NOKTA DUŞAKABİN İstanbul iletişim : 0212 504 91 47 & 0538 327 39 10 / Ankara  Duşakabin : 0312 395 51 01 / İzmir Duşakabin0232 265 39 48 Bursa Duşakabin 
Nokta Duşakabin
ÜRÜNLERİMİZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi10
Bugün Toplam321
Toplam Ziyaret956616

Denizli Duşakabin Fiyatları

Denizli Duşakabin Fiyatları 

Ürün gönderisi Yapmakta olduğumuz Denizli'nin ilçeleri

Denizli Duşakabin 

Nokta Duşakabin Firmasının  Denizli  İli Ve İlçelerinde Henüz Bir Bayisi Bulunmamaktadır. Denizli ili ve ilçelerine Bayilik Kuruncaya dek siparişi Bulunan Müşterilerimize ürün tedariği hizmeti sağlanmaktadır. 

Gönderi yapmakta olduğumuz Balıkesir'in ilçeleri

Ürün Gönderisi Nasıl Yapılmaktadır ?

Sitemizde görmüş olduğunuz ürün çeşitlerimizden herhangi birisini sipariş verdiğinizde İstanbul Bulunan Fabrikamızdan Ambarlara Teslim Edilerek siparişde belirttiğiniz  adresinize gönderilmektedir. 

Duşakabin Siparişi Vermek İçin Yapılması Gerekenler.

Duşakabin Siparişlerinizi ister online iletişim bölümünden bize iletebiliir, isterseniz 0212 504 91 47 sipariş telefonlarımızdan bize iletebilirsiniz. 

Sipariş verdiğim Duşakabin ücretini nasıl ödeyebilirim?

İstanbul dışı siparişlerde Kapıda ödeme veya kredikartı ile ödeme Yoktur. Duşakabin Siparişlerde ön ödeme alınmaktadır.siparişlerinizin ödemesini firmamızın hesabına eft (havale ) olarak göndermeniz Gerekmektedir.
Ödemeniz Hesabımıza İletildikten  Sonra , siparişiniz işleme alımaktadır.

sipariş verdiğim ürün kaç gün içerisinde bana ulaşır ?

Temperli cam duşakabinler 10 gün, polistren (mika) camlı duşakabinler 2 gün, içerisinde Hazırlanarak Kargoya Teslim edilmektedir.


Nokta Duşakabin Hakkında

Nokta Duşakabin Markası ,2011 Yılı Mayıs Ayında "  Fatih Tiryaki " Öncülüğünde Duştıme Firmasının İnternet Satış Sitesi Olarak faliyete Girmiştir. Nokta Duşakabin Markası, Duştıme Firmasının Üretim tesislerinde üretilen," Duşakabin,Küvet,Duşteknesi Ve Jakuzi Modellerini, İnternet Ortamında Online Satış,Telefonda Sipariş Ve Arıza Destek Servisi Vermeye Yetkli, İnternet Üzerinde Duştıme Firmasını Temsil Eden Markasıdır.

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çalışma tarzımızla, faaliyetlerimizle ilgili tüm yenilikleri ve değişimleri takip ederek, dayanıklı, piyasa koşullarına uygun ve kusursuz üretimler yapan; sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlaya bilen, etik değerlere saygılı takım anlayışı ile çalışabilen, personelin memnuniyetine ve eğitim seviyesini sürekli geliştiren yasal şartlara ve kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak alanında rekabet gücü yüksek bir firma olmaktır.

Saygılarımızla 

Nokta Duşakabin Logo

Nokta Duşakabin Yönetici Kadrosu 

barış ateş  nevzat oğultarhan osman cufla
Barış AteşNevzat Ogultarhan Osman Cufla
gülçin hasdemirKadriye Sapmaz Aydınfunda köse
Gülçin Hasdemir
 Kadriye Sapmaz Aydın
Funda Köse


Yorumlar - Yorum Yaz


Müşteri Hizmetleri
Müşteri hizmetleri iletişim

Keşif Talep Formu
Online Fiyat Al