Ürün Modelleri
Duşakabin modelleri
küvet modelleri

Duşteknesi modelleri

Duşakabin Fiyatları

Duşakabin Fiyatları 

Duşakabin fiyatları ölçü ve modeline göre fiyatları bulunmaktadır. web sitemizde yer alan duşakabin fiyatları İstanbul içi baz alınarak beritilmiştir. Firmamızın faliyet gösterdiği İstanbul dışı İzmir,Ankara ve bursa illerinde üretici bayilerimizin belirlemiş olduğu fiyatlar geçerlidir.Belirtilen iller dışında montaj servisimiz olmadığından ürünlerimizin fiyatları İstanbul fiyatları baz alanıp kargo ile adresinize gönderilmektedir.

İstanbul duşakabin fiyat listesi 

  • Eko Serisi Kare Ve Dikdörtgen Mika Camlı Duşakabin Fiyatları :185 TL
  • Kare,Oval ve Dikdörtgen  4 MM Temperli Cam Duşakabin Fiyatları : 375 TL
  • Kare,Oval ve Dikdörtgen5 MM Temperli Cam Duşakabin Fiyatları : 425 TL
  • Kare,Oval ve Dikdörtgen 6 MM Temperli Cam Duşakabin Fiyatları : 500 TL
  • Temperli Camlarda Kumlama Desen Farkı İlave Edilmektedir. : 50 TL

Küvet Ve Duşteknesi Hariçtir


Duşakabin Fiyatları
Mika Duşakabin fiyatları

Mika camlı duşakabin fiyatları 185 tl ile 300 tl arasında değişmektedir.Mika cam duşakabin fiyatını belirliyen faktörler, çerçeve kalınlığı ve çerçeve rengidir. Eko seri duşakabinler 120-200 cm aralığında olan tüm ölçülerde , 185 tl montaj dahil fiyatıdır. Bella seri duşakabinler beyaz çerçeveli olanlar 225 tl mat krom rekli cerçeveler 250 tl dir. Menteşeli mika camlı duşakabinler 275 tl ile 350 tl arasında ölçü aralığına göre fiyatlandırılmaktadır.verilmiş olan fiyatlar küvet hariç İstanbul içi nakliye montaj dahil fiyatlardır.

Cam Duşakabin Fiyatları

Cam duşakabin fiyatları,Cam kalınlığına göre değişmektedir.4mm temperli şeffaf cam duşakabin fiyatı 375 tl , 5 mm parlak krom çerçeveli desenli cam duşakabin fiyatı 475 tl , 6 mm desenli cam duşakabin fiyatları 550 tl dir.Menteşeli cam duşakabin fiyatları açlır panel aksamına göre 550 tl ile 650 tl arasında fiyatlardır,menteşeli cam duşakabin fiyatları hakkında detaylı bilgi için relax seri duşakabin modellerini inceleyiniz.

Ucuz duşakabin fiyatları

En Ucuz Duşakabin fiyatları, sitemizin eko seri duşakabinler bölümündeki mika camlı olan duşakabin modelleridir. KÜVET HARİÇ HER ÖLÇÜ VE EBAT DUŞAKABİNLER nakliye montaj dahil sadece 185 tl dir. Kampanyalı duşakabin ürün detayları : 2,2 mm kalınlığında beyaz cerçeveli 4 farklı desen seçeneği ile sunulan kampanyalı duşakabinler 2 yıl garntilidir. En ucuz duşakabin kampanyamız istanbul,İzmir ve ankara’da bulunan tüm müşterilerimize montaj hizmeti ile birlikde sunulmaktadır.belirtilen iller dışından verilen siparişlerde ürün ücretsiz kargo ile adresinize gönderilmektedir.


Yorumlar - Yorum Yaz


Müşteri Hizmetleri
Müşteri hizmetleri iletişim

Keşif Talep Formu