Nokta Duşakabin

Kayseri Duşakabin Fiyatları

Kayseri Duşakabin Fiyatları 

Nokta Duşakabin Firması'nın Kayseri  İli Ve İlçelerinde Henüz Bir Bayii Bulunmamaktadır. Kayseri  ili ve ilçelerine Bayilik Kuruncaya dek siparişi Bulunan Müşterilerimize ürün tedariği hizmeti sağlanmaktadır. 

duşakabin bayilik

Ürün tedariği Nasıl Sağlanmaktadır?

Sitemizde görmüş olduğunuz ürün çeşitlerimizden herhangi birisini sipariş verdiğinizde, ambarlar ile Kayseri ambarlar bölgesine gönderilerek,sipariş etmiş olduğunuz ürünü tadarik etmeniz sağlanmaktadır.

Kayseri  ilinden Firmanıza Duşakabin Siparişi Vermek İçin Yapılması Gerekenler.

Siparişlerinizi ister online iletişim bölümünden bize iletebiliir isterseniz 0212 504 91 47 sipariş telefonlarımızdan bize iletebilirsiniz. 

Sipariş verdiğim ürünün ücretini nasıl ödeyebilirim,sipariş verdiğim ürün kaç gün içerisinde bana ulaşır ?

Firmamızın üretmekte olduğu duşakabin,duş teknesi,küvet ve jakuzi sistemleri siparişlerinizin ödemeleri firmamızın hesabına eft olarak göndermeniz halinde sipariş etmiş olduğunuz ürün üretime alımaktadır. üretime başlanmış olan ürünler temperli cam duşakabin 15 gün polistren cam kabinler 7 gün küvet ve duş tekneleri 5 gün jakuzi sistemleri 10 gün içerisinde ambarlara verilerek adresinize gönderilmektedir.

İndirim Ve Kargo Fiyatları Hakkında Bilgilendirme.

Not :ürün fiyatlarımıza ambar ve kargo ücreti dahil edilmemiştir ambar veya kargo ücreti ürünü teslim aldığında alıcı kişi tarafından karşılanmaktadır. sitede belirtilen fiyatlar montaj dahil kredikartı ile ödemeli fiyatlardır. ildışından yapılacak ödemeler nakit olacağından dolayı %10 indirimli ve montaj ücreti düşülerek hesabımıza yatırılmaktadır. konu ile ilgili sormak istediklerinizi 0212 504 91 47 telefondan sorabilirsiniz.

bayilik başvuru formu

Kayseri  İli Duşakabin Bayilik Talebinde Bulunmak İçin Duşakabin Bayilik Formu 


Yorumlar - Yorum Yaz


Whatsapp iletişim
Whatsapp iletişim