Firmamız İstanbul merkezli olup  Ankara,Bursa Ve İzmir illerinde Bulunan üretici bayii'leri ile Duşakabin, Küvet ve jakuzi satış ve montaj hizmeti sunmaktadır. Duşakabinler yerli olup kendi üretimimizdir.
Nokta Duşakabin
ÜRÜNLERİMİZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi12
Bugün Toplam572
Toplam Ziyaret988090

Adana Duşakabin Fiyatları

Adana Duşakabin Fiyatları 

Nokta Duşakabin Firmasının  Adana İli Ve İlçelerinde Henüz Bir Bayisi Bulunmamaktadır. Adana  ili ve ilçelerine Bayilik Kuruncaya dek siparişi Bulunan Müşterilerimize ürün Gönderisi yapılmaktadır. 

 

Ürün Gönderisi Nasıl Yapılmaktadır ?

Sitemizde görmüş olduğunuz ürün çeşitlerimizden herhangi birisini sipariş verdiğinizdeİstanbul İkitelli'de Bulunan Fabrikamızdan Ambarlata Teslim Edilerek Adana  ambarlar bölgesine gönderilmektedir. 

Adana ilinden Firmanıza Duşakabin Siparişi Vermek İçin Yapılması Gerekenler.

Siparişlerinizi ister online iletişim bölümünden bize iletebiliir isterseniz 0212 504 91 47 sipariş telefonlarımızdan bize iletebilirsiniz. 

Sipariş verdiğim ürünün ücretini nasıl ödeyebilirim,sipariş verdiğim ürün kaç gün içerisinde bana ulaşır ?

Firmamızın üretmekte olduğu duşakabin,duş teknesi,küvet ve jakuzi sistemleri siparişlerinizin ödemeleri firmamızın hesabına eft olarak göndermeniz Gerekmektedir.Gönderiniz Hesabımıza İletildikten  Sonra , sipariş etmiş olduğunuz ürün üretime alımaktadır. üretime başlanmış olan ürünler temperli cam duşakabin 15 gün, polistren cam duşakabinler 7 gün, küvet ve duş tekneleri 5 gün, jakuzi sistemleri 10 gün, içerisinde ambarlara verilerek adresinize gönderilmektedir.

Adana Duşakabin Bayilik Talebinde Bulunmak İçin Tıklayınız

Duşakabin ADANA )   adana ilinne Duşakabin Gönderisi Yapmakta Olduğumuz Merkez İLlçeleri Bağlı İlçeler Ve Bağlı Bucaklar Müşteri Hizmetleri
Müşteri hizmetleri iletişim

Keşif Talep Formu
Online Fiyat Al