Duşakabin Modelleri
Küvet Modelleri
Küvet Modelleri
Duşteknesi Modelleri
Duşteknesi Modelleri

Çiğli Duşakabin

Çiğli Duşakabin

İzmir'de montaj ekibimiz Yoktur,Ürünlerimiz İzmir ÇİĞLİ ilçesine Demonte olarak gönderilmektedir. Ürün Siparişi vermek için Mümteri Temsilciliğimizi Arayıp siparişniz ile ilgili bilgileri vermeniz Gerekmektedir. 

Sipariş vermek için Yapılması Gerekenler nelerdir ?

  • Banyonuzun Net Ölçülerini Belirlemek 
  • Belirlediğiniz ölçüleri Müşteri Temsilciliğimize İletmek
  • Siparişinizin ücreti Nokta Duşakabin hesabına yatırmak


Belirtilen işlemleri yaptığınızda Siparişiniz 2 iş günü içerisinde Ambar (kargo)'ya teslim edilerek iletmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

Duşakabin Ölçüsü Nasıl Alınır ?

Sıra Dışı Tasarımlar...

İzmir Duşakabin Modelleriİzmir Duş Teknesi Modelleri
Duşakabin ModelleriDuşteknesi Modelleri 
İzmir Jakuzi Modelleri  İzmir Küvet Modelleri
Jakuzi Modelleri Küvet Modelleri 

Duşakabin Kendi İmalatımız...

İzmr Çiğli DuşakabinFirmamız; Duşakabin üreticisi olarak kaliteden kesinlikle ödün vermeden devam eden ilkeli ve dürüst çalışma prensibiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam ederek aylık 300 adeti aşkın duşakabin üretimini yeni atılımlar yaparak 500 adet duşakabin yapmaya çalışmaktadır.2002 Yılında İzmir'de Hizmet Vermeye Başlayan Firmamız , İzmir'deki Öncü Firmalar Arasında Yerini Almıştır.

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yaratıcı çözümler sunmak,Daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak, Modern yaşam standartlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak. Modern banyo kültüründe, fonksiyonelliğin yanısıra çağdaş yaşam standartlarında estetik ve hijyen koşulları oluşturmak.”Müşteri Hizmetleri
Müşteri hizmetleri iletişim

Keşif Talep Formu

Müşteri Memnuniyeti