GönderenKonu: İnterduş inter duşakabin  (Okunma sayısı 1215 defa)

noktadusakabin

• Yetkilendirilmiş Üye
İnterduş inter duşakabin
Tarih : 21-10-2011 Saat : 16:56

Dünya ticaretinde bazı firmaların ticari uygulamalarında öncelikli olarak kaliteli ürün üretimi anlayışından ziyade daha çok kazanç elde etmeleri doğrultusunda hareket etmeleri ile ilgili bir yaklaşım söz konusudur.

Günümüzde özellikle bu anlayışlar doğrultusunda hareket etmekte olan belirli ülke menşeli olan söz konusu bu firmalar tarafından gerçekleştirilen ihracatlar neticesinde kalitesiz ürünlerin piyasalara arzı neticesinde birçok haksız rekabetler ve uygulamalar ortaya çıkmaktadır. Bu uygulamaları tercih eden firmaların doğal olarak üretim, işçilik ve maliyetlerinin düşük olması kaçınılmaz bir realitedir. Her koşulda şirketimizin temel düsturu KALİTE ÖNCELİĞİ İLKESİDİR.

Bu anlayışımızın gereği olarak bütün stratejik çalışmalarımızı ve de programlarımızı dünya genelindeki müşterilerimizle işbirliği tesisine yönelik olarak sürdürmekteyiz. Misyonumuz en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla satış ağındaki müşteri noktalarına ulaştırarak verimli ve kalıcı bir işbirliğini en uygun bir atmosferde tesis etmektir. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve ürünlerimizle yurtiçi ve yurtdışında geniş bir hizmet ağına sahip bulunmaktayız. Merkezi Adana'da bulunan İNTERDUŞ Ülke içerisinde 7 Bölge Müdürlüğü ve 750 bayisiyle hizmet vermektedir. Fabrikamızda, duşakabin, duş teknesi, küvet, jakuzi, hidromasaj sistemleri ve buharlı Türk hamamı üretimi yapmaktayız. Öncelikle, temeli 1994'te atılan İNTERDUŞ'un bugün gelinen noktada önemli başarılar elde ettiğini belirtmek isteriz. Aynı zamanda sürekli genişleyen hizmet ağıyla birlikte büyümeye istikrarlı bir şekilde devam etmekteyiz. Üretim kapasitemiz yıldan yıla artmaktadır. 

Duşa kabinde yıllık 70.000 adet akrilik duş teknesi, akrilik küvet ve akrilik jakuzide yıllık toplam 60.000 bin adet üretim kapasitesine sahibiz, bu üretim kapasitesinin % 30'unu Yurtdışına ihraç ediyoruz. Amacımız, üretim kapasitemizin % 50'sini dış pazara sunmak ve daha da güçlenmek. Merkezi Adana'da 7.500 m2 alanda kurulu fabrikamızda istenilen kalitede duş ve küvet kabinleri, panjur menfezleri ve akrilik hidromasajlı küvet çeşitlerinin üretimini gerçekleştiriyoruz ve kaliteli, uygun fiyat, yaygın hizmet ağı, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile hizmet veriyoruz. Başından beri kaliteli üretim ve müşteri memnuniyeti ilkesinden hareketle çıktığımız yolda hep aynı çizgiyi koruduk. Bundan sonraki süreçte de aynı anlayışımızla yola devam edeceğiz. Üretimde insan sağlığının ön planda tutulması gerektiğini de asla unutmuyoruz, bu kapsamda duş teknesi ve küvetlerde akrilik levha kullanılmaktadır.

Akrilik Levhanın yüzeyinin pürüzsüz olması nedeniyle mikrop ve bakteri barınmamaktadır. Bu arada özellikle belirtmek isteriz ki; Sağlık Bakanlığı özellikle akrilik levha kullanımını tavsiye etmektedir. Bu vesile ile saygın firmanız ile kalıcı, verimli ve karlı bir işbirliğine yönelik olarak en yakın gelecekte işbirliği yapabilmek dileğiyle

noktadusakabin

• Yetkilendirilmiş Üye
İNTERDUŞ Duşakabin Camı Kendi Kendine Patlayarak Eşimin Yaralanmasına Sebep Oldu!
Tarih : 21-10-2011 Saat : 16:57

6 Aralık 2010, 16:12:39
skycrn yazdı
Oturduğum eve ait duşakabinin camlarının kırılmaz ve dayanıklı olduğu söylenmişti. Ancak bir gün eşim banyoda iken duşakabinin camı patladı ve her yer cam parçaları ile doldu. 

Eşimin elleri duvarlar ve yer ise kan. İlk müdahaleyi kendim yaptım ancak temas bile olmadan bu camın patlaması bana bu kadar mı ucuz insan hayatı dedirtti. Firma geldi geçmiş olsun dedi. Telafi için ise camı kendilerinin tekrar takacağını söyledi. Yani tekrar patlaması ya da patlamaması umurlarında değil. 

Plastik birşeyler takılsın dedim 200 TL farkını verirseniz takarız dediler. Bu ihmalin hesabını vermek bir yana yeni iş peşindeler. Avukatımla görüşerek gerekli tespit tutanağını hazırladım firmayı tekrar aramadım, eğer hatalarını düzeltmezlerse insan hayatının bu kadar ucuz olup olmadığına mahkeme karar verecek. Ya gözüne yüzüne gelseydi ne olacaktı?^^