90 ve 100x100 ölçülerde teslimat 1 hafta içersinde yapılmaktadır,özel ölçü cam duşakabinler  7 ile 15 gün arasında hazırlanmaktadır.cam duşakabilerde uygulanan kumlama işlemi teslimat süresi içerisine dahil edilerek belirtilmiştir.

  Jakuzili Duşakabin

  Jakuzili  duşakabinler , cam olduğunda teslimat süresi 15 gündür.mika polistern olduğunda teslimat süresi 10 gün içerisinde yapılmaktadır, küvein jakuziye çevrilmesi için  0,900 Hp Motor + 6 Adet Yandan Hidromasaj Su Jeti + otomatik sifon +0,700 Hp Blower Motoru +10 Adet  Jeti + 4 Adet Sırt Masaj jeti dahil edilip gerekli konturoller yapılmaktadır. Bu işlem yaklaşık olarak  1 hafta zaman almaktadır.

  Falat ve monoblok Duş tekneli duşakabin

  Flat Dikdörtgen Duştekneleri " özel sipariş ile üretilen bir ürün olup, siparişlerde ürün temini 1 hafta içerisinde  sağlanmaktadır. Cam duşakabinlerde montaj işlem süresi değişmemektedir.mika camlı ürünlerde montaj işlemi için 1 hafta gerekmektedir.

  İl dışı teslimat süresi

  İstanbul,ankara,izmir,ve bursa il sınırları dışında olan tüm iller il dışı olarak belirtilmektedir.İl dışından verilen siparişlerde teslimat süresi,üstte belirtilen sürelere ek olarak ,kargo şirketinin bulunduğunuz ille ürünü teslim etmesi eklenmektedir.il dışı siparişleriniz istanbul bayrampaşa’da bulunan fabrikamız tarafından gönderilmektedir.

 • Küvet Modelleri - 11/07/2013
 • Küvet Modelleri

  Küvet, banyoların vazgeçilmezi ve keyif yapabilmek için vazgeçilmez unsurlar arasında bulunmaktadır. Rahat bir şekilde banyo yapabilmek için ve günün yorgunluğunu üzerinizden atmak için bu ürüne ihtiyacınız var demektir. Gün boyu yoğun stres altında çalışan insanlar, üzerilerindeki yorgunluğu ve stresi atmak için kendilerini duşa atabilirler.

  Oval Küvet Su insanı rahatlattığı gibi, stresini de alarak yok eder. Bu yüzden banyolarda küvet olması daha avantajlıdır. Küvet sayesinde banyonuzda uyuyabilir ve stresinizi ortadan kaldırabilirsiniz.

  Küvet satın almak için öncelikle küvet modelleri arasından seçim yapmanız gerecektir. Bu modeller sizlerin isteği doğrultusunda büyük firmalar tarafından tasarlanmıştır. Her zevke ve banyo tipine uygun küvetler, sitemize üzerinde bulunmaktadır. Bu modeller arasından seçim yapabilir ve istediğiniz modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

  Asimetrik küvetEskiden evlerinde küvet bulunan ve küvette uyuyan insanlar, sosyete olarak adlandırılır ve bu durumu zenginlik göstergesi olarak kabul görürdü. Ancak günümüzde bu durum ortadan kalmıştır çünkü her evde küvet görmek normal bir durum olarak görülmektedir.

  Yeni yapılan evlerin tamamında duşakabin, küvet ve duş teknesi görmek mümkündür. Bu duruma öyle alışılmıştır ki, bu ürünlerin bulunmadığı evler artık tercih edilmemektedir. Bu yüzden banyolarda ilk aranan ürün küvetlerdir. Küvetler kolay ve olmazsa da olur gibi görülse de, insanların rahatlaması için olmazsa olmaz ürünler arasında bulunmaktadır. Küvete alışan birisi, ileriki zamanlarda bu ürünün ne kadar değerli ve yararlı olduğunu anlayacaktır. Küvet, içerisine su doldurulduktan sonra insanda bulunan kötü enerjiyi ve stresi ortadan kaldıracak, rahatlamanıza yardımcı olacaktır. İnsanların temel besin kaynaklarında birisi sudur. Su olmadan insanın yaşaması mümkün değildir. Suyun sağlığa oldukça çok faydası bulunmaktadır. Bu faydayı küvette de göreceksiniz. Küvetin içerisinde doldurduğunuz ılık suyun içerisine girince, kendinizi uçuyor gibi hissedecek ve rahatladığınızı hissedeceksiniz.

  Dikdörtgen mini küvet Küvet seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlara dikkatinizi çekmek istiyoruz. Küvet modelleri arasından seçim yaparken banyonuzun boyutunu göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Küvetin enlemesine boyu, insan boyunca olduğu için büyük bir yer kaplayacaktır. Bu yüzden küçük banyolara küvet uygun olmayabilir. Bunun gibi durumlarda moralinizi bozmak yerine, duş teknelerinden yararlanabilirsiniz. Eğer büyük bir banyonuz varsa, küvet banyonuza oldukça şık bir görüntü verecektir.Küvetin boyu ve yapısı oldukça önemlidir. Yapısının seramik olması, hem güzel bir görüntü sağlayacak hem de kolay şekilde yıkanmasını sağlayacaktır.

  Bu yüzden seramik küvetler arasından seçim yapabilirsiniz. Küvetleri temizlerken kesinlikle çamaşır suyu ve benzeri ürünler asla kullanmayınız. Bu ürünler küvetin tahrip olmasına neden olacaktır. Kimyasal maddeler içerdiği için, zamanla küveti sarartacak ve çirkin bir görüntüye sebep olacaktır. Küveti kullandıktan sonra içerisinde asla su bırakmayınız. Aksi halde küvetin kenarlarında lekeler oluşabilir ve koku yapabilir. Küvetle işiniz bittikten sonra suyunu boşaltmanız ve saf su ile iyice durulamanız gerekiyor. Bu sayede şampuan ve sabun izleri ortadan kalkacaktır.

  NİKİ DUŞAKABİN İnternet sitemiz üzerinde binlerce çeşit sizleri bekliyor. Burada en çok tercih edilen küvet çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitler arasından seçim yapabilir ve fiyatlarını görebilirsiniz. Küvet fiyatları oldukça uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Buradaki ürünlerin fiyatlarını başka yerlerle kıyaslayabilirsiniz.

  Sitemizdeki ürünlerin ne kadar uygun olduğunu gözlerinizle göreceksiniz. Sitemizdeki ürünlerin tamamı kaliteli ve akrilik  ürünlerle yapılmıştır. Bu yüzden Çin malı olarak satılan ürünlerle asla kıyaslama yapmayınız. Çünkü Çin malı olarak satılan ürünlerin fiyatları ister istemez ucuz olacaktır. Bu ürünler bir yılı doldurmadan deforme olmaya başlayacak ve işinize yaramayacaktır. Daha fazla bilgi için lütfen sitemizi ziyaret ediniz.

 • Duşakabinle Bonyo keyfi - 07/07/2013
 • Banyo keyfini daha zevkli hale getiren ve temizlik konusunda da ebeveynleri sıkıntıya sokmayan görsel olarak harika ürünler: Duşakabinler. Zaman geçtikçe her sektörde olduğu gibi bu sektörde yer alan farklı ürünler de gelişim gösteriyor ve inanılmaz bir şekilde değişime uğruyor.

  Üretici firmalar daha çağdaş çizgiler ve modern yapıları bünyesinde topluyor ve piyasaya sunuyor. Göz zevkinize hitap edecek olan duşakabinler sayesinde farklı bir banyo keyfi de sizleri bekliyor. Gelişen teknoloji ile birlikte ürünler de farklılaşmaya ve daha kullanışlı hale gelmeye başladı.

  jupiter oval küvey üstü duşakabin Banyolarımız da yaşam alanlarımız arasında yer alıyor ve her insan ister daha kaliteli ve daha şık bir banyoya sahip olmak ister. Bu yalnızca banyo için değil farklı yaşam alanları için de böyledir. Verdiğiniz paraların karşılığını almak istemeniz ve hatta en iyi şekilde almak istemeniz en doğal hakkınızdır. Duşakabinler lüks gibi görünse de aslında tam anlamıyla ihtiyaç ürünüdür. Dekorasyon hiçbir zaman lüks değildir.

  İlk etapta yüksek fiyatlar ile piyasaya sürülen duşakabinler daha sonra talebin düşmesi ile birlikte fiyat konusunda da sektöre uyum sağlamış durumda. Her bütçeye hitap edebilen ürünler arasında duşakabinler de yerini almış durumda.

  Zaman geçtikçe kalite olarak insanları şaşırtan bir noktaya geldiklerini söylemek pek de yanlış olmaz. Sıcaklık derecesini otomatik olarak hesap eden, müzik çalar görevi gören, buhar dengesini ayarlayan ve hata alarm sensörüne sahip duşakabinler bile mevcut. Bakın aslında biraz olsun lüks gibi geliyor fakat kesinlikle bu yanlış düşünceye kapılmayın.

  İnsanların daha fazla rahatı istemeleri en doğal haklarıdır ve duşakabinler de banyolarınızda sizlere farklı bir deneyim sunuyor. Duş alırken ve yorgunluğunuzu atarken en iyi şekilde rahatlamak sizlerin hakkıdır. Duş alırken müzik dinlemek ya da su sıcaklığını otomatik olarak ayarlamak fazlasıyla keyif verici olmalı.

       
  300’den fazla duşakabin üreten firma ve marka piyasada mevcut ve bu da rekabet ortamını inanılmaz şekilde kızıştırıyor. " Duşakabinler'de Rekabetin artması daima alıcıların işine yarar ve bu sayede fiyatlar sürekli olarak aşağılara çekilir. Fiyattan yararlanalım derken kalitesz ürünlere de kapılmayın derim.

  Orta halli bir ürün sizleri fazlasıyla rahat ettirecektir bu yüzden çok yüksek rakamlardan uzak durmanız hem bütçeniz hem de sizler için çok daha iyi olacaktır.1000-1500 liraya kadar duşakabinler bulmanız mümkündür ancak her zaman belirtiyorum bu işte fiyat değil sizlerin beğenileri çok daha önemlidir. Çok beğenmişsinizdir ve onu aldığınızda kendinizi çok daha rahat hissedeceksinizdir ve eğer ki bütçeniz de buna izin veriyorsa satın almaktan çekinmeyiniz.

  Duşakabinlerde modellerin yanı sıra üretim şekli ve üretim malzemesi de büyük önem taşıyor. Sevgili okurlar duşakabinler sizleri daha rahat ettirmek için piyasada var olan bir ürün bu yüzden bir kere seçim yapacaksınız ve bu seçim de nokta atışı olacaktır. Kalitesi plasitik ile kaplı bir duşakabin 500 lira da olsa bu ürüne para vermeniz anlamsızdır. Aynı şekilde cam kalitesi çok düşük olan duşakabinler piyasada fazlasıyla var. Alış veriş öncesinde kararınızı verin ve ihtiyacınız olan duşakabinleri belirleyin daha sonrasın seçim yapmak için mağazaları dolaşın.

  Duşakabinler rahatlığın ve gösterişin bir nevi sembolü ve simgesidir. Bu simgeyi en iyi şekilde kullanmak ve uzun ömürlü yararlanmak, fayda sağlamak için satın alma öncesinde detaylı bir araştırma ve marka soruşturması çok önemlidir. Bu detayları kaçırmadıktan sonra uzun vadede hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Daha sonra ise sıcak bir duş ve duşakabinlerinizin keyfini çıkarma zevkine erişebilirsiniz.

 • Oturmalı Banyo Küvetleri - 13/06/2013
 • Oturmalı banyo küvetleri

  Oturmalı banyo küvetleri,Oval,dikdörtgen ve asimetrik model'de satışa sunulmaktadır.standart ölçü ve ebatta, zengin ürün çeşitliliğine sahip oturmalı küvet modelleri %100 akrilik malzeme kullanılarak üretilmektedir.Satışını yapmakta olduğumuz oturmalı küvet modelleri kendine özgü tasarımı, kalitesi ve çok uygun fiyatlarıyla banyolarınıza göz kırpıyor.

  Akrilik Dikdörtgen Oturmalı Banyo Küvetleri
  Satış ve montajını yapmakta olduğumuz Oturmalı Banyo Küvetleri standart ölçüleri altta belirtilen tablodaki ölçü modellerdir.


  Ölçüsümodeliürün detayları
  100x70 h: 55 cm Oturmalı Küvet Akrilik Oturmalı Dikdörtgen Küvet
  100x80 h: 55 cmOturmalı Küvet Akrilik Oturmalı Dikdörtgen Küvet
  110x70 h: 55 cmOturmalı KüvetAkrilik Oturmalı Dikdörtgen Küvet
  110x80 h: 55 cmOturmalı KüvetAkrilik Oturmalı Dikdörtgen Küvet
  120x70 h: 55 cmOturmalı KüvetAkrilik Oturmalı Dikdörtgen Küvet
  120x80 h: 55 cmOturmalı KüvetAkrilik Oturmalı Dikdörtgen Küvet
  130x70 h: 55 cmOturmalı KüvetAkrilik Oturmalı Dikdörtgen Küvet
  130x80 h: 55 cmOturmalı KüvetAkrilik Oturmalı Dikdörtgen Küvet
  140x70 h: 55 cmOturmalı KüvetAkrilik Oturmalı Dikdörtgen Küvet
  140x80 h: 55 cmOturmalı KüvetAkrilik Oturmalı Dikdörtgen Küvet
  150x70 h: 55 cmOturmalı KüvetAkrilik Oturmalı Dikdörtgen Küvet
  150x80 h: 55 cmOturmalı KüvetAkrilik Oturmalı Dikdörtgen Küvet

  Akrilik oval Oturmalı Banyo Küvetleri
  Satış ve montajını yapmakta olduğumuz Oturmalı Banyo Küvetleri standart ölçüleri altta belirtilen tablodaki ölçü modellerdir.

  Ölçüsümodeliürün detayları
  80x80 h:43 cm Oturmalı KüvetAkrilik Oturmalı oval mini Küvet
  90x90 h:43 cmOturmalı KüvetAkrilik Oturmalı oval mini Küvet
  100x100 h:43 cmOturmalı KüvetAkrilik Oturmalı oval mini Küvet
  110x110 h:43 cmOturmalı KüvetAkrilik Oturmalı oval mini Küvet
  120x1200 h:43 cmOturmalı KüvetAkrilik Oturmalı oval mini Küvet
  130x130 h:43 cmOturmalı KüvetAkrilik Oturmalı oval mini Küvet
  110x110 h:55 cm Oturmalı KüvetAkrilik Oturmalı oval Küvet
  120x120 h:55 cm Oturmalı KüvetAkrilik Oturmalı oval Küvet
  130x130 h:55 cm Oturmalı KüvetAkrilik Oturmalı oval Küvet
  140x140 h:55 cm Oturmalı KüvetAkrilik Oturmalı oval Küvet
  150x160 h:55 cm Oturmalı KüvetAkrilik Oturmalı oval Küvet

  Akrilik oval asimetrik  Oturmalı Banyo Küvetleri
  Satış ve montajını yapmakta olduğumuz Oturmalı Banyo Küvetleri standart ölçüleri altta belirtilen tablodaki ölçü modellerdir.

  küvet Ölçüsüküvet modeliürün detayları
  100x140 h:55 cmküvet modeliAkrilik Oturmalı asimetrik Küvet
  100x150 h:55 cmküvet modeliAkrilik Oturmalı asimetrik Küvet
  100x160 h:55 cmküvet modeliAkrilik Oturmalı asimetrik Küvet
  100x170 h:55 cmküvet modeliAkrilik Oturmalı asimetrik Küvet

 • Anadolu Yakası Duşakabin - 10/06/2013
 • Anadolu yakası Duşakabin Servis ve Montaj hizmetimiz , Çarşanba  ve Cumartesi günleridir..

  Anadolu yakası Duşakabin Servis Bölgelerimiz

  • Adalar, İstanbul SERVİSİMİZ YOKTUR.
  • Ataşehir, İstanbul / Çarşanba  ve Cumartesi günleridir
  • Beykoz, İstanbul / Çarşanba  ve Cumartesi günleridir
  • Çekmeköy, İstanbul / Çarşanba  ve Cumartesi günleridir
  • Kadıköy, İstanbul / Çarşanba  ve Cumartesi günleridir
  • Kartal, İstanbul / Çarşanba  ve Cumartesi günleridir
  • Maltepe, İstanbul / Çarşanba  ve Cumartesi günleridir
  • Pendik, İstanbul /Çarşanba  ve Cumartesi günleridir
  • Sancaktepe, İstanbul / Çarşanba  ve Cumartesi günleridir
  • Sultanbeyli, İstanbul / Çarşanba  ve Cumartesi günleridir
  • Şile, İstanbul SERVİSİMİZ YOKTUR
  • Tuzla, İstanbul SERVİSİMİZ YOKTUR
  • Ümraniye, İstanbul / Çarşanba  ve Cumartesi günleridir
  • Üsküdar, İstanbul / Çarşanba  ve Cumartesi günleridir

  Ölçü Keşif talebiniz için 0212 504 91 47 aramanız yeterli 

 • Yıldırım Duşakabin - 06/06/2013
 • Bursa Yıldırım Duşakabin Mağazası 

  Bursa osmangazi ilçesin'de duşakabin üretimi yapan, Nokta duşakabin bursa yıldırım temsilcimiz "çınar duşakabin", Mağazamız Açıldı.

  DUŞAKABİN modellerimiz Görüp ,dokunarak beğenerek duşakabin seçimi yapmak istiyen müşterilerimiz için, "Bursa yıldırım ilçesinde duşakabin ve sineklik  mağazasını hizmete açtı. Nokta duşakabin firması ile  birlikde hizmet sunan çınar duşakabin , haftanın 6 günü bursa ili sınırlarında olan tüm ilçelere montaj hizmeti sunmaktadır.


  ister bursa yıldırım'da bulunan Duşakabin mağazamıza gelerek, isterseniz evinizden ayrılmadan, siparişinizi telefon ile bursa temsilcimize iletip siparişde bulunabilirsiniz.çınar duşakabin 

  2001 yılından bu yana Bursa ili ve ilçelerine duşakabin ve sineklik sistemleri imalatı, onarımı ve satışı yapmaktayız. Firmamız Bursa Osmangazi merkez ve Bursa Yıldırım şube de hizmet vermekteyiz. Duşakabin ve sineklik sistemlerinde tecrübeli personellerimiz ile sizlere en iyi kalite de maliyeti düşük üretim yapıp bunu sizlere en iyi hizmette sunmayı misyon belirlemiş bir firmayız.

  İzmir Duşakabin Modelleriİzmir Duş Teknesi Modelleri
  Duşakabin ModelleriDuşteknesi Modelleri 
  İzmir Jakuzi Modelleri İzmir Küvet Modelleri
  Jakuzi Modelleri Küvet Modelleri 

  Nokta Duşakabin Bursa Temsilciliği Ücretsiz Servis Bölgeleri 

  • Osmangazi Nokta Duşakabin Temsilcili
  • Nilüfer Nokta Duşakabin Temsilcili
  • Büyükorhan Nokta Duşakabin Temsilcili
  • Yıldırım Nokta Duşakabin Temsilcili
  • Gemlik Nokta Duşakabin Temsilcili
  • Gürsu Nokta Duşakabin Temsilcili
  • Harmancık Nokta Duşakabin Temsilcili
  • İnegöl Nokta Duşakabin Temsilcili
  • İznik Nokta Duşakabin Temsilcili
  • Karacabey Nokta Duşakabin Temsilcili
  • Keles Nokta Duşakabin Temsilcili
  • Kestel Nokta Duşakabin Temsilcili
  • Mudanya Nokta Duşakabin Temsilcili
  • Mustafakemalpaşa Nokta Duşakabin Temsilcili
  • Orhaneli Nokta Duşakabin Temsilcili
  • Orhangazi Nokta Duşakabin Temsilcili
  • Yenişehir Nokta Duşakabin Temsilcili

 • Duşakabin Yenileme - 29/05/2013
 • Duşakabin Yenileme

  Duşakabinler’de teknolojinin gelişmesi ile, mika (plastik) cam duşakabinlerin yerini Temperli cam Duşakabinler aldı.

  duşakabin yenilemeEskimiş,deforme olmuş duş kabiniz varsa veya daha değişik birdesene sahip, Duşakabin ile banyonuzda yeni bir hava oluşturmak istiyorsanız, Tam bütçenize göre,  Duşakabin yenileme kampanyamız başladı. Başlatmış olduğumuz bu kamapanya ile, artık tüm banyolara modern görünümlü temperli cam duşakabin yaptırmanın tam zamanı.

  kampanyamızda : Mevcutta bulunan duşteknesi  veya küvet'inizi değerlendirerek,üzerinin duşakabin bölümü yeniliyoruz.mevcutta bulunan her ölçü ve model küvetinizin üzerine 4 mm kalınlığında krom renkli çerçeveden oluşan cam duşakabini montajı ile birlikde sadece 325 tl fiyatla ile sizlere sunuyoruz.

  Kampayada sunmuş olduğumuz ücretsiz montaj hizmetimiz istanbul il sınırları içerisinde geçerli olmaktadır,istanbul asya yakasından gelen siparişler cumartesi günleri karşılanmaktadır. Mevcut kampampanya özel ölçü olduğundan sipariş üzerine 10 gün içerisinde üretilerek montaj işlemi tamamlanmaktadır. 

  duşakabin 325 tl

 • Ucuz Kaliteli Duşakabin - 20/05/2013
 • Ucuz Kaliteli Duşakabin

  şeffaf cam duşakabinKiracı Ve Mütait olanların aradığı ucuz kaliteli duşakabin çok yakında nokta duşakabin'de 

  Ucuz Kaliteli Duşakabin Modelimiz.Yapı Marketlerde bulunan ucuz kalitesi olan ürünlerden farkı kaliteli %100 yerli ürünler olmasıdır. 

  Kaliteli Duşakabin Özellikleri
  1.Temperli Cam Duşakabinler 5 mm Kalınlığındadır.
  2.temperli camlara İstenilen desen uygulanmaktadır.
  3. Sipariş veriliğinde 7 iş günü içerisinde montaj işlemi yapılacaktır.
  4.Bonuscart sahiplerine vade farksız 10 taksitle ödeme imkanı bulunmaktadır.
  5.bazı ürünlerde Ürün stokarda mevcut olup istenildiğinde montajsız  fabrikadan hemen satın alınabilecektir.
  6.ürünü satın almadan önce ücretsiz keşif uygulanabilecektir.
  7.Ürün ölçüsü banyonuza göre ölçülüp özel ölçülerde üretim yapılmaktadır.

  Haberde kullanılan resim temsilidir. Duşakabin Fiyatları hakkında bilgi ürün stoklarda mevut bulunduğunda yayınlanacaktır.


 • Oval Kompakt Duşakabin - 18/05/2013
 • kompakt duşakabinYıkanmak ihtiyaç olmanın yanıda artık kompakt duşakabinler ile keyif. içerisinde Akrilik Küvet +Akrilik Duvar + Akrilik Tavan + Ayna + Şampuanlık + Spot + 10'lu Jet Sistemi + 3 Fonksiyonlu El Duşu + Tepe Duşu + 4 Yönlü Mix Batarya + 6 mm Temperli Sürgülü İnox Profilli Lüx Kabin + Fan + FM Radyo gibi birçok özellik barındıran kompakt Duşakabinler ,oldukça çeşitli modeller ile sunulmaktadır.  Oval Mini Kompakt Duşakabin

  Ölçü Aralıkları
  80x80 H:222
  85x85 H:222
  90X90 H:222
  95X95 H:222
  100X100 H:222
  110X110 H:222
  120X120 H:222
  130X130 H:222

  SİSTEM 1

  Akrilik Küvet +Akrilik Duvar + Akrilik Tavan + Ayna + Şampuanlık + Spot + 10'lu Jet Sistemi + 3 Fonksiyonlu El Duşu + Tepe Duşu + 4 Yönlü Mix Batarya + 6 mm Temperli Sürgülü İnox Profilli Lüx Kabin

  SİSTEM 2 

  Akrilik Küvet +Akrilik Duvar + Akrilik Tavan + Ayna + Şampuanlık + Spot + 10'lu Jet Sistemi + 3 Fonksiyonlu El Duşu + Tepe Duşu + 4 Yönlü Mix Batarya + 6 mm Temperli Sürgülü İnox Profilli Lüx Kabin + Fan + FM Radyo

  SİSTEM 3

  Akrilik Küvet +Akrilik Duvar + Akrilik Tavan + Ayna + Şampuanlık + Spot + 10'lu Jet Sistemi + 3 Fonksiyonlu El Duşu + Tepe Duşu + 4 Yönlü Mix Batarya + 6 mm Temperli Sürgülü İnox Profilli Lüx Kabin + Fan + FM Radyo + pozisyon Göstergeli Dijital Kontrol Paneli+ Alarm + Sıcaklık Göstergesi + Buhar Sistemi

  Kompakt Duşakabin

   
  Kompakt Duşakabin AQUA 

  Oval Kompakt Duşakabin, 8 Farklı Ölçü Aralığında Üretilmektedir. Kompakt Duşakabinler ,Sistem Özelliklerine göre Fiyatlandırılmaktadır.
  TL 
  İncele

   
  Kompakt Duşakabin Mini Elegant 

  Oval Mini Kompakt Duşakabin, 6 Farklı Ölçü Aralığında Üretilmektedir. Kompakt Duşakabinler ,Sistem Özelliklerine göre Fiyatlandırılmaktadır.
   TL 
  İncele

   
  Kompakt Duşakabin Elegan

  Oval Küvetli Kompakt Duşakabinler, 5 Farklı Ölçü Aralığında Üretilmektedir. Kompakt Duşakabinler ,Sistem Özelliklerine göre Fiyatlandırılmaktadır.
   TL 
  İncele

   
  Kompakt Duşakabin Fresh 

  Fresh Kolluklu Düz Kompakt Duşakabin, 4 Farklı Ölçü Aralığında Üretilmektedir. Kompakt Duşakabinler ,Sistem Özelliklerine göre Fiyatlandırılmaktadır.
   TL 
  İncele

   
  Kompakt Duşakabin Malin 

  Malin Kare Mini Kompakt Duşakabin, 2 Farklı Ölçü Aralığında Üretilektedir. Sistem 4 farklı ölçüde üretilmektedir.
   TL 
  İncele

   
  Kompakt Duşakabin Mathis 

  Mathias Mini Düz Ve Oturmalı Kompakt Duşakabin Sistem 7 farklı ölçüde üretilmektedir. Sistem özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır.
   TL 
  İncele

   
  Kompakt Duşakabin Marius 

  Marius Mini Düz Ve Oturmalı Kompakt Duşakabin, 4 Farklı Ölçü Aralığında Üretilektedir. Sistem 4 farklı ölçüde üretilmektedir.
  TL 
  İncele

   
  Kompakt Duşakabin RAİN 

  Oval Asimetrik Kompakt Duşakabinler, 10 Farklı Ölçü Aralığında Üretilmektedir. Kompakt Duşakabinler ,Sistem Özelliklerine göre Fiyatlandırılmaktadır.
   TL 
  İncele

   
  Kompakt Duşakabin MONİLA 

  Dikdörtgen Kompakt Duşakabinler, 10 Farklı Ölçü Aralığında Üretilmektedir. Kompakt Duşakabinler ,Sistem Özelliklerine göre Fiyatlandırılmaktadır.
   TL 
  İncele

   
  Kompakt Duşakabin Freja 

  Kompakt Duşakabin, 5 Farklı Ölçü Aralığında Üretilmektedir. Kompakt Duşakabinler ,Sistem Özelliklerine göre Fiyatlandırılmaktadır.
   TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  Kompakt Duşakabin Watherline 

  Dikdörtgen Kompakt Duşakabinler, 10 Farklı Ölçü Aralığında Üretilmektedir. Kompakt Duşakabinler ,Sistem Özelliklerine göre Fiyatlandırılmaktadır.
  TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  Kompakt Duşakabin Private 

  Kompakt Duşakabin, 5 Farklı Ölçü Aralığında Üretilmektedir. Kompakt Duşakabinler ,Sistem Özelliklerine göre Fiyatlandırılmaktadır.
   TL 
  İncele

 • Yeni Duşakabin - 01/05/2013
 • Yeni Duşakabin

  Nokta Duşakabin Logo Yeni duşakabin yaptırmak istiyenler ve duşakabinini yenilemek istiyenler,En doğru adres olan nokta duşakabin firmasının online mağazasına hoş geldiniz.Nokta duşakabin sizler için %100 yerli malzeme kullanarak cam ve mika duşakabin modelleri üretmektedir.Üretimini yapmakta olduğumuz ürünlerimizin montaj hizmeti,istanbul,ankara,izmir ve bursa il sınırları içerisinde ücretsiz olarak kapıya teslim edilip montajı profösyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

  YENİ CAM DUŞAKABİN

  Yeni cam duşakabin modelleri, Duş teknelive küvetli duşakabinler olarak üretilmektedir.cam duşakabinlerde kullanılan camlar kırılmaya karşı temperlenmişdir,kırılma anında insan vucuduna kesinlikle zarar vermeden mercimek tanesi boyuklarında kırılarak (tuz buz olmaktadır.Temperli cam duşakabinler 4,5 ve 6 mm cam kalınlığında üretilen camlardır. cam duşakabinlerde kullanılan çerçeve renk seçeneği üç farklı renkden oluşmaktadır. beyaz,mat krom ve parlak krom çerçeveleridir.

  YENİ MİKA CAM DUŞAKABİNLER

  Yeni Mika cam duşakabin modelleri, Duş teknelive küvetli duşakabinler olarak üretilmektedir.mika cam duşakabinlerde kullanılan camlar ısıya karşı dayanıklı olarak üretilmiştir.mika cam duşakabinler 2,2 mm cam kalınlığında üretilen camlardır. mika cam duşakabinlerde kullanılan çerçeve renk seçeneği üç farklı renkden oluşmaktadır. beyaz,mat krom ve parlak krom çerçeveleridir.

  Duşakabin

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
   Jüpiter  DuşakabinVenüs  DuşakabinTuruva  Duşakabin
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüs Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
  Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki  Duşakabin
  Hitit Mika Cam DuşakabinEFES DUŞAKABİN SILA Mika Cam Duşakabin
  Hitit  Duşakabin Efes  DuşakabinSıla  Duşakabin
   Polo Mika Cam Duşakabinhara tek kapı duşakabin Mars Kara Temperli Cam Duşakabin
  Polo  Duşakabin
  Hara  DuşakabinMars  Duşakabin 
   Galaksi Temperli Cam Duşakabin elmas Oval Cam Duşakabinİnci oval cam duşakabin

  Galaksi  Duşakabin

   Elmas Duşakabin

  İnci  Duşakabin

  akik Oval Cam Duşakabinsafir cam duşakabinyakut cam duşakabin

  Akik  Duşakabin

  Safir Duşakabin

  Yakut  Duşakabin


 • BATIKENT DUŞAKABİN - 27/04/2013
 • ANKARA BATIKENT DUŞAKABİN

  Ankara Yenimahalle sınırları içerisinde bulunanan en güzel semt olan batıkent,türkiye'nin en büyük projelerinden biri olan ankara metrosunu son duragında yeralmaktadır. Batıkent'in nüfusu, bağlı olduğu Yenimahalle ilçesinin yaklaşık yarısı kadardır.Ankaranın en kalabalık ve gelişmiş olan ilçelerinden batıkent semtine firmamız haftanın 6 günü ücretsiz servis düzenlemektedir.Duşakabin Fiyatları Ve Duşakabin Kampanyalarmız Hakkında Bilgi Almak İsterseniz, Nokta Duşakabin Ankara Temsilcimiz 0312 395 51 01 Telefondan Arayınız. 

  Ankara'nın yeni projeleri ne özel  , Duşakabin,Duş Teknesi,Küvet kampanyalarımız bulunmaktadır bu kampanyalar hakkında bilgi ve  ücretsiz Ön  keşif Talebinde bulunmak için   0312 395 51 01  arayınız.

  • Akkent Siteleri 1
  • Akkent Siteleri 2
  • Akkent Siteleri 3
  • Batı Yakası Konutları
  • Atlantis City ve AVM
  • Atakent Evleri

  Sıra Dışı Tasarımlar...

  İzmir Duşakabin Modelleriİzmir Duş Teknesi Modelleri
  Duşakabin ModelleriDuşteknesi Modelleri 
  İzmir Jakuzi Modelleri İzmir Küvet Modelleri
  Jakuzi Modelleri Küvet Modelleri 


 • Cam ve Mika Duşakabinler - 20/04/2013
 • DUŞAKABİNLER

  Duşakabinler - Teknolojinin gelişmesi ile banyolarımızda olmazsa olmazlardan biri haline geldi. Banyo temizliği ve sağlımız açısından önemli olan duşakabinler ,Banyo yaparken suyun dışarıya sıçramasını engellemesi,banyo mobilyalarımızı korurken,vucudumuzdan çıkan kirli ve  sabunlu suyun etrafa saçılıp, sağlığımızı olumsuz etkilemesinide mani olmaktadır.

  Duşakabinler - Her geçen gün çeşitlenmekte ve her banyo için uygun bir model piyasaya sürülmektedir.Dar olan banyolar için 70x70 ölçülerinde bile duşakabinler üretlip, ihtiyaç sahiplerinin htiyaçları giderilmektedir. bunun yanı sıra ,yaşlı insanların yüksek kabinlere çıkmasının zorluğunu engellemek için flat adında alçak duştekneleri bulunmaktadır.ayakta banyo yapmak istemiyenler için oturmalı duştekneleri bulunmaktadır.

  Duşakabinler - Müşterilerin isteklerine göre,  cam ve mika plastik malzemeden üretilmektedir.cam duşakabinler,4,5,ve 6 mm  kalınlığında temperli olarak üretilmektedir.temperli cam kırıldığında insan vucuduna zarar vermemesi için kırıldığında boncuk boncuk olarak buz gibi yere dağılmaktadır.Mika plastik cam duşakabinler standart olarak 2,2 mm cam dan üetilmektedirler.bu ürünler genelde ekonomik fiyat duşakabinler için kullanılmaktadırlar.

  Duşakabinler - Konusunda firmamız 20 yıllık deneyim sahibi,ve uzman kadrolara sahip, dustıme ,süperduş,asliduş,tuanaduş ve mutlu duş firmaları ile ülkemizin en büyük nufusa sahip 4 ilinde hizmet vermektedir.Nokta duşakabin firmasından almış olduğunuz duşakabinler 4 il içerisinde kapıya teslim edilip montajı profösyönel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.Duşakabinler hakkında detaylı bilgi ve ücretsik keşif talebiniz için iletişim numaralarımızdan müşteri temsilcimize ulaşınız.

 • Duşakabin Montajı Yapılan İller - 18/04/2013
 • Duşakabin Montajı Yapılan İller

  Nokta duşakabin firması,satışını yapmış olduğu ürünler dışında montaj hizmeti vermemektedir.Duşakabin Montaj hizmeti verdiğimiz iller ,İstanbul ,Ankara ve İzmir il sınırlarıdır.

  Duşakabin montajı Satın almış olduğunuz duşakabin,duş teknesi,küvet ve jakuzi modellerinde , istanbul,ankara,izmir ve bursa illerinde montaj hizmeti sunmaktayız.Bu iller dışından verilmiş olan ürün siparişlerinizde montaj hizmeti verilememektedir. ürün siparişiniz kargo veya ambar ile karşı ödemeli olarak adresinize gönderi yapılmaktadır. montaj yapılmadan verilen siparişlerinizde, montaj ücreti düşülmektedir. belirtilen illerde verilmiş olan siparişleriniz için montaj istemediğinizde,ücretsiz nakliye ile ürünler kapınıza kadar teslim edilmektedir.

  Telefonla Duşakabin siparişi ve Ödeme seçenekleri

  telefonla sipariş kapıda ödemeDuşakabin ve diğer ürünlerin siparişlerinde, ödeme kapıda nakit veya kredikartı ile yapılabilmektedir. Kredikartına taksit imkanımız, Anlaşmalı olduğumuz  bankalar için geçerlidir. Diğer banka kartları için tek çekim olarak ödeme alınmaktadır.Kredi kartı ile ödemelerde vade farkı uygulanmaktadır.Belirtilen iller dışından yapılan siparişlerde ürün bedeli eft /havale ile alınmaktadır,kredi kartı ile ödeme alınamamaktadır.montaj hizmeti verilen illerde  ürün bedelinin ödemesi ,ürün teslimi sonrasında montaj ekibimiz tarafından kapıda alınmaktadır.

  Telefonda Duşakabin Siparişi  ve Sonrası Süreç

  Duşakabin siparişi için öncelikle, Bulunduğunuz ildeki temsilcimizi arıyarak talebiniz ile ilgili fiyat bilgisi ve ölçünüz hakkında görüşme yapınız. Görüşme sonrası alacak olduğunuz ürün ile ilgili net ölçü için ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.Keşif talebinin ardından üretim aşaması gelmektedir,Temperli cam duşakabinler 10 iş günü içerisinde üretilmektedir,mika cam duşakabinler 3 iş günü içerisinde üretilip montajı gerçekleşmektedir.

  Cam duşakabin modelleri

 • Duşakabin Üreticisi Markalar - 13/04/2013
 • Duşakabin Markaları

  İstanbul,Ankara,İzmir ve Bursa illerinde hizmet vermekte olan Duşakabin Markaları kimlerdir ?

  Duşakabin Yaptırırken Markaya özen verilmesininde gaye , satış sonrası verilecek servis hizmeti kalitesidir.Nokta Duşakabin Markası olarak, çokça önem verdiğimiz Satış sonrası servis hizmeti ile, Arıza sorunlarına en hızlı çözümler üretmekteyiz.

  İstanbul'da bulunan Duşakabin üretici Markalar.

  • Nokta Duşakabin
  • Camlıca duşakabin
  • Pali duşakabin
  • Ayduş
  • çağduş
  • Alduş
  • Pak duş
  • Özge duş
  • Palmiye duş
  • Başak duş 

  Ankara'da bulunan Duşakabin üretici Markalar.

  • Nokta duşakabin
  • nevART duşakabin
  • Modul duş
  • city banyo
  • Eray duş

  İzmir'de bulunan Duşakabin üretici Markalar.

  • Nokata Duşakabin
  • Birsan Duş
  • adus
  • Gür-ay Yapı
  • Selduş

  Bursa'da bulunan Duşakabin üretici Markalar.

  • Nokta Duşakabin
  • Palmiye Duşakabin
  • Marmara Duşakabin
  • Pal duş
  • Platin duş 

  Türkiye'nin çeşitli il ve ilçeleinde irili ufaklı bir çok duşakabin üreticisi bulunmaktadır. Biz nokta duşakabin Markasının faliyette bulunduğu 4 il sınırları içerisinde duşakabin imalatı satış ve montaj hizmeti yapan bazı duşakabin markalarını sizlere duyurduk.

  Türkiye'de Bulunan Tüm Duşakabin Markaları

  Duşakabin imlatı ve pazarlamasını yapan ülkemizde onlarca firma bulunmaktadır.Biz Nokta Duşakabin Olarak Tüm Duşakabin Maralarını Bir Platforma Taşıyarak Müşterilerin Aradıkları Markaya Kolayca Ulaşabilmesini Sağlamak İçin Elimizden Gelen Özeni Gösterdik.

  Duşakabin Markaları

  Duşakabin markaları hakkında Kullanıcıların fikirlerini paylaşarak,yeni duşakabin yaptıracak olanlara Duşakabin Markaları Hakkında ön bilgi edinebilmeleri için Kullanıcılara Nokta duşakabin/forum bölümünde duşakabin markaları adında bir bölüm hazırladık. bu bölümde ülkemizin tüm, il ve ilçelerindeki duşakabin imalatı ve pazarlamasını yapan Duşakabin Markalarını biraraya tolayıp iletişim  firma bilgilerini Aynı katagoride yayınladık. 

  bu katagori sayesinde size en yakın duşakabin firmasını bulabilir. duşakabin firmalarının hizmet kapasitelerini öğrenebilr ve firmadan almış olduğunuz ürün hakkında memnuniyetinizi diger kullanıcılar ile paykaşabilirsiniz.


 • İkitelli Duşakabin Servisi - 11/04/2013
 • İkitelli Duşakabin Servisi

  İkitelli Bölgesine Haftanın 6 Gün Keşif Servisi Hizmeti Sunulmaktadır.İkitelli servis Telefonumuz  0212 504 91 47 ve 0212 643 43 84 arıyarak Ölçü Keşif Talebinde bulunabilirsiniz.

  Ölçü Keşif  Hizmeti 

  Duşakabin Ölçü Alma Teknikleriİnternet Sitemizde Görmüş Olduğunuz Ürünlerimiz Duşakabin ,Küvet ,Duş Teknesi Ve Jakuzi Gibi Ürünlerin ,Siparişini Vermeden Önce , Ürünün, Banyonuza Uygun Olup Olmadığını Ve Banyonuza Uygun Olabilecek Modelin Tesbitini Yaparak ,Banyonuza Uygun Olabilecek, Ürününlerin Modellerini Katalog'dan Görnenizi Sağlamak İçin  Verilen Bir Hizmettir.

  Duşakabin Ürün Çeşitlerimiz

  • Mika Cam Duşakabin
  • Temperli Cam Duşakabin
  • Akrilik Küvet Modelleri 
  • Akrilik Duş Tekneleri 
   Jakuzi hidro Masaj Sistemleri

 • Hürriyet Mahallesi Duşakabin - 16/03/2013
 • Bahçelievler Hürriyet Mahallesi Duşakabin

  Bahçelievler'de bulunan firmamız,Hürriyet mahallesi sakinlerinin duşakabin ihtiyaçlarını karşılamak için, Haftanın 6 günü günlük servisler düzenliyerek istenilen ölçülerde, Duşakabin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Banyonuzda Yenilik yapmak veya eskiyen duşakabininizi değiştirmek istiyorsanız, Bahçelievler yayla'da bulunan Şhowroom uğrayın duşakabin modellerimizi inceleyiniz ve size özel fiyatlarımızı öğrenin. Firmamız satışını yapmış olduğu tüm ürünleri %100 yerli malzeme kullanarak kendi üretim tesislerinde üretmektedir. sizde toptan fiyatına parekende Duşakabin satışı yapan nokta duşakabin'i tercih edin kar edin.

  Duşakabin

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
   Jüpiter  DuşakabinVenüs  DuşakabinTuruva  Duşakabin
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüs Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
  Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki  Duşakabin

  Hitit Mika Cam Duşakabin

  Polo Mika Cam Duşakabin

  SILA Mika Cam Duşakabin
  Hitit  DuşakabinPolo  DuşakabinSıla  Duşakabin
  EFES DUŞAKABİN hara tek kapı duşakabin Galaksi Temperli Cam Duşakabin
  Efes  DuşakabinHara  DuşakabinGalaksi  Duşakabin

  Mars Kara Temperli Cam Duşakabin

  akik Oval Cam Duşakabin

  İnci oval cam duşakabin

  Mars  Duşakabin

  Akik  Duşakabin

  İnci  Duşakabin


  elmas Oval Cam Duşakabin

  safir cam duşakabin

  yakut cam duşakabin

  Elmas Duşakabin

  Safir Duşakabin

  Yakut  Duşakabin • Halkalı Duşakabin - 28/02/2013
 • Halkalı Duşakabin

  Küçükçekmece'nin en bilindik ve gelişen Semti halkalı ve mahalleleri olan halkalı merkez,halkalı istasyo ve halkalı atakent mallelerine firmamız günlük servisler düzenlemektedir. Toki tarafından yapılmış olan konutlar referanslarımız arasında yerelmaktadır. Nokta duşakabin halkalı toki konutlarına uygun model olan ürünleri oval tekne üzeri  temperli cam dşakabin ve mika plastik kabin olmaktadır. mika kabinler extra seri olup kalın profil malzemeden üretilmektedir. cam duşakabinler 4,5 ve 6 cm kalınlığında olan kumlamalı desenli camlardır.

  Halkalı Duşakabin Servisi

  Halkalı Bölgesine Haftanın 6 Gün Keşif Servisi Hizmeti Sunulmaktadır.Halkalı servis Telefonumuz  0212 504 91 47 ve 0212 643 43 84 arıyarak Ölçü Keşif Talebinde bulunabilirsiniz.

  Ölçü Keşif  Hizmeti 

  İnternet Sitemizde Görmüş Olduğunuz Ürünlerimiz Duşakabin ,Küvet ,Duş Teknesi Ve Jakuzi Gibi Ürünlerin ,Siparişini Vermeden Önce , Ürünün, Banyonuza Uygun Olup Olmadığını Ve Banyonuza Uygun Olabilecek Modelin Tesbitini Yaparak ,Banyonuza Uygun Olabilecek, Ürününlerin Modellerini Katalog'dan Görnenizi Sağlamak İçin  Verilen Bir Hizmettir.

  Duşakabin Ürün Çeşitlerimiz

  • Mika Cam Duşakabin
  • Temperli Cam Duşakabin
  • Akrilik Küvet Modelleri 
  • Akrilik Duş Tekneleri 
   Jakuzi hidro Masaj Sistemleri
 • Alibeyköy Duşakabin Servisi - 23/02/2013
 • Alibeyköy Duşakabin 

  İstanbul İçinde Bulunan Tüm İlçelere ,  Haftanın Belirli Günleri Ücretsiz Keşif Servisi Hizmeti Sunulmaktadır.

  Ücretsiz Keşif  Hizmeti :  İnternet Sitemizde Görmüş Olduğunuz Ürünlerimiz Duşakabin ,Küvet ,Duş Teknesi Ve Jakuzi Gibi Ürünlerin ,Siparişini Vermeden Önce , Ürünün, Banyonuza Uygun Olup Olmadığını Ve Banyonuza Uygun Olabilecek Modelin Tesbitini Yaparak ,Banyonuza Uygun Olabilecek, Ürününlerin Modellerini Katalog'dan Görnenizi Sağlamak İçin  Verilen Bir Hizmettir.

  Telefonda Ürün Fiyat Talebi 

  Ürünlerimizin Fiyatları Hakkında Hakkında Bilgi Edinmek İçin Kolayca Banyo Ölçüsünü Kendiniz Alıp Almış Olduğunuz Ölçüleri Telefondan  Müşteri Temsilcize Bildirerek Fiyat Bilgisi İstiyebilirsiniz.(  Duşakabin Ölçüsü  Alma Teknikleri ) 

  Nokta Duşakabin Ürün Çeşitlerimiz

  • Mika Cam Duşakabin
  • Temperli Cam Duşakabin
  • Akrilik Küvet Modelleri 
  • Akrilik Duş Tekneleri 
   Jakuzi hidro Masaj Sistemleri

  alibeyköy  Duşakabin Ölçü Keşif Talepleriniz İçin   0212 504 91 47 Telefondan Bizleri Arıyınız 

 • Özel Tasarım Duşakabin - 08/02/2013
 • Banyonuz dar ve banyouza göre özel tasatım duşakabin'e ihtiyacınızmı var ? Nokta duşakabin ankara temsilcimiz "MUTLU DUŞ"Banyonuzu ölçüsüne göre banyonuza uygun olabilecek en uygun medeli tasarlayıp sizin zefkinize göre özel olarak üretmektedir. Duşakabin'de kalite,Fiyatda Ucuzluk Sloganı İle Çalışan Mutlu Duş :Banyosu Dar Olan Bazı Müşteri için tasarlayıp üretip montajını yapmış olduğu banyo özel tasım duşakabinlerinden bazıları

  Özel Tasarım : 1 Sabit 2 çalışır Panel Oval Duşakabin

  özel tasarım oval duşabin

  özel tasarım duşakabin özel tasarım duşakabin özel tasarım duşakabin
  özel tasarım duşakabin özel tasarım duşakabin özel tasarım duşakabin

   

 • Özel ölçü duşakabin - 26/01/2013
 • Özel ölçü duşakabin

  Firmamız istemiş olduğunuz ölçüde özel olarak banyonuza uygun Duşakabin üretimi Yapmaktadır. Banyo ölçünüz ne olursa olsun istekleriniz dikkate alınarak banyonuza uygun olabilevek ölçüde özel olarak ister temperli cam ,ister mika cam duşakabin özel imalat yapılarak banyonuza montaj yapılabilmektedir. Özel ölçü duşakabin siparişi vermek için iletişim numaralarımızdan bizi arıyarak randevu talep etmenizin ardından ekiplerimiz evinize gelip banyo ölçülerinizi çıkarıp banyonuza uygun olabilecek ölçüleri alarak size özel duşakabin üretimi yapmaktadır.

   Özel Ölçü Duşakabin Seçiminizde Profil rengi,cam deseni ,panel seçimi Tarafınızdan Seçilebilmektedir.Not: Özel ölçü duşakabinlere uygun olabilecek standart ölçülerde Tekne Veya Küvet Kullanılmaktadır. Küvet Ve Tekneler Standart Dışında Özel Olarak İmal edilmemektedir. Tekne uygun olmuyan banyolarda zenine ve mermer üzerine montaj yapılmaktadır. Standart olan tekne ve küvet modellerimizi görmek için sitemizin ürünler bölümüne gözatabilirsiniz.

 • Duşakabin Profilleri - 17/01/2013
 • duşakabin prifilleri Duşakabin Profilleri, Alemünyum Üzerine  eloksal  boya yapılarak, "Duşakabin profili " haline getirilmektedir. yapılan boya rengine göre beyaz ve krom rengi ile satışa sunulmaktadır. Krom Renkli profiller mat krom ve Parlak Krom Seçeneği Olarak 2 Farklı çeşit ile üretilmektedir. Mat krom duşakabin profili sade görünüme sahip olup leke göstermemesinden dolayı temizlik konusunda titiz olan ev hanımlarının en çok çok  tercih Ettikleri duşakabin Profilidir. Parlak krom duşakabin profili ise gümüş gibi parlamasından dolayı çok hoş bir estetik görünüme sahiptir.

  Alüminyum duşakabin profilleri


  Duşakabin Profilleri
  , duş kabinlerinde iskelet görevi üstlenen metaryallerdir, duşakabin profilleri ürün kalitesi anlamında milimetrik et kalınlığı, dizayn ve tasarımı ürün işlevselliği bakımından son derece önemlidir.
  Duşakabin modelleri nde kullanılan profiller  elips şeklinde tasarlanarak darbelere karşı mukavemet sağladığı gibi, renk seçenekleriyle de banyonuzun dekoruna özgün çözümler sunmaktadır.
  Duşakabin Profilleri, Beyaz profil, mat krom (eloksal) profil ve parlak krom alüminyum profiller olmak üzere üç kategoride renk seçeneği sunar.

  Banyoların rutubetli ortamına daha fazla dayanıklılık gösterebilmesi bakımından, elektro statik toz boyalı profiller yerine eloksal alüminyum dan üretilen duş kabin profilleri, en çok tercih edilen renk olarak ön  palana çıkmaktadır. Parlak krom duşakabin profilleri' nden çok krom profillerin tercih edilmesinin bir nedeni de, diğerlerine oranla daha az leke tutuyor olmasıdır. Krom profillerde, leke tutma oranı Parlak nikelajlı profillerdekine oranla daha azdır. Duşakabin profillerinin dayanıklılık bakımındaki bir diğer unsur ise profil derinliğindeki milimetrik ( mm ) et kalınlığıdır. 

   


 • 2013 Duşakabin Fiyatları - 28/12/2012
 • 2013 Duşakabin Fiyatları 

  Nokta duşakabin web sitemizde yayınlamakta olan Duşakabin Fiyatları , 2012 Yılı Başından bu güne hiç değiştirilmeden aynı fiyatlar satışı devam ettirildi.2012 yılında petrol ve alaminyum fiyatlarındaki artış ile yapı sektöründe bir çok ürüne %20 civarında zam yapıldı, Nokta duşakabin firması olarak fiyatlarımızı sene sonuna kadar getirip, Kaliteli ürünü ekonomik fiyat ile tüm müşterilerimize sunmak amacındayız.

  Kardelen Duşakabin 2013  Duşakabin Fiyatları yıl başlangıcı ile birlikde güncelliyecek olan bir çok duşakabin firması ile bizim firmamızda yenilemek gibi niyeti olsada tahminlerimize Yıl Sonuna Kadar her ölçü tek fiyat kampanyamızı sürdürmek amacındayız. Her ölçü tek fiyat kampanyamız istanbul,ankara ve izmir illerinde temsilciliklerimize göre ufak çapta değişiklik gösterebilmektedir. bulunduğunuz il ile ilgili 2013 duşakabin fiyatlarını öğrenmek Bulunduğunuz ildeki nokta duşakabin temsilciliğini arıyarak duşakabin fiyatarı ve güncel kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

  istanbul 2013 Duşakabin fiyatları 
  King Seri Kare Ve Dikdörtgen Pleksi Cam Duşakabin Fiyatları 
  Kare,Oval ve Dikdörtgen  4 MM Temperli Cam Duşakabin Fiyatları
  Kare,Oval ve Dikdörtgen5 MM Temperli Cam Duşakabin Fiyatları
  Kare,Oval ve Dikdörtgen 6 MM Temperli Cam Duşakabin Fiyatları
  Temperli Camlarda Kumlama Desen Farkı İlave Edilmektedir.
  Küvet Ve Duşteknesi Hariçtir

   Ankara 2013 Duşakabin Fiyatları 

  POLİSTREN (Mika) Cam, DÜZ Duşakabinler

  Ölçü Aralığı : 0 cm' den 200 cm ARASI Ölçülerde:Beyaz Profilli

  POLİSTREN (Mika) Cam, Köşe Duşakabinler

  Ölçü Aralığı : 0 cm' den 200 cm ARASI ÖlçülerdeBeyaz Profilli

  POLİSTREN (Mika) Cam, Oval  Duşakabinler

  Ölçü Aralığı : 0 cm' den 200 cm ARASI ÖlçülerdeBeyaz Profilli

  4 mm TEMPERLİ DÜZ Duşakabinler

  Ölçü Aralığı : 0 cm' den 200 cm ARASI ÖlçülerdeBeyaz Profilli
  Ölçü Aralığı : 0 cm' den 200 cm ARASI ÖlçülerdeKrom Profilli

  4 mm TEMPERLİ KÖŞE Duşakabinler

  Ölçü Aralığı : 0 cm' den 200 cm ARASI ÖlçülerdeBeyaz Profilli
  Ölçü Aralığı : 0 cm' den 200 cm ARASI ÖlçülerdeKrom Profilli

  4 mm TEMPERLİ OVAL Duşakabinler

  Ölçü Aralığı : 0 cm' den 200 cm ARASI ÖlçülerdeBeyaz Profilli
  Ölçü Aralığı : 0 cm' den 200 cm ARASI ÖlçülerdeKrom Profilli

  6 mm SÜPER LÜKS SERİ CAM Parlak Krom Profilli 

  Ölçü Aralığı : 0 cm' den 200 cm ARASI Ölçülerde  KÖŞE VE DÜZ
  Ölçü Aralığı : 0 cm' den 200 cm ARASI Ölçülerde  OVAL Kabinler
  Fiyatlarımıza Montaj dahildir. Çalışma sistemimiz nakittir. 

  Telefon : ( 0312 ) 395 51 01 

 • JAKUZİ ÖZELLİKLERİ - 19/12/2012
 • JAKUZİ ÖZELLİKLERİ 

  Oval Küvet Dünyanın hemen hemen her noktasında pek çok insanın vazgeçilmezi olan jakuziler ülkemizde de son derece yaygın vaziyettedir. Bu sebeple jakuzi sanayi kendini günden düne geliştirmektedir. Bunun sonucu olarak ilk çıkan jakuzilere kıyasla pek çok yenilik günümüzde sizlerin hizmetine sunulmuştur. Jakuziler günümüzde pek çok ayrı firma tarafından üretilmektedir. Bu sebeple pek çok üründe farklılıklar görülmektedir. Firmamızın size sunmuş olduğu jakuzilerde bulunan özellikler diğerlerine nazaran daha kullanışlı ve dayanıklıdır. Bunun ana sebeplerinden biri ise içeriğinde bulunan malzemelerdir.

  Akrilikten yapılmış olan jakuziler suyu sızdırmazla ve görüntü kirliliği oluşturmazlar. Jakuzi aslında küvet altına döşenmiş olan su hatlarından ve motordan oluşan bir düzenektir. Ancak günümüzde kendini geliştirmesi ile birlikte pek çok yenilik ve geliştirilmiş ürünler sizlerin hizmetine sunulmaktadır. İnsanlar genellikle jakuzileri sadece günlük temel ihtiyaçları için kullanmamaktadırlar. İhtiyaçlarını giderebilmek için kullanmalarının yanı sıra günlük hayatta yaşamış oldukları zorlukların etkisi olan stres ve sıkıntıdan kurtulmak içinde kullanmaktadırlar. Jakuzi sadece bir küvet değil aynı zamanda bir terapi etkisi bırakan üründür.

  Bu ürünü sizler isteklerinize göre şekillendirebilirsiniz. Yani motor hacmi fıskiye sayısı tasarımı rengi firmamız sayesinde arzu ve isteklerinize göre kendi tarzınızı yansıtacak bir jakuzi oluşturmanız artık mümkün. Jakuzi satın almadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biri de Türk Standartları Enstitüsüne uygun olup olmadığıdır. Ayrıca jakuzilerin en önemli özelliklerinden biri olan hidro masaj teknolojisi sayesinde sadece bir küvete temizlenme aracına değil aynı zamanda da sizi rahatlatacak konforlu ve güvenli bir masaja da kavuşmuş olursunuz. İçeriğinde bulunan malzemeler sağlığınızı hiçbir şekilde riske atmaz bu sebeple de tamamen güvenilirdir. Ayrıca banyonuzda oluşturacağı estetik ile de eksik olan köşe tamamlanmış olacaktır.

 • JAKUZİ NEDİR - 18/12/2012
 • JAKUZİ NEDİR

  Jakuzi pek çok kişi tarafından akılda soru işaretleri bıraksa da günümüzde artık herkesin sahip olabildiği lüx bir üründür. Jakuzi pek çok kişi tarafından genellikle günlük temel ihtiyaçların giderilmesinin yanı sıra rahatlamak için kullanılmaktadır. Jakuzi günümüzde her ne kadar yaygın olursa olsun yanlış anlaşılan bir üründür. Çünkü jakuzi bir küvet değildir. Küveti besleyen su kanalları ve motorların toplamının genel adına verilen isimdir. Jakuzi en az bir veya iki motorla çalışan bir sistemdir. Küvetin altından su kanalları dolanır ve fıskiyelere ulaşır.

  Asimetrik küvetBu fıskiyeler küvete hava ve su ulaştırılır. Ayrıca jakuzilerin sahip olduğu donanım sayesinde sıradan bir küvet olmadığı rahatlıkla anlaşılabilir. Bu donanımlara örnek vermek gerekir ise üzerinde bluetooth oynatıcı müzik çalar telefon radyo gibi pek çok özelliğe sahip olan jakuziler mevcuttur. Ayrıca jakuziler sağlam ve dayanıklı ürünlerdir. Banyonuzu sadece gerekli bir eşya olarak işgal etmezler. Aynı zamanda banyonuzu tamamlayan ve eksiklik bırakmayan bir üründür. Ayrıca jakuzinizin illa ki banyonuzda olmasına gerek yoktur. Sizin arzu ettiğiniz yere montajı gerçekleştirilebilmektedir. Jakuziler pek çok ayrı firma tarafından üretilmektedir. Bu yüzden satın almadan önce Türk Standartları Enstitüsü ne uygun mu öğrenmeniz sizin için ok yararlı olacaktır. Jakuzi denildiğinde akla ilk gelen yüksek rakamlara sahip fiyat etiketleridir genelde. 

  Ancak günümüzde bu durum artık değişmiştir. Çünkü teknolojinin ilerlemesi ile birlikte doğru orantılı olarak jakuzi ve duş sistemleri alanı da kendini geliştirebilmiştir. Bu sebeple de uygun malzemeler kullanılarak fiyat etiketlerinin üründe kalitesizlik olmadan düşürülmesi sağlanmıştır. Bu sebeple ekonomik durumunuzu sarsmadan sizde arzu ettiğiniz jakuziyi satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Jakuzi satın almadan önce motor gücünü kontrol etmeyi de unutmayınız.

   

 • JAKUZİ BAKIM VE TEMİZLİĞİ - 17/12/2012
 • JAKUZİ BAKIM VE TEMİZLİĞİ

  dikdörtgen küvet Dünyanın hemen hemen her noktasında insanların temel ihtiyaçlarını karşılamak ve gündelik hayatın stresinden ve sıkıntısından kurtulmaları için de kullanılmaktadır. Hal böyle olunca jakuzi sistemi her geçen gün kendini geliştirmiş ve ileriye taşımıştır. Ayrıca sektörde yapılan geliştirmeler ve iyileştirmeler sonucu olarak da pek çok yenilik sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Bu yenilik ve gelişmeler örnek vermek gerekir ise daha önceleri jakuzinizi kendi istek ve arzularınıza göre tasarlayamıyordunuz. Ancak günümüzde firmamızın sizlere sunuş olduğu imkânlar doğrultusunda kendi tarzınızı yansıtacak bir jakuziye sahip olabilirsiniz.

  Sahip olduğunuz jakuzinin elbette ki belirli zaman aralıklarında bakıma ve temizliğe ihtiyaç duyduğunu unutmamalısınız. Çünkü bakım ve temizlikleri gerektiği takdir de yapılmaz ise ortaya çok kötü sonuçlar çıkarmazlar ancak belirli bölgelerinde ufak sorunlar çıkabilir. Bu sorunları engellemek için kesinlikle jakuzinizin bakım ve temizliğini ihmal etmemelisiniz. Bakımı yapılması gereken parçalara örnek vermek gerekir ise jakuzinin sahip olduğu motor gürültülü çalışıyor ise teknik destek ekibine haber verip sizinle ilgilenmelerini rica etmelisiniz. Aksi takdirde motor mutlaka bir zorlanma yahut bir sorunla karşılaştığı arıza yaparak çalışamaz duruma gelebilir.

  Temizlikleri konusunda akrilik malzemeden yapılmış olan jakuziler sert plastik yahut tel fırça gibi aletler ile sürtülmemelidir. Çünkü bu tür temizlik araçları jakuzinizin dış kaplamasını çizer ve hasarlar oluşturur. Bu sebeple de ürünün hem sahip olduğu estetik hem de içeriğinde bulunan bileşenler zarar görür. Sürekli olarak suya maruz kaldıkları için sürtmeniz sonucu sürttüğünüz yerler oyulabilir. Bu durumda büyük bir sorun meydana çıkmış olur. Bu durumun meydana gelmesini engellemek için yumuşak ve jakuzinizi çizmeyecek temizlik ürünleri ve malzemelerini kullanmanız sizin için en iyisi olacaktır.

 • DUŞA KABİN ÖZELLİKLERİ - 15/12/2012
 • DUŞA KABİN ÖZELLİKLERİ

  uranüs kare duşakabin Şüphesiz ki kendini alanında en çok geliştirebilen alanlardan biri de duşa kabin sektörüdür. Günümüzde duşa kabinler temel olarak sadece günlük ihtiyaçlarınız karşılamak için üretilmektedir. Ancak firmamızın size sunmuş olduğu imkânlardan da yararlanarak bu durumu değiştirebilirsiniz. Kompakt duşa kabinlerden bahsedecek olursak bu tür duşa kabinler genel olarak 25 adet vakumlu fıskiye ile su fışkırtmaktadır. Bunun yanı sıra bu fıskiyeler kişiler istek ve arzularınıza göre azaltılıp çoğaltılabilmektedir. Duşa kabinlerin özellikleri aslında oldukça geniş bir alan yayılmaktadır. Biz size en önemlilerini aktarmaya çalışalım.

  Duşa kabinler geniş bir yelpazede incelenmektedir. En gelişmiş olanları ise kompakt duşa kabinlerdir. Çünkü bu duşa kabinler lüx sınıfa göre düzenlenmiştir. İçerisinde bluetooth, telefon, müzik çalar ve en önemli donanımı olan hidro masaj gibi özelliklere sahiptir. Bu tür duşa kabinler sadece temel ihtiyaçlarınızı karşılamak için üretilmemişlerdir. Günlük ihtiyaçlarınızın yanında sizleri günlük stresinizden de kurtaracak olan konforu da sağlayabilmek adına üretilmişlerdir. Duşa kabinler denelikle polistren malzemeden üretilmektedir.

  Çünkü polistren sağlığınızı riske atabilecek bir madde değildir. Bu sebeple hemen hemen her duşa kabin polistrenden üretilmiştir. Bunun yanı sıra polistren oldukça dayanıklı bir malzemedir. Sürekli suya maruz kalacağından dolayı kolayca şişme sorunları ortaya çıkmaz paslanmazlar ve küf tutmazlar. Bu sebeple polistren malzeme pek çok kişi tarafından da tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra duşa kabin kullanarak almış olduğunuz duşun ardından temizlemeniz gereken koca bir banyo ile karşılaşmak yerine kullanımı kolay ve rahatça temizlenebilir olan bir duşa kabin ile karşılaşacaksınız. Ayrıca duşa kabinler kolay temizlenmesinin yanında kolayca leke tutmazlar yani hiçbir kir leke içeriğine işlemez. Bu sebeple sık sık temizlenme ihtiyacı duymamaktadırlar

 • DUŞ TEKNESİ ÖZELLİKLERİ - 12/12/2012
 • DUŞ TEKNESİ ÖZELLİKLERİ

  duş teknesiDuş tekneleri kullanışlı pratik ve konforlu olan gündelik ihtiyaçlarımızı karşılamak adına üretilmiş olan araçlardır. Ancak duş tekneleri kendi alanında pek çok şekilde incelenebilmektedir. Bu sebeple pek çok kişinin seçim zorluğu yaşadığı rahatlıkla söylenebilir. Ancak duş teknesi satın almak istiyorsanız size bu konuda biraz yardımcı olalım. Duş teknesi satın almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç öenmli nokta bulunmaktadır. Bu maddelerden biri satın alacağınız duş teknesinin yapılmış olduğu malzemeyi kesinlikle doğru olarak teyit etmelisiniz. Çünkü satın almış olduğunuz ürüne göre temizlik maddeleri kullanmalısınız. Örnek vermek gerekir ise polistren veya akrilik kullanılarak üretilmiş olan duş tekneleri kesinlikle sert plastikten üretilmiş fırçalar veya tel fırçalar ile sürtülme sureti ile temizlenmemelidir.

  Aksi halde tel fırça ya da buna benzer bir araç ile ovalar ve sürterek temizlemeye çalışırsanız ürün üzerinde çizikler ve renk solukları oluşur. Bu durum kasıtlı yapılmış olduğu için garanti kapsamı içerisine girmez. Satın alacağınız duş teknesini temizlemek için daha çok yumuşak yapıya sahip olan malzemeler kullanılmalıdır. Örnek verecek olursak bu ürünleri yumuşak süngerler ya da esnek yapıya sahip olan ovalama araçları ile temizleyebilirsiniz.

  Duş tekneleri akrilik malzemeden üretildikleri için kolayca çatlamaz ve kırılmazlar. Sahip oldukları ağırlık taşıma kapasitesi sayesinde uzun ömürlü oldukları söylenebilir. Duş tekneleri kolayca arızalanmazlar ve sık sık bakım gerektirmez. Sürekli suya maruz kalacakları için su çekmelerinin ardından da şişmelere karşı dayanıklı biçimde üretilmişlerdir. Oldukça konforlu ve pratiktir. Bakım ve tamirleri yerinde de kolaylıkla yapılabilir. Garanti kapsamı devam ettiği sürece ve garanti kapsamı bittikten sonra da kesinlik bir arıza çıkması durumunda mevcut olan teknik servis destek ekibi ile irtibata geçiniz.

 • DUŞ TEKNESİ NEDİR - 13/12/2012
 • DUŞ TEKNESİ NEDİR

  duş teknesiDuş teknesi her yaştan insanın ihtiyaç duyduğu yani kısaca her eve lazım olan bir üründür. Duş tekneleri oldukça kullanışlıdır. Çünkü fazla yer kaplamazlar. Bu sebeple de banyonuzda kullanacağınız diğer eşyalara karşı alanı doldurmamış olurlar. Bunun yanı sıra en büyük avantajlarından biri de temizliğinin kolay olmasıdır. Duş tekneleri banyonuzda fazla yer kaplamadığı gibi ekonomik durumunuzu da büyük kayıplara uğratmazlar. Ekonomik ve kullanış olan bu ürünlerden birini satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

  Bunlara örnek olarak duş teknesinin yapıldığı malzeme uygulanacağı zemin uygulanabildiği zemin gibi bazı etkenleri göz önünde bulundurarak duş teknesi satın alınmalıdır. Duş teknenizi pek çok farklı maddeden yapılmış olarak alabilirsiniz. Ancak akrilikten yapılmış olan duş tekneleri daha makuldür. Çünkü akrilik soğuk bir yapıya sahip olan malzeme değildir. Bu sebeple de banyonuzda sadece bir eşya olarak durmayacaktır. Ayrıca akrilik son derece ekonomik bir malzeme olduğu için sizlerin ekonomik durumunu da zor durumda bırakmaz.

  Duş tekneleri günümüzde pek çok ayrı modelde üretilmektedir. Bu modellerin arasında oval köşe modeli en çok tercih edilen modeller arasındadır. Çünkü oval köşe modeli pek çok kişi tarafından rahat konforlu ve pratik olduğu için tercih edilmektedir. Sizlere sağlamış olduğu kolaylıklardan en önemlisi ise temizliğinin kolay olmasıdır. Bu demektir ki her duş almanızın ardından temizlikle uğraşarak vakit kaybetmeyeceksiniz. Bir de duş teknesi satın almadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli etkenlerden biri de renktir. Çünkü bazı renklerin bakımı ve temizliği zordur. Ancak beyaz renk hem banyonuza uyun sağlar hem de temizliği kolay ve pratiktir. Bu yüzden beyaz renk sizin için en iyi seçim.

   

 • Duşa kabinler - 08/12/2012
 • Duşa kabinler 

  Dünya çapında kendini oldukça geliştirebilmiş olan alanlardan biri olan duşa kabin sektöründe bulunan firmamız sizlerin yaşam standartlarını yükseltmek rahat konforlu ve güvenli bir ortamda günlük temel ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz duşa kabinler üretmektedir. Firmamız bütün faaliyetlerini müşteri memnuiyetini esas alarak sürdürmektedir.

  Bu sebeple firmamız sadece tanınan bilinen ve tercih edilen bir marka olmanın yanı sıra tercihe dilen bir marka olmayı da aynı zamanlı olarak başarabilen sayılı firmalardan biridir. Bu sebeple firmamız kendini pek çok konuda geliştirebilme fırsatı bulmuştur. Firmamız sizlere pek çok konuda avantaj da sağlamaktadır. Bu avantajların arasında en önmli olanı ise duşa kabin sektörü içerisinde kolay kolay verilemeyen garanti kapsamıdır. Firmamızın satışını gerçekleştirmiş olduğu bütün ürünler garanti kapsamına sahiptir.

  efes duşakabinÜretilmiş olan bütün duşa kabinler tamamı ile alanında uzman personel kadrosu tarafından son teknoloji ile donatılmış olan üretim sahalarında üretilmektedir. firmamızın üretimlerini sürdürmekte olduğu bu üretim sahaları dış etkenlerden son derece dikkatli bir şekilde yalıtılmış olduğu için üretmiş olduğu hiçbir ürün içeriğinde sağlığınızı riske atabilecek kanserojen veya kimyasal madde barındırmazlar. Bu sebeple sizlerin temel ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için en güvenli duşa kabin kesinlikle firmamızın üretmiş olduğu duşa kabinlerdir. Firmamızın son derece dikkatli bir şekilde üretimlerini sürdürdüğü bütün duşa kabinler Türk Standartları Enstitüsüne uygun standartlarda ve bu standartların üzerinde üretilmektedir.Bu duşak binlere en iyi örneklerden biri de Efes Duşa Kabindir. Çünkü sadece sahip olduğu teknik özellikler ve donanımın yanı sıra sahip olduğu eşsiz tasarım ve göz alıcı estetiği sayesinde sadece ihtiyacınızı karşılamakla kalmayıp aynı zamanda bir terapi etkisi oluşturarak sizlerin üzerinde bulunan günlük stres ve negatif enerjiyi emerek sizlerin hem fiziksel hem de ruhsal olarak dinlemenizi de sağlamaktadır.

 • En ucuz jakuzi fiyatları - 03/12/2012
 • Konfor ve rahatlamanın yanı sıra sağlık açısından büyük öneme sahip olan jakuzi ,geçmişde villa,otel ve spa merkezlerinde iken artık günümüzde birçok evde bulunmakta,Teknoloji'nin gelişmesi ile ürün çeşitliliğinin arması ve her bütçeye uygun jakuzi Üretilmektedir.

  En ucuz JAKUZI fiyatı

  Küvet Ürün Adı Küvet Ölçü Ebat 
  TREMA Dikdötgen küvet150x70 : h 55
  SANTA Dikdötgen küvet150x80 : h 55
  STELA Dikdötgen küvet160x70 : h 55
  MONACO Dikdötgen küvet160x80 : h 55
  CARLA Dikdötgen küvet170x70 : h 55
  CARMINA Dikdötgen küvet170x80 : h 55
  PLATO Dikdötgen küvet180x80 : h 55
  ORIANT Dikdötgen küvet180x90 : h 55
  RENNA Dikdötgen küvet190x80 : h 55
  PERLAS Dikdötgen küvet190x90 : h 55
  SUITA Dikdötgen küvet190x110 : h 55
  Küvet Ürün Adı Küvet Ölçü Ebat 
  RAUND Oval Küvet 110x110 :h 55
  OCEN Oval Küvet 120x120 :h 55
  ROXİ Oval Küvet 130x130 :h 55
  SORİN Oval Küvet 140x140 :h 55
  MARİ Oval Küvet 150x150 :h 55
  Lara Köşeli Oval Küvet150x100 :h 55

  Listede belirtilen Fiyatlara  Montaj Dahildir.

 • Banyo Duş Duşakabin Modelleri - 24/11/2012
 • Duşakabin Modelleri

  Duşakabin
  , son yıllarda Banyoların  vazgeçilmezi Oldu, Yeni yapıların olmazsa olmazı olan "Duşakabinler", Banyo dekorunun en önemli  bir parçası haline gelmiştir.

  Duşakabin sayesinde ,Duş alırken oluşacak rutubet ve buhar gibi durumları önleyen "Duş kabinleri ", Banyonuz'da etrafın ıslanmasını önlemenin yanı sıra,Banyo mobilyanıza, banyoda bulunan elektronik eşyalarınıza,uzun ömür katmaktadır.

  Nokta Duşakabin Logo

  yaz aylarında sıcak altında çalışan kişilerin, stresi ve yorgunluğunu atmak için, gün içerisinde birkaç kez banyo alma ihtiyacı olabilmektedir.

  Bu durumlarda, sürekli olarak banyo kullanımlarında duşakabin pratikliği sizin işinizi kolaylaştıracaktır.

  Duşakabini olmıyan ve Sürekli olarak su içinde kalan banyolara artık son diyebilirsiniz. Her duş almanızın ardından banyoyu yeniden yıkamak zorunda değilsiniz.Ekonomik fiyat avantajı ve onlarca çeşide sahip her banyoya uygun duşakabin modelleri  sayesinde , Duş alırken duşakabinleri sayesinde etrafın ıslanması engellenecek ve etraf rutubetsiz,kuru ve  temiz kalacaktır. 

  Banyoda ayna ve camlı dolaplarınız mevcutsa artık buhardan görünmez hal almayacak. Ayrıca banyo ortamı sürekli sulu olduğu için tavanda oluşan rutubet duşakabinler sayesinde engellenecek ve oluşan görüntü kirliliği ortadan kalkacaktır.

  Duşakabin modelleri Piyasada 00  ile 900 Türk lirası arasında duşakabin fiyatlarına rastlayabilirsiniz. Duşakabinleri bir kez alarak ömürlük olarak kullanamazsınız,bundan ötürü en pahalısına veya en ucuzuna kaçmadan önemli olan kaliteli duşakabini en uygun fiyata sahip olarak almaktır.
  web sitemizi inceliyip, duşakabin ve küvet fiyatlarını öğrenebilir,  bütçenize uygun olduğunu düşündüğünüz ürün için ücretsiz keşit talebinde bulunabilirsiniz. 

  Duşakabin Modelleri

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jupiter Duşakabinvenüs Duşakabinturuva Duşakabin
  Galaksi Temperli Cam Duşakabinelmas Oval Cam Duşakabinİnci oval cam duşakabin
  galaksi Duşakabinelmas Duşakabininci Duşakabin
  Göreme DuşakabinMars Kara Temperli Cam Duşakabin Leydi Duşakabin
  göreme duşakabinmars duşakabinleydi Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin EFES DUŞAKABİN
  pülüton Duşakabin
  sedef Duşakabinefes Duşakabin
  linda duşakabin antik duşakabinSILA Mika Cam Duşakabin
  linda Duşakabin
  antik Duşakabinsıla Duşakabin
  Açelya duşakabin Romeo Duşakabin Kardelen Duşakabin
  açelya Duşakabinromeo Duşakabin kardelen Duşakabin
  akik Oval Cam Duşakabinsafir cam duşakabinyakut cam duşakabin
  akik  Duşakabin
  safir Duşakabinyakut Duşakabin
 • İzmir Selçuk Duşakabin Siparişi - 28/11/2012
 • İzmir Selçuk Duşakabin Siparişi

  • 14Mayıs Mahallesi Nokta Duşakabin İzmir Temsilciliği 
  • Atatürk Mahallesi Nokta Duşakabin İzmir Temsilciliği 
  • Cumhuriyet Mahallesi Nokta Duşakabin İzmir Temsilciliği 
  • İsabey Mahallesi Nokta Duşakabin İzmir Temsilciliği 
  • Zafer Mahallesi Nokta Duşakabin İzmir Temsilciliği 

  2011 Yılında Kurulmuş Olan Nokta Duşakabin İzmir'deki Öncü Firmalar Arasında Yerini Almıştır.Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yaratıcı çözümler sunmak, Daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak, Modern yaşam standartlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak. Modern banyo kültüründe, fonksiyonelliğin yanısıra çağdaş yaşam standartlarında estetik ve hijyen koşulları oluşturmak.”

  jupiter oval küvet üstü duşakabin Venüs Küvet Üstü Oval Duşakabin Turuva Oval Köşe Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Galaksi Temperli Cam Duşakabinelmas Oval Cam Duşakabin İnci oval cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Göreme Duşakabin Mars Kara Temperli Cam Duşakabin Leydi Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Plüton Küvet Üstü Duşakabin Sedef Küvet Üstü Duşakabin EFES KÜVET ÜSTÜ DUŞAKABİN
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Açelya duşakabin Romeo Duşakabin Kardelen Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  akik Oval Cam Duşakabin safir cam duşakabinyakut cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton

   

 • izmir Seferihisar Duşakabin siparişi - 27/11/2012
 • Seferihisar Duşakabin

  İzmir'de montaj ekibimiz Yoktur,Ürünlerimiz İzmir seferihisar ilçesine Demonte olarak gönderilmektedir. Ürün Siparişi vermek için Mümteri Temsilciliğimizi Arayıp siparişniz ile ilgili bilgileri vermeniz Gerekmektedir. 

  ietişim

  TELEFON
  TELEFON:

   (0212) 504 91 47

  (0212) 643 43 84


  (0538) 327 39 10


  MAİL
  MAİL:

  info@noktadusakabin.com

 • izmir Ödemiş Duşakabin siparişi - 26/11/2012
 • izmir Ödemiş Duşakabin siparişi

  2011 Yılında Kurulmuş Olan Nokta Duşakabin İzmir'deki Öncü Firmalar Arasında Yerini Almıştır.Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yaratıcı çözümler sunmak, Daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak, Modern yaşam standartlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak. Modern banyo kültüründe, fonksiyonelliğin yanısıra çağdaş yaşam standartlarında estetik ve hijyen koşulları oluşturmak.

  izmir Ödemiş Nokta Duşakabin Temsilciliği

  • Akçalı Mahallesi
  • Akıncılar Mahallesi
  • Anafartalar Mahallesi
  • Aşıklar(Oba) Mahallesi
  • Atatürk Mahallesi
  • Ayşeoba Mahallesi
  • Bengisu Mahallesi
  • Büyük Mahallesi
  • Camiikebir Mahallesi
  • Camikebir Mahallesi
  • Cumhuriyet Mahallesi
  • Kazımdirik Mahallesi
  • Kurtgazi Mahallesi
  • Kuvvetli Mahallesi
  • Küçük Mahallesi
  • Meşrutiyet Mahallesi
  • Mimar Sinan Mahallesi
  • Orta Mahallesi
  • Saraçoğlu Mahallesi
  • Seki Köy
  • Türkmen Mahallesi
  • Hürriyet Mahallesi
  • Kale Mahallesi
  • Umurbey Mahallesi
  • Üç Eylül Mahallesi
  • Yakaçelebi Mahallesi
  • Yazyurdu Mahallesi
  • Zafer Mahallesi
  • İnönü Mahallesi
  • İstiklal Mahallesi
  • Davutdede Mahallesi
  • Emmioğlu Mahallesi
  • Gazi Mahallesi
  • Gaziumurbey Mahallesi
  • Hanönü Mahallesi
  jupiter oval küvet üstü duşakabin Venüs Küvet Üstü Oval Duşakabin Turuva Oval Köşe Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Galaksi Temperli Cam Duşakabinelmas Oval Cam Duşakabin İnci oval cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Göreme Duşakabin Mars Kara Temperli Cam Duşakabin Leydi Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Plüton Küvet Üstü Duşakabin Sedef Küvet Üstü Duşakabin EFES KÜVET ÜSTÜ DUŞAKABİN
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Açelya duşakabin Romeo Duşakabin Kardelen Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  akik Oval Cam Duşakabin safir cam duşakabinyakut cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton • İzmir Narlıdere Duşakabin Siparişi - 25/11/2012
 • İzmir Narlıdere Duşakabin Siparişi

  • 
  2.İnönü Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Altıevler Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Atatürk Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Çamtepe Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Çatalkaya Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Huzur Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Ilıca Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Limanreis Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Narlı Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Sahilevleri Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Yenikale Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği

  2011 Yılında Kurulmuş Olan Nokta Duşakabin İzmir'deki Öncü Firmalar Arasında Yerini Almıştır.Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yaratıcı çözümler sunmak, Daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak, Modern yaşam standartlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak. Modern banyo kültüründe, fonksiyonelliğin yanısıra çağdaş yaşam standartlarında estetik ve hijyen koşulları oluşturmak.

  jupiter oval küvet üstü duşakabin Venüs Küvet Üstü Oval Duşakabin Turuva Oval Köşe Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Galaksi Temperli Cam Duşakabinelmas Oval Cam Duşakabin İnci oval cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Göreme Duşakabin Mars Kara Temperli Cam Duşakabin Leydi Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Plüton Küvet Üstü Duşakabin Sedef Küvet Üstü Duşakabin EFES KÜVET ÜSTÜ DUŞAKABİN
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Açelya duşakabin Romeo Duşakabin Kardelen Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  akik Oval Cam Duşakabin safir cam duşakabinyakut cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton

 • izmir Menemen Duşakabin siparişi - 26/11/2012
 • izmir Menemen Duşakabin siparişi
  2011 Yılında Kurulmuş Olan Nokta Duşakabin İzmir'deki Öncü Firmalar Arasında Yerini Almıştır.Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yaratıcı çözümler sunmak, Daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak, Modern yaşam standartlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak. Modern banyo kültüründe, fonksiyonelliğin yanısıra çağdaş yaşam standartlarında estetik ve hijyen koşulları oluşturmak.


  izmir Menemen Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • 29 Ekim Mahallesi
  • 30Ağustos Mahallesi
  • 75.Yıl Cumhuriyet Mahallesi
  • 85.Yıl Cumhuriyet Mahallesi
  • 9Eylül Mahallesi
  • Ahıdır Mahallesi
  • Atatürk Mahallesi
  • Buruncuk Mahallesi
  • Camiikebir Mahallesi
  • Cumhuriyet Mahallesi
  • Çavuş Mahallesi
  • Değirmendere Mahallesi
  • Esatpaşa Mahallesi
  • Gazi Mahallesi
  • G. M. Kemal Mahallesi
  • Gölcük Mahallesi
  • Günerli Mahallesi
  • Irmak Mahallesi
  • İncirlipınar Mahallesi
  • İnönü Mahallesi
  • İsmetinönü Mahallesi
  • İstiklal Mahallesi
  • Kasımpaşa Mahallesi
  • Kazımpaşa Mahallesi
  • Kemal Atatürk Mahallesi
  • Kesik Mahallesi
  • Deri Serbest Bölgesi

  • Süzbeyli Mahallesi
  • Tuzçullu Mahallesi
  • Tülbentli Mahallesi
  • Uğurmumcu Mahallesi
  • Ulus Mahallesi
  • Villakent Mahallesi
  • Yayla Mahallesi
  • Yeşilpınar Mahallesi
  • Yıldırım Mahallesi
  • Zafer Mahallesi
  • Zey• Kır Mahallesi
  • Merkez Mahallesi
  • Mermerli Mahallesi
  • Musabey Mahallesi

  jupiter oval küvet üstü duşakabin Venüs Küvet Üstü Oval Duşakabin Turuva Oval Köşe Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Galaksi Temperli Cam Duşakabinelmas Oval Cam Duşakabin İnci oval cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Göreme Duşakabin Mars Kara Temperli Cam Duşakabin Leydi Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Plüton Küvet Üstü Duşakabin Sedef Küvet Üstü Duşakabin EFES KÜVET ÜSTÜ DUŞAKABİN
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Açelya duşakabin Romeo Duşakabin Kardelen Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  akik Oval Cam Duşakabin safir cam duşakabinyakut cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton • izmir Menderes Duşakabin siparişi - 29/11/2012
 • izmir Menderes Duşakabin siparişi

  • Altıntepe Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Barbaros Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Cüneytbey Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Dereköy Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Gazipaşa Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Gölcükler Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Kemalpaşa Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Mithatpaşa Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği

  2011 Yılında Kurulmuş Olan Nokta Duşakabin İzmir'deki Öncü Firmalar Arasında Yerini Almıştır.Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yaratıcı çözümler sunmak, Daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak, Modern yaşam standartlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak. Modern banyo kültüründe, fonksiyonelliğin yanısıra çağdaş yaşam standartlarında estetik ve hijyen koşulları oluşturmak.

  jupiter oval küvet üstü duşakabin Venüs Küvet Üstü Oval Duşakabin Turuva Oval Köşe Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Galaksi Temperli Cam Duşakabinelmas Oval Cam Duşakabin İnci oval cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Göreme Duşakabin Mars Kara Temperli Cam Duşakabin Leydi Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Plüton Küvet Üstü Duşakabin Sedef Küvet Üstü Duşakabin EFES KÜVET ÜSTÜ DUŞAKABİN
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Açelya duşakabin Romeo Duşakabin Kardelen Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  akik Oval Cam Duşakabin safir cam duşakabinyakut cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton

   

 • izmir Konak Duşakabin siparişi - 29/11/2012
 • izmir konak Duşakabin siparişi

  2011 Yılında Kurulmuş Olan Nokta Duşakabin İzmir'deki Öncü Firmalar Arasında Yerini Almıştır.Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yaratıcı çözümler sunmak, Daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak, Modern yaşam standartlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak. Modern banyo kültüründe, fonksiyonelliğin yanısıra çağdaş yaşam standartlarında estetik ve hijyen koşulları oluşturmak.

  • 1.Kadriye Mahallesi
  • 19Mayıs Mahallesi
  • 2.Kadriye Mahallesi
  • 26Ağustos Mahallesi
  • Akarcalı Mahallesi
  • Akdeniz Mahallesi
  • Akıncı Mahallesi
  • Akınsimav Mahallesi
  • Alireis Mahallesi
  • Alsancak Mahallesi
  • Altay Mahallesi
  • Altınordu Mahallesi
  • Altıntaş Mahallesi
  • Anadolu Mahallesi
  • Güngör Mahallesi
  • Güzelyalı Mahallesi
  • Güzelyurt Mahallesi
  • Halkapınar Mahallesi
  • Hasanözdemir Mahallesi
  • Hilal Mahallesi
  • Hurşidiye Mahallesi


  • Çimentepe Mahallesi
  • Dayıemir Mahallesi
  • Dolaplıkuyu Mahallesi
  • Duatepe Mahallesi
  • Ege Mahallesi
  • Emirsultan Mahallesi
  • Etiler Mahallesi
  • Faikpaşa Mahallesi
  • Fatih Mahallesi
  • Ferahlı Mahallesi
  • Fevzipaşa Mahallesi
  • Göztepe Mahallesi
  • Güneş Mahallesi
  • Güneşli Mahallesi
  • Güney Mahallesi
  • Cengiztopel Mahallesi
  • Çahabey Mahallesi
  • Çankaya Mahallesi
  • Çınarlı Mahallesi
  • Çınartepe Mahallesi

  • Boğaziçi Mahallesi
  • Bozkurt Mahallesi


  • Kocakapı Mahallesi
  • Kocatepe Mahallesi
  • Konak Mahallesi
  • Kosova Mahallesi
  • Kubilay Mahallesi
  • Kurtuluş Mahallesi
  • Küçükada Mahallesi
  • Kültür Mahallesi
  • Lale Mahallesi
  • Levent Mahallesi
  • Mecidiye Mahallesi
  • Mehmetakif Mahallesi
  • Mehmetaliakman Mahallesi
  • Mehtap Mahallesi
  • Mersinli Mahallesi
  • Millet Mahallesi
  • Mimarsinan Mahallesi
  • Mirali Mahallesi
  • Zeybek Mahallesi
  • Zeytinlik Mahallesi

  • Huzur Mahallesi
  • İmariye Mahallesi
  • İsmetkaptan Mahallesi
  • İsmetpaşa Mahallesi
  • Kadifekale Mahallesi
  • Kahramanlar Mahallesi
  • Kahramanmescit Mahallesi
  • Kemalreis Mahallesi
  • Kestelli Mahallesi
  • Kılıçreis Mahallesi
  • Atamer Mahallesi
  • Atilla Mahallesi
  • Aziziye Mahallesi
  • Ballıkuyu Mahallesi
  • Barbaros Mahallesi


  • Mithatpaşa Mahallesi
  • Murat Mahallesi
  • Muratreis Mahallesi
  • Namazgah Mahallesi
  • Namıkkemal Mahallesi
  • Odunkapı Mahallesi
  • Oğuzlar Mahallesi
  • Pazaryeri Mahallesi
  • Pirireis Mahallesi
  • Sakarya Mahallesi
  • Saygı Mahallesi
  • Selçuk Mahallesi
  • Sümer Mahallesi
  • Süvari Mahallesi
  • Şehitnedimtuğaltay Mahallesi
  • Tan Mahallesi
  • Tınaztepe Mahallesi
  • Trakya Mahallesi
  • Turgutreis Mahallesi
  • Tuzcu Mahallesi
  • Türkyılmaz Mahallesi
  • Uğur Mahallesi
  • Ulubatlı Mahallesi
  • Umurbey Mahallesi
  • Ülkü Mahallesi
  • Vezirağa Mahallesi
  • Yavuzselim Mahallesi
  • Yeni Mahallesi
  • Yenidoğan Mahallesi
  • Yenigün Mahallesi
  • Yenişehir Mahallesi
  • Yeşildere Mahallesi
  • Yeşiltepe Mahallesi
  • Yıldız Mahallesi
  • Zafertepe Mahallesi
  jupiter oval küvet üstü duşakabin Venüs Küvet Üstü Oval Duşakabin Turuva Oval Köşe Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Galaksi Temperli Cam Duşakabinelmas Oval Cam Duşakabin İnci oval cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Göreme Duşakabin Mars Kara Temperli Cam Duşakabin Leydi Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Plüton Küvet Üstü Duşakabin Sedef Küvet Üstü Duşakabin EFES KÜVET ÜSTÜ DUŞAKABİN
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Açelya duşakabin Romeo Duşakabin Kardelen Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  akik Oval Cam Duşakabin safir cam duşakabinyakut cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton

 • izmir kiraz Duşakabin siparişi - 29/11/2012
 • izmir kiraz Duşakabin siparişi

  •kiraz  Cumhuriyet Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  •kiraz  İstiklal Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  •kiraz  Kırköy Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  •kiraz  Yeni Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği

  2011 Yılında Kurulmuş Olan Nokta Duşakabin İzmir'deki Öncü Firmalar Arasında Yerini Almıştır.Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yaratıcı çözümler sunmak, Daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak, Modern yaşam standartlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak. Modern banyo kültüründe, fonksiyonelliğin yanısıra çağdaş yaşam standartlarında estetik ve hijyen koşulları oluşturmak.

  jupiter oval küvet üstü duşakabin Venüs Küvet Üstü Oval Duşakabin Turuva Oval Köşe Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Galaksi Temperli Cam Duşakabinelmas Oval Cam Duşakabin İnci oval cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Göreme Duşakabin Mars Kara Temperli Cam Duşakabin Leydi Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Plüton Küvet Üstü Duşakabin Sedef Küvet Üstü Duşakabin EFES KÜVET ÜSTÜ DUŞAKABİN
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Açelya duşakabin Romeo Duşakabin Kardelen Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  akik Oval Cam Duşakabin safir cam duşakabinyakut cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton

   

 • izmir Kınık Duşakabin siparişi - 28/11/2012
 • izmir kınık Duşakabin siparişi

  • Aşağı Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği       
  • Cumhuriyet Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği 
  • Fatih Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği 
  • Osmaniye Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği 
  • Türkcedit Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği 
  • Yeni Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği 
  • Yukarı Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği 

  2011 Yılında Kurulmuş Olan Nokta Duşakabin İzmir'deki Öncü Firmalar Arasında Yerini Almıştır.Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yaratıcı çözümler sunmak, Daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak, Modern yaşam standartlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak. Modern banyo kültüründe, fonksiyonelliğin yanısıra çağdaş yaşam standartlarında estetik ve hijyen koşulları oluşturmak.

  jupiter oval küvet üstü duşakabin Venüs Küvet Üstü Oval Duşakabin Turuva Oval Köşe Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Galaksi Temperli Cam Duşakabinelmas Oval Cam Duşakabin İnci oval cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Göreme Duşakabin Mars Kara Temperli Cam Duşakabin Leydi Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Plüton Küvet Üstü Duşakabin Sedef Küvet Üstü Duşakabin EFES KÜVET ÜSTÜ DUŞAKABİN
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Açelya duşakabin Romeo Duşakabin Kardelen Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  akik Oval Cam Duşakabin safir cam duşakabinyakut cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton

   

 • izmir Kemalpaşa Duşakabin siparişi - 28/11/2012
 • izmir kemalpaşa Duşakabin siparişi

  • 29 Ekım Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • 75.Yıl Cumhurıyet Mah Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • 85.Yıl Cumhurıyet Mh Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Atatürk Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Çiniliköy Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Egemen Mh Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Halilbeyli Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Hürrıyet Mh Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • İstiklal Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Kazımpaşa Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Kemal Atatürk Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Mehmetakifersoy Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Örnekköy Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Sekizeylül Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Soğukpınar Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Yeni Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Yukarıkızılcamerkez Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği

  2011 Yılında Kurulmuş Olan Nokta Duşakabin İzmir'deki Öncü Firmalar Arasında Yerini Almıştır.Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yaratıcı çözümler sunmak, Daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak, Modern yaşam standartlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak. Modern banyo kültüründe, fonksiyonelliğin yanısıra çağdaş yaşam standartlarında estetik ve hijyen koşulları oluşturmak.

  jupiter oval küvet üstü duşakabin Venüs Küvet Üstü Oval Duşakabin Turuva Oval Köşe Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Galaksi Temperli Cam Duşakabinelmas Oval Cam Duşakabin İnci oval cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Göreme Duşakabin Mars Kara Temperli Cam Duşakabin Leydi Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Plüton Küvet Üstü Duşakabin Sedef Küvet Üstü Duşakabin EFES KÜVET ÜSTÜ DUŞAKABİN
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Açelya duşakabin Romeo Duşakabin Kardelen Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  akik Oval Cam Duşakabin safir cam duşakabinyakut cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton

   

 • izmir Karşıyaka Duşakabin siparişi - 26/11/2012
 • izmir karşıyaka Duşakabin siparişi

   Aksoy Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Alaybey Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Atakent Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Bahariye Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Bahçelievler Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Bahriyeüçok Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Bostanlı Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Cumhuriyet Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Dedebaşı Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Demirköprü Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Donanmacı Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Fikrialtay Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Goncalar Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Inönü Mahallesı Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • İmbatlı Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Mavişehir Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Mustafa Kemal Mahallesı Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Nergiz Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Örnekköy Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Şemikler Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Tersane Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Tuna Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Yalı Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği
  • Zübeydehanım Mahallesi Nokta Duşakabin Temsilciliği

  2011 Yılında Kurulmuş Olan Nokta Duşakabin İzmir'deki Öncü Firmalar Arasında Yerini Almıştır.Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yaratıcı çözümler sunmak, Daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak, Modern yaşam standartlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak. Modern banyo kültüründe, fonksiyonelliğin yanısıra çağdaş yaşam standartlarında estetik ve hijyen koşulları oluşturmak.

  jupiter oval küvet üstü duşakabin Venüs Küvet Üstü Oval Duşakabin Turuva Oval Köşe Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Galaksi Temperli Cam Duşakabinelmas Oval Cam Duşakabin İnci oval cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Göreme Duşakabin Mars Kara Temperli Cam Duşakabin Leydi Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Plüton Küvet Üstü Duşakabin Sedef Küvet Üstü Duşakabin EFES KÜVET ÜSTÜ DUŞAKABİN
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Açelya duşakabin Romeo Duşakabin Kardelen Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  akik Oval Cam Duşakabin safir cam duşakabinyakut cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton

   

 • izmir Karaburun Duşakabin siparişi - 25/11/2012
 • izmir karaburun Duşakabin siparişi

  • Ardıç Mahallesi Duşakabin Siparişi
  • Çatalkaya Mahallesi Duşakabin Siparişi
  • İskele Mahallesi Duşakabin Siparişi
  • Karaburun Mahallesi Duşakabin Siparişi
  • Kütlücek Mahallesi Duşakabin Siparişi
  • Merkez Mahallesi Duşakabin Siparişi
  • Mordoğan Mahallesi Duşakabin Siparişi

  2011 Yılında Kurulmuş Olan Nokta Duşakabin İzmir'deki Öncü Firmalar Arasında Yerini Almıştır.Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yaratıcı çözümler sunmak, Daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak, Modern yaşam standartlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak. Modern banyo kültüründe, fonksiyonelliğin yanısıra çağdaş yaşam standartlarında estetik ve hijyen koşulları oluşturmak.

  jupiter oval küvet üstü duşakabin Venüs Küvet Üstü Oval Duşakabin Turuva Oval Köşe Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Galaksi Temperli Cam Duşakabinelmas Oval Cam Duşakabin İnci oval cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Göreme Duşakabin Mars Kara Temperli Cam Duşakabin Leydi Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Plüton Küvet Üstü Duşakabin Sedef Küvet Üstü Duşakabin EFES KÜVET ÜSTÜ DUŞAKABİN
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Açelya duşakabin Romeo Duşakabin Kardelen Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  akik Oval Cam Duşakabin safir cam duşakabinyakut cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton

   

 • izmir Karabağlar Duşakabin siparişi - 24/11/2012
 • izmir karabağlar Duşakabin siparişi

  • Abdiipekçi Mahallesi Duşakabin 
  • Adnansüvari Mahallesi Duşakabin
  • Alifuatcebesoy Mahallesi Duşakabin
  • Alifuaterden Mahallesi Duşakabin
  • Araphasan Mahallesi Duşakabin
  • Aşıkveysel Mahallesi Duşakabin
  • Aydın Mahallesi Duşakabin
  • Bahar Mahallesi Duşakabin
  • Bahçelievler Mahallesi Duşakabin
  • Bahriyeüçok Mahallesi Duşakabin
  • Barış Mahallesi Duşakabin
  • Basınsitesi Mahallesi Duşakabin
  • Bozyaka Mahallesi Duşakabin
  • Cennetçeşme Mahallesi Duşakabin

  • Generalasımgündüz Mahallesi
  • Generalkazımözalp Mahallesi
  • Gülyaka Mahallesi Duşakabin
  • Günaltay Mahallesi Duşakabin
  • İhsanalyanak Mahallesi 
  • Karabağlar Mahallesi 
  • Kazımkarabekir Mahallesi
  • Kibar Mahallesi Duşakabin
  • Limontepe Mahallesi Duşakabin
  • Maliyeciler Mahallesi Duşakabin
  • Metinoktay Mahallesi Duşakabin
  • Muammerakar Mahallesi Duşakabin
  • Osmanaksüner Mahallesi Duşakabin
  • Özgür Mahallesi Duşakabin
  • Peker Mahallesi Duşakabin

  • Cennetoğlu Mahallesi Duşakabin
  • Çalıkuşu Mahallesi Duşakabin
  • Devrim Mahallesi Duşakabin
  • Doğanay Mahallesi Duşakabin
  • Esenlik Mahallesi Duşakabin
  • Esentepe Mahallesi Duşakabin
  • Esenyalı Mahallesi Duşakabin
  • Fahrettinaltay Mahallesi Duşakabin
  • Gazi Mahallesi Duşakabin
  • Vatan Mahallesi Duşakabin
  • Yunusemre Mahallesi Duşakabin
  • Yurtoğlu Mahallesi Duşakabin
  • Yüzbaşışerafettin Mahallesi Duşakabin
  • Reis Mahallesi Duşakabin
  • Salihomurtak Mahallesi Duşakabin
  • Sarıyer Mahallesi Duşakabin
  • Selvili Mahallesi Duşakabin
  • Sevgi Mahallesi Duşakabin
  • Şehitler Mahallesi Duşakabin
  • Tahsinyazıcı Mahallesi Duşakabin
  • Uğurmumcu Mahallesi Duşakabin
  • Umut Mahallesi Duşakabin
  • Uzundere Mahallesi Duşakabin
  • Üçkuyular Mahallesi Duşakabin
  • Poligon Mahallesi Duşakabin
  • Refetbele Mahallesi Duşakabin


  2011 Yılında Kurulmuş Olan Nokta Duşakabin İzmir'deki Öncü Firmalar Arasında Yerini Almıştır.Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yaratıcı çözümler sunmak, Daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak, Modern yaşam standartlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak. Modern banyo kültüründe, fonksiyonelliğin yanısıra çağdaş yaşam standartlarında estetik ve hijyen koşulları oluşturmak.

  jupiter oval küvet üstü duşakabin Venüs Küvet Üstü Oval Duşakabin Turuva Oval Köşe Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Galaksi Temperli Cam Duşakabinelmas Oval Cam Duşakabin İnci oval cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Göreme Duşakabin Mars Kara Temperli Cam Duşakabin Leydi Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Plüton Küvet Üstü Duşakabin Sedef Küvet Üstü Duşakabin EFES KÜVET ÜSTÜ DUŞAKABİN
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Açelya duşakabin Romeo Duşakabin Kardelen Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  akik Oval Cam Duşakabin safir cam duşakabinyakut cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton

 • izmir Güzelbahçe Duşakabin siparişi - 23/11/2012
 • izmir güzelbahçe Duşakabin siparişi

  • Atatürk Mahallesi Nokta Duşakabin 
  • Çelebi Mahallesi Nokta Duşakabin
  • Kahramandere Mahallesi Nokta Duşakabin
  • Maltepe Mahallesi Nokta Duşakabin
  • Siteler Mahallesi Nokta Duşakabin
  • Yaka Mahallesi Nokta Duşakabin
  • Yalı Mahallesi Nokta Duşakabin
  • Yelkı Mahallesı  Nokta Duşakabin

  2011 Yılında Kurulmuş Olan Nokta Duşakabin İzmir'deki Öncü Firmalar Arasında Yerini Almıştır.Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yaratıcı çözümler sunmak, Daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak, Modern yaşam standartlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak. Modern banyo kültüründe, fonksiyonelliğin yanısıra çağdaş yaşam standartlarında estetik ve hijyen koşulları oluşturmak.

  jupiter oval küvet üstü duşakabin Venüs Küvet Üstü Oval Duşakabin Turuva Oval Köşe Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Galaksi Temperli Cam Duşakabinelmas Oval Cam Duşakabin İnci oval cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Göreme Duşakabin Mars Kara Temperli Cam Duşakabin Leydi Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Plüton Küvet Üstü Duşakabin Sedef Küvet Üstü Duşakabin EFES KÜVET ÜSTÜ DUŞAKABİN
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Açelya duşakabin Romeo Duşakabin Kardelen Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  akik Oval Cam Duşakabin safir cam duşakabinyakut cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton

   

 • izmir Gaziemir Duşakabin siparişi - 23/11/2012
 • izmir gaziemir Duşakabin siparişi

  • Aktepe Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Ataturk Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Atıfbey Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Beyazevler Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Binbaşıreşatbey Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Dokuzeylül(9Eylül) Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Emrez Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Fatih Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Gazi Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Gazikent Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Hava Limanı Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Hürriyet Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Irmak Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Menderes Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Serbest Bölge Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Sevgi Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Yeşil Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Zafer Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 

  2011 Yılında Kurulmuş Olan Nokta Duşakabin İzmir'deki Öncü Firmalar Arasında Yerini Almıştır.Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yaratıcı çözümler sunmak, Daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak, Modern yaşam standartlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak. Modern banyo kültüründe, fonksiyonelliğin yanısıra çağdaş yaşam standartlarında estetik ve hijyen koşulları oluşturmak.

  jupiter oval küvet üstü duşakabin Venüs Küvet Üstü Oval Duşakabin Turuva Oval Köşe Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Galaksi Temperli Cam Duşakabinelmas Oval Cam Duşakabin İnci oval cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Göreme Duşakabin Mars Kara Temperli Cam Duşakabin Leydi Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Plüton Küvet Üstü Duşakabin Sedef Küvet Üstü Duşakabin EFES KÜVET ÜSTÜ DUŞAKABİN
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Açelya duşakabin Romeo Duşakabin Kardelen Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  akik Oval Cam Duşakabin safir cam duşakabinyakut cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton

 • izmir Foça Duşakabin siparişi - 23/11/2012
 • izmir foça Duşakabin siparişi

  • Atatürk Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Cumhuriyet Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Fatih Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Fevziçakmak Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Fevzipaşa Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Hacıveli Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • İsmetpaşa Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Kazımdirik Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Kocamehmetler Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 

  2011 Yılında Kurulmuş Olan Nokta Duşakabin İzmir'deki Öncü Firmalar Arasında Yerini Almıştır.Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yaratıcı çözümler sunmak, Daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak, Modern yaşam standartlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak. Modern banyo kültüründe, fonksiyonelliğin yanısıra çağdaş yaşam standartlarında estetik ve hijyen koşulları oluşturmak.

  jupiter oval küvet üstü duşakabin Venüs Küvet Üstü Oval Duşakabin Turuva Oval Köşe Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Galaksi Temperli Cam Duşakabinelmas Oval Cam Duşakabin İnci oval cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Göreme Duşakabin Mars Kara Temperli Cam Duşakabin Leydi Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Plüton Küvet Üstü Duşakabin Sedef Küvet Üstü Duşakabin EFES KÜVET ÜSTÜ DUŞAKABİN
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Açelya duşakabin Romeo Duşakabin Kardelen Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  akik Oval Cam Duşakabin safir cam duşakabinyakut cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton


 • İzmir Dikili Duşakabin siparişi - 23/11/2012
 • izmir Dikili Duşakabin siparişi

  • Ada Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Atatürk Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Barbaros Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Cumhuriyet Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Gazipaşa Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • İslam Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • İsmetpaşa Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 
  • Salimbey Mahallesi Duşakabin Siparişi İletişim 

  2011 Yılında Kurulmuş Olan Nokta Duşakabin İzmir'deki Öncü Firmalar Arasında Yerini Almıştır.Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yaratıcı çözümler sunmak, Daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak, Modern yaşam standartlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak. Modern banyo kültüründe, fonksiyonelliğin yanısıra çağdaş yaşam standartlarında estetik ve hijyen koşulları oluşturmak.

  jupiter oval küvet üstü duşakabin Venüs Küvet Üstü Oval Duşakabin Turuva Oval Köşe Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Galaksi Temperli Cam Duşakabinelmas Oval Cam Duşakabin İnci oval cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Göreme Duşakabin Mars Kara Temperli Cam Duşakabin Leydi Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Plüton Küvet Üstü Duşakabin Sedef Küvet Üstü Duşakabin EFES KÜVET ÜSTÜ DUŞAKABİN
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Açelya duşakabin Romeo Duşakabin Kardelen Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  akik Oval Cam Duşakabin safir cam duşakabinyakut cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton

   

 • Duşakabin Panosu - 21/11/2012
 • Özel ölçülerde kullanılan duşakabin panosu, standart ölçü duşakabinler'de müşterilermizin istegi doğrultusunda ve özel durumlarda kullanılmakta olan panellere duşakabin pano  denilmektedir.

  Panolar bazel yan panel veya duşakabin üst panel olarak kullanılabilmektedir yan pano genellikle standart dışı sorunlu ölçülerde estetik görünüm sağlamak için kullanılmaktadır. üst panel ise 180 cm olan dşakabinlerin bu ölçüden yüksek olarak istenmesi halinde kullanılmaktadır.

  Tugladan bir set ördürmüş olan bir müşterimizin tekne olmadan bu setin üzerine tavana kadar kapalı olacak şekilde pleksi cam köşe girişli 2 sabit 2 sürgülü panelden üstü pano kullanılarak kapatılmış bir duşakabin siparişinde nokta duşakabin ankara temsilcimizin müşterisine sunmuş olduğu standart dışı özel ölçü duşakabin modeli

  duşakabin

 • Dikmen Duşakabin - 23/11/2012
 • ankara duşakabin iletişim

  Dikmen Duşakabin

  Duşakabin Sektörün'de Yılların Verdiği Deneyim, Kaliteli İşçilik, Güleryüzlü Hizmet Anlayışı İle,Duşakabin,Duşteknesi Ve Küvet İmalatı Satış Ve Montaj Hizmeti Sunmaktayız. Sunmakta Olduğumuz Hizmetimizi Ülkemizin Tüm İl Ve İlçeleine Bayii Ağımız İle Ulaştırmaktayız.

  ankara duşakabinAnkara dikmen Gelen Duşakabin  Sipariş Taleplerinizi  en hızlı Çözümlendirmek ve  kaliteli ürün temini Sağlayıp, satış sonrası hizmet kalitesini arttırmak amacı ile, Nokta Duşakabin firması Olarak Ankara dikmen Duşakabin Temsilciliğimiz Hizmete Girmiştir. idealinizde banyo keyfi sloganı ile yola çıkan firmamız siz degerli müşterilerine,Banyonuza Uygun  özel üretim Duşakabin Yapmaktadır. sizde banyonuza uygun estetik görünümlü, kaliteli ve hesaplı Bir Duşakabine Sahip Olmak İstiyorsanız (0312  395 51 01  ) Müşteri Temsilcimizi arayıp ücretsiz ölçü keşif talebinde bulunabilirsiniz.

  Ankara dikmen Özel Kampanyalarımız Hakkında Bilgi Almak İçin Nokta Duşakabin Ankara Temsilcilciliğimizi Arıyarak   bizimle irtibata geçip banyo ölçülerinizi bildirip size uygun olan kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Özel Ölçü Duşakabin Fiyatları Hakkında  Bilgi Edinmek İçin Kolayca Banyo Ölçüsünü Kendiniz Alıp, Almış Olduğunuz Ölçüleri Telefondan  Müşteri Temsilcize Bildirerek , Duşakabin Fiyat Bilgisi İstiyebilirsiniz.(  Duşakabin Ölçüsü  Alma Teknikleri ) 

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
 • Ayrancı Duşakabin - 22/11/2012
 • ankara duşakabin iletişim

  Ayrancı Duşakabin

  Duşakabin Sektörün'de Yılların Verdiği Deneyim, Kaliteli İşçilik, Güleryüzlü Hizmet Anlayışı İle,Duşakabin,Duşteknesi Ve Küvet İmalatı Satış Ve Montaj Hizmeti Sunmaktayız. Sunmakta Olduğumuz Hizmetimizi Ülkemizin Tüm İl Ve İlçeleine Bayii Ağımız İle Ulaştırmaktayız.

  ankara duşakabinAnkara ayrancı İlçesinden Gelen Duşakabin  Sipariş Taleplerinizi  en hızlı Çözümlendirmek ve  kaliteli ürün temini Sağlayıp, satış sonrası hizmet kalitesini arttırmak amacı ile, Nokta Duşakabin firması Olarak Ankara ayrancıDuşakabin Temsilciliğimiz Hizmete Girmiştir. idealinizde banyo keyfi sloganı ile yola çıkan firmamız siz degerli müşterilerine,Banyonuza Uygun  özel üretim Duşakabin Yapmaktadır. sizde banyonuza uygun estetik görünümlü, kaliteli ve hesaplı Bir Duşakabine Sahip Olmak İstiyorsanız (0312  395 51 01  ) Müşteri Temsilcimizi arayıp ücretsiz ölçü keşif talebinde bulunabilirsiniz.

  Ankara ayrancı Bölgesine Özel Kampanyalarımız Hakkında Bilgi Almak İçin Nokta Duşakabin Ankara Temsilcilciliğimizi Arıyarak   bizimle irtibata geçip banyo ölçülerinizi bildirip size uygun olan kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Özel Ölçü Duşakabin Fiyatları Hakkında  Bilgi Edinmek İçin Kolayca Banyo Ölçüsünü Kendiniz Alıp, Almış Olduğunuz Ölçüleri Telefondan  Müşteri Temsilcize Bildirerek , Duşakabin Fiyat Bilgisi İstiyebilirsiniz.(  Duşakabin Ölçüsü  Alma Teknikleri ) 

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
 • Ankara Balgat Duşakabin - 21/11/2012
 • ankara duşakabin iletişim

  Ankara Balgat Duşakabin

  Duşakabin Sektörün'de Yılların Verdiği Deneyim, Kaliteli İşçilik, Güleryüzlü Hizmet Anlayışı İle,Duşakabin,Duşteknesi Ve Küvet İmalatı Satış Ve Montaj Hizmeti Sunmaktayız. Sunmakta Olduğumuz Hizmetimizi Ülkemizin Tüm İl Ve İlçeleine Bayii Ağımız İle Ulaştırmaktayız.

  ankara duşakabinAnkara balgat  İlçesinden Gelen Duşakabin  Sipariş Taleplerinizi  en hızlı Çözümlendirmek ve  kaliteli ürün temini Sağlayıp, satış sonrası hizmet kalitesini arttırmak amacı ile, Nokta Duşakabin firması Olarak Ankara balgat Duşakabin Temsilciliğimiz Hizmete Girmiştir. idealinizde banyo keyfi sloganı ile yola çıkan firmamız siz degerli müşterilerine,Banyonuza Uygun  özel üretim Duşakabin Yapmaktadır. sizde banyonuza uygun estetik görünümlü, kaliteli ve hesaplı Bir Duşakabine Sahip Olmak İstiyorsanız (0312  395 51 01  ) Müşteri Temsilcimizi arayıp ücretsiz ölçü keşif talebinde bulunabilirsiniz.

  Ankara balgat Bölgesine Özel Kampanyalarımız Hakkında Bilgi Almak İçin Nokta Duşakabin Ankara Temsilcilciliğimizi Arıyarak   bizimle irtibata geçip banyo ölçülerinizi bildirip size uygun olan kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Özel Ölçü Duşakabin Fiyatları Hakkında  Bilgi Edinmek İçin Kolayca Banyo Ölçüsünü Kendiniz Alıp, Almış Olduğunuz Ölçüleri Telefondan  Müşteri Temsilcize Bildirerek , Duşakabin Fiyat Bilgisi İstiyebilirsiniz.(  Duşakabin Ölçüsü  Alma Teknikleri ) 

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
 • Ankar Dikmen Duşakabin - 20/11/2012
 • ankara duşakabin iletişim

  Dikmen Duşakabin

  Duşakabin Sektörün'de Yılların Verdiği Deneyim, Kaliteli İşçilik, Güleryüzlü Hizmet Anlayışı İle,Duşakabin,Duşteknesi Ve Küvet İmalatı Satış Ve Montaj Hizmeti Sunmaktayız. Sunmakta Olduğumuz Hizmetimizi Ülkemizin Tüm İl Ve İlçeleine Bayii Ağımız İle Ulaştırmaktayız.

  ankara duşakabinAnkara Dikmen   İlçesinden Gelen Duşakabin  Sipariş Taleplerinizi  en hızlı Çözümlendirmek ve  kaliteli ürün temini Sağlayıp, satış sonrası hizmet kalitesini arttırmak amacı ile, Nokta Duşakabin firması Olarak Ankara Dikmen Duşakabin Temsilciliğimiz Hizmete Girmiştir. idealinizde banyo keyfi sloganı ile yola çıkan firmamız siz degerli müşterilerine,Banyonuza Uygun  özel üretim Duşakabin Yapmaktadır. sizde banyonuza uygun estetik görünümlü, kaliteli ve hesaplı Bir Duşakabine Sahip Olmak İstiyorsanız (0312  395 51 01  ) Müşteri Temsilcimizi arayıp ücretsiz ölçü keşif talebinde bulunabilirsiniz.

  Ankara Dikmen  Bölgesine Özel Kampanyalarımız Hakkında Bilgi Almak İçin Nokta Duşakabin Ankara Temsilcilciliğimizi Arıyarak   bizimle irtibata geçip banyo ölçülerinizi bildirip size uygun olan kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Özel Ölçü Duşakabin Fiyatları Hakkında  Bilgi Edinmek İçin Kolayca Banyo Ölçüsünü Kendiniz Alıp, Almış Olduğunuz Ölçüleri Telefondan  Müşteri Temsilcize Bildirerek , Duşakabin Fiyat Bilgisi İstiyebilirsiniz.(  Duşakabin Ölçüsü  Alma Teknikleri ) 

 • Ankara Bahçeli Duşakabin - 19/11/2012
 • ankara duşakabin iletişim

  Bahçeli Duşakabin

  Duşakabin Sektörün'de Yılların Verdiği Deneyim, Kaliteli İşçilik, Güleryüzlü Hizmet Anlayışı İle,Duşakabin,Duşteknesi Ve Küvet İmalatı Satış Ve Montaj Hizmeti Sunmaktayız. Sunmakta Olduğumuz Hizmetimizi Ülkemizin Tüm İl Ve İlçeleine Bayii Ağımız İle Ulaştırmaktayız.

  ankara duşakabinAnkara Bahçeli   İlçesinden Gelen Duşakabin  Sipariş Taleplerinizi  en hızlı Çözümlendirmek ve  kaliteli ürün temini Sağlayıp, satış sonrası hizmet kalitesini arttırmak amacı ile, Nokta Duşakabin firması Olarak Ankara Bahçeli  Duşakabin Temsilciliğimiz Hizmete Girmiştir. idealinizde banyo keyfi sloganı ile yola çıkan firmamız siz degerli müşterilerine,Banyonuza Uygun  özel üretim Duşakabin Yapmaktadır. sizde banyonuza uygun estetik görünümlü, kaliteli ve hesaplı Bir Duşakabine Sahip Olmak İstiyorsanız (0312  395 51 01  ) Müşteri Temsilcimizi arayıp ücretsiz ölçü keşif talebinde bulunabilirsiniz.

  Ankara Bahçeli  Bölgesine Özel Kampanyalarımız Hakkında Bilgi Almak İçin Nokta Duşakabin Ankara Temsilcilciliğimizi Arıyarak   bizimle irtibata geçip banyo ölçülerinizi bildirip size uygun olan kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Özel Ölçü Duşakabin Fiyatları Hakkında  Bilgi Edinmek İçin Kolayca Banyo Ölçüsünü Kendiniz Alıp, Almış Olduğunuz Ölçüleri Telefondan  Müşteri Temsilcize Bildirerek , Duşakabin Fiyat Bilgisi İstiyebilirsiniz.(  Duşakabin Ölçüsü  Alma Teknikleri ) 

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin

 • Beşevler Duşakabin - 18/11/2012
 • ankara duşakabin iletişim

  Beşevler Duşakabin

  Duşakabin Sektörün'de Yılların Verdiği Deneyim, Kaliteli İşçilik, Güleryüzlü Hizmet Anlayışı İle,Duşakabin,Duşteknesi Ve Küvet İmalatı Satış Ve Montaj Hizmeti Sunmaktayız. Sunmakta Olduğumuz Hizmetimizi Ülkemizin Tüm İl Ve İlçeleine Bayii Ağımız İle Ulaştırmaktayız.

  ankara duşakabinAnkara Beşevler  İlçesinden Gelen Duşakabin  Sipariş Taleplerinizi  en hızlı Çözümlendirmek ve  kaliteli ürün temini Sağlayıp, satış sonrası hizmet kalitesini arttırmak amacı ile, Nokta Duşakabin firması Olarak Ankara Beşevler Duşakabin Temsilciliğimiz Hizmete Girmiştir. idealinizde banyo keyfi sloganı ile yola çıkan firmamız siz degerli müşterilerine,Banyonuza Uygun  özel üretim Duşakabin Yapmaktadır. sizde banyonuza uygun estetik görünümlü, kaliteli ve hesaplı Bir Duşakabine Sahip Olmak İstiyorsanız (0312  395 51 01  ) Müşteri Temsilcimizi arayıp ücretsiz ölçü keşif talebinde bulunabilirsiniz.

  Ankara Beşevler Bölgesine Özel Kampanyalarımız Hakkında Bilgi Almak İçin Nokta Duşakabin Ankara Temsilcilciliğimizi Arıyarak   bizimle irtibata geçip banyo ölçülerinizi bildirip size uygun olan kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Özel Ölçü Duşakabin Fiyatları Hakkında  Bilgi Edinmek İçin Kolayca Banyo Ölçüsünü Kendiniz Alıp, Almış Olduğunuz Ölçüleri Telefondan  Müşteri Temsilcize Bildirerek , Duşakabin Fiyat Bilgisi İstiyebilirsiniz.(  Duşakabin Ölçüsü  Alma Teknikleri ) 

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin

 • Anıttepe Duşakabin - 17/11/2012
 • ankara duşakabin iletişim

  Anıttepe Duşakabin

  Duşakabin Sektörün'de Yılların Verdiği Deneyim, Kaliteli İşçilik, Güleryüzlü Hizmet Anlayışı İle,Duşakabin,Duşteknesi Ve Küvet İmalatı Satış Ve Montaj Hizmeti Sunmaktayız. Sunmakta Olduğumuz Hizmetimizi Ülkemizin Tüm İl Ve İlçeleine Bayii Ağımız İle Ulaştırmaktayız.

  ankara duşakabinAnkara Anıttepe İlçesinden Gelen Duşakabin  Sipariş Taleplerinizi  en hızlı Çözümlendirmek ve  kaliteli ürün temini Sağlayıp, satış sonrası hizmet kalitesini arttırmak amacı ile, Nokta Duşakabin firması Olarak Ankara Anıttepe Duşakabin Temsilciliğimiz Hizmete Girmiştir. idealinizde banyo keyfi sloganı ile yola çıkan firmamız siz degerli müşterilerine,Banyonuza Uygun  özel üretim Duşakabin Yapmaktadır. sizde banyonuza uygun estetik görünümlü, kaliteli ve hesaplı Bir Duşakabine Sahip Olmak İstiyorsanız (0312  395 51 01  ) Müşteri Temsilcimizi arayıp ücretsiz ölçü keşif talebinde bulunabilirsiniz.

  Ankara Anıttepe Bölgesine Özel Kampanyalarımız Hakkında Bilgi Almak İçin Nokta Duşakabin Ankara Temsilcilciliğimizi Arıyarak   bizimle irtibata geçip banyo ölçülerinizi bildirip size uygun olan kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Özel Ölçü Duşakabin Fiyatları Hakkında  Bilgi Edinmek İçin Kolayca Banyo Ölçüsünü Kendiniz Alıp, Almış Olduğunuz Ölçüleri Telefondan  Müşteri Temsilcize Bildirerek , Duşakabin Fiyat Bilgisi İstiyebilirsiniz.(  Duşakabin Ölçüsü  Alma Teknikleri ) 

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin

 • Eryaman Duşakabin - 15/11/2012
 • Nokta Duşakabin Ankara Temsilciliğimizden Ankara eryaman evleri,jandarma lojmanları ve gata lojmanlarına özel  kampanyalı duşakabin modelleri.

  kalın seri temperli ve polistren duşakabin almak için uzaklara gitmeyin istediğiniz zaman arayın gelelim.

  ankara keçiören hasköy pursaklar aktepe hüseyingazi çankaya yıldız oranşehri birlik kırkkonaklar

  maltepe anıttepe beşevler bahçeli emek dikmen sincan etimesgut elvankenk eryaman yenimahalle demet

  incek türkközü ümitköy konutkent daha sayamadığımız bütün ilçe ve semtlere servisimiz vardır.

 • Özel Ölçü Duşakabin Çözümleri - 12/11/2012
 • Özel Ölçü Duşakabin Çözümleri

  Zefkinize Uygun özel ölçülerde Duşakabin çözümleri için istemiş olduğunuz ölçü ve model hakkında bizi arayınız size özel duşakabinçözümleri üretelim.

  Duş Teknesi ve küvet modellerimiz ise standart ölçülerde olup, 60 farklı ölçüde 4 farklı modelde üretilmektedir. özel ölçü küvet ve duş teknesi imalatımız yoktur. imalatını yapmakta olduğumuz ürülerimiz, genellikle en çok tercih edilen ve banyonuzla en iyi uyumu sağlıcak modellerdir. ürün modellerimiz için katalog resimlerinden yararlanabilirsiniz. katalogda ürün resimleri detayları ve ürün ölçüleri yeralmaktadır. ürünlerin fiyatları hakkında detaylı bilgi için, iletişim bölümünden size en yakın temsilcimizi arıyarak bilgi alabilirsiniz.

 • Duşakabin Modelleri ve fiyatı 2015 - 31/10/2012
 • Duşakabin Modelleri ve fiyatı 2015

  Hesaplı fiyatlarla evinizi yenilemek istiyorsanız, Nokta Duşakabin sizin yanınızda. Banyo dekorasyonun da pratik ve gösterişli çözümler sunan nokta duşakabin

  2015 yeni duşakabin modelleri ile oldukça başarılı. Banyolarınızı yenilerken uygun fiyatlı duşakabin almak istiyorsanız Nokta Duşakabin 2015 serisi duşakabinlerini görmelisiniz. Sizlere bu seriden seçme resimleri sunuyoruz.  Duşakabiler firmamızda en Uygın  fiyatlarla satıldığını da hatırlatalım.

  jupiter oval küvet üstü duşakabin Venüs Küvet Üstü Oval Duşakabin Turuva Oval Köşe Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Galaksi Temperli Cam Duşakabinelmas Oval Cam Duşakabin İnci oval cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Göreme Duşakabin Mars Kara Temperli Cam Duşakabin Leydi Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Plüton Küvet Üstü Duşakabin Sedef Küvet Üstü Duşakabin EFES KÜVET ÜSTÜ DUŞAKABİN
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  Açelya duşakabin Romeo Duşakabin Kardelen Duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
  akik Oval Cam Duşakabin safir cam duşakabinyakut cam duşakabin
  Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton Detaylı İncele Buton
 • Bella Seri Duşakabinler - 26/10/2012

 • duşakabin profilleri Bir Çok Duşakabin Firması Tarafından Bella Seri Adıyla Anılan Duşakabinler, eko seri (normal seri ) Duşakabin ile bella seri duşakabin arasında profil kalınlığı mevcuttur.

  Duşakabin firmaları kendi ürünlerini guruplandırırken bir takım isimler vermektedir. ince seri ürünlere king seri ,kalın seri ürünlere bella seri,fiesta seri ve extra seri olarak isimlendirebilmektedir. Bella seri ve king seri Ürünler mika (polistren cam) Olarak Üretilen duşakabin modelleridir.

  duşakabin bella seri Bazı firmalar bella seri ismini 4 mm temperli cam duşakabin içinde kullanmaktadır.

  King normal seri mika cam duşakabinler ince seri olduklarından küçük ölçülerde olan kare ve dikdörtgen, küvet ve tekne üzeri kabinlere yapılmaktadır.

  Oval Duş Kaibinlerin'de  king seri (ince seri) duşakabin İmalatı yapan firma neredeyse hiç kalmamıştır,Bunun sebebi King seri oval duşakabinler'de 2 sabit ,2 çalışır panel Model Duşakabinler  kısa sürede teker aksamında arızalar meydana getirmektedir. Bella Seri oval mika cam duşakabinler'de 2 sabit 4 çalışır panel modeli yapılarak,  teker aksamını çoğaltıp yük dengesi sağlanmaktadır.bunun sonucu olarak teker aksamında  arıza  vermeden kullanılabilen uzun ömürlü bir duşakabin üretililmektedir.

  King seri duşakabin ile bella seri duşakabin arasında çok büyük bir fiyat farkı bulunmadığından, Bella seri duşakabin  kig seri duşakabine göre çok daha uzun ömürlü olduğundan,Bir çok firma king seri duşakabin önermemekte ve hatta üreretimden de kaldırmaktadır.

  Krom rengi profiller sadece bella seri duşakabinler'de mevcuttur,ince seri duşakabinlerde sadece beyaz profil kullanılmaktadır. 

  Bella seri, duşakabin fiyatları 

   
  Bella Kare Duşakabin 

  Bella seri 2 Sabit panel,2 sürgülü panel ,Köşe Açılırlı Mika (polistren camlı Duşakabin
   
  İncele

   
  Bella Dikdörtgen Duşakabin

  Bella seri 2 Sabit panel,2 sürgülü panel ,Köşe Açılırlı Mika (polistren camlı Duşakabin

  İncele

   
  Bella Oval Duşakabin 

  Bella seri 2 Sabit panel,4 sürgülü panel , Mika (polistren) camlı set veya tekne üzeri Duşakabin
   
  İncele

   
  Bella Dikdörtgen küvetli Duşakabin 

  Bella seri 2 Sabit panel,2 sürgülü panel , Mika (polistren) camlı set üzeri veya küvetlı Duşakabin

  İncele

   
  Bella oval küvetli Duşakabin 

  Bella seri 2 Sabit panel,4 sürgülü panel , Mika (polistren) camlı set üzeri veya küvetli Duşakabin
   
  İncele

   
  Bella Menteşeli Duşakabin 

  Dar Alanlar için özel ölçülerde üretilen ve mermer üzerine montajı yapılan menteşeli duşakabin

  İncele

 • 70x70 Oval Duş Teknesi Fiyatı - 18/10/2012
 • Duş Teknelerimiz %100 Yerli Akrelik Malzemedir,Duş Teknelerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Garantilidir.
  Ürün Detayları 
  Ürün Gurubu: Duş Tekneleri

  Ürün Modeli : Alora 

  Ürün Ölçüleri :70x70 h: 20 cm

  Özellikleri :Oval Duş Teknesi 

  Nokta Duş Teknesi  Firmamız, Kuruluşundan Günümüze, Hizmet Kalitesi Ve Hesaplı Ürün Tedariği Konusunda, Sektörün Öncü Firması Olmanın Gayreti İle Sürekli Yenilenmektedir.

  Gerek Ürün Çeşitliliği, Gerek Ürün Kalitesi Olarak, Her Geçen Gün En İyiyi  Sunmaktadır. Firmamız kendi üretim tesislerinde üretimini yapmakta olduğu Duş teknesi Modelleri  Oval,Kare ve dikdörtgen Modelleri Olarak 3 farklı katagorilerde ve standart ölçülerde üretilmektedir. duş tekneleri %100 akrilik malzeme kullanılarak üretilmektedir. 

  Duş Teknesi Fiyat Listesi 
  Duş Teknesi Fiyatı 165 TL
  Montaj Fiyatı 25 TL
  Komple Takım Fiyatı 190 TL

  İstanbul İçi Tüm İlçelere Montaj Hizmeti Verilmektedir.Montaj İstemiyenler İçin Ürünümüzü Ücretsiz Nakliye İle Tüm İlçelere Kapıya Kadar Teslim Etmekteyiz.

  70x70 Oval Duş Teknesi

 • Güncel Duşakabin Fiyatları - 13/10/2012
 • Duşakabin İmalatında kullanılan aleminyum ve temperli cam ve diğer aksamların ham maddelerinde oluşan maliyet artışı, duşakabin montajı için ulaşımda yakıta gelen zam, camın tamperlenme işleminde Kullanılan yakıtın zamlanması, ve son günlerde oluşan zincirleme zamlardan oluşan maliyet artışlarından dolayı, yakın bir zamanda Duşakabin Fiyatları'da nasibini  alacağı görünmekte.Beklenen zam oranı %20 oranında olması beklenmekte yeni zamlara göre 185 tl olan pleksi cam duşakabin 250 tl olması beklenmektedir. 550 tl olan cam duşakabin+duş teknesi ise 660 tl olacagına kesin gözüyle bakılmaktadır. Bu belirmiş olduğum zamlı fiyatlar şuan için geçerli diyil sene sonundan sonra tamin edilen zamlı fiyatlardır. 

  zam geçişi öncesi siparişlerin yogunluğu Stoklarımızı oldukça azaltmış durumdadır. stoklarımızın tamamen bitiminin ardından güncel fiyatlı satışlara başlanacaktır. şuanki güncel

   

  Duşakabin Fiyatları Hakkında Diğer Hususlar 

  Takım Halinde Duşakabin veya Duş Teknesi,Küvet ve Hidromasaj sistemleri Hakkında Fiyat Bilgisi ve ücretsiz ölçü keşif Talebi için İstanbul Telefonu  0212 504 91 47  Ankara Telefonu 0312 395 51 01 Arayabilirsiniz.

  Online İletişim İçin sitemizinin sağ üst köşesinde Telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım formuna numaranızı Girip müşteri temsilcimizin sizi arayarak ilgilenmiş olduğunuz ürün hakkında ayrıntılı bilgi vermesini talep edebilirsiniz.

  Sitemizin Fırsat Köşesi Bölümünde Yeralan Kampanyalı Duşakabin Fiyatları istanbul ve Ankara İl sınırları içersinde geçerlidir. Aynı zamanda sitemizde yayınlanmakta olan tüm ürünlerimizin, ürün fiyatları sadece istanbul Ve Ankara  içi firma personelimiz tarafından montajı yapılan ürünler için geçerlidir.

  istanbul ve Ankara  dışı fiyatlarımız bayilerimizin belitmiş olduğu fiyatlardır. bayimiz bulunmuyan illere duşakabin montaj hizmeti verilmemektedir. istanbul ve Ankara dışı ürün siparişleriniz kargo ve ambarlar vasıtası ile bulunmuş olduğunuz ile gönderi yapılmaktadır, yapılan gönderide ürünün kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır.

  Toplu Siparişlerinizde Duşakabin Fiyatları teklif usulu tarafınıza telefon mail ve faks olarak iletilmelidir. Toplu sipariş fiyatteklifi almak için iletişim bölümümüzde bulunan forma projenizle ilgili ürün adeti, ürün detayları,ödeme bilgileri,finans bilgileriniz, ve firmanız hakkında ön bilgi göndermeniz gerekmektedir. 

   

 • Duşakabin Serileri - 28/09/2012
 • Duşakabin Serileri

  DuşakabinlerFirmamızda Duşakabinler  4 farklı seride Üretilmektedir. Gold seri Duşakabinler,relax seri Duşakabinler,Pleksi cam Duşakabinler Ve kompakt Sistemli Duşakabin serilerimiz bulunmanmaktadır.

  Gold Seri Duşakabinler 5mm ve 6 mm  Kalınlığında Temperli cam Kullanılarak küvet üstü ve tekne üstü modellerde çeşitli ebatlarda üretilen duşakabinlerdir.

  Relax seri Duşakabinler ,boy menteşeli,nokta menteşeli ve kelebek menteşeli olarak 3 farklı modelde küvet ve tekne üstü duşakabin modelleridir.

  Eko seri Duşakabinler, mika cam levhalardan yapılan 2,2 ml kalınlıgında cama sahip ince ve kalın olmak üzere 2 farklı aliminyum çerçeveden üretilebilen duşakabinlerdir.

  kompakt sistemli Duşakabinler , ön yüzü yanı sıra yan duvarları arkalık vurarı ve tavanı papalı olan içerisinde çeşitli sistemlerle donatılı hidromasaj özelliğine sahip fonksiyonel lüxs duşakabinlerdir.

  Gold Seri Duşakabin

  Gold Seri Duşakabin

  Relax Seri Duşakabin

  relakx seri duşakabin

  Pleksi Duşakabinler

  pleksi cam duşakabinler

  Kompakt duşakabin

  Compact Sistem Duşakabin

   

 • KABİN - 27/09/2012
 • KABİN

  duşkabin katalogKabin denilince aklımıza polyester kabin imalatı gelmekte, fakat Kabin kelimesi oldukça geniş yelpazede kullanılmaktar.

  Bunlar WC kabini,ofis ve büro kabinleri,güvenlik bekçi kabinleri,soyunma ve giyinme kabinleri,gibi farklı kabinler olduğu gibi birde “DUŞ KABİN” bulunmaktadır. Duş kabin çeşitli ebat ölçülerde ve çeşitli modellerde özel ve standart ölçülerde üretilebilmektedir.Duşkabin diger kabin çeşitlerine göre polyester malzeme kullanılmadan , temperli cam veya polistren (mika)levhalar ile aliminyum çerçevelerden oluşanMalzemeler Kullanılarak  modern Duşkabin modelleri üretilmektedir.

  Banyonuz için En İdeal kabine sahip olmak ve bütçenizi zorlamadan kaliteye ulaşmanızı kolaylaştırmanız için firmamız tüm duşkabin çeşitleri’ni artık online olarak sizlerin beğenisine sunmuştur. Bu web sitemizden ürünlerimizin katalog resimlerini inceliyebilir ürün detayları hakkında fikir sahibi olup duşkabin fiyatları hakkında kafanızdaki merakı giderebilirsiniz.

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
   Jüpiter  DuşakabinVenüs  DuşakabinTuruva  Duşakabin
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüs Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
  Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki  Duşakabin


 • Nokta Duşakabin Ankara - 22/09/2012
 • Nokta Duşakabin Ankara


  duşakabin keşif talebi ankara

  Nokta Duşakabin Ankara, Ankara İvedik Organize Sanayi 35.cad No :154 Yenimahalle Bulunan Üretim Atölyesinde Hizmet vermektedir. Ankara 'da bulunan çeşitli ilçelere ücretsiz keşif hizmeti ve montaj hizmeti sunmaktadır. Ankara İl genelinden verilen siparişlerde Nokta Duşakabin Ankara Temsilcimiz Mutlu Duş Yetkili Bayimizdir. Ankara Genelinde Duşakabin fiyatları ve kampanyaları Mutlu Duş Tarafından Belirlenmektedir. Ücretsiz keşif talebiniz ve diğer talepleriniz için 0312 395 51 01 Müşteri danışma hattı arıyabilirsiniz. Nokta Duşakabin İdealinizdeki banyo keyfi 

  Ankara Nokta Duşakabin İletişim

  Ankara İletişim

  Nokta Duşakabin Ankara

  0312 395 51 01

  İvedik Organize Sanayi 35.cad No :154 Yenimahalle


  Daha Büyük Görüntüle 
 • Nokta Duşakabin banner - 21/09/2012
 • NOKTA DUŞAKABİN

 • Duşakabin Montajı - 18/09/2012
 • Duşakabin Montajı

  Duşakabin Montajı” Konumuza Başlarken Belirtelim,firmamız kendi ürünleri dışında yapı marketler,nalburlar ve diger firmalardan temin edilmiş olan duşakabin,duş teknesi küvet gibi ürünlerin montaj hizmetini YOKTUR.

  Firmamız İstanbu,Ankara,İzmir Ve Bursa İllerinde Duşakabin Montaj hizmeti vermektedir.

  Bugünkü makalemizde siz değerli okurlarımızın duşakabin montajı nasıl yapılır , demonte duşakabin sağlıklımıdır ,  hazır duşakabin aldım fakat montajını yapamıyorum ne yapmalıyım , doğru duşakabin montajı nasıl yapılır şeklindeki sorularınıza yanıtlar sunmaya çalışacağım. 

  Duşakabin Montajı Nasıl Yapılır ? 

  Hazır Duşakabin Nedir ? Duşakabin Montajı  Nasıl Yapılır ?

  Duşakabin Montajı Nasıl Yapılır ; Hazır paketinde aldığınız duşakabini öncelikle duşakabin zarar görmeyecek bir şekilde yere koyunuz ve güzel bir biçimde makas , bıçak yardımı ile kolisinden çıkarınız daha sonra duşakabin montajını yapabilmeniz için duşakabin paketi içerisinden çıkacak olan montaj yardım(kullanma , kurulum) kitapçığını okuyarak adım adım kurulumu gerçekleştiriniz.

  unutmayınız ki kurulumdan sonra mutlaka   duşakabini komple her yerine su değecek şekilde ıslatarak , su tutarak duşakabin sızdırmazlık testi yapmalısınız eğer duşakabin sızdırmazlık testinden sonra montajını kendinizin yaptığı duşakabin dışarıya su sızdırmıyor ise başarılı bir şekilde montaj yapmışsınız demektir Tebrikler :)  

  Demonte  Duşakabin Sağlıklımıdır ? Demonte duşakabin sağlıklımıdır evet doğru bir şekilde montaj yaptığınız takdirde demonte duşakabin de sağlılıdır diyebiliriz . fakat duşakabin montajında kullandığınız slikon , fitil ,gibi yan malzemelerinde kaliteli olması gerektiğini unutmayınız.

  OVAL DUŞAKABİN KABİN MONTAJ ŞEMASI

  KUTU İÇİNDEN ÇIKAN PARÇALAR

  1-Duvar dikmeleri
  2-Kapılar
  3-Sabit paneller
  4-Raylar
  5-monta j vidaları

  DUVAR DİKMELERİNİN MONTAJI
  Duşakabin Montaj Kurulum

  Duvar dikmeleri suterazisi yardımı ile dik bir şekilde küvet veya duş teknesi üzerine monte
  edilir. Vidalama işleminde paketten çıkan uzun vida ve dübeller kullanılır.
  Not: montaja başlamadan küvet veya duş teknesinin su terazisi ile kontrolü yapılmalı. küvet
  veya duş teknesinin terazisinde bir bozukluk varise giderilmelidir. Küvet veya duş teknesinin terazisi
  bozuksa veya Duvar dikmeleri sağa veya sola yatık olursa kapılar kapandığında alt kısımdan veya üst
  kısımdan aralık kalır tam kapanmaz.

  RAYLARIN SABİTPANELE TAKILMASI
  Raylar sabit panellerden herhangi birine alt ve üst kısımlardan takılır. Takma işlemi sırasında
  raylar ve sabit panel profillerinin u kesitli tarafları birbirine denk getirilir.

  Duşakabin Montaj Kurulum

  KAPILARIN TAKILMASI
  Bir tarına sabit panel takılı olan raylara kapılar mıknatısları karşılıklı gelecek şekilde takılır. Tekerlekler
  şekildeki gibi rayların içine girer. Daha sonra diğer sabit panel takılır

  KABİNİN DUVARDİKMELERİNE TUTTURULMASI
  Yerde birleştirilen kabin monte edilmiş olan duvar dikmelerine tutturulur. Duvarın terazisi kontrol
  edilir. (vidalama yapmadan) Eğer duvarın terazisinde bir bozukluk varsa sabit panel ve duvar dikmesi
  payları kullanılarak kabinin düz durması sağlanır.

  Örneğin duvarın zemin ile olan açısı 90 dereceden büyükse duvar dikmesi bu şekilde monte edilir.
  Fakat sabit panel düz olacak şekilde duvar dikmesine tutturulur. Şekilde sabit panel üsten duvar
  dikmesine hemen hemen girmezken alt taraftan tamamıyla duvar dikmesinin içine girmiştir. Böylece
  sabit panelin dik durması sağlanmıştır. Bu şekilde yapılmaz ise kapılar düzgün kapanmaz.
  Duşakabin Montaj Kurulum

  VİDALAMA VE SİLİKONLAMA
  Vidalama kabinin iç tarafından yapılmalıdır. Paketten çıkan kısa profil vidaları kullanılmalıdır. Şekildeki
  gibi 1nolu vida ile sabit panel duvar dikmesine, 2nolu vida ile ray sabit panele tutturulmalı. Aynı işlem
  sağ üst, sağ alt, sol üst, sol alt taraf için yapılmalıdır

  Vidalama işlemi bittikten sonra kabinin duvar ve küvetle arasında kalan boşluklar silikon ile izole
  edilir.

   

 • Ankara Duşakabin - 07/09/2012
 • Ankara Duşakabin

  Nokta Duşakabin Ankara İli Ve Tüm İlçelerinde Duşakabin Satış Ve montaj Hizmetine Başlamıştır. İVEDİK ORGANİZE SANAYİ 35. CAD. NO:154  YENİMAHALLE / ANKARA Bulunan Fabrikamız  Ankara'nın Tüm İlçelerine ücretsiz ölçü ve keşif Hizmeti Vermektedir. duşakabin fiyatları ve ankara'ya özel kampanyalarımızı öğrenmek ve telefon ile sipariş vermek için müşteri temsilcimizi arıyabilir ve iletişim formunu doldurarak sipariş ve ölçü taleplerinizi fabrikamıza iletebilirsiniz. 

  Ankara Duşakabin Servis Bölgelerimiz 

  • Altındağ Duşakabin 
  • Ayaş Duşakabin 
  • Bala Duşakabin 
  • Beypazarı Duşakabin  
  • Çamlıdere Duşakabin  
  • Çankaya Duşakabin 
  • Çubuk Duşakabin 
  • Elmadağ Duşakabin 
  • Etimesgut Duşakabin  
  • Evren Duşakabin 
  • Gölbaşı Duşakabin 
  • Güdül Duşakabin  
  • Haymana Duşakabin
  • Kalecik Duşakabin 
  • Kazan Duşakabin  
  • Keçiören Duşakabin 
  • Kızılcahamam Duşakabin  
  • Mamak Duşakabin  
  • Nallıhan Duşakabin 
  • Polatlı Duşakabin 
  • Pursaklar Duşakabin 
  • Sincan Duşakabin 
  • Şereflikoçhisar Duşakabin 
  • Yenimahalle Duşakabin  
  • Akyurt Duşakabin 

  Etiket :Ankara Duşakabin,Duşakabin Ankara,ankara duş kabin ankara duşakabinler

  EFES DUŞAKABİN
  Tuana Oval Pleksi Duşakabin

  Galaksi Temperli Cam Duşakabin
  ANKARA DuşakabinANKARA  DuşakabinANKARA Duşakabin 

  Mars Kara Temperli Cam Duşakabin

  akik Oval Cam Duşakabin

  İnci oval cam duşakabin
  ANKARA Duşakabin ANKARA Duşakabin ANKARA Duşakabin

  elmas Oval Cam Duşakabin

  safir cam duşakabin

  yakut cam duşakabin

  ANKARA Duşakabin

  ANKAR Duşakabin

  ANKARA Duşakabin

 • Panel Duşakabin Temperli Cam - 02/09/2012
 • ALFA  süper gold serisi  duşakabin 

  6 mm SECURIT CAM 1 SABİT 1 ÇALIŞIR PANEL

  ÖLÇÜ ARALIĞI 

  • 100 - 110 h: 180 
  • 110 - 120 h: 180
  • 120 - 130 h: 180 
  • 130 - 140 h: 180 
  • 140 - 150 h: 180                             

   

   

  PROFİL RENK SEÇENEKLERİ

  • Beyaz
  • Mat Krom
  • Parlak Krom

   

   

   

  SECURIT CAM SEÇENEKLERİ 

  • ŞEFFAF 
  • KUMLAMA 
  • YUNUS 
  • PALMİYE 
  • ÇİZGİ 
  • ÇİZGİ SAMLALI 
  • PUANLI 
  • DAMLA
  ALFA DUŞAKABİN Fiyat Listesi
  Profil Rengi

  Beyaz Profil           

  Mat Krom Profil            Parlak Krom Profi l            
  Ölçü Aralığı Fiyt ListesiFiyt ListesiFiyt Listesi
  100-110 h:180 CM350 TL385 TL385 TL
  110-120h:180 CM380 TL420 TL420 TL
  120-130 h:180 CM410 TL450 TL450 TL
  130-140 h:180 CM440 TL480 TL480 TL
  140-150h:180 CM            470 TL510 TL510 TL
  KDV  Montaj Dahil Fiyatıdır. 

  Üst Belirtilen Gold seri Duşakabin Fiyatlarında Nakit Ödemelerde %10 İndirim Uygulanmaktadır.

  Duş teknesi Ve Cam Deseni Fiyatlara Dahil Diğildir. Komple Takım Fiyatı Ve Kampanyalar  Hakkında Bilgi Almak İçin 0212 504 91 47 Telefondan Bilgi Alabilirsiniz.

  World Amlemi Olan Tüm Kredi Kartlarına 8 Taksit İmkanı  Sağlanmaktadır. Ürünlerimizin Montaj Hizmeti İstanbul İçin Firma Personelimiz Tarafından Karşılanmaktadır. İstanbul Dışında Bayilerimizin Personeli Tarafından Karılanmaktadır. Bayimiz Bulunmuyan İllere ÜRÜNLERİMİZ Ambar Ve Kargo İle Gönderilmektedir. Ürünlerimizin Tamamı Tse-en 442 kALİTE Standartlarında Firmamızın üretim tesislerinde üretilmekredir. 2 yıl garantilidir. iletişim 0212 504 91 47 info@noktadusakabin.com  online iletişim tıklayınız 

  alfa duşakabin

 • 90x90 Akrilik Mini Oval Küvet - 01/09/2012
 • 90x90 oval mini küvet

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl  Firmamız Garantisindedir.
  Ürün Detayları 
  Ürün Gurubu: Mini Küvetler

  Ürün Modeli : SPRICE

  Ürün Ölçüleri :90x90 h: 43 cm

  Özellikleri :Oturmalı Mini Oval Küvet 

  Ürün Fiyat Listesi 
  Küvet 270 TL
  Duş Sifonu10 TL
  Kenar Çıtası 30 TL
  Montaj 35 TL
  Komple Montaj Dahil Takım Fiyatı345 TL

  İstanbul İçi Tüm İlçelere Montaj Hizmeti Verilmektedir.Montaj İstemiyenler İçin Ürünümüzü Ücretsiz Nakliye İle Tüm İlçelere Kapıya Kadar Teslim Etmekteyiz.

 • 70x70 Akrilik Oval Duş Teknesi - 31/08/2012
 • Akrilik Oval Duş Teknesi

  Duş Teknelerimiz %100 Yerli Akrelik Malzemedir,Duş Teknelerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Garantilidir.
  Ürün Detayları 
  Ürün Gurubu: Duş Teknesi

  Ürün Modeli : Alora 

  Ürün Ölçüleri :70x70 h: 20 cm

  Özellikleri :Akrilik Oval Duş Teknesi 

  Duş Teknesi Fiyat Listesi 
  Duş Teknesi Fiyatı 155 TL
  Duş Sifonu Fiyatı 10 TL
  Kenar Çıtası Fiyatı 20 TL
  Montaj Fiyatı 25 TL
  Komple Takım Fiyatı 210 TL

  İstanbul İçi Tüm İlçelere Montaj Hizmeti Verilmektedir.Montaj İstemiyenler İçin Ürünümüzü Ücretsiz Nakliye İle Tüm İlçelere Kapıya Kadar Teslim Etmekteyiz.

  Duş Teknesi  Modelerimiz %100 Yerli, Akrilik Ve Panellidir. Üst Belirtilen Duş Teknesi  Fiyatına Nakit Ödemelerde %10 İndirim Uygulanmaktadır.Yan Panel Sifon Kenar Çıtası Ve Montaj Fiyatları Listede Belirtilen Fiyatlar Olup İndirime Dahil edilmemektedir.

  Ayrıca World Amlemi Olan Tüm Kredi Kartlarına 8 Taksit İmkanı  Sağlanmaktadır. Ürünlerimizin Montaj Hizmeti İstanbul İçin Firma Personelimiz Tarafından Karşılanmaktadır. İstanbul Dışında Bayilerimizin Personeli Tarafından Karılanmaktadır. Bayimiz Bulunmuyan İllere ÜRÜNLERİMİZ Ambar Ve Kargo İle Gönderilmektedir. Ürünlerimizin Tamamı Tse-en 442 KALİTE Standartlarında Firmamızın üretim tesislerinde üretilmekredir. 2 yıl garantilidir. iletişim 0212 504 91 47 info@noktadusakabin.com

 • Duşakabin Bir İhtiyaçmıdır - 24/08/2012
 • Duşakabin Bir İhtiyaçmıdır.

  Duşakabin Mayorka modeli İnsanların Günlük Yaşamlarında Duşakabin bir ihtiyaç maddesi olmasada, günlük yaşamın sitresini atmakta kullanılan banyolarımızda en önemli bir ihtiyaç maddesidir.

  "Duş kabinleri" ev hanımları'nın banyo temizliğinde işini kolaylaştırdığı gibi, banyomuzda bulunan, çamaşır makinesi ve  banyo dolabı gibi eşyalarımızıda sudan koruyarak, zamanla yıpranmasını engellemektedir. "Duşakabin"  geçmiş zamanlarda bir lüx yaşam  maddesi olarak görülsede, şimdilerde ülkemizde sektörün gelişmesi ve çok uygun fiyatlara Bir Çok modelin üretilmesi ile, artık duşakabin olmıyan banyo neredeyse kalmadı.

  Duşakabin tercih ederken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar nelerdir.

  Duşakabin alacak olduğumuz firma’nın referansları üretimini yapmakta olduğu model çeşitlilikleri ve fiyatları duşakabin alırken ilk dikkat edilen husustur. Neyazıkki akla gelmiyen en önemli husus ise duşakabini montaj yapacak ustanın işçiliği ve işçilikden sonra herhangi bir arızada firmanın sağlayacak olduğu satış sonrası servis hizmetinin olup oladığıdır.  En ucuzunu alıyım derken en pahalıyı almış olabilirsiniz. Şöyleki almış olduğunuz kabininizde en ufak parçası rulmanı tako firen gibi ufak parçalarında oluşacak bi arızada size satan firmanın hizmet vermemesi ve aldığınız kabinin parçasının diger firmalada Bulunmamasından dolayı Yeniden Bir Duşakabin Yaptırmak Zorunda kalmanız gibi.

 • beylikdüzü innovia evleri - 24/08/2012
 • Beylikdüzü'nün En değerli Ve Büyük Emlak Projesi Olan Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş,nin 14 bin konutluk dev yaşam projesi Innovia Evlerine Nokta Duşakabin'den Çok Cazip Fiyatlara Duşakabin Satış Ve Montaj Hizmeti Haftanın 6 Günü Sunulmaktadır. Bilgi Ve Siparişleriniz İçin 0212 504 91 47 arayınız.

  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
  Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki Duşakabin • Duşakabin'de Tek Fiyat Uygulaması - 23/08/2012
 • Nokta Duşakabin'den Devrim Niteliğinde Kampanya. oval , kare ve dikdörtgen Duş Kabinlerinde Küvet Üstü Tekne Üstü Farketmeksizin  Her Ebat Ve Ölçüde Tek Fiyat Uygulaması Başlamıştır. 

  Kampanyalı tek fiyat Duşakabinler

  • Normal Seri: 185 TL
  • Ekstra Seri : 250 TL
  • 4 MM Mat krom Tamperli Cam :425
  • 5 MM Parlak Krom Tamperli Cam : 475 TL
  • 6 MM Parlak Krom Temperli Cam : 550 TL
  • Kumlama Desen Farkı : yoktur
  • Montaj Ücreti : dahildir

  Ürünler Her Ölçü İçin Geçerli Olup KDV Hariç Fiyatıdır. Ürünlerimizin Tamamı Yerdir. 

   

 • NOKTA DUŞAKABİN AVCILAR - 19/08/2012
 • NOKTA DUŞAKABİN İSTANBULUN TÜM İLÇERERİNE DUŞAKABİN SATIŞ VE MONTAJ HİZMETİ SUNMAKTADIR.

  NOKTA DUŞAKABİN,  DUŞAKABİN ÇEŞİTLERİMİZ

  • Polistirilen Kabinler
  • DESENLİ CAM DUŞAKABİN
  • KÜVET ÇEŞİTLERİ
  • DUŞ TEKNELERİ

  İSTANBULUM TÜM İLÇELERİNE ÜCRETSİZ ÖLÇÜ (KEŞİF )SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

  ONLİNE ÖLÇÜ (KEŞİF) TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN TIKLAYIN

  EN KALİTELİ EN HESAPLI DUŞAKABİN SAHİBİ OLMAK İSTİYORSANIZ NOKTA DUŞAKABİN'DEN FİYAT ALMADAN ASLA KARAR VERMEYİN

  AVCILAR  DUŞAKABİN ÖLÇÜ KEŞİF  VE FİYAT TALEBİNİZ İÇİN  0538 327 39 10 NOLU TELEFONDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
  Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki Duşakabin

  Hitit Mika Cam Duşakabin

  Polo Mika Cam Duşakabin

  SILA Mika Cam Duşakabin
  Hitit  DuşakabinPolo  DuşakabinSıla Duşakabin
  yakamoz duşakabin zümrüt duşakabin hara tek kapı duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin 

  EFES DUŞAKABİN
  Tuana Oval Pleksi Duşakabin

  Galaksi Temperli Cam Duşakabin
  Efes DuşakabinTuana DuşakabinGalaksi Duşakabin 

  Mars Kara Temperli Cam Duşakabin

  akik Oval Cam Duşakabin

  İnci oval cam duşakabin
  Mars Duşakabin Akik Duşakabin İnci Duşakabin

  elmas Oval Cam Duşakabin

  safir cam duşakabin

  yakut cam duşakabin

  Elmas Duşakabin

  Safir Duşakabin

  Yakut Duşakabin

 • NOKTA DUŞAKABİN FATİH - 18/08/2012
 • NOKTA DUŞAKABİN İSTANBULUN TÜM İLÇERERİNE DUŞAKABİN SATIŞ VE MONTAJ HİZMETİ SUNMAKTADIR.

  NOKTA DUŞAKABİN,  DUŞAKABİN ÇEŞİTLERİMİZ

  • Polistirilen Kabinler
  • DESENLİ CAM DUŞAKABİN
  • KÜVET ÇEŞİTLERİ
  • DUŞ TEKNELERİ

  İSTANBULUM TÜM İLÇELERİNE ÜCRETSİZ ÖLÇÜ (KEŞİF )SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

  ONLİNE ÖLÇÜ (KEŞİF) TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN TIKLAYIN

  EN KALİTELİ EN HESAPLI DUŞAKABİN SAHİBİ OLMAK İSTİYORSANIZ NOKTA DUŞAKABİN'DEN FİYAT ALMADAN ASLA KARAR VERMEYİN

  FATİH İLÇESİ   DUŞAKABİN ÖLÇÜ KEŞİF  VE FİYAT TALEBİNİZ İÇİN  0212 504 91 47 TELEFONDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
  Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki Duşakabin

  Hitit Mika Cam Duşakabin

  Polo Mika Cam Duşakabin

  SILA Mika Cam Duşakabin
  Hitit  DuşakabinPolo  DuşakabinSıla Duşakabin
  yakamoz duşakabin zümrüt duşakabin hara tek kapı duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin 

  EFES DUŞAKABİN
  Tuana Oval Pleksi Duşakabin

  Galaksi Temperli Cam Duşakabin
  Efes DuşakabinTuana DuşakabinGalaksi Duşakabin 

  Mars Kara Temperli Cam Duşakabin

  akik Oval Cam Duşakabin

  İnci oval cam duşakabin
  Mars Duşakabin Akik Duşakabin İnci Duşakabin

  elmas Oval Cam Duşakabin

  safir cam duşakabin

  yakut cam duşakabin

  Elmas Duşakabin

  Safir Duşakabin

  Yakut Duşakabin

   

   

 • NOKTA DUŞAKABİN KÜÇÜKÇEKMECE - 17/08/2012
 • NOKTA DUŞAKABİN İSTANBULUN TÜM İLÇERERİNE DUŞAKABİN SATIŞ VE MONTAJ HİZMETİ SUNMAKTADIR.

  NOKTA DUŞAKABİN ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

  • Polistirilen Kabinler
  • DESENLİ CAM DUŞAKABİN
  • KÜVET ÇEŞİTLERİ
  • DUŞ TEKNELERİ

  İSTANBULUM TÜM İLÇELERİNE ÜCRETSİZ ÖLÇÜ (KEŞİF )SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

  ONLİNE ÖLÇÜ (KEŞİF) TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN TIKLAYIN

  EN KALİTELİ EN HESAPLI DUŞAKABİN SAHİBİ OLMAK İSTİYORSANIZ NOKTA DUŞAKABİN'DEN FİYAT ALMADAN ASLA KARAR VERMEYİN

  KÜÇÜKÇEKMECE   DUŞAKABİN ÖLÇÜ KEŞİF  VE FİYAT TALEBİNİZ İÇİN  0212 504 91 47  TELEFONDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
  Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki Duşakabin

  Hitit Mika Cam Duşakabin

  Polo Mika Cam Duşakabin

  SILA Mika Cam Duşakabin
  Hitit  DuşakabinPolo  DuşakabinSıla Duşakabin
  yakamoz duşakabin zümrüt duşakabin hara tek kapı duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin 

  EFES DUŞAKABİN
  Tuana Oval Pleksi Duşakabin

  Galaksi Temperli Cam Duşakabin
  Efes DuşakabinTuana DuşakabinGalaksi Duşakabin 

  Mars Kara Temperli Cam Duşakabin

  akik Oval Cam Duşakabin

  İnci oval cam duşakabin
  Mars Duşakabin Akik Duşakabin İnci Duşakabin

  elmas Oval Cam Duşakabin

  safir cam duşakabin

  yakut cam duşakabin

  Elmas Duşakabin

  Safir Duşakabin

  Yakut Duşakabin


   

 • NOKTA DUŞAKABİN, Ürün Çeşitleri - 16/08/2012
 • NOKTA DUŞAKABİN, Ürün Çeşitleri 

  • Polistren Cam Duşakabin
  • Sekurit(Tamperli) Cam Duşakabin
  • Akrilik Küvet Modelleri
  • Akrilik  Duş Tekneleri

  Firmamız Satışını Yapmakta Olduğu tüm ürünleri kendi fabrikasında üretmektedir. üretimini yapmakta oldugumuz duşakabin,duş teknesi ve küvet modellerimizin tamamı yerli malzeme kullanılarak üretilmektedir. satışını yapmış olduğumuz tüm ürünlerimiz 2 yıl firmamızın garantisi altındar.

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
  Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki Duşakabin

  Hitit Mika Cam Duşakabin

  Polo Mika Cam Duşakabin

  SILA Mika Cam Duşakabin
  Hitit  DuşakabinPolo  DuşakabinSıla Duşakabin
  yakamoz duşakabin zümrüt duşakabin hara tek kapı duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin 

  EFES DUŞAKABİN
  Tuana Oval Pleksi Duşakabin

  Galaksi Temperli Cam Duşakabin
  Efes DuşakabinTuana DuşakabinGalaksi Duşakabin 

  Mars Kara Temperli Cam Duşakabin

  akik Oval Cam Duşakabin

  İnci oval cam duşakabin
  Mars Duşakabin Akik Duşakabin İnci Duşakabin

  elmas Oval Cam Duşakabin

  safir cam duşakabin

  yakut cam duşakabin

  Elmas Duşakabin

  Safir Duşakabin

  Yakut Duşakabin


   

 • NOKTA DUŞAKABİN ARNAVUTKÖY - 15/08/2012
 • NOKTA DUŞAKABİN İSTANBULUN TÜM İLÇERERİNE DUŞAKABİN SATIŞ VE MONTAJ HİZMETİ SUNMAKTADIR.

  NOKTA DUŞAKABİN,  DUŞAKABİN ÇEŞİTLERİMİZ

  • Polistirilen Kabinler
  • DESENLİ CAM DUŞAKABİN
  • KÜVET ÇEŞİTLERİ
  • DUŞ TEKNELERİ

  İSTANBULUM TÜM İLÇELERİNE ÜCRETSİZ ÖLÇÜ (KEŞİF )SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

  ONLİNE ÖLÇÜ (KEŞİF) TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN TIKLAYIN

  EN KALİTELİ EN HESAPLI DUŞAKABİN SAHİBİ OLMAK İSTİYORSANIZ NOKTA DUŞAKABİN'DEN FİYAT ALMADAN ASLA KARAR VERMEYİN

  ARNAVUTKÖY  DUŞAKABİN ÖLÇÜ KEŞİF  VE FİYAT TALEBİNİZ İÇİN  0538 327 39 10 NOLU TELEFONDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
  Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki Duşakabin

  Hitit Mika Cam Duşakabin

  Polo Mika Cam Duşakabin

  SILA Mika Cam Duşakabin
  Hitit  DuşakabinPolo  DuşakabinSıla Duşakabin
  yakamoz duşakabin zümrüt duşakabin hara tek kapı duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin 

  EFES DUŞAKABİN
  Tuana Oval Pleksi Duşakabin

  Galaksi Temperli Cam Duşakabin
  Efes DuşakabinTuana DuşakabinGalaksi Duşakabin 

  Mars Kara Temperli Cam Duşakabin

  akik Oval Cam Duşakabin

  İnci oval cam duşakabin
  Mars Duşakabin Akik Duşakabin İnci Duşakabin

  elmas Oval Cam Duşakabin

  safir cam duşakabin

  yakut cam duşakabin

  Elmas Duşakabin

  Safir Duşakabin

  Yakut Duşakabin

 • NOKTA DUŞAKABİN ZEYTİNBURNU - 14/08/2012
 • NOKTA DUŞAKABİN ZEYTİNBURNU 

  NOKTA DUŞAKABİN İSTANBULUN TÜM İLÇERERİNE DUŞAKABİN SATIŞ VE MONTAJ HİZMETİ SUNMAKTADIR.

  NOKTA DUŞAKABİN,  DUŞAKABİN ÇEŞİTLERİMİZ

  • Polistirilen Kabinler
  • DESENLİ CAM DUŞAKABİN
  • KÜVET ÇEŞİTLERİ
  • DUŞ TEKNELERİ

  İSTANBULUM TÜM İLÇELERİNE ÜCRETSİZ ÖLÇÜ (KEŞİF )SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

  ONLİNE ÖLÇÜ (KEŞİF) TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN TIKLAYIN

  EN KALİTELİ EN HESAPLI DUŞAKABİN SAHİBİ OLMAK İSTİYORSANIZ NOKTA DUŞAKABİN'DEN FİYAT ALMADAN ASLA KARAR VERMEYİN

  ZEYTİNBURNU   DUŞAKABİN ÖLÇÜ KEŞİF  VE FİYAT TALEBİNİZ İÇİN  0538 327 39 10 NOLU TELEFONDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
  Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki Duşakabin

  Hitit Mika Cam Duşakabin

  Polo Mika Cam Duşakabin

  SILA Mika Cam Duşakabin
  Hitit  DuşakabinPolo  DuşakabinSıla Duşakabin
  yakamoz duşakabin zümrüt duşakabin hara tek kapı duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin 

  EFES DUŞAKABİN
  Tuana Oval Pleksi Duşakabin

  Galaksi Temperli Cam Duşakabin
  Efes DuşakabinTuana DuşakabinGalaksi Duşakabin 

  Mars Kara Temperli Cam Duşakabin

  akik Oval Cam Duşakabin

  İnci oval cam duşakabin
  Mars Duşakabin Akik Duşakabin İnci Duşakabin

  elmas Oval Cam Duşakabin

  safir cam duşakabin

  yakut cam duşakabin

  Elmas Duşakabin

  Safir Duşakabin

  Yakut Duşakabin

 • NOKTA DUŞAKABİN Bahçelievler - 13/08/2012
 • NOKTA DUŞAKABİN Bahçelievler  

  NOKTA DUŞAKABİN Bahçelievler  TÜM Mahallelerine  DUŞAKABİN SATIŞ VE MONTAJ HİZMETİ SUNMAKTADIR.

  NOKTA DUŞAKABİN,  DUŞAKABİN ÇEŞİTLERİMİZ

  • Polistirilen Kabinler
  • DESENLİ CAM DUŞAKABİN
  • KÜVET ÇEŞİTLERİ
  • DUŞ TEKNELERİ

  bahçelievler  semti   ÜCRETSİZ ÖLÇÜ (KEŞİF )SERVİSİMİZ 

  YENİBOSNA , KOCASİNAN, CUMHURİYET ,ÇOBANÇEŞME , FEVZİÇAKMAK, ZAFER ,HÜRRİYET ,ŞİRİNEVLER,SİYAVUŞPAŞA ,SOGANLI, BAHÇELİEVLER MAHALLERİNE ÜCRETSİZ DUŞAKABİN ÖLÇÜ TALEP SERVİSİMİZ VARDIR TELEFON :  0212 504 91 47 

  ONLİNE ÖLÇÜ (KEŞİF) TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN TIKLAYIN

  EN KALİTELİ EN HESAPLI DUŞAKABİN SAHİBİ OLMAK İSTİYORSANIZ NOKTA DUŞAKABİN'DEN FİYAT ALMADAN ASLA KARAR VERMEYİN

  BABAHÇELİEVLER   DUŞAKABİN ÖLÇÜ KEŞİF  VE FİYAT TALEBİNİZ İÇİN  0538 327 39 10 NOLU TELEFONDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
  Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki Duşakabin

  Hitit Mika Cam Duşakabin

  Polo Mika Cam Duşakabin

  SILA Mika Cam Duşakabin
  Hitit  DuşakabinPolo  DuşakabinSıla Duşakabin
  yakamoz duşakabin zümrüt duşakabin hara tek kapı duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin 

  EFES DUŞAKABİN
  Tuana Oval Pleksi Duşakabin

  Galaksi Temperli Cam Duşakabin
  Efes DuşakabinTuana DuşakabinGalaksi Duşakabin 

  Mars Kara Temperli Cam Duşakabin

  akik Oval Cam Duşakabin

  İnci oval cam duşakabin
  Mars Duşakabin Akik Duşakabin İnci Duşakabin

  elmas Oval Cam Duşakabin

  safir cam duşakabin

  yakut cam duşakabin

  Elmas Duşakabin

  Safir Duşakabin

  Yakut Duşakabin


 • NOKTA DUŞAKABİN BEYKOZ - 12/08/2012
 • NOKTA DUŞAKABİN  BEYKOZ

  İstanbul İçinde Bulunan Tüm İlçelere ,  Haftanın Belirli Günleri Ücretsiz Keşif Servisi Hizmeti Sunulmaktadır. Ücretsiz Keşif  Hizmeti ,İnternet Sitemizde Görmüş Olduğunuz : Duşakabin ,Küvet ,Duş Teknesi Ve Jakuzi Gibi Ürünlerinden,Sipariş Vermeden Önce ,Yaptırmak İstediğiniz Ürünün, Banyonuza Uygun Olup Olmadığını Ve Banyonuza Uygun Olabilecek Modelin Tesbitini  Yaparak ,Banyonuza Uygun Olabilecek, Ürününlerin Modellerini Katalog'dan Görnenizi Sağlamak İçin  Verilen Bir Hizmettir.

  Standart Ölçülerdeki Ürünlerimizin Fiyat  Bilgileri, Ürün Detayları Bölümünde Yeralmaktadır. Banyo Ölçünüze Göre Standart Ölçüler Dışındaki Özel Ölçülerinizde, Keşif Ekibini Beklemeden, Fiyat Bilgisi Almak İçin , Yapmanız Gereken  Banyo Ölçüsünü Kendiniz Alıp Almış Olduğunuz Ölçüleri Telefondan  Müşteri Temsilcize Bildirerek Fiyat Bilgisi İstemektir.Ölçü Alma konusunda Görsel Olarak Yardım Almak İçin Belirtilen Linki Tıklayınız (  Duşakabin Ölçüsü  Alma Teknikleri ) 

  Beykoz  Bölgesine Hafta'nın 2 Günü, Salı Ve Cuma Günleri Ücretsiz Ölçü Keşif Hizmeti Verilmektedir.Haftanın 7 Günü Pazar Günü Dahil 0212 504 91 47 Telefondan Keşif talebinizi iletebilirsiniz.

  Ücretsiz Keşif Talepleriniz Programlı Olarak Belirlenmiş Günler İçerisinde, Karşılanmaktadır. Online Olarak Yapmış Olduğunuz  Keşif Talebiniz'de, İletişim Bilgilerinizi  Mutlaka doldurmanız gerekmektedir. telefon bilgisi verilmeden Doldurulan formlar dikkate alınmıcaktır. Not :ölçü Keşif Günlerin'de, Gün İçerisinde Yapılan Keşif Talepleri, Bir Sonraki Ölçü Keşif Gününde Karşılanmaktadır. (Örneğin ) Salı Günü İletmiş Olduğunuz  ölçü Keşif Talepleriniz, Bir Sonraki ölçü Keşif Günü Olan Cuma Günü Karşılanmaktadır. Cuma Günü İletilmiş Olan  Keşif Talepleri, Salı Günü Karşılanmaktadır.  konu hakkında sorularınızı 0532 327 39 10 telefona iletebilirsiniz.

  İstanbul İçerisinde Bulunan Tüm İlçelerin Ölçü Keşif Talepleri  İkitelli Marmara Sanayi Sitesinde Bulunan Fabrikamız  Tarafından Karşılanmaktadır.

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
  Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki Duşakabin

  Hitit Mika Cam Duşakabin

  Polo Mika Cam Duşakabin

  SILA Mika Cam Duşakabin
  Hitit  DuşakabinPolo  DuşakabinSıla Duşakabin
  yakamoz duşakabin zümrüt duşakabin hara tek kapı duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin 

  EFES DUŞAKABİN
  Tuana Oval Pleksi Duşakabin

  Galaksi Temperli Cam Duşakabin
  Efes DuşakabinTuana DuşakabinGalaksi Duşakabin 

  Mars Kara Temperli Cam Duşakabin

  akik Oval Cam Duşakabin

  İnci oval cam duşakabin
  Mars Duşakabin Akik Duşakabin İnci Duşakabin

  elmas Oval Cam Duşakabin

  safir cam duşakabin

  yakut cam duşakabin

  Elmas Duşakabin

  Safir Duşakabin

  Yakut Duşakabin


 • NOKTA DUŞAKABİN BEYLİKDÜZÜ - 11/08/2012
 • NOKTA DUŞAKABİN BEYLİKDÜZÜ 

  NOKTA DUŞAKABİN İSTANBULUN TÜM İLÇERERİNE DUŞAKABİN SATIŞ VE MONTAJ HİZMETİ SUNMAKTADIR.

  NOKTA DUŞAKABİN,  DUŞAKABİN ÇEŞİTLERİMİZ

  • Polistirilen Kabinler
  • DESENLİ CAM DUŞAKABİN
  • KÜVET ÇEŞİTLERİ
  • DUŞ TEKNELERİ

  İSTANBULUM TÜM İLÇELERİNE ÜCRETSİZ ÖLÇÜ (KEŞİF )SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

  ONLİNE ÖLÇÜ (KEŞİF) TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN TIKLAYIN

  EN KALİTELİ EN HESAPLI DUŞAKABİN SAHİBİ OLMAK İSTİYORSANIZ NOKTA DUŞAKABİN'DEN FİYAT ALMADAN ASLA KARAR VERMEYİN

  BEYLİKDÜZÜ  DUŞAKABİN ÖLÇÜ KEŞİF  VE FİYAT TALEBİNİZ İÇİN 0212 504 91 47 TELEFONDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
  Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki Duşakabin

  Hitit Mika Cam Duşakabin

  Polo Mika Cam Duşakabin

  SILA Mika Cam Duşakabin
  Hitit  DuşakabinPolo  DuşakabinSıla Duşakabin
  yakamoz duşakabin zümrüt duşakabin hara tek kapı duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin 

  EFES DUŞAKABİN
  Tuana Oval Pleksi Duşakabin

  Galaksi Temperli Cam Duşakabin
  Efes DuşakabinTuana DuşakabinGalaksi Duşakabin 

  Mars Kara Temperli Cam Duşakabin

  akik Oval Cam Duşakabin

  İnci oval cam duşakabin
  Mars Duşakabin Akik Duşakabin İnci Duşakabin

  elmas Oval Cam Duşakabin

  safir cam duşakabin

  yakut cam duşakabin

  Elmas Duşakabin

  Safir Duşakabin

  Yakut Duşakabin

 • NOKTA DUŞAKABİN ŞİLE - 08/08/2012
 • NOKTA DUŞAKABİN İSTANBULUN TÜM İLÇERERİNE DUŞAKABİN SATIŞ VE MONTAJ HİZMETİ SUNMAKTADIR.

  NOKTA DUŞAKABİN,  DUŞAKABİN ÇEŞİTLERİMİZ

  • Polistirilen Kabinler
  • DESENLİ CAM DUŞAKABİN
  • KÜVET ÇEŞİTLERİ
  • DUŞ TEKNELERİ

  İSTANBULUM TÜM İLÇELERİNE ÜCRETSİZ ÖLÇÜ (KEŞİF )SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

  ONLİNE ÖLÇÜ (KEŞİF) TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN TIKLAYIN

  EN KALİTELİ EN HESAPLI DUŞAKABİN SAHİBİ OLMAK İSTİYORSANIZ NOKTA DUŞAKABİN'DEN FİYAT ALMADAN ASLA KARAR VERMEYİN

  ŞİLE   DUŞAKABİN ÖLÇÜ KEŞİF  VE FİYAT TALEBİNİZ İÇİN  0212 504 91 47 TELEFONDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
  Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki Duşakabin

  Hitit Mika Cam Duşakabin

  Polo Mika Cam Duşakabin

  SILA Mika Cam Duşakabin
  Hitit  DuşakabinPolo  DuşakabinSıla Duşakabin
  yakamoz duşakabin zümrüt duşakabin hara tek kapı duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin 

  EFES DUŞAKABİN
  Tuana Oval Pleksi Duşakabin

  Galaksi Temperli Cam Duşakabin
  Efes DuşakabinTuana DuşakabinGalaksi Duşakabin 

  Mars Kara Temperli Cam Duşakabin

  akik Oval Cam Duşakabin

  İnci oval cam duşakabin
  Mars Duşakabin Akik Duşakabin İnci Duşakabin

  elmas Oval Cam Duşakabin

  safir cam duşakabin

  yakut cam duşakabin

  Elmas Duşakabin

  Safir Duşakabin

  Yakut Duşakabin

 • Nokta Duşakabin Esenyurt - 10/08/2012
 • NOKTA DUŞAKABİN  Esenyurt  Bölgesine Haftanın 6 Gün Keşif Servisi Hizmeti Sunulmaktadır.Esenyurt servis Telefonumuz  0212 504 91 47 ve 0212 643 43 84 arıyarak Ölçü Keşif Talebinde bulunabilirsiniz.

  esenyurt haritası

  NOKTA DUŞAKABİN Esenyurt Servis Bölgeleri

  • Akçaburgaz Mahallesi
  • Ardıçlıevler Mahallesi
  • Cumhuriyet Mahallesi
  • Çakmaklı Mahallesi
  • Esenkent Mahallesi
  • Esenyurt Mahallesi
  • Fatih Mahallesi
  • Güzelyurt Mahallesi
  • İncirtepe Mahallesi
  • İnönü Mahallesi
  • Kıraç Mahallesi
  • Mehterçeşme Mahallesi
  • Namıkkemal Mahallesi
  • Örnek Mahallesi
  • Pınar Mahallesi
  • Saadetdere Mahallesi
  • Sanayi Mahallesi
  • Talatpaşa Mahallesi
  • Yenikent Mahallesi
  • Yeşilkent Mahallesi  

  Duşakabin Ürün Çeşitlerimiz

  • Mika Cam Duşakabin
  • Temperli Cam Duşakabin
  • Akrilik Küvet Modelleri 
  • Akrilik Duş Tekneleri 
   Jakuzi hidro Masaj Sistemleri

   

 • NOKTA DUŞAKABİN SARIYER - 09/08/2012
 • NOKTA DUŞAKABİN SARIYER

  İstanbul İçinde Bulunan Tüm İlçelere ,  Haftanın Belirli Günleri Ücretsiz Keşif Servisi Hizmeti Sunulmaktadır. Ücretsiz Keşif  Hizmeti ,İnternet Sitemizde Görmüş Olduğunuz : Duşakabin ,Küvet ,Duş Teknesi Ve Jakuzi Gibi Ürünlerinden,Sipariş Vermeden Önce ,Yaptırmak İstediğiniz Ürünün, Banyonuza Uygun Olup Olmadığını Ve Banyonuza Uygun Olabilecek Modelin Tesbitini  Yaparak ,Banyonuza Uygun Olabilecek, Ürününlerin Modellerini Katalog'dan Görnenizi Sağlamak İçin  Verilen Bir Hizmettir.

  Standart Ölçülerdeki Ürünlerimizin Fiyat  Bilgileri, Ürün Detayları Bölümünde Yeralmaktadır. Banyo Ölçünüze Göre Standart Ölçüler Dışındaki Özel Ölçülerinizde, Keşif Ekibini Beklemeden, Fiyat Bilgisi Almak İçin , Yapmanız Gereken  Banyo Ölçüsünü Kendiniz Alıp Almış Olduğunuz Ölçüleri Telefondan  Müşteri Temsilcize Bildirerek Fiyat Bilgisi İstemektir.Ölçü Alma konusunda Görsel Olarak Yardım Almak İçin Belirtilen Linki Tıklayınız (  Duşakabin Ölçüsü  Alma Teknikleri ) 

  Sarıyer Bölgesine Hafta'nın 2 Günü, Salı Ve Cuma Günleri Ücretsiz Ölçü Keşif Hizmeti Verilmektedir.Haftanın 7 Günü Pazar Günü Dahil 0212 504 91 47 Telefondan Keşif talebinizi iletebilirsiniz.

  Ücretsiz Keşif Talepleriniz Programlı Olarak Belirlenmiş Günler İçerisinde, Karşılanmaktadır. Online Olarak Yapmış Olduğunuz  Keşif Talebiniz'de, İletişim Bilgilerinizi  Mutlaka doldurmanız gerekmektedir. telefon bilgisi verilmeden Doldurulan formlar dikkate alınmıcaktır. Not :ölçü Keşif Günlerin'de, Gün İçerisinde Yapılan Keşif Talepleri, Bir Sonraki Ölçü Keşif Gününde Karşılanmaktadır. (Örneğin ) Salı Günü İletmiş Olduğunuz  ölçü Keşif Talepleriniz, Bir Sonraki ölçü Keşif Günü Olan Cuma Günü Karşılanmaktadır. Cuma Günü İletilmiş Olan  Keşif Talepleri, Salı Günü Karşılanmaktadır.  konu hakkında sorularınızı 0532 327 39 10 telefona iletebilirsiniz.

  İstanbul İçerisinde Bulunan Tüm İlçelerin Ölçü Keşif Talepleri  İkitelli Marmara Sanayi Sitesinde Bulunan Fabrikamız  Tarafından Karşılanmaktadır.

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
  Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki Duşakabin

  Hitit Mika Cam Duşakabin

  Polo Mika Cam Duşakabin

  SILA Mika Cam Duşakabin
  Hitit  DuşakabinPolo  DuşakabinSıla Duşakabin
  yakamoz duşakabin zümrüt duşakabin hara tek kapı duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin 

  EFES DUŞAKABİN
  Tuana Oval Pleksi Duşakabin

  Galaksi Temperli Cam Duşakabin
  Efes DuşakabinTuana DuşakabinGalaksi Duşakabin 

  Mars Kara Temperli Cam Duşakabin

  akik Oval Cam Duşakabin

  İnci oval cam duşakabin
  Mars Duşakabin Akik Duşakabin İnci Duşakabin

  elmas Oval Cam Duşakabin

  safir cam duşakabin

  yakut cam duşakabin

  Elmas Duşakabin

  Safir Duşakabin

  Yakut Duşakabin


 • NOKTA DUŞAKABİN SİLİVRİ - 07/08/2012
 • NOKTA DUŞAKABİN SİLİVRİ 

  NOKTA DUŞAKABİN İSTANBULUN TÜM İLÇERERİNE DUŞAKABİN SATIŞ VE MONTAJ HİZMETİ SUNMAKTADIR.

  NOKTA DUŞAKABİN,  DUŞAKABİN ÇEŞİTLERİMİZ

  • Polistirilen Kabinler
  • DESENLİ CAM DUŞAKABİN
  • KÜVET ÇEŞİTLERİ
  • DUŞ TEKNELERİ

  İSTANBULUM TÜM İLÇELERİNE ÜCRETSİZ ÖLÇÜ (KEŞİF )SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

  ONLİNE ÖLÇÜ (KEŞİF) TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN TIKLAYIN

  EN KALİTELİ EN HESAPLI DUŞAKABİN SAHİBİ OLMAK İSTİYORSANIZ NOKTA DUŞAKABİN'DEN FİYAT ALMADAN ASLA KARAR VERMEYİN

  SİLİVRİ  DUŞAKABİN ÖLÇÜ KEŞİF  VE FİYAT TALEBİNİZ İÇİN  0212 504 91 47 TELEFONDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
  Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki Duşakabin

  Hitit Mika Cam Duşakabin

  Polo Mika Cam Duşakabin

  SILA Mika Cam Duşakabin
  Hitit  DuşakabinPolo  DuşakabinSıla Duşakabin
  yakamoz duşakabin zümrüt duşakabin hara tek kapı duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin 

  EFES DUŞAKABİN
  Tuana Oval Pleksi Duşakabin

  Galaksi Temperli Cam Duşakabin
  Efes DuşakabinTuana DuşakabinGalaksi Duşakabin 

  Mars Kara Temperli Cam Duşakabin

  akik Oval Cam Duşakabin

  İnci oval cam duşakabin
  Mars Duşakabin Akik Duşakabin İnci Duşakabin

  elmas Oval Cam Duşakabin

  safir cam duşakabin

  yakut cam duşakabin

  Elmas Duşakabin

  Safir Duşakabin

  Yakut Duşakabin

 • NOKTA DUŞAKABİN ESENLER - 06/08/2012
 • NOKTA DUŞAKABİN İSTANBULUN TÜM İLÇERERİNE DUŞAKABİN SATIŞ VE MONTAJ HİZMETİ SUNMAKTADIR.

  NOKTA DUŞAKABİN,  DUŞAKABİN ÇEŞİTLERİMİZ

  • Polistirilen Kabinler
  • DESENLİ CAM DUŞAKABİN
  • KÜVET ÇEŞİTLERİ
  • DUŞ TEKNELERİ

  İSTANBULUM TÜM İLÇELERİNE ÜCRETSİZ ÖLÇÜ (KEŞİF )SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

  ONLİNE ÖLÇÜ (KEŞİF) TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN TIKLAYIN

  EN KALİTELİ EN HESAPLI DUŞAKABİN SAHİBİ OLMAK İSTİYORSANIZ NOKTA DUŞAKABİN'DEN FİYAT ALMADAN ASLA KARAR VERMEYİN

  ESENLER   DUŞAKABİN ÖLÇÜ KEŞİF  VE FİYAT TALEBİNİZ İÇİN  0212 504 91 47  TELEFONDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
  Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki Duşakabin

  Hitit Mika Cam Duşakabin

  Polo Mika Cam Duşakabin

  SILA Mika Cam Duşakabin
  Hitit  DuşakabinPolo  DuşakabinSıla Duşakabin
  yakamoz duşakabin zümrüt duşakabin hara tek kapı duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin 

  EFES DUŞAKABİN
  Tuana Oval Pleksi Duşakabin

  Galaksi Temperli Cam Duşakabin
  Efes DuşakabinTuana DuşakabinGalaksi Duşakabin 

  Mars Kara Temperli Cam Duşakabin

  akik Oval Cam Duşakabin

  İnci oval cam duşakabin
  Mars Duşakabin Akik Duşakabin İnci Duşakabin

  elmas Oval Cam Duşakabin

  safir cam duşakabin

  yakut cam duşakabin

  Elmas Duşakabin

  Safir Duşakabin

  Yakut Duşakabin

 • NOKTA DUŞAKABİN KARTAL - 05/08/2012
 • NOKTA DUŞAKABİN KARTAL

  İstanbul İçinde Bulunan Tüm İlçelere ,  Haftanın Belirli Günleri Ücretsiz Keşif Servisi Hizmeti Sunulmaktadır.

  Ücretsiz Keşif  Hizmeti ,İnternet Sitemizde Görmüş Olduğunuz : Duşakabin ,Küvet ,Duş Teknesi Ve Jakuzi Gibi Ürünlerinden,Sipariş Vermeden Önce ,Yaptırmak İstediğiniz Ürünün, Banyonuza Uygun Olup Olmadığını Ve Banyonuza Uygun Olabilecek Modelin Tesbitini  Yaparak ,Banyonuza Uygun Olabilecek, Ürününlerin Modellerini Katalog'dan Görnenizi Sağlamak İçin  Verilen Bir Hizmettir.

  Standart Ölçülerdeki Ürünlerimizin Fiyat  Bilgileri, Ürün Detayları Bölümünde Yeralmaktadır. Banyo Ölçünüze Göre Standart Ölçüler Dışındaki Özel Ölçülerinizde, Keşif Ekibini Beklemeden, Fiyat Bilgisi Almak İçin , Yapmanız Gereken  Banyo Ölçüsünü Kendiniz Alıp Almış Olduğunuz Ölçüleri Telefondan  Müşteri Temsilcize Bildirerek Fiyat Bilgisi İstemektir.Ölçü Alma konusunda Görsel Olarak Yardım Almak İçin Belirtilen Linki Tıklayınız (  Duşakabin Ölçüsü  Alma Teknikleri ) 

  Kartal  Bölgesine Hafta'nın 2 Günü, Salı Ve Cuma Günleri Ücretsiz Ölçü Keşif Hizmeti Verilmektedir.Haftanın 7 Günü Pazar Günü Dahil 0212 504 91 47 Telefondan Keşif talebinizi iletebilirsiniz.

  Ücretsiz Keşif Talepleriniz Programlı Olarak Belirlenmiş Günler İçerisinde, Karşılanmaktadır. Online Olarak Yapmış Olduğunuz  Keşif Talebiniz'de, İletişim Bilgilerinizi  Mutlaka doldurmanız gerekmektedir. telefon bilgisi verilmeden Doldurulan formlar dikkate alınmıcaktır. Not :ölçü Keşif Günlerin'de, Gün İçerisinde Yapılan Keşif Talepleri, Bir Sonraki Ölçü Keşif Gününde Karşılanmaktadır. (Örneğin ) Salı Günü İletmiş Olduğunuz  ölçü Keşif Talepleriniz, Bir Sonraki ölçü Keşif Günü Olan Cuma Günü Karşılanmaktadır. Cuma Günü İletilmiş Olan  Keşif Talepleri, Salı Günü Karşılanmaktadır.  konu hakkında sorularınızı 0532 327 39 10 telefona iletebilirsiniz.

  İstanbul İçerisinde Bulunan Tüm İlçelerin Ölçü Keşif Talepleri  İkitelli Marmara Sanayi Sitesinde Bulunan Fabrikamız  Tarafından Karşılanmaktadır.

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
  Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki Duşakabin

  Hitit Mika Cam Duşakabin

  Polo Mika Cam Duşakabin

  SILA Mika Cam Duşakabin
  Hitit  DuşakabinPolo  DuşakabinSıla Duşakabin
  yakamoz duşakabin zümrüt duşakabin hara tek kapı duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin 

  EFES DUŞAKABİN
  Tuana Oval Pleksi Duşakabin

  Galaksi Temperli Cam Duşakabin
  Efes DuşakabinTuana DuşakabinGalaksi Duşakabin 

  Mars Kara Temperli Cam Duşakabin

  akik Oval Cam Duşakabin

  İnci oval cam duşakabin
  Mars Duşakabin Akik Duşakabin İnci Duşakabin

  elmas Oval Cam Duşakabin

  safir cam duşakabin

  yakut cam duşakabin

  Elmas Duşakabin

  Safir Duşakabin

  Yakut Duşakabin

 • NOKTA DUŞAKABİN DAVUTPAŞA - 04/08/2012
 • NOKTA DUŞAKABİN DAVUTPAŞA 

  NOKTA DUŞAKABİN İSTANBULUN TÜM İLÇERERİNE DUŞAKABİN SATIŞ VE MONTAJ HİZMETİ SUNMAKTADIR.

  NOKTA DUŞAKABİN,  DUŞAKABİN ÇEŞİTLERİMİZ

  • Polistirilen Kabinler
  • DESENLİ CAM DUŞAKABİN
  • KÜVET ÇEŞİTLERİ
  • DUŞ TEKNELERİ

  İSTANBULUM TÜM İLÇELERİNE ÜCRETSİZ ÖLÇÜ (KEŞİF )SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

  ONLİNE ÖLÇÜ (KEŞİF) TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN TIKLAYIN

  EN KALİTELİ EN HESAPLI DUŞAKABİN SAHİBİ OLMAK İSTİYORSANIZ NOKTA DUŞAKABİN'DEN FİYAT ALMADAN ASLA KARAR VERMEYİN

  DAVUTPAŞA   DUŞAKABİN ÖLÇÜ KEŞİF  VE FİYAT TALEBİNİZ İÇİN  0212 504 91 47 TELEFONDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
  Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki Duşakabin

  Hitit Mika Cam Duşakabin

  Polo Mika Cam Duşakabin

  SILA Mika Cam Duşakabin
  Hitit  DuşakabinPolo  DuşakabinSıla Duşakabin
  yakamoz duşakabin zümrüt duşakabin hara tek kapı duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin 

  EFES DUŞAKABİN
  Tuana Oval Pleksi Duşakabin

  Galaksi Temperli Cam Duşakabin
  Efes DuşakabinTuana DuşakabinGalaksi Duşakabin 

  Mars Kara Temperli Cam Duşakabin

  akik Oval Cam Duşakabin

  İnci oval cam duşakabin
  Mars Duşakabin Akik Duşakabin İnci Duşakabin

  elmas Oval Cam Duşakabin

  safir cam duşakabin

  yakut cam duşakabin

  Elmas Duşakabin

  Safir Duşakabin

  Yakut Duşakabin

 • NOKTA DUŞAKABİN Bakırköy - 03/08/2012
 • NOKTA DUŞAKABİN Bakırköy

  NOKTA DUŞAKABİN Bakırköy ilçesi  TÜM Mahallelerine  DUŞAKABİN SATIŞ VE MONTAJ HİZMETİ SUNMAKTADIR.

    DUŞAKABİN Bakırköy ,  DUŞAKABİN ÇEŞİTLERİMİZ

  • Polistirilen Kabinler
  • DESENLİ CAM DUŞAKABİN
  • KÜVET ÇEŞİTLERİ
  • DUŞ TEKNELERİ
   Bakırköy  ilçesi   ÜCRETSİZ ÖLÇÜ (KEŞİF )SERVİSİMİZ 

  kartaltepe DUŞAKABİN  , osmaniye DUŞAKABİN , özgürlük meydanı DUŞAKABİN , rontgen parkDUŞAKAN  , sakız ağacıDUŞAKAN  , şeker evler DUŞAKABİN  , şenlikköy DUŞAKAN  , şevketiye DUŞAKABİN  , ebuzziyad cd DUŞAKABİN . , florya DUŞAKABİN  , hatboyu DUŞAKABİN  ,ilhan biber 2-5 -6 kısım ,incirli , istanbul cd , merkez , adakale, ataköy , ataköy 1 kısım ,ataköy 2 kısım , ataköy 3 kısım , ataköy 4 kısım , ataköy 5 kısım , ataköy 6 kısım , ataköy 7-8 kısım , ataköy 9-10 kısım , bahariye 7-8-9-10 kısım basın köy , beşyol , çamlık , cevizlik ,çiroz,  sögütözü, sokullu, tandoğan, turan güneç bulvarı, yeni mahalle, yeşilköy, zeytinlik, zuraatbaba, zümrütyuva, BAKIRKÖY MAHALLERİNE ÜCRETSİZ DUŞAKABİN ÖLÇÜ TALEP SERVİSİMİZ VARDIR TELEFON :  0212 504 91 47 

  bakırköy mahalle haritası

 • NOKTA DUŞAKABİN KAĞITHANE - 02/08/2012
 • NOKTA DUŞAKABİN KAĞITHANE 

  NOKTA DUŞAKABİN İSTANBULUN TÜM İLÇERERİNE DUŞAKABİN SATIŞ VE MONTAJ HİZMETİ SUNMAKTADIR.

  NOKTA DUŞAKABİN,  DUŞAKABİN ÇEŞİTLERİMİZ

  • Polistirilen Kabinler
  • DESENLİ CAM DUŞAKABİN
  • KÜVET ÇEŞİTLERİ
  • DUŞ TEKNELERİ

  İSTANBULUM TÜM İLÇELERİNE ÜCRETSİZ ÖLÇÜ (KEŞİF )SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

  ONLİNE ÖLÇÜ (KEŞİF) TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN TIKLAYIN

  EN KALİTELİ EN HESAPLI DUŞAKABİN SAHİBİ OLMAK İSTİYORSANIZ NOKTA DUŞAKABİN'DEN FİYAT ALMADAN ASLA KARAR VERMEYİN

  KAĞITHANE DUŞAKABİN ÖLÇÜ KEŞİF  VE FİYAT TALEBİNİZ İÇİN  0212 504 91 47 TELEFONDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
  Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki Duşakabin

  Hitit Mika Cam Duşakabin

  Polo Mika Cam Duşakabin

  SILA Mika Cam Duşakabin
  Hitit  DuşakabinPolo  DuşakabinSıla Duşakabin
  yakamoz duşakabin zümrüt duşakabin hara tek kapı duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin 

  EFES DUŞAKABİN
  Tuana Oval Pleksi Duşakabin

  Galaksi Temperli Cam Duşakabin
  Efes DuşakabinTuana DuşakabinGalaksi Duşakabin 

  Mars Kara Temperli Cam Duşakabin

  akik Oval Cam Duşakabin

  İnci oval cam duşakabin
  Mars Duşakabin Akik Duşakabin İnci Duşakabin

  elmas Oval Cam Duşakabin

  safir cam duşakabin

  yakut cam duşakabin

  Elmas Duşakabin

  Safir Duşakabin

  Yakut Duşakabin

 • NOKTA DUŞAKABİN BEŞİKTAŞ - 01/08/2012
 • NOKTA DUŞAKABİN BEŞİKTAŞ

  NOKTA DUŞAKABİN İSTANBULUN TÜM İLÇERERİNE DUŞAKABİN SATIŞ VE MONTAJ HİZMETİ SUNMAKTADIR.

  NOKTA DUŞAKABİN,  DUŞAKABİN ÇEŞİTLERİMİZ

  • Polistirilen Kabinler

  • DESENLİ CAM DUŞAKABİN
  • KÜVET ÇEŞİTLERİ
  • DUŞ TEKNELERİ

  İSTANBULUM TÜM İLÇELERİNE ÜCRETSİZ ÖLÇÜ (KEŞİF )SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

  ONLİNE ÖLÇÜ (KEŞİF) TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN TIKLAYIN

  EN KALİTELİ EN HESAPLI DUŞAKABİN SAHİBİ OLMAK İSTİYORSANIZ NOKTA DUŞAKABİN'DEN FİYAT ALMADAN ASLA KARAR VERMEYİN

  BEŞİKTAŞ   DUŞAKABİN ÖLÇÜ KEŞİF  VE FİYAT TALEBİNİZ İÇİN  0212 501 91 47 TELEFONDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
  Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki Duşakabin

  Hitit Mika Cam Duşakabin

  Polo Mika Cam Duşakabin

  SILA Mika Cam Duşakabin
  Hitit  DuşakabinPolo  DuşakabinSıla Duşakabin
  yakamoz duşakabin zümrüt duşakabin hara tek kapı duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin 

  EFES DUŞAKABİN
  Tuana Oval Pleksi Duşakabin

  Galaksi Temperli Cam Duşakabin
  Efes DuşakabinTuana DuşakabinGalaksi Duşakabin 

  Mars Kara Temperli Cam Duşakabin

  akik Oval Cam Duşakabin

  İnci oval cam duşakabin
  Mars Duşakabin Akik Duşakabin İnci Duşakabin

  elmas Oval Cam Duşakabin

  safir cam duşakabin

  yakut cam duşakabin

  Elmas Duşakabin

  Safir Duşakabin

  Yakut Duşakabin

 • NOKTA DUŞAKABİN ATAŞEHİR - 31/07/2012
 • NOKTA DUŞAKABİN ATAŞEHİR

  NOKTA DUŞAKABİN İSTANBULUN TÜM İLÇERERİNE DUŞAKABİN SATIŞ VE MONTAJ HİZMETİ SUNMAKTADIR.

  NOKTA DUŞAKABİN,  DUŞAKABİN ÇEŞİTLERİMİZ

  • Polistirilen Kabinler

  • DESENLİ CAM DUŞAKABİN

  • KÜVET Modelleri

  • DUŞ TEKNELERİ

  İSTANBULUM TÜM İLÇELERİNE ÜCRETSİZ ÖLÇÜ (KEŞİF )SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

  ONLİNE ÖLÇÜ (KEŞİF) TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN TIKLAYIN

  EN KALİTELİ EN HESAPLI DUŞAKABİN SAHİBİ OLMAK İSTİYORSANIZ NOKTA DUŞAKABİN'DEN FİYAT ALMADAN ASLA KARAR VERMEYİN

  ATAŞEHİR  DUŞAKABİN ÖLÇÜ KEŞİF  VE FİYAT TALEBİNİZ İÇİN  0212 504 91 47  NOLU TELEFONDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
  Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki Duşakabin

  Hitit Mika Cam Duşakabin

  Polo Mika Cam Duşakabin

  SILA Mika Cam Duşakabin
  Hitit  DuşakabinPolo  DuşakabinSıla Duşakabin
  yakamoz duşakabin zümrüt duşakabin hara tek kapı duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin 

  EFES DUŞAKABİN
  Tuana Oval Pleksi Duşakabin

  Galaksi Temperli Cam Duşakabin
  Efes DuşakabinTuana DuşakabinGalaksi Duşakabin 

  Mars Kara Temperli Cam Duşakabin

  akik Oval Cam Duşakabin

  İnci oval cam duşakabin
  Mars Duşakabin Akik Duşakabin İnci Duşakabin

  elmas Oval Cam Duşakabin

  safir cam duşakabin

  yakut cam duşakabin

  Elmas Duşakabin

  Safir Duşakabin

  Yakut Duşakabin

 • NOKTA DUŞAKABİN SULTANGAZİ - 30/07/2012
 • NOKTA DUŞAKABİN SULTANGAZİ 

  NOKTA DUŞAKABİN İSTANBULUN TÜM İLÇERERİNE DUŞAKABİN SATIŞ VE MONTAJ HİZMETİ SUNMAKTADIR.

  NOKTA DUŞAKABİN,  DUŞAKABİN ÇEŞİTLERİMİZ

  • Polistirilen Kabinler

  • DESENLİ CAM DUŞAKABİN
  • KÜVET ÇEŞİTLERİ
  • COMPACT SİSTEMLER
  • BANYO DOLAPLARI
  • DUŞ TEKNELERİ

  İSTANBULUM TÜM İLÇELERİNE ÜCRETSİZ ÖLÇÜ (KEŞİF )SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

  ONLİNE ÖLÇÜ (KEŞİF) TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN TIKLAYIN

  EN KALİTELİ EN HESAPLI DUŞAKABİN SAHİBİ OLMAK İSTİYORSANIZ NOKTA DUŞAKABİN'DEN FİYAT ALMADAN ASLA KARAR VERMEYİN

  SULTANGAZİ DUŞAKABİN ÖLÇÜ KEŞİF  VE FİYAT TALEBİNİZ İÇİN  0538 327 39 10 NOLU TELEFONDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
  Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki Duşakabin

  Hitit Mika Cam Duşakabin

  Polo Mika Cam Duşakabin

  SILA Mika Cam Duşakabin
  Hitit  DuşakabinPolo  DuşakabinSıla Duşakabin
  yakamoz duşakabin zümrüt duşakabin hara tek kapı duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin 

  EFES DUŞAKABİN
  Tuana Oval Pleksi Duşakabin

  Galaksi Temperli Cam Duşakabin
  Efes DuşakabinTuana DuşakabinGalaksi Duşakabin 

  Mars Kara Temperli Cam Duşakabin

  akik Oval Cam Duşakabin

  İnci oval cam duşakabin
  Mars Duşakabin Akik Duşakabin İnci Duşakabin

  elmas Oval Cam Duşakabin

  safir cam duşakabin

  yakut cam duşakabin

  Elmas Duşakabin

  Safir Duşakabin

  Yakut Duşakabin

 • Nokta Duşakabin GÜNGÖREN - 29/07/2012
 • Nokta Duşakabin GÜNGÖREN 

  Nokta Duşakabin İstanbulun Tüm İlçelerine Duşakabin,Duş Teknesi Ve Küvet Satışı Ve Montaj Hizmeti Sunmaktadır.

  NOKTA DUŞAKABİN,  Ürün Çeşitleri 

  Polistren Cam Duşakabin

  Sekurit(Tamperli) Cam Duşakabin

  Akrilik Küvet Modelleri

  Akrilik  Duş Tekneleri

  İstanbul Eyüp İlçesine Ücretsiz Ölçü Keşif  Servisi Yapılmaktadır.

  GÜNGÖREN   Duşakabin'Den Telefon İle ölçü keşif talebi ve ürünlerimiz hakkında fiyat talebinde Bulunmak İçin 0212 504 91 47 Nolu Telefondan Bilgi Alailirsiniz

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
  Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki Duşakabin

  Hitit Mika Cam Duşakabin

  Polo Mika Cam Duşakabin

  SILA Mika Cam Duşakabin
  Hitit  DuşakabinPolo  DuşakabinSıla Duşakabin
  yakamoz duşakabin zümrüt duşakabin hara tek kapı duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin 

  EFES DUŞAKABİN
  Tuana Oval Pleksi Duşakabin

  Galaksi Temperli Cam Duşakabin
  Efes DuşakabinTuana DuşakabinGalaksi Duşakabin 

  Mars Kara Temperli Cam Duşakabin

  akik Oval Cam Duşakabin

  İnci oval cam duşakabin
  Mars Duşakabin Akik Duşakabin İnci Duşakabin

  elmas Oval Cam Duşakabin

  safir cam duşakabin

  yakut cam duşakabin

  Elmas Duşakabin

  Safir Duşakabin

  Yakut Duşakabin

   

 • Nokta Duşakabin Eyüp - 28/07/2012
 • Nokta Duşakabin Eyüp 

  Nokta Duşakabin İstanbulun Tüm İlçelerine Duşakabin,Duş Teknesi Ve Küvet Satışı Ve Montaj Hizmeti Sunmaktadır.

  NOKTA DUŞAKABİN,  Ürün Çeşitleri 

  Polistren Cam Duşakabin

  Sekurit(Tamperli) Cam Duşakabin

  Akrilik Küvet Modelleri

  Akrilik  Duş Tekneleri

  İstanbul Eyüp İlçesine Ücretsiz Ölçü Keşif  Servisi Yapılmaktadır.

  Eyüp  Duşakabin'Den Telefon İle ölçü keşif talebi ve ürünlerimiz hakkında fiyat talebinde Bulunmak İçin 0212 504 91 47 Nolu Telefondan Bilgi Alailirsiniz

  jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
  Jüpiter DuşakabinVenüs DuşakabinTuruva Duşakabin 
  mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
  Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüsS Duşakabin
  plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
  Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki Duşakabin

  Hitit Mika Cam Duşakabin

  Polo Mika Cam Duşakabin

  SILA Mika Cam Duşakabin
  Hitit  DuşakabinPolo  DuşakabinSıla Duşakabin
  yakamoz duşakabin zümrüt duşakabin hara tek kapı duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin

  Duşakabin 

  EFES DUŞAKABİN
  Tuana Oval Pleksi Duşakabin

  Galaksi Temperli Cam Duşakabin
  Efes DuşakabinTuana DuşakabinGalaksi Duşakabin 

  Mars Kara Temperli Cam Duşakabin

  akik Oval Cam Duşakabin

  İnci oval cam duşakabin
  Mars Duşakabin Akik Duşakabin İnci Duşakabin

  elmas Oval Cam Duşakabin

  safir cam duşakabin

  yakut cam duşakabin

  Elmas Duşakabin

  Safir Duşakabin

  Yakut Duşakabin

 • Nokta Duşakabin Çatalca - 27/07/2012
 • Nokta Duşakabin Çatalca 

  Çatalca İlçesinde Nokta Duşakabin Bayiliği Yoktur. Duşakabin siparişiniz kargo ile adresine demonte olarak gönderilmektedir. duşakabin siparişiniz için 0212 504 91 47 müşteri danışma hattını arayabilirsiniz. duşakabin kargo ücreti alıcı tarafından karşılanmaktadır. sipariş ödemeleriniz sipariş öncesi banka hesabımıza havele ile iletmeniz gerekmektedir. 

  Duşakabin Modelerimiz

  Kare,oval ve dikdörtgen istenilen ölçüde duşakabin modeli üretimi yapılmaktadır. Duşakabin modellerimiz Temperli cam ve mika (polisteren cam) olarak 2 farklı katagoride onlarca model seçenekleri vardır.

  Duşakabin Fiyatları 

  Duşakabin fiyatlarımız ölçü ve model seçeneğine göre belirlenmektedir. güncel fiyat bilgisi ve duşakabin kampanyalarımız hakkında bilgi almak için 0212 504 91 47 müşteri danışma hattını arıyabilirsiniz. 

  Fabrikamız ile Çatala ilçesi arası mesafe 49 Km 
  41 dakika olarak tahmin edilmektedir. siparişini vermiş olduğunuz ürünü fabrikamızdan paketli olarak teslim alabilirsiniz.

  Bayrampaşa, İstanbul ile Çatalca, İstanbul arası mesafe

 • Nokta Duşakabin Beyoğlu - 26/07/2012
 • Nokta Duşakabin Beyoğlu

  Firmamız Beyoğlu ilçesine 12 Km 19 dakika mesafede Bayrampaşa ilçesinde bulunmaktadır. Ölçü Keşif Talepleriniz Haftanın Belirli Günleri Ücretsiz Olarak uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Keşif Talebiniz İçin 0212 504 91 47 & 0212 643 43 84 Müşteri Danışma Hattından Telepde Buşunabilirsiniz.

  Bayrampaşa, İstanbul ile Beyoğlu, İstanbul arası mesafe

  Beyoğlu Nokta Duşakabin Servis Güzergahları

  • Arapcami Mahallesi
  • Asmalımescit Mahallesi
  • Bedrettin Mahallesi
  • Bereketzade Mahallesi
  • Bostan Mahallesi
  • Bülbül Mahallesi
  • Camiikebir Mahallesi
  • Cihangir Mahallesi
  • Çatmamescit Mahallesi
  • Çukur Mahallesi
  • Emekyemez Mahallesi
  • Evliyaçelebi Mahallesi
  • Fetihtepe Mahallesi
  • Firuzağa Mahallesi
  • Gümüşsuyu Mahallesi
  • Hacıahmet Mahallesi                 
  • Kadımehmetefendi 
  • Kalyoncukulluğu 
  • Kamerhatun Mahallesi
  • Kaptanpaşa Mahallesi
  • Katipmustafaçelebi Mahallesi
  • Keçecipiri Mahallesi
  • K.k.m.paşa Mahallesi
  • Kılıçalipaşa Mahallesi
  • Kocatepe Mahallesi
  • Kulaksız Mahallesi
  • Kuloğlu Mahallesi
  • Küçükpiyale Mahallesi
  • Müeyyedzade 

  • Sütlüce Mahallesi
  • Şahkulu Mahallesi
  • Şehitmuhtar Mahallesi
  • Tomtom Mahallesi
  • Yahyakahya Mahallesi
  • Yenişehir Mahallesi
  • Pürtelaşhasanefendi 
  • Sururimehmetefendi 
  • Hacımimi Mahallesi
  • Halıcıoğlu Mahallesi
  • Hüseyinağa 
  • İstiklal(Hacıhüsrev) 
   Ömeravni Mahallesi
  • Örnektepe Mahallesi
  • Piripaşa Mahallesi
  • Piyalepaşa Mahallesi
 • 160x80 Dikdörtgen Jakuzi Küvet - 17/07/2012
 • 8 Jetli süper sistem JAKUZİ

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl  Firmamız Garantisindedir
  Ürün Detayları 
  Ürün Gurubu
  Ürün Modeli:STELA
  Ürün Ölçüleri
  160X70 h: 55 cm

  Hidro Masaj Sistemleri

  • 8 Jetli süper sistem
  • 20 Jetli fiesta sistem
  • pneumatic - elektronik
  • 32 Jetli fresh sistem
  • pneumatic - elektronik

   

  KDV MONTAJ DAHİL FİYAT LİSTESİ 
  KÜVET FİYATI 490 TL
  8 Jetli süper sistem JAKUZİ Küvet Fiyatı 955 TL
  20 Jetli fiesta sistem JAKUZİ Küvet Fiyatı 1380 TL
  32 Jetli fresh sistem JAKUZİ Küvet Fiyatı 1800 TL
   İstanbul İçi Tüm İlçelere Montaj Hizmeti Verilmektedir. Montaj İstemiyenler İçin Ürünümüzü Ücretsiz Nakliye İle Tüm İlçelere Kapıya Kadar Teslim Etmekteyiz.

  Küvet Modelerimiz %100 Yerli, Akrilik Ve Panellidir. Üst Belirtilen Küvet Fiyatına Nakit Ödemelerde %10 İndirim Uygulanmaktadır.

  Ayrıca World Amlemi Olan Tüm Kredi Kartlarına 8 Taksit İmkanı  Sağlanmaktadır. Ürünlerimizin Montaj Hizmeti İstanbul İçin Firma Personelimiz Tarafından Karşılanmaktadır. İstanbul Dışında Bayilerimizin Personeli Tarafından Karılanmaktadır. Bayimiz Bulunmuyan İllere ÜRÜNLERİMİZ Ambar Ve Kargo İle Gönderilmektedir. Ürünlerimizin Tamamı Tse-en 442 kALİTE Standartlarında Firmamızın üretim tesislerinde üretilmekredir. 2 yıl garantilidir. iletişim 0212 504 91 47 info@noktadusakabin.com  online iletişim tıklayınız 

 • Duşakabin’de “Kalite “ - 14/06/2012
 • Duşakabin’de “Kalite “

  DUŞAKABİN KALİTE Duşakabin’de Kalite’nin Önemi , Duş Kabinlerinde kullanılan Silikonun Kalitesi,Rulmanları kalitesi ,Fitilin Kalitesi ,Duşakabin Camlarının Kalite ve duşakabin profillerinin kalitesi Çok Önemlidir.

  Ülkemizde bir çok duşakabin firması'nın varlıgı, duşakabincilere rakip  "çin malı" duşakabinlerin piyasada oldukça yaygın olması, duşakabin piyasasında rekabeti maksimum seviyeye Yükseltmiştir.

  Ülkemizde Bulunan, Duşakabin Firaları'da,Rekabete Ayak Uydurmak İçin , bahar kampanyası,yaz kampanyası,Gibi  türlü türlü kampanyalar düzenliyerek, fiyatları oldukça aşşagılara Çekerek, Rekabet Etmeye Çalışmaktadırlar.

  Fiyatı ucuz kalitesi Nasıl?

  Duşakabin’de Kaliteyi Bozmadan, En Ucuzu Üretmenin, sadece bir yolu vardır. Duşakabin malzemesini peşin para ile çok yüklü miktarda alıp, sadece belli standart ölçülerde  seri üretim yapıp, satışınıda toplu olarak yapıldığında kalitesi bozulmadan işci maliyetleri ve nakliye maleliyetlerinden kazanılan ve toplu alımlardan doğan iskonto oranlarından dolayı ucuza maledilebilen duş kabinlerini kalitesi Değiştirilmeden Ucuza Satılabilir. 

  Bunun Dışında adet bazında parekende ucuza satılabilecek duşakabinler’de kalite bozulmadan kampanya adı altında çok ucuza satışı yapılan bir duşakabin mutlaka malze kalitesinin eksikliğinden ucuzlatılarak satılmaktadır. Bu anlattıklarımıza bir örnek ilave etmek istiyorum  Koçtaş Duşakabin koçtaş yapı marketlerde bulunan kabinler ! 80x80 :h180 buzlu cam 225 tl  fiyat mükemmel kalite ise bilinmiyor? Koçtaş duş teknesi  80x80 :h 20 fiyat 240 tl  bu fiyatlardan anlaşıldığı gibi duşakabin piyasasındaki rekabetinde ön planda olup piyasayı allak bullak etmek için  yapılan kampanyadaki ikilemi anlamışsınızdır umarım cam desenli  duşakabin + duş teknesi  koplesi 225 iken sadece duş teknesi 240 tl neden malzeme farklılığından dolayı olduğu gayet açık ve net 225 tl fiyata koçtaş’da satılmakta olan duşakabinleri alan müşterilerin internet sitelerinde bulunan yorumlarda ortada. Yani duşakabin’de kalite her zaman çok önemli bir nokta.

  Biz nokta duşakabin firması olarak sektörün  gerekliliklerini çalışanlarımızın eğitim ve becerilerini daima geliştiren müşterilemizin memnuniyetini her zaman ön planda tutan sistemli çalışarak kurumsal yapının gerektirdiği biçimde en uygun fiyatlar ile en kaliteli duşakabini daima ürettik ve üretmeye devam ediyoruz.

 • Akrilik Duş Teknesi Nedir ? - 05/06/2012
 • Akrilik Duş Teknesi

  Akrilik Duş Teknesi Akrilik Duş Teknesi’nin Üretiminde Ana Malzeme Olarak En Yüksek Kalitede Polimetilmetakrital Kullanılmaktadır.Aşınma Direnci Yüksek Olan Akrilik,Kolay Temizlenebildiği Ve Mikrop Barındırmadığı İçin En Çok Tercih Edilme Sebebidir. Akrilik İnsan Doğasına En Uygun Malzemelerden Birisi Olarak Biliniyor.Esnek Bir Yapıya Sahip Olan Akrilik,Darbeye Karşı dayanıklılığını koruyor,deforme olmuyor. Yüzeyde oluşabilen en ufak bir çizik,Polisaj Uygulaması ile kolayca yok edilebiliyor. Akrilik ürünler renk pingmentlerinin homojen dağılımı sayesinde Parlaklığını asla yitirmiyor.Yıllar geçsede ilk günkü görünümünü koruyor.

  Kaynak:http://www.dustekneleri.org/?Syf=26&Syz=140118&/Akrilik-Du%C5%9F-Teknesi-

 • Neden Nokta Duşakabin? - 30/05/2012
 • Neden Nokta Duşakabin?

  Duşakabin Sektöründe 22 Yıllık Deneyime sahip olan sayılı firma bulunmaktadır.bu firmalardan birtanesi olan firmamız uzman deneyimli ekibi ile istanbulun tüm ilçelerine ücretsiz ölçü ve keşif hizmeti sunmaktadır.

  Bizi diger firmalardan ayıran bir diğer özellik ise duş teknesi ve küvet modellerimizin tamamını kendi fabrikamızda akrilik malzemeden üretip kalitesini gönül rahatlığı ile müşterilerimize göstermektir.

  firmamız İstanbul merkezli olmasına ragmen üretmiş oldugu tüm ürünlerini ülkemizin 7 bölgesine ambarlar vasıtası ile göndermektedir. Firmamız bayilik çalışmalarına henüz yeni başlamasından dolayı tüm illerde bayilik çalışmaları yapılmaktadır. Bayimiz bulunan illerin bayii adres ve telefonu temsilcilikler bölümünde yayınlanmaktadır. Eger sizde girişimci müşebbis iseniz nokta duşakabin bayiliğini bulunduğunuz ilde almak isterseniz konu ile ilgili ayrıntılı bilgileri sitemizin bayilik başvuru bölümünden inceliyebilirsiniz.

  Nokta Duşakabin Ürün Tanıtımı 

  Nokta duşakabin firması ürün çedini internet kullanıcılarına 2011 yılı mayıs ayında sundu.nokta duşakabin ürünleri sanalpazar,sahibinden.com,sanalçarşı.com,anasayfailan,com gibi çeşitli ilan sitelerinde bulunan sanal mağazalarınızdan ve internet sitelerimiz olan noktadusakabin.com,dustekneleri.org,jakuzi.biz gibi sitelerimizden ürün çeşitlerini sizlere sunmaktadır. Nokta duşakabin fırsat ürünleri aylık olarak güncel kampanyalar ile yenilenmekte ve %60 varan büyüklükdeki kampanyalar ile sektörünün öncüsü olma yolunda ilerlemektedir.

  Nokta duşakabin kampanyalarının duyuruları sosyal platform ve google reklamları ile müşterilerin bilgilendirilmesi sağlanmaktadır. Nokta duşakabin twitter,googleplus ve facebook hesaplarında güncel yeni kampanya duyuruları daima yenilenmektedir. 

 • Duşakabin Fiyat Aralıkları - 16/05/2012
 • Duşakabin Fiyatları Konusunda En Güncel bilgileri ve  ayrıntılı açıklamaları bululabildiğiniz web sitemiz, aylık güncellemeler ile, yeni kampanyar ile, yenilenmekte.  duşakabin fiyatları araştıran tüm internet kullanıcılarına aradığını kolayca bulabilme imkanı sağlamaktadır. duşakabin fiyatları yanısıra duş teknesi,küvet ve jakuzi fiyatlarının'da yeralmış olduğu web sitemizde, ürün teslimatı,ödeme seçenekleri bulunmaktadır. sitemizde banyo ölçülerinize göre bir ürün boyutu bulamadı iseniz, sektöründe uzman ve deneyimli olan firmamız istanbul içi tüm ilçelere ücretsiz keşif yapıp yerinde ölçümlendirip fiyatlandırma yapmaktadır. 

  Duşakabin Fiyatları

  Duşakabin,Duş Teknesi,Küvet ve Compact sistemleri Fiyat Bilgisi ve ücretsiz ölçü keşif Talebi için 0212 504 91 47  Arayınız. veya sitemizinin sağ üst köşesinde bulunan notunuzu bırakın biz sizi arayalım formuna numaranızı bırakarak müşteri temsilcimizin sizi arayarak ilgilenmiş olduğunuz ürün hakkında ayrıntılı bilgi vermesini talep edebilirsiniz.

  Duşakabin Fiyatları Hakkında Bilgi Almak Ve Ürün Detaylarını İncelelemeniz  İçin Üretimini Yapmakta Olduğumuz 4 Farklı Ürün Modelimiz Bulunmaktadır. Ürünlerimizin  Katagorileri Aşşağıda Belirtilen Katagorilerdir. Bu Katagorileri Tıklıyarak Ürünler Hakkında Bilgi Edinebilirsiniz

  Cam Duşakabin Fiyatları 

  Nokta Duşakabin,İki farkçı kalınlıkta temperli (sekurit) cam duşakabin olan 4 mm ve 6 mmCam Duşakabin Malzemesinden Oval Kare Ve dikdörtgen model duşakabin imalatı yapmaktadır. sitemizde bulunan duşakabin katagorilerinde görmüş oldugunuz duşakabin ürün serileri olan süper fiesta duşakabinler 4 mm temperli cam kullanılarak üretilmektedir. süper gold seri duşakabin modelleri 6 mm tamperli cam kullanılarak üretilmektedir.

  cam Duşakabin fiyatları kalınlıgına yani serisine göre ve ürün ölçülerine göre faklı fiyatlandırılmaktadır. fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve ücretsiz ölçü keşif ekibi talepetmek için 0212 504 91 47 telefonu arayınız. online talepte bulunmakiçin sitemizin sağ üst köşesinde bulunan biz sizi arayalım resmi üzerine tıklayıp ekranda çıkan forma iletişim bilgileriniz ve adres bilgilerinizi bırakarak online duşakabin  bilgisi alabilirsiniz.

  .

   

   

 • Ucuz Hesaplı Duşakabin Nerden Alabilirim ? - 14/05/2012
 • Teknolojinin Gelişimi ile birlikte duş kabinlerindeki  çeşitlilikde günden güne artmakta. artan çeşitlilikde ürün kaliteside değişiklik göstermekte. bu ürünler içerisinde en hesaplı ve en kaliteli duşakabini en ucuza nerden alabilirim ? sorusuna verilecek oldukça fazla cevap bulunakta. 1 duşakabin heryerden alınır nalburdan,yapı marketden,dekarasyoncudan,veya imalatcıdan ama en ucuzu en kaliteliyi nerden alırım diyorsanız nokta duşakabin sizler için ülkemizde duşakabin imalatı yapan 120 firmanın bilgilerini duşakabin forum bölümünde depoluyarak tüketicilerin araştırma yapmaları kıyaslamada bulunaları sağlıyabilecekleri ve firmalar hakkında memnuniyet veya şikayetlerini bildirebilecekleri geniş kapsamlı bir form bölümü oluşturmuştur. duşakabin forum giriş 

  ●°·._.°·. DUŞAKABİN İLE İLGİLİ TÜM BİLGİLER .·°._.·°●.

  Yeni ileti yokDuşakabin Tamiri

  Duşakabin Tamiri Yapan Firmaların İletişim Bilgileri

  9 İleti 
  9 Konu

  Son İleti Gönderen: murat ediz
  Nokta Duşakabin Tamir Servisi
  22-01-2012 , 19:54

  Yeni ileti yokDuşakabin Temizliği

  Duşakabin Temizliği Hakkında Öneriler

  15 İleti 
  13 Konu

  Son İleti Gönderen: bynzeynep
  RE:Duştan sonra her gün 3 dakikanızı ayırın
  23-03-2012 , 13:09

  Yeni ileti yokDuşakabin Sorunları

  Duşakabin ile ilgili diger sorunlar

  17 İleti 
  17 Konu

  Son İleti Gönderen:noktadusakabin
  Mat Krom Duşakabin İle Parlak Krom Duşakabin Ar
  17-11-2011 , 22:00

  Yeni ileti yokDUŞAKABİN MARKALARI

  Duşakabin Markaları Hakkında Bilgiler

  142 İleti 
  112 Konu

  Son İleti Gönderen:noktadusakabin
  AYDUŞ duş ve küvet kabinler
  09-05-2012 , 15:38

  Yeni ileti yokDuşakabin Malzemeleri

  Duşakabin ve küvet Aksesuarları Ve Parçaları

  9 İleti 
  8 Konu

  Son İleti Gönderen:noktadusakabin
  havuzunuyap iletişim bilgileri
  13-01-2012 , 19:54


 • Akrilik Mini Küvet Modelleri - 13/05/2012
 • Küvet Alırken Dikkat edilmesi gereken hususlardan biride küvetinizin yüksekligidir. düz küvetlerde küvet yükseklikleri standardı 55cm dir. mini küvetlerde ise yükseklik 43 cm dir.düz küvetlere göre 12 cm alçak olan mini küvet kullanımı yaşlı ve çocuklu olan ailelerde oldukça kullanışlıdır. mini küvet fiyatı  düz küvetele aynıdır. herangi bi fiyat farkı oluşmamaktadır. 

  standart ölçülerimiz 100x70 ile 150x80 cm arasında üretilmektedir. üretimini yapmış oldugumuz ürünlerimizin tamamı akrilik panellidir.aynı zamada %100 yerli kendi üretimizizdir. stışı yapılan ürün 2 yıl firmamız garantisindedir.

  Ürünlerimiz
   
  SPRICE Oturmalı Mini Oval Küvet (90x90 h: 43) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
  0 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  FLASH Oturmalı Mini Oval Küvet (100x100 h:43 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
  0 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  OPERA Mini Dikdörtgen Küvet (100x70 h:43) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
  0 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  Beta Dikdörtgen Oturmalı Mini Küvet (100x70 h:43 ) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
  0 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  ROSANNA Mini Dikdörtgen Küvet (100x80 h:43) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
   TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  TIAGO Dikdörtgen Oturmalı Mini Küvet (100X80 H: 43 ) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
  0 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  GIA Dikdörtgen Mini Küvet (110X70 H 43 ) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
   TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  ALORA Dikdörtgen Oturmalı Mini Küvet (110X70 H: 43 ) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
  TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  ICE Dikdörtgen Mini Küvet 110x80 h: 43 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
   TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  Malta Dikdörtgen Oturmalı Mini Küvet (110X80 H: 43 ) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
   TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  NOVA Dikdörtgen Düz Mini Küvet (120X70 H: 43 ) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
  0 TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  NIAGARA Dikdörtgen Oturmalı Mini Küvet (120x70 h:43 ) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir.
   TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   


 • Duş Başlığı - 11/05/2012
 • Piyasada bilindik sıradan ve alışılageldik bir çok duş başlığı modeli bulunmaktadır. bu duş başlıklarını tercih etmesebebimiz ise ulaşımı kolay yapımarket,nalbur ,hırdavatçı gibi kolayca temin edilebilecek yerlerde bulunur olması birde fiyatı makul işçilik gerektirmiyen motajını kendimiz yabiliyor olmamızdandır. 

  şimdi bu konumuzda ben size sıradışı çok farklı estetik görünümlü banyomuza birokadar daha hava katan duş başlıklarını tanıtmak istiyorum bu ürünlerin montajını kendimiz yapamasakda ücret olarak çok daha yüksek ücretler ödesekde sevindirici olan ise bu ürünleri yapı marketlerde bulmamız mümkün oluşu.

  Duş başlığı

  Duş başlığı 2

  Duş başlığı3

  Duş başlığı 4

  Duş başlığı6

  Duş başlığı nasıl değiştirilir?

 • Duşakabinlerde Kir Ve Kireç Lekelerine Son - 10/05/2012
 • Banyo Temizliğinde en inatçı lekelerin Oluştuğu yerlerden biride duşakabinlerimiz. artık bu inatçı lekelerden nanoteknoloji sayesinde kurtulmak çok basit. ingilterede üretilen daimon-fusion marka nanoteknolojiK siprey ve Jel sayesinde duşakabinlerde oluşan kir ve kireç lekelerini  Ürün  setinde  bulunan fırça yardımı ile basitçe temizliyebilirsiniz.

  Bu konuda bahsini yapmış olduğumuz ürün nokta duşakabin firmasında bulunmamaktadır. sitemizde ürün ile ilgili  konu açmamızın sebebi ev hanımlarının müşteri temsilcimizi arıyarak çok uzun süre önce yaptırmış oldugu duşakabininde oluşan kir ve kireç lekelerine nasıl  bir çözüm bulabileceklerini sormalarından dolayı bu bilgileri sunduk. bu ürünü tüm yapı marketlerde bulmanız mümkün örneğin koçtaş yapı marketde bu ürün 49,90 tl fiyat ile satılmaktadır.

  Nano Teknolojik Ürün

  ürün :detayları 

  Diamon-Fusion- Akıllı yüzey teknolojisi,Duş kabinlrinde kir ve kireç lekelerine son!
  Üstün Amerikan Nanoteknolojik kaplama Cam duş kabinleriniz nanoteknolojik kaplama ile 2 yıl boyunca kir ve kireç ekelerine karşı koruma altında! Kabin yüzeyindeki tüm leke ve kirler çizilmeden çıkar Kabinleri kir ve kireçlenmeye karşı korur Yüzeylere antibakteriyel özellik katar Ürünle birlikte verilen fırça ile uygulanır.

 • 6 jetli Hidro Masaj Sistemli Jakuzi Küvet - 09/05/2012
 • JAKUZİ sistemleri üretim ve montajı yapan firmamız piyasada bululan 6 jetli jakuzi sistemlerinden farlı olarak aynı fiyata 6 jetli jakuzi sistemleri üretmektedir. üretimini yapmış olduğumuz Jakuzilerimiz %100 yerli malzemeden kendi fabrikamızda üretilmektedir. ürettiğimiz ürünlerin tamamı 2 yıl ürün ve işçilik garantilidir. 

  "8 jetli jakuzi sistemi" 150x70 ile 190x110 cm aralıgında olan tüm dikdörtgen küvetlerine uygulanabilmektedir. bunun yanısıra oval köşe küvet olan 110x110 ile 150x150 aralıgında bulunan tüm küvet modellerine uygulanabilmektedir. 

  Ürünlerimiz
   
  Carla Dikdörtgen Düz Jakuzi Küvet (170x70 h :55) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir
   TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  CARMINA Dikdörtgen Düz Jakuzi Küvet (170X80 H55 ) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir
  TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
  Plato Dikdörtgen Düz Küvet Jakuzi (180x80 h 55 ) 

  KÜVETLER %100 Yerli Ve Akrelik Malzemedir. Küvetlerimiz 442- en tse standartlarında üretilmektedir.2 Yıl Firmamız Garantisindedir
   TL 
  (KDV dahil)
  İncele

  Ürünlerimiz - Oval Köşe Küvetler
   
   TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
   TL 
  (KDV dahil)
  İncele

   
   TL 
  (KDV dahil)
  İncele

 • Duşakabin Küvet Temizliği - 08/05/2012
 • Duşakabin ve küvetlerinizde detarjan kullanmanmadan ovalama derdi olmadan zahmetsizce bir yol izliyerek sondece hijyenik bir temizlik sağlamak artık mümkün. buhar spreyli temizlik robotu ile duş teknesi ve küvetlerinizde oluşan leke sararma piskolu gibi istemiyen koku ve görüntülerden kurtulabilirsiniz.

  bu bahsetmiş olduğumuz robotu nasıl temin edebilirsiniz.

  Şark İnşaat & Dış Ticaret Ltd.
  Adres:
  Bağdat Cad. Köseoğlu Apartmanı No:75/9
  Kızıltoprak Kadıköy
  İstanbul
  34724
  Türkiye

  e-Posta: siparis@sarkinsaat.com
  Telefon: 0 216 349 21 47 / 0216 348 91 00
  Belgegeçer: 0216 348 91 10

  Bilgi: Fiyat sormak ve Demo talep etmek için lütfen aşağıdaki numaraları arayınız:................... 
  İstanbul:
  0216 5237477 -|-
  0532 302 47 55   

 • Ücretsiz Keşif Talebi - 04/05/2012
 • Nokta Duşakabin İstanbul İl Sınırlarında Bulunan Tüm İlçelere Ücretsiz Ölçü Keşif Servisleri Düzenlemektedir. İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler'de  Bulunan Fabrikamız Bahçelievler ve İlçe Sınırlarına Yakın Bölgelere Haftanın 6 Günü Servis Düzenlemektedir. Asya Yakasında Bulunan İlçelere Haftnın 2 günü salı ve cuma günleri ücretsiz servis düzenlemektedir. 

  ücretsiz keşif talebi nasıl yapılmaktadır?

  nokta duşakabin sipariş hattı olan 0212 504 91 47 nolu telefondan firmamızı arıyıp adres ve iletişim bilgilerinizi vererek ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

  ücretsiz keşif talebinde bulunursam sipariş vermek zorundamıyım ?

  ücretsiz keşif talebinde bulunan müşterilerimizin  duşakabin sipariş verme zorunlulugu yoktur.Ücretsiz keşif talebi, banyo ölçülerinin alınıp banyonuza uygun olan modelin katalogdan Gösterilerek fiyatlandırması yapılmasıdır. 

  İstanbul İçi Ücretsiz Duşakabin,KÜVET Duş Teknesi İçin Ölçü Keşif Servisi Yapmakta Olduğumuz İlçeler 
  Bahçelievler DUŞAKABİNBayrampaşa DUŞAKABİNBeylikdüzü DUŞAKABİN
  Bakırköy DUŞAKABİN      Beşiktaş DUŞAKABİNBeyoğlu DUŞAKABİN
  Başakşehir DUŞAKABİNBeykoz DUŞAKABİN Büyükçekmece DUŞAKABİN 
  Büyükçekmece DUŞAKABİN Gaziosmanpaşa DUŞAKABİN Güngören DUŞAKABİN 
  Çatalca DUŞAKABİN Çekmeköy DUŞAKABİNKartal DUŞAKABİN 
  Esenler DUŞAKABİNEyüp DUŞAKABİN Fatih DUŞAKABİN
  Küçükçekmece DUŞAKABİNMaltepe DUŞAKABİN Pendik DUŞAKABİN 
  Sancaktepe DUŞAKABİNArnavutköy DUŞAKABİN Ataşehir DUŞAKABİN
  Avcılar DUŞAKABİNBağcılar DUŞAKABİN Zeytinburnu DUŞAKABİN
  Sarıyer DUŞAKABİNSilivri DUŞAKABİN Sultanbeyli DUŞAKABİN 
  Sultangazi DUŞAKABİNŞile DUŞAKABİN Şişli DUŞAKABİN 
  Tuzla DUŞAKABİN Ümraniye DUŞAKABİNÜsküdar DUŞAKABİN 

  ÖLÇÜ KEŞİF  VE FİYAT TALEBİNİZ İÇİN 0212 504 91 47    TELEFONDAN RANDEVU  ALABİLİRSİNİZ.

  İSTANBUL ASYA YAKASI HAFTANIN salı ve cuma günleri   SERVİS YAPIMAKTADIR.

  Online Keşif Talebi Başvurusu İçin Tıklayın 

 • Duşakabin'de 2012 Kampanyaları - 02/05/2012
 • Duşakabin'de Yeniligin Ve Estetiğin Öncü Kuruluşu Olan "NOKTA DUŞAKABİN" Kaliteden Ödün Vermeden Üretimini Kendi Tesislerinde  %100 Yerli Malze İle Üretip Türkiyenin Tüm İl ve İlçelerine Göndermektedir. Üretimini Kendi tesislerinde yapan firmamız Duşakabin,duş teknesi ve küvet imalatı yapmaktadır. imalatını yapmış olduğumuz ürün çeşitlerinde farklı ürün çeşitlerinde her ay %20 ,%40 ve % 60 oranlarında  Kampanyalar Düzenliyerek Kaliteli Ürünü En İdeal Fiyata Müşterilerimize Sunmaktayız. Düzenlemekte Oldugumuz Kampanyalarımızı Sitemizin fırsat köşesinde Kampanya detayları verilerek Müşterilerimize Sunulmaktadır.

  Güncel Kampanya Duyurularımızı sahibinden.com , sanal Çarşı .com,Sanal Pazar.com  gibi çeşitli ilan sitelerinde bulunan sanal mağazalarımızdan müşterilerimize sunmaktayız. sitemizde düzenlenen yeni kampanyalardan sosyal medya aracılıgı ilede Facebook Twitter Google plus Sayfalarımızdan Kampanya duyurularımızı Yayınlamaktayız. sizde sosyal medyadan ürün kampanyalarımızı takip etmek istiyorsanız sosyal medyada sayfalarımızı takibe almanızı tavsiye ediyoruz. 

  yakut duşakabin en son düzenlenmiş olan güncel kampanyamız oval köşe küvet+cam duşakabin modelimiz olan yakut ürün adlı süper fiesta seri ürünümüzde yapılmaktadır. bu ürünümüz liste fiyatının %60 altında stoklarla sınırlı olrak  sunulmaktadır kampanyanızın detayları ve ürün açıklamasını incelemek için sitemizin sağ bölümünde bulunan fırsat ürünleri resmine tıklayınız.


 • Tampeli Cam Duşakabin Fiyatları - 17/04/2012
 • tempeli cam Banyolarımızın estetik görünümlü olması için ülkemizde ankara cam,trakya cam ve şişe cam Fabrikalarının üretmekte olduğu temperli (sekürüt) camlar ile artık banyolarımız zengin ve estetik görünüme kavuştu.

    cam duşakabin 'de merak edilen iki farlı konuya açıklık getirmek istiyoruz. ilk konu cam duşakabin kırılırmı sağlıklımıdır. leke bırakırmı gibi çokça aldıgımız sorulardan bikaçı cam duşakabin kırılırmı? elbetdeki kırılır fakat pencere camı gibi diyilde oto camı gibi yanı kırıldıgında insan vucuduna zarar vermicek şekilde boncuk taneleri haline gelerek buz gibi dağılır tamperlenmedeki maksat kırıldıgında insan vucuduna zar vermicek hale gelmesidir.

  sağlıklımıdır ? : teşbihte hata olmaz diyerek küçük bir örnekleme yapalım ! cam olan yiyecek ve içecekleri  doktorların önerdiği gibi bizde sağlıkçı diyiliz ama bu işin ustası olarak  camı öneriyoruz.

  camda leke oluşurmu ?  : " şeffaf olan cam seçeneginde banyo sonrası kalan su artıkları leke görünümü vermektedir. bunun önlemi ise buzlu yani kumlamalı desenli cam ile camın estetik görünü arttırılıp leke görünümünün önüne geçmektir. birde profil rengini parlak krom yerine mat krom profil tercih ettiğinizde leke sorunu mimize edilmiş olunur. 

  en çok merak edilen ikinci hususda  tamperli cam duşakabin fiyatları pleksi (mika) cam, duşakabin cam duşakabin Fiyatına oranla  Yarı fiyatınadır, fakat fiyatları değiştiren bikaç ayrı seçenek mevcuttur. bunlar 4 mm cam,5 mm cam ve 6mm cam seçeneği ile fiyatlar farklılıklar göstermektedir. yani tamperli cam duşakabinde fiyatı  Etkileyen çeşitli faktörler bulunmaktadır. bunlar cam kalınlıgı, profil rengi, modelinin oval,kare , rodajlı gibi modelde olması bide üzerine kumlama desen seçeneğinin eklenmesi gibi  faktörlerin tümü fiyata etki eden faktörlerdir. en doğru ve net fiyat için banyonuzun ölçüsü alınıp katalogdan veya vaktiniz varsa showroom'dan gelip modeli begenerek almış oldugunuz fiyatdır. nokta duşakabin firmasının istanbul il sınırları içerisinde bulunan müşterilerine  sağlamış oldugu ücretsiz ölçü keşif  talebinde bulunmak için 0212 504 91 47 nolu telefondan randevu talebinde bulunabilirsiniz.

 • Oval Jakuzi Küvetler - 13/04/2012
 • Oval Jakuzi Küvetler

  jakuzi küvetFirmamızın imalat satış ve montaşını yapmakta oldugu oval jakuzi modelleri 5 çeşit standart ölçüde üretilmektedir. Ve 3 farklı fonksiyonellik kullanılarak satışa sunulmuştur. Standart ölçü aralıkları 110x110 h: 55 ile 150x150 h: 55 arasında standart ölçülerde üretimi yapılmaktadır.foksiyonel olarak 8 jetli  Süper sistem tek motorlu olarak allarran hava püskürtmeli hidro terapi özelliği bulunan fonksiyonlu olarak üretilmektedir. İkinci seçenek 20 jetli süper fiesta  modeli olarak  çif motorlu olup alttan blovır ve yan dan gözenekleri olan modelimizdir. 3 çedimiz ise 32 jetli fresh çeşidiizdir bu çeşidimizde çift motorlu olup küvetin neredeyse  tüm heryerinde gözenekleri olan pneumatic – elektronik

  Olarak mauel kullanımlı butonları bulunan kumandalı olarak üretilmektedir. Bu kumandalar sayesinde suyun ve havanın hız ayarı yapılabilir ve jakuzi’nin açılıp kapanması sağlanabilmektedir.

  Jakuzi Fiyatları 

  %100 Yerli, Akrilik Küvet Ve Yerli Motordan İmal Edilen Jakuzi  Modelerimiz 18 Standart Ölçüden Oluşmaktadır. 7 oval köşe Jakuzi Küvet , 11 Dikdörtgen Jakızi Küvet Modelidir.Jakuzi  Fiyatları Kdv Nakliye Ve Montaj Ücreti Dahil Olarak Hesaplanmıştır.

  Ayrıca World Amlemi Olan Tüm Kredi Kartlarına 8 Taksit ile ödemeİmkanı Sağlanmaktadır. Ürünlerimizin Montaj Hizmeti İstanbul İçin Firma Personelimiz Tarafından Karşılanmaktadır. İstanbul Dışında Bayilerimizin Personeli Tarafından Karılanmaktadır. Bayimiz Bulunmuyan İllere ÜRÜNLERİMİZ Ambar Ve Kargo İle Gönderilmektedir. Ürünlerimizin Tamamı Tse-en 442 kALİTE Standartlarında süperduş üretim tesislerinde üretilmekredir. 2 yıl garantilidir. iletişim 0212 504 91 47 info@noktadusakabin.com  online iletişim tıklayınız 

  Listede belirtilen Fiyatlara Kdv Montaj Dahildir. Nakit Ödemelerde %10 İndirim Uygulanmaktadır.İstanbul Dışı Satın Almalarda Montaj Ücreri Fiyatdan Düşülmektedir.

   


  Hidromasaj ve yararları :

  Su çok yararlı elementtir. Hidroterapi ise bilinen en eski tedavi metodlarından biridir. Modern teknoloji ve tıp otoritelerinin yaptığı araştırmalar sonucunda yüzyılımızın başında hidromasajın en önemli hidroterapi tekniklerinden biri olduğu kanıtlanmış ve kabul edilmiştir. Hidromasajın terapik (tedavi) açısından başarıları oldukça fazladır.

  Hidromasajın Faydaları:

  Hidromasaj, bir taraftan kan dolaşımını hızlandırır iken diğer taraftan vücutta birikmiş bulunan toksinleri deri aracılığı ile dışarı atılmasına da katkı sağlar. Hidromasaj aynı şekilde deriye kadar uzanan sinir uçlarının uyarılması sonucu bazı ağrıların dindirilmesine, günlük yaşamın geriliminden uzaklaşılmasına yardımcı olur.

  Uyarı: Ancak hidromasaj; Lokomotor sisteminin, metabolizma ve sinir sistemindeki bazı rahatsızlıkların, aşırı kiloların yol açtığı sorunların, dolaşım sistemi ve uykusuzluk sorunlarının bağırsaklarla ilgili bazı rahatsızlıklar için yararlı değildir.

  Bununla birlikte sportif aktivitelerden sonra veya stresli yorucu bir gün sonrasında hidromasaj, insan vücudunun eski dinamizmini kazanmasında çok önemli bir rol oynamakta ve zihinsel rahatlama sağlamaktadır.

  Hidromasaj, yüksek tansiyon, kalp ve akut rahatsızlıkları olan hastalara tedavi olarak önerilmektedir. Bunların dışında genç - yaşlı herkes için hidromasaj çok yararlı ve doğal tedaviyi destekleyici bir yöntemdir.

  Hidromasaj Sistemlerinin kullanımı :

  Sağlık ile ilgili bütün tecrübeler gibi hidromasaj sisteminin iyi bilinmesi ve basit bir kaç kuralın doğru şekilde uygulanması ile sistem; tedavi ve insanı sakinlestirici fonksiyonlarını daha iyi yerine getirir. Kullanım, hızlı bir duş aldıktan sonra küvetin içi iyice temizlenmeli, tüm jetlerin açık ve doğru yönde olup olmadıkları kontrol edilmelidir. Özellikle su emişi kontrol edilmeli, her hangi bir tıkanıklık olmamalıdır. Aksi halde hava/su karışımı düzgün bir şekilde yapılamaz ve yeterli fayda sağlanamaz. Su sıcaklığı 37 civarında, vücut sıcaklığının biraz üstünde ayarlayarak ve jetlerin üst seviyesine kadar su doldurarak küvetinize girebilirsiniz. Küvetteyken vücudunuzla, sünger veya benzeri objelerle (lif gibi) su ve hava çıkıslarını engellemeyiniz. Deterjan veya köpük üreten katkılar kullanmayınız. Tedavi için tabii yağlar ve bitkisel özler(esans) kullanmak tedavinin faydasını arttırır. Elektro Pnömatik kumanda bölümü üç butondan oluşmaktadır. Küvetinize jetlerin üst seviyesine kadar su doldurduktan sonra ortadaki butona basarak küvetinizi çalıştırabilirsiniz. Durdurmak istediğinizde aynı butona basmanız gereklidir.

  Hava kabarcıklarının vücuda çarparak patlaması rahatlama hissi uyandıracağından söz konusu armatürlerle hava miktarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bölgesel bir masaj da deneyebilirsiniz. Bu masaj sırasında oluşan büyük kabarcıklar doğrudan kas sistemini hedefler ve kısa sürede kaslardaki gerilmeyi yumuşatır. Hafif ya da yoğun masaj arasındaki tercihi yapmak ve istediğiniz düğmeye basmak size kalır. Hangi masaj sistemini seçerseniz seçin sonuçta kendinizi canlanmış ve rahatlamış hissedeceksiniz.

  Turbo Girdap

  Bu girdap sistemi suyu önce serbest bırakıp sonra suyun basınç altındaki hedef bölgeye doğru girdap oluşturmasını sağlayan türbin jikleleri ile çalısır. Bu, masaj etkisini baştan ayağa kadar hissetmenizi sağlar. Hassas kumandazaracı türbinlerin hızını kontrol eder ve masaj etkisini düzenler. Turbo/girdap sisteminin en önemli özelliği ayrı bir boru sistemine ihtiyaç duymamasıdır.

  Aqua Girdap

  Bu sistem ile su, küvetin içine boşaltılır, suya hava verilir, ivme kazandırılır ve jiklelerle basınçlı bir şekilde geri pompalanır. Hava sunumunu ve değisken hız pompasını ayarlayarak masajın yoğunluğunu istediğiniz düzeyde tutabilirsiniz. Döner jikleler aynı zamanda elle de ayarlanabilir.

  Vita Girdap

  Bu sistemede önceden ısıtılmış hava, kabarcıklar halinde havuzun dibindeki jikleler aracılığı ile suya fışkırtılır, milyonlarca küçük kabarcık suyun yüzeyine çıkar. Kumanda aracını, dolayısıyla da hafif bir okşama etkisi yapan masaj ile güçlü bir masaj arasında tercih yapmak oldukça kolaydır.

  Vario Girdap

  Vario Girdap sistemi Aqua ve Vita Girdap sistemlerinin teknolojilerini birleştirir. Küvetin her bir yanında ayarlanabilir üç Aqua jiklesi vardır. Küvetin ayak kısmında ayak masajı yapan iki mikro jikle vardır. Küvetin tabanına yerleştirilmiş 12 hava jiklesi de dinçlestirici ve canlandırıcı masaj etkisi sağlar.

  Triplus Girdap

  Triplus Girdap sisteminde Vario Girdap sistemi teknolojisinin bütün özellikleri biraraya getirilmiştir. Bu sistem özel olarak Kusatsu Havuzu için geliştirildi ve Japon banyo kültürü ile en yeni girdap teknolojisi arasında mükemmel bir sinerji oluşturdu.

  Hidromasajın Süresi

  Küvet içinde hidromasaj için geçirilecek süre, ne gibi bir fayda beklendiğine bağlıdır. Ancak çok uzun süre kalmak kasların aşırı gevşemesi ve kan basıncının düşmesi (tansiyon düşmesi) gibi istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Başlangıç için hidromasaj seansları 10-20 dakikayı geçmemelidir.

  Hidromasaj Seansı ne kadar zaman olmalı?

  Günün her hangi bir saatinde küvetinizi kullanabilirsiniz. Ancak yemeklerden en az iki saat sonra seansa başlamak en uygun zamandır. Seans tamamlandıktan sonra herşeyi unutmanızı ve 5-10 dakika uzanarak dinlenmenizi öneririz. Bu kendinizi daha iyi hissetmenizi ve hidroterapi tedavisinin(hidromasaj) daha etkili olmasına neden olacaktır.

  Kaynak:fiyatlar.info/jakuzi/hidromasaj-ve-jakuzinin-yararlari.html

 • Nokta Duşakabin Bayilik Avantajları - 10/04/2012
 • Duşakabin Sektörünün Öncü Kuruluşlarından Olan Nokta Duşakabin Teknolojinin Avantajlarını Kullanarak Türkiye'nin Tüm İllerine Bayilikler Vermektedir. Nokta duşakabini  bayilik konusunda sektörde bulunan tüm firmalardan ayıran bayilik şartları hakkında çalışma şartları tüm şeffaflığı ile web sitesinde yayınlaması ve bayi olacak olan firmalara çeşitli avantajlar sunmasıdır.

  Avantajlar nelerdir?

  • Showroom teşir ürünü alımlarında extra %15 indirim imkanı 
  • Bayimiz olan firmanın bulundugu ilde tek bayi olması 
  • Bayimiz olan firmanın web sitemizde temsilcilerimiz arasında bulunması 
  • Bayimiz olan firma isminin google arama motorunda ilk sayfada görüntüleniyor olması 
  • Bayimizin Bulunduğu İlden Firmamıza Gelen Sipariş Ve Keşif Talepleri Bayimize Yönlendirilmektedir.

  Bayilik Şartları

  1.Bayilik Verilecek Olan İşletmeler. Yapı Marketler,Dekorasyon Firmaları,Nalburlar

  2.Bayilik Başvurusu Yapan İşletmelerin Showroom’a Sahip Olmaları Zorunlu Diyildir.

  3.Bayilik Talep Eden İşletmelere  Sadece Ürün Tedariği  Yapılmaktadır.

  4.Bayilerimizden Teminat,Reklam Katılım Ücreti,VS. Bedeller Alınmamaktadır.

  5.Bayilik Talebinde Bulunan Firmaların Montaj Ekibi Bulunmalıdır.

  5 .Bayilik İskonto Oranları Hakkında Telefon İle Bilgi Almak İçin 0212 504 91 47Arayınız

 • Sağlıklı Kalabilmek Adına Duşun Önemi - 09/04/2012
 • Sağlıklı Kalabilmek Adına Duşun Önemi

  İnsanlar kendilerine baktıkça ve sağlıklarına verdikleri değer doğrultusunda hayatlarına sportif aktiviteleri kattıkça yaşam standartlarını daha da yükseltebileceklerinin farkındalar. Bu amaç doğrultusunda özellikle çalışan bireyler iş ortamında da elde edecekleri albeni sayesinde etrafındaki insanlardan olumlu tepkiler alacaklardır. Sağlıklı olmanın pek çok olumlu yanı olmasına karşın aynı zamanda dikkat ve özen isteyen bir de programa sahip olmanın zorlukları insanları sağlığını koruyabilmek adına açıkçası üşendirmekte. 

   Temiz olmak ise sağlıklı olmanın ve hastalıkları en aza indirmenin ön koşuludur. Bu ön koşulu gerçekleştirebilmek için ise gerek giyindiğiniz kıyafetlere gerekse vücudunuza gereken önemi göstermelisiniz. İnsan bedeni yapısı itibariyle etraftaki kirleri toplamaya müsaittir ve çabuk kirlenir. Aynı zamanda gün içerisindeki faaliyetler sonucu da kendi kirini üreten insan bedeni neredeyse her gün temizlenmelidir. Özellikle saçlar en azından gün aşırı olmak üzere eğer ki imkan varsa her gün yıkanmalı ve gerekli bakım uygulanmalıdır.

  bu temizlik sürecini bir külfet olmaktan çıkartıp eğlenceli bir aktiviteye dönüştürebilmek için ise iyi bir banyoya sahip olmalısınız . Takdir edileceği üzere basık ve kötü tasarlanmış, aynı zamanda eski bir küvette yıkanmak kesinlikle kişiyi banyo yapmaktan alı koyabilecek bir unsurlar bütünü oluşturur. Bu gibi durumlardan kurtulabilmek için iyi havalandırılabilen ve her türlü özenin gösterilerek tasarlandığı banyolar, sizi rahatlatıcı özelliği bakımından sırf zevk için bile olsa banyo yapmaya teşvik edecektir. Geniş bir küvette yapacağınız ılık bir banyoyu farklı sabun türleri ve kokular ile destekleyerek bir terapiye dönüştürmek elinizde. Bu tip seçeneklerle sağlığınız adına öncelikle vücudunuzdaki kötü enerjileri atarak gerilen sinirlerinizi rahatlatmak büyük fayda sağlayacaktır. Aynı şekilde sağlıklı bir birey gün içinde terlemek suretiyle kirlenen bedenini hem koku bakımından hem de cilt sağlığı bakımından kirlerden arındırmalıdır. 

  Bu tip unsurlar doğrultusunda ister bir duşa sahip olun isterseniz de küvete her gün sağlıklı kalabilmek adına banyo yapmalısınız . Küvet fiyatları her türlü bütçeye uygunluk sağlayabilmek adına büyük çeşitlilik göstermekle beraber fiyat arttıkça getirileri de büyük olmaktadır. Nokta Duşakabin olarak bulundurduğumuz küvet, duş teknesi ve duşakabin seçenekleriyle sizlere tercihlerinizde yardımcı olabilmek üzere bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

 • Çocuklara Banyoyu Sevdirmek - 05/04/2012
 • Çocuklara Banyoyu Sevdirmek

   Çocuklar yaşları itibariyle her zaman eğlenceli görünen aktivitelerde bulunmak isterler. Eğlenmenin bir yolunu eninde sonunda bulmayı başaran çocuklar sahip oldukları yaratıcılıkla da çoğu kez anne ve babaları şaşırtmaktalar. Bir çocuğun özellikle suya olan ilgisi ve suyu sevmesi onun için banyoyu eğlenceli bir hale getirmek adına büyük yardım sağlar. Çocukların geneli banyo yapmaktan hoşlanmazlar. Bu durumun nedeni ise çocukların kendilerini yıkamıyor ve su ile yeterince haşır neşir olmuyor olmalarıdır. Anne ve babalar çocuklarını yıkarlarken kimi zaman sert davranarak çocuklarını temizlemek isterken acı verebilirler. Aynı zamanda şampuan gibi göz yakan maddeler çocukların banyodan çekinmelerinin esas nedenlerinden bir tanesidir. 

  Çocuklarınıza banyoyu sevdirmek için yapabileceğiniz pek çok aktivite mevcut.  Bir defa geniş küvetler her çocuk için daha çok ilgi çekici özellikler barındırmaktadır. Tıpkı bir havuzmuş hissi alan çocuklar banyo yaparken bu sayede eğlenebilirler. İyi dizayn edilmiş ve farklı ambiyanslara sokulabilen duş tekneleri ile duşakabin kombinasyonları yine çocuklar için ilgi çekici olacaktır.  Bir çocuğun ilgisini banyoya verebilmesinin en büyük koşulu ise her zaman için banyo yaptığı küvet ya da duş teknesinin büyüklüğü ve genişliğidir.

  Sahip olduğunuz duş tekneleri kalite artışına göre pek çok fiyat aralığı içerisinde değerlendirilebilir. Eğer geniş bir banyoya sahipseniz ve yeterli ölçüde maddi güce sahipseniz büyük küvetler alabilirsiniz. Küvet fiyatları değişkenlik göstermekte olmakla beraber Nokta Duşakabin isimli sitemiz üzerinden ihtiyacınız olan türde iyi bir küvet seçebilirsiniz. Yapacağınız seçimde rahatlığı ve konforu üst düzeyde tutmanız çocuklarınız için banyo yapmanın güzel bir aktiviteye dönüşmesine yardımcı olacaktır. Eğer küçük çocuk bulunan bir evde yaşamaktaysanız ya da ilerleyen tarihlerde bir bebek bekliyorsanız cam duşakabinler tercih edilmemelidir. Zira herhangi bir sert ve yanlış harekette kırılabilme riski bulunan cam duşakabinler hem size hem de çocuklarınıza zarar verebilirler. Fakat eğer ki evinizde bir küçük çocuk bulunmamaktaysa bu tip duşakabinler her zaman için daha sağlıklı olması ve estetik bir görünüm ile tercih edilmesi mantıklı olan duşakabin çeşitlerindendir.

  -- 
  Murat KORKMAZ

 • Duşakabin Fiyat - 01/04/2012
 • Nokta Duşakabin Firması Duşakabin,küvet ve duş teknesi fiyat araştırması yapan inşaat firmaları,yapı marketleri ve banyosunu yenilemek istiyen tüm tüketicilerin en çok ugrak noktası olmaya devam ediyor.  619300 İnternet kullanıcısı 1 duşakabin Fiyat Yıl İçerisinde internet sitemizden duşkabin fiyat araştırması yapmış durumda. bizde firma olarak duşakabin fiyat konusunda  online sitemiz üzerimizden ve müşteri hizmetleri vasıtası ile duşakabin fiyat konusunda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

  Duşakabin fiyat araştırması yapan Tüketicilere internet sitemizin fırsat ürünleri bölümünde hazırlamış olduğumuz %40 ile %60 indirimli duşakabin modellerimizi öneriyoruz. özel ölçü imalat ile banyonuzun ölçülerine göre Duşakabin fiyat talebinde bulunan müşterilerimize 0212 504 91 47 telefondan bilgi vermekteyiz.

  Duşakabin fiyatları hakkında detaylı bilgi istiyen ve toplu projelerde fiyat teklifi istiyen Müşterilerimize sitemizde bulunan iletişim paneline iletişim bilgileri ve taleplerini iletmesi durumunda en geç 2 saat içerisinde dönüşyapılarak iletmiş olğu mesaj ile ilgili bilgi verilmektedir. 

  Duşakabin sektöründe internet sitesi en aktif olan firma olmanın bilinci ile web sitemiz günlük duyurular ve aylık güncel yeni kampanyalar ile güncellenmektedir. ve internet üzerinden verilen sipariş mesaj  gibi iletiler en geç 2 saat içerisinde yanıtlanmaktadır. nokta duşakabin firmasına göstermiş oldugunuz ilgiden doyayı tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi iletiyoruz. 

 • Küvet Keyfi - 29/12/2011
 • KÜVET

  Bazen insanlar için zorunlu olan şeyleri bir keyfe dönüştürmek en iyisidir. Bu sayede hem zorunlu olan bir iş yapılır hem de yapılan işten çok fazla keyif alınır. Ancak eğer bu konuda biraz özen gösterilmez ise yapılan iş aynı zaman da bir eziyete de dönüşebilir. Özellikle son yıllarda insanların ihtiyaçlarının keyfe dönüştüğü en önemli noktaların başında banyolar gelir. Özellikle iyi bir banyo yapmak isteyen ve banyo yaparken de keyif almak isteyen biri banyosuna küvet ve ya benzeri şeylerden koyar. Bunun da dışında özellikle banyolarının çok iyi olmasını isteyen ve genel görünümüz olarak iyi bir görüntüye sahip olmasını isteyen bir kişi de her zaman için iyi bir görüntüye sahip olmak ister.

  Ancak tabi ki bu belli durumlar için geçerlidir. Özelikle iyi bir banyo sahibi olmak isteyen birinin yapması gereken en önemli şey öncelikle banyosu için en iyi ürünü seçmesidir. Ancak bir ürün seçilirken öyle gelişi güzel seçilmemelidir. Eğer o ürün banyoya büyük geliyor ise ve ya genel olarak uymuyor ise o ürün aslında banyo için ideal bir ürün değildir. Bu konuda en iyi tercih ise her zaman için en iyi ürün olur. Bu konuda özellikle insanlar için en iyi ürünün seçilmesi için yapılması gereken ise insanların tercihleri olur. Bu konuda en iyi tercihi yapmak isteyen biri ise iyi bir marka ile çalışmalıdır.

  Özellikle küvet seçimlerinde küvetin birçok dikkat edilmesi gereken noktası vardır. İnsanlar evlerine küvet alıyorlar ise bunun en büyük sebebi uzanarak ve ya dinlenerek bir duş alma isteğidir. Bu yüzden de ancak bu sayede iyi bir banyo geçirilir. Ancak bazı küvetlerin oturulan haznesi çok kötü olur ve kötü olduğundan dolayı da genellikle çok iyi bir duruma da sahip olmaz. Bu konuda yapılması gereken ise en iyi ürünün seçilmesidir. Bu tür konularda yapılabilecek iki temel şey vardır. Birincisi en iyi ürünün seçilmesi için iyi bir firma ve profesyonel bir ekip ile çalışmak ikincisi ise ürünü almadan önce mutlaka bir göz kararı bakmaktır. Ancak bu sayede o üründen beklenilen performans tam anlamı ile sağlanmış olur. Öteki türlü herhangi bir şey olmadan çok kötü bir görüntüye sahip olan bir küvet alınmış olacaktır.

  Ancak eğer işinin en iyisi bir montaj firması ile çalışılır ise ve banyoya konulacak küvette en iyisi seçilir ise bu konuda herhangi bir sıkıntı kalmaz. Özellikle bu konuda en iyi ürünün seçilmesi için bir tek çare vardır iyi bir araştırma yapmak.               

  Bir küvet montajı da çok önemlidir. Çünkü eğer doğru ve simetrik bir şekilde eğer montaj yapılmaz ise hem kötü bir görüntüye sahip olur hem de genel olarak eve ve banyoya çeşitli zararlar verir. Mesela yuvasına tam olarak oturmayan bir küvet etrafından su sığdırmak yolu ile duvarları da şişirebilir. Bu türden bir sıkıntı ile karşılaşılmak istenmiyor ise yapılacak en mantıklı iş iyi bir ürünün seçilmesi olacaktır. Aksi bir durumda küvet yerdeki fayansları ve ya duvarları şişirecek ve ev de birçok masraf da çıkmış olacaktır. bu türden maddi bir sıkıntı ile karşılaşmamak ve aldığınız küveti daha uzun süre kullanmak istiyorsanız bu konu da ancak ve ancak iyi bir firma ile çalışılmalıdır. Aksi bir durumda sizlere birçok sıkıntı da çıkma ihtimali de bulunur.

  Küvetler

   
  Cellesse 2 Oval Mini Küvet 

  Büyük Ölçüde Oval Oturmalı Mini küvet medelleri
  İncele

  <