NOKTA DUŞAKABİN İstanbul iletişim : 0212 504 91 47 & 0538 327 39 10 / Ankara  Duşakabin : 0312 395 51 01 / İzmir Duşakabin0232 265 39 48 Bursa Duşakabin 
Nokta Duşakabin
ÜRÜNLERİMİZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi10
Bugün Toplam761
Toplam Ziyaret961311

Mersin Duşakabin Fiyatları

Mersin Duşakabin Fiyatları 

Mersin'in ilçeleri
Mersin'in ilçeleri

duşakabin bayilik

Nokta Duşakabin Firması'nın  Mersin İli Ve İlçelerinde Henüz Bir Bayisi Bulunmamaktadır. Mersin ili ve ilçelerine Bayilik Kuruncaya dek siparişi Bulunan Müşterilerimize ürün tedariği hizmeti sağlanmaktadır. 

Ürün tedariği Nasıl Sağlanmaktadır?

Sitemizde görmüş olduğunuz ürün çeşitlerimizden herhangi birisini sipariş verdiğinizde, ambarlar ile Mersin  ambarlar bölgesine gönderilerek,sipariş etmiş olduğunuz ürünü tadarik etmeniz sağlanmaktadır.

Mersin ilinden Firmanıza Duşakabin Siparişi Vermek İçin Yapılması Gerekenler.

Siparişlerinizi ister online iletişim bölümünden bize iletebiliir isterseniz 0212 504 91 47 sipariş telefonlarımızdan bize iletebilirsiniz. 

Sipariş verdiğim ürünün ücretini nasıl ödeyebilirim,sipariş verdiğim ürün kaç gün içerisinde bana ulaşır ?

Firmamızın üretmekte olduğu duşakabin,duş teknesi,küvet ve jakuzi sistemleri siparişlerinizin ödemeleri firmamızın hesabına eft olarak göndermeniz halinde sipariş etmiş olduğunuz ürün üretime alımaktadır. üretime başlanmış olan ürünler temperli cam duşakabin 15 gün polistren cam kabinler 7 gün küvet ve duş tekneleri 5 gün jakuzi sistemleri 10 gün içerisinde ambarlara verilerek adresinize gönderilmektedir.

İndirim Ve Kargo Fiyatları Hakkında Bilgilendirme.

Not :ürün fiyatlarımıza ambar ve kargo ücreti dahil edilmemiştir ambar veya kargo ücreti ürünü teslim aldığında alıcı kişi tarafından karşılanmaktadır. sitede belirtilen fiyatlar montaj dahil kredikartı ile ödemeli fiyatlardır. ildışından yapılacak ödemeler nakit olacağından dolayı %10 indirimli ve montaj ücreti düşülerek hesabımıza yatırılmaktadır. konu ile ilgili sormak istediklerinizi 0212 504 91 47 telefondan sorabilirsiniz.

bayilik başvuru formu

Mersin İli Duşakabin Bayilik Talebinde Bulunmak İçin Duşakabin Bayilik Formu 
Müşteri Hizmetleri
Müşteri hizmetleri iletişim

Keşif Talep Formu
Online Fiyat Al