Ürün Modelleri
Duşakabin modelleri
küvet modelleri

Duşteknesi modelleri

Duşakabin Fiyatları

Duşakabin Fiyatları 

Duşakabin fiyatları ölçü ve modeline göre fiyatları bulunmaktadır. web sitemizde yer alan duşakabin fiyatları İstanbul içi baz alınarak beritilmiştir. Firmamızın faliyet gösterdiği İstanbul dışı İzmir,Ankara ve bursa illerinde üretici bayilerimizin belirlemiş olduğu fiyatlar geçerlidir.Belirtilen iller dışında montaj servisimiz olmadığından ürünlerimizin fiyatları İstanbul fiyatları baz alanıp kargo ile adresinize gönderilmektedir.

İstanbul duşakabin fiyat listesi 

  • Eko Serisi Kare Ve Dikdörtgen Mika Camlı Duşakabin Fiyatları :195 TL
  • Bella Seri Kalın Çerçeveli Mika Camlı Oval Duşakabin Fiyatları: 250 TL
  • Kare,Oval ve Dikdörtgen  4 MM Desenli Cam Duşakabin Fiyatları : 450 TL
  • Kare,Oval ve Dikdörtgen 5 MM Desenli Cam Duşakabin Fiyatları : 500 TL
  • Kare,Oval ve Dikdörtgen 6 MM Desenli Cam Duşakabin Fiyatları : 550 TL

Küvet Ve Duşteknesi Hariçtir


Duşakabin Fiyatları
Mika Duşakabin fiyatları

Mika camlı duşakabin fiyatları 195 tl ile 300 tl arasında değişmektedir.Mika cam duşakabin fiyatını belirliyen faktörler, çerçeve kalınlığı ve çerçeve rengidir. Eko seri duşakabinler 120-200 cm aralığında olan tüm ölçülerde , 195 tl montaj dahil fiyatıdır. Bella seri duşakabinler beyaz çerçeveli olanlar 250 tl mat krom rekli cerçeveler 300 tl dir. Menteşeli mika camlı duşakabinler 275 tl ile 350 tl arasında ölçü aralığına göre fiyatlandırılmaktadır.verilmiş olan fiyatlar küvet hariç İstanbul içi nakliye montaj dahil fiyatlardır.

Cam Duşakabin Fiyatları

Cam duşakabin fiyatları,Cam kalınlığına göre değişmektedir.4mm temperli şeffaf cam duşakabin fiyatı 00 tl , 5 mm parlak krom çerçeveli desenli cam duşakabin fiyatı 00 tl , 6 mm desenli cam duşakabin fiyatları 00  tl dir.Menteşeli cam duşakabin fiyatları açlır panel aksamına göre 00 tl ile 00 tl arasında fiyatlardır,menteşeli cam duşakabin fiyatları hakkında detaylı bilgi için relax seri duşakabin modellerini inceleyiniz.

Ucuz duşakabin fiyatları

En Ucuz Duşakabin fiyatları, sitemizin eko seri duşakabinler bölümündeki mika camlı olan duşakabin modelleridir. KÜVET HARİÇ HER ÖLÇÜ VE EBAT DUŞAKABİNLER nakliye montaj dahil sadece 195 tl dir. Kampanyalı duşakabin ürün detayları : 2,2 mm kalınlığında beyaz cerçeveli 4 farklı desen seçeneği ile sunulan kampanyalı duşakabinler 2 yıl garntilidir. En ucuz duşakabin kampanyamız istanbul,İzmir ve ankara’da bulunan tüm müşterilerimize montaj hizmeti ile birlikde sunulmaktadır.belirtilen iller dışından verilen siparişlerde ürün ücretsiz kargo ile adresinize gönderilmektedir.


Yorumlar - Yorum Yaz


Müşteri Hizmetleri
Müşteri hizmetleri iletişim

Keşif Talep Formu