Nokta Duşakabin

Duş Kabinleri

Duş Kabinleri 

DUŞ KABİNLERİDuş Kabinleri 4 Farklı seride temperli cam ve polistren (mika) cam olarak üretilmektedir. standart duşakabin modelleri dışında banyonuzun ölçülerine göre özel ölçü duş kabini  üretimi yapılabilmektedir.

4 farklı seri ve 2 farklı cam çeşidine göre üretilmekte olunan duş kabinleri bütçenize uydun seçenekler ile çok çeşit modelleri bulunmaktadır. Duşakabin modelleri küvet üstü ve tekne üstü olabildiği gibi, Dikdörtgen, Kare ve ovel olarak' Seçeneklere ayrılabilmektedir. Firmamız satış ve montajını yapmakta oldugu  küvet,duş teknesi ve duş kabinleri kendi üretim tesislerinde %100 yerli malzeme kullanarak üretmektedir. 

Firmamız , Temperli Cam Ve Mika Camlı Olarak 40  farklı model duş kabini Üretimi Yapmaktadır. Duş Kabin modelleri oval ,kare ve dikdörtgen modelli olarak üç farklı model  olarak üretilmektedir.

Oval duş kabinleri : Talebe Göre menteşeli dışa açılır , ve sürgülü kayar panelli olarak üretilmektedir. Bu seçenekler banyonuzun ölçülerine göre , ister 2 sabit iki açılır, isret bir sabit 2 açılır olarak uygulana bilmektedir.  

Kare duş kabinleri: Oval duş kabin de oldugu gibi özelliklerde üretile bilmektedir.Kare Duş Kabinleri Panel Seçenekleri ,köşeden giriş önden girişli olmak üzere  keşif yapılarak banyonuza en uygun olan şekli üretilebilmektedir.

Küvet Üzeri duş Kabinleri :  Oval küvet, dikdörtgen küvet,ve özel tasarım küvetleri olarak çok çeşitli küvet seçeneğimiz mevcuttur. Küvet üzerine uygulanalıbilen duş kabin çeşitlerimiz polistren cam ve tamperli cam seçenekleridir.

jupiter oval küvey üstü duşakabin venüs duşakabin turuva duşakabin
 Jüpiter  DuşakabinVenüs  DuşakabinTuruva  Duşakabin
mayorka duşakabin Kardelen Duşakabin uranüs kare duşakabin
Mayorka DuşakabinKardelen DuşakabinUranüs Duşakabin
plüton duşakabin Sedef Duşakabin NİKİ DUŞAKABİN
Plüton DuşakabinSedef DuşakabinNiki  Duşakabin

Hitit Mika Cam Duşakabin

Polo Mika Cam Duşakabin

SILA  Mika Cam Duşakabin
Hitit  DuşakabinPolo  DuşakabinSıla  Duşakabin
EFES DUŞAKABİN hara tek kapı duşakabin Galaksi Temperli Cam Duşakabin
Efes  DuşakabinHara  DuşakabinGalaksi  Duşakabin

Mars Kara Temperli Cam Duşakabin

akik Oval Cam Duşakabin

İnci oval cam duşakabin

Mars  Duşakabin

Akik  Duşakabin

İnci  Duşakabin


elmas Oval Cam Duşakabin

safir cam duşakabin

yakut cam duşakabin

Elmas Duşakabin

Safir Duşakabin

Yakut  Duşakabin

 Müşteri Hizmetleri
Keşif Talep Formu


Online Duşakabin Fiyat Teklif Formu